Opinie o Suisse Légiste w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Suisse Légiste. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Suisse Légiste o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suisse Légiste w

B.

Akurat w windykacji spraw jest tak dużo, że wszyscy robią targety i kasa jest bardzo dobra :) Ja narzekać nie mogę i nie bardzo chce mi się wierzyć, aby jakiś pracownik który pracuje w SL nie był z tej firmy zadowolony. Zawsze coś mogłoby być lepiej, ale generalnie jest super :)

KANDYDAT

TA FIRMA TO JAKAŚ PORAŻKA... kANDYDAT

Doświadczona

Rzeczywiście wyjątkowo głupia :-)

klient

ZDECYDOWANIE ODRADZAM klient

Doradca Klienta

Rekrutacja dwuetapowa. Pierwszy etap z panią z HR. Nie ma kobieta pojęcia o prowadzeniu rozmów. Drugi etap z dyr sprzedaży. Dużo mówi, głównie jak dużo w firmie można zarobić. Co oczywiście weryfikuje czas spędzony w tym miejscu, ba zarobić z prowizji się nie da.

Pytania bardzo ogólne i tendencyjne: opowiedz o sobie, czym się zajmowałeś w poprzednich firmach, co Cię motywuje do pracy, jakie masz oczekiwania finansowe.

logo firmy Serwisant rowerowy
BYŁY Pracownik

Cześc. Ta firma.. bez komentarza...zarobki.. bez komentarza... szefostwo.. bez komentarza.... Najgorsza firma na rynku.. nie polecam

Doświadczona

Ale beznadzieja w tej firmie Zarobki i atmosfera tragedia

Kamill

Na Pracuj jest kilka ogłoszeń SL na różne stanowiska, w tym kierownicze i administracyjne. Wystarczy poszukać. :)

krocie hahaha przeciez wy nawet osoby ze swoich wlasnych rodzin i wlasnych znajomych ktorych zatrudniacie oszukujecie i wyzyskujecie

ila

Kierownictwo w firmie zarabia krocie, zresztą niektórzy pracownicy też. Grunt to się załapać na awans. Ale trzeba pracować. To fakt.

ona

tylko debile czytają te bzdety, a pisza tu frustraci

tak to ty i kazdy w firmie to wie

what

czyli każda neutralna opinia to jeden człowiek i to z zarządu? Jakieś to naciągane, ale spoko.

kamikadze

Na pewno macie racje ale i tak dzieki za jakiś odzew.Pozdrawiam

Polon

Znajdź mi proszę zatem choć 1 pracodawcę na GoWork, który ma dobre opinie. Powodzenia. Tu nawet Google czy Microsoft mają same beznadziejne wpisy. Na wielu zadowolonych, wystarczy jeden niezadowolony i już masz 100 super komentow. Kierowanie się opiniami z GoWork mija się z celem.

tam
@Polon

Zgadzam się w 100%. Tu nikt nie ma dobrej opinii. Czytanie tego to strzał w stopę. Lepiej dowiedzieć się u źródła, twarzą w twarz a nie od osób, które ukrywają się pod zmyślonymi nickami

kamikadze

Po tych komentarzach które piszecie to trudno nie miec wątpliwości czy jest sens iść do roboty o której pracownicy maja wręcz marne opinie, wiec zachowaj dla siebie to czy się nadaje czy nie. Bo iść gdzies gdzie (usunięte przez administratora) się zarobi i do tego miec kiepska atmosferę w pracy to lepiej zostac w tym miejscu gdzie sie jest.

jesli jestes prawdziwy kamikaze to przybywaj na to zadupie. nie zarobisz wiecej jak tysiac na reke

Kamikadze

Witam serdecznie Dziś dzwonili do mnie by zaprosić mnie na rozmowę o pracę na stanowisko Specjalista ds. aktywizacji sald. Tu jest moje pytanie ale szczerze ile się tam zarabia, jak wyglądają warunki pracy, i finalnie czy serio opłaca się w ogóle tam iść na rozmowę

Polon
@Kamikadze

Na te pytania odpowiedź uzyskasz tylko na rozmowie kwalifikacyjnej - na rękę powinno być ok 2300 - 2400, ale jak masz wątpliwości, czy masz iść na rozmowę to znaczy, ze się nie nadajesz.

Trzynasty z jedenastu

Ja pamiętam to dobrze to, super. I też potwierdzam. I jestem 100% na tak!

Jedenasty z dwunastu

A pamiętacie tamto to? Generalnie super :) wiadomo :) I tak też każdy będzie myślał co tam sobie uzna, to też wiadomo, że to, że max dwie są, to też. Ale co tam. Na takie tam to nie ma rady. Ale w podsumowaniu, to tak. Zdecydowanie tak, jak tak było. 100% na tak. Max 8/9 pkt. Super, ktoś powie. Ja też. brawo. 10/10

potencjalny kontrahent

Jak się poczyta Wasze komentarze to jako kontrahent rozważający współpracę z SL zapewne nie zdecyduję się podpisać z Wami umowy. Walczcie dalej między sobą.

Bolo
@potencjalny kontrahent

Kontrahenci SL to duże i bardzo duże firmy, więc nie sądzę, ze czytają te bzdury, a już na pewno się nimi nie sugerują ;) Na gowork nie ma ani jednej firmy z dobrymi komentarzami. nawet takie google czy microsoft mają beznadziejne ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Suisse Légiste

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Suisse Légiste?

Kandydaci do pracy w Suisse Légiste napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Suisse Légiste