Opinie o Provema Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Provema Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Provema Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Provema Sp. z o.o. w Katowice

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Provema Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Śmieszna firma. Prezesowi wydaje się, że zna się na wszystkim. Wieczne nadgodziny za które brak wynagrodzenia. Kolesiostwo. Pozytywne komentarze piszą pracownicy. Moje, jak i innych byłych pracowników prawdziwe komentarze są systematycznie usuwane.

Jak wygląda ścieżka kariery w Provema Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Zel Nowy wpis
@Pytanie

Możesz zdobyć awans, pod warunkiem, że robisz to samo, za te same pieniądze....Robisz najgorszą robotę, której sie nie chce robić prezesowi tej śmiesznej firmy.

Art. Nowy wpis

Ciekawe jak długo jeszcze będa dodawane tutaj "pozytywne" opinie wystawiane przez pracowników z przymusu z różnych adresów IP, żeby tylko podbić pracę w tej śmiesznej pseudo firmie. Podejście zarządzających firmą do pracowników - po trupach do celu... Nie polecam

X Nowy wpis
Kandydat

Czy obecnie są prowadzone jakieś rekrutacje w firmie? :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Programista PHP w firmie Provema Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zapracowany

Praca ciekawa i dość ambitna. Jest to to na co liczyłem. Jestem zadowolony że trafiłem do tej firmy. Fajna kasa i na czas.

Inka

Praca ciekawa rozwijająca i bezstresowa. Jest to firma godna polecenia mam nadzieję że po okresie próbnym zostanę na dłużej.

Anka
Klient

Płatności przez aplikację odbywają się błyskawicznie. nie trzeba wklikiwać kont itp. Samo się ładnie wszystko sczytuje. Polecam.

Kmcia

Jestem usatysfakcjonowana zarówno pracą jak i pensją. Fajna ekipa praca przyjemna.

Wrono

Tu się nie można nudzić, tu cały czas się coś dzieje, jak dla mnie firma bardzo fanie się rozwija. Mam nadzieję, że i umnie na koniec miesiaca finansowo firma też podziała :)

Rudy

spontaniczna wypowiedź, praca w tej firmie przy obecnej sytuacji jest naprawdę godna polecenia, dla chętnych jak tylko będzie kiedyś wolne stanowisko to polecam z czystym sumieniem

Młoda
Klient

Polecam apke Provema, wiele możliwości jest mega funkcyjna, fajne sklepy z nimi współpracują i tak tam robię zakupy więc zwrot to dobra sprawa.

Jankes

Praca jest jak najbardziej ok. Szkoda, że musiałem zrezygnować bo fajnie pracowało mi się w tym zespole. Ale mam nadzieję że kiedy sytuacja w moim życiu się unormuje będę mógł wrócić.

Ambitna

Praca w fajnej grupie daje możliwości rozwoju zawodowego. Polecam firma ok.

Kama
Klient

taka firma w dzisiejszych czasach to skarb. Szybko dostałam gotówkę na konto a byłam naprawdę w pilnej potrzebie. Polecam !

N

potwierdzam to co napisal POLECAMXD. wyplata dla czesci osob 1,2 dni opoznienia prawie zawsze. prezes obiecuje ludziom "awans" czyli robienie dla niego najbrudniejszej roboty. kierownictwo nie wie co robi i jak zarzadza grupa, prowizje zabierane przez ich widzimisie, wzrost zakazen to powrot do firmy, spadek zakazen to ludzie wracaja do homeoffice. zaluje tego czasu, ktory tam przepracowalam.

Nina
Klient

Pożyczka szybka i w miarę tania w porównaniu z konkurencją. Polecam ja jestem zadowolona że ich znalazłam.

Pozytywnie
Klient

Szczerze polecam firmę, wszystko na jasnych warunkach, pieniążki otrzymałam jeszcze w ten sam dzień, czytelne warunki spłaty, polecam

Pracownik IT

Polecam pracę w tej firmie. Możliwość rozwoju, przyjazna atmosfera, super projekty. Świetnie się tu pracuje. Oby więcej takich firm!

Ratka
Klient

Kredyt szybki i bezproblemowy. Koszty ok polecam.

mama w potrzebie
Klient

Kredyt szybko załatwiony na dobrych warunkach. Błyskawiczny przelew.

Zostaw merytoryczną opinię o Provema Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Provema Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 8 ocen.