Opinie o Provema Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Provema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Provema Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Provema Sp. z o.o. w Katowice

Rozczarowany

Od 14 dni nie dostaliśmy wypłaty. A jutro są Święta. Nikt nie myśli o pracownikach, którzy na Wigilię zostali bez pieniędzy.

@Hanna

Firma ignoruje ten temat. Nie interesuje pracodawcę ze pracowniki ze swoimi rodzinami zostają na święta bez pieniędzy.

Pracownik_roku

Jak to w każdej firmie, jest raz gorzej a raz lepiej ale tylko co w Provema to nie nauczysz się nigdzie. Wychodzisz z tej firmy naprawde atrakcyjna na rynek pracy. Tylko trzeba chciec i wykorzystac swoja szanse a nie jeczec po katach ze ktos cie poprosil np. o jedna rzecz. Wynagrodzenia są naprawde ok jak na dzisiejszy rynek pracy czyli nie najnisza krajowa a premia pod stolem.

@ByłyPracownik
@Hanna

Nie polecam, nie dostałem wypłaty za ostatnie 2,5 miesiąca!

Cześć, czy z tym podupadaniem firmy to prawda? widziałem, że kiedyś programisty PHP do siebie szukali, chciałem spojrzeć czy coś aktualnego jest ale ani ofert na necie nie widać ani na stronę www się nie da normalnie wejść, bo każą mi się logować. Jak praca teraz wygląda w zestawieniu z zeszłym rokiem?

Tu można jeszcze pracować? ludzie zapytaniami sugerowali jakieś gorsze rokowania i tym podobne, w dodatku nie widzę aktualnych ofert na necie a mimo to jeszcze wczoraj ktoś odradzał prace. jest sygnał o ofertach jednak? Albo cos się zmieniło w warunkach?

pracownik Nowy wpis

Można pracować jeżeli chcesz pracować za darmo. Jak chcesz dostać za swoją pracę wynagrodzenie to musisz szukać czegoś innego

Rozczarowany

@Rozczarowany

z tymi przelewami to widziałam, że też w październiku były jakieś problemy. firma przechodzi przez jakiś regres finansowy? to czymś konkretnym jest spowodowane czy czemu tak jest, chodzi o gospodarkę?

Bycho
@Hanna

Myślałam w październiku że to jednorazowa wtopa. To nie problem z gospodarką a z gospodarowaniem

@Bycho

Aha czyli to od października dopiero tak bywa? Do dziś znacie już powody? generalnie teraz znowu okres przedświąteczny jest, jak wobec tego to wygląda? i jak firma odnosi się po takim czasie do tematu tych finansów?

@Hanna

Problemy były przejściowe jak w każdej firmie. Obecnie jest Ok , wypłata w tymmiesiącu była tydzień przed czasem.

Skadtepytania
@Hanna

Nie ma ogłoszeń o pracę do tej firmy więc skąd te pytania ? Nie lepiej interesować się firmami , które prowadzą rekrutacje ?

Pracownik1

Fajne te fejkowe konta niby pracownikow. Opuznienia w wypłatach coraz wieksze...

@Pracownik1

Fajne opinie osób , które już nie pracują i nie mają pojęcia co się dzieje xd

Hanna

pytanie tylko od kiedy konkretnie mogą nie pracować i od kiedy w takim razie nastąpiły jakieś szczególne zmiany, że jest inaczej? w ubiegłym roku prócz tamtej wspomnianej wypłaty z czymś jeszcze były mniejsze problemy? na jakie ewentualności się nastawiać?

Zielony
@Hanna

Ale z czym nastawiać ? Przecież nie ma rekrutacji do tej firmy

Pracownik1
@Hanna

@Hanna nie znajdziesz tutaj już prawdy. Większość uciekła, została garstka niedobitkuw. Powodzenia w szukaniu nowych pracowników, ciekawe ile wytrzymaja bez pieniendzy

@Zielony

teraz nie ale jak częste się zdarzają? jaka liczba osób jest docelowo potrzebna, żeby wszystko fajnie działało? od jakiego okresu przyjęta jest ta sama kultura pracy? obecna jak wygląda?

@Pracownik Nowy wpis

Pracownik_roku

@Pracownik_roku

Czyli polecasz pracę tutaj jako trampolinę do dalszej kariery? Rozwój w ramach tej firmy nie jest atrakcyjny czy jednak dla tych którzy nie chcą iść dalej w świat też jest dobrze?

@ByłyPracownik
@Hanna

Nie polecam, nie dostałem wypłaty za ostatnie 2,5 miesiąca!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Provema Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Cześć, co się dzieje w firmie? ktoś pisał jeszcze parę miesięcy temu o dobrych rokowaniach, które w ostatnim czasie zmieniły się o 180 stopni. Z tym poupadaniem to prawda? Nie udało mi się odszukać bieżących ogłoszeń, jest mimo wszystko pełny zespól? występują przy tym także jakieś konkretne plany do końca tego roku?

Jakie są warunki zatrudnienia w Provema Sp. z o.o.?

Heh

A tam ktoś jeszcze pracuje po ostatnich masowych odejściach prawie wszystkich pracowników :)?

Maja
@Heh

przybliżysz temat tych wspomnianych masówek? jeszcze miesiąc temu ktoś pisał o przyjęciach na tryb zdalny, więc mimo wszystko pracownicy są przyjmowani. na jakich tegorocznych warunkach?

Pracowałam.
@Maja

W przeciągu zaledwie kilka miesięcy firma praktycznie upadła, z zespołu kilkudziesięciu osób, zostało kilka. Szkoda bo perspektywy rozwoju i tego co przyniosła wielu pracownikom było warte uwagi. Faktycznie wynagrodzenia przez długi czas co miesiąc było po terminie - czasem kilka a czasem kilkanaście. Traktowanie ludzi po czasie było też mocno słabe, bez szacunku za pracę często po godzinach, w dniach wolnych a byli i tacy co zawsze na urlopach. No i dziwi mnie, że nikt się nie wypowiedział o najważniejszym czyli jak można było stracić prace jak się jednej osobie "podpadło". Szkoda - rokowania były świetne. Może to nauczka dla ludzi, żeby się szanowali i szefostwa, żeby szanować partnerów.

Joanna

Czy firma już wypłaca wynagrodzenie pracownikom na czas? Jak wygląda praca z perspektywy pracowników/ byłych pracowników? Jaka panuje atmosfera w biurze? Pozdrawiam, Joanna R. Kierownik ds. Rekrutacji B2B

Rudy102

Nie jest

Pracownik3
@Joanna

Nie wyplaca wynagrodzenia w dalszym ciagu. Atmosfery nie ma tak samo jak i biura (pracujemy zdalnie)

@kasia
@Pracownik3

Wszyscy szukają opcji pracy zdalnej a Ty narzekasz , że pracujesz zdalnie ? ???? to co jeszcze robisz w tej firmie ? Czemu nie poszukasz sobie jakiejś firmy gdzie będziesz tracił czas na dojazdy i siedział 8 godzin w biurze ?

@Joanna

Nie wypłaca. Brak komunikacji z pracodawcą i z menedżerami jeżeli sprawa dotyczy wypłaty. Atmosfera pracy w firmie pozostawia wiele do życzenia. Pracodawca nie okazuje szacunku ani zrozumienia dla pracowników. Sądzę, że firmy powinny troszczyć się o swoich pracowników i dbać o ich dobrostan. Nie firma, a (usunięte przez administratora).

Bartosz

I jak to firma tłumaczy? Jakie jest ich oficjalne stanowisko? Działo się już coś takiego w przeszłości, czy to pierwszy raz?

Aga
@Bartosz

to jest jazda po bandzie, zeby nie powiedziec przestepstwo. dlaczego jako pracownicy nie zlozycie zbiorowo pozwu do sadu pracy albo do pip. prezesi beda sobie pewnie jezdzili drogimi furami i zyli w luksusach a wy nie bedziecie mieli na kredyt i czynsz. nie wspomne o kosztach zycia, ktore wszyscy wiemy jakie sa.

Zez
@Aga

Od kilku miesięcy to pip tu jest regularnie. Niepojęte jest to, żeby nie dać żadnej informacji swoim pracownikom co z wypłatami.

@Zez

mnie to teraz ten pip zainteresował bardziej, w sensie... jak może tu być regularnie? i co jakeś konsekwencje stale wobec firmy są w tym przypadku wyciągane i to tak sobie trwa? nic się nie zmienia? jakieś inne aspekty tutaj sprawdzają czy to o kasę cały czas chodzi?

Kiedyś wszystko było w porządku - pieniądze na czas, ciągle nowe wyzwania i dość przyjazna atmosfera. Od co najmniej roku z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. W tym momencie pracodawca po raz drugi zalega nam z wypłatami ponad 2 tygodnie. Absolutny brak komunikacji w relacji prezesi-pracownicy. Wszelkie informacje na temat wypłat trafiają do nas pocztą pantoflową. Ciągłe obietnice o terminie wypłat wynagrodzeń pozostają raz za razem niespełnione. Wynagrodzenia potrafią być wypłacane w częściach. Normą jest sytuacja, w której pracownicy "samotni" dostają za wypłaty przed pracownikami, którzy nie utrzymują się sami (tylko np. z małżonkiem lub partnerem). Zdecydowanie nie polecam, najlepiej omijać tę firmę szerokim łukiem. Sam się stąd zwinę, gdy tylko nadarzy się pierwsza lepsza okazja.

Wojtek

Firma pożyczkowa, która zaraz sama weźmie pożyczkę na wynagrodzenie dla pracowników? Kiedyś też wypłacali z opóźnieniem ale nie 2. tygodniowym...

Murc

gdzie jest hajs?

Star

To prawda, że ludzie zostali na święta bez pieniędzy setki terminów potwierdzających że one się ponawia spełzły na niczym! Co jak co ale byłem pewien ze na święta wypłata będzie nikt nie szanuje nas i naszych rodzin do tego totalna cisza i brak informacji!!!

Bycho
@Star

Bo to prawda

Magdalena
@Star

To przykre… czemu tak się stało, że ludzie nie dostali pieniędzy? To zostało wszystko już uregulowane czy w dalszym ciągu nie?

Czytam każda nowa opinie i trudno się z nimi nie zgodzić. Czegoś takiego nikt z nas się nie spodziewał i do tego nie wiadomo co dalej… zero kontaktu i informacji i ludzie po prostu maja już dość …

Pewnie Pani K. znowu usunie wpisy pracowników ale ludzie wypłat nie ma! nikt ale to nikt nawet nie poinformował o tym, że ich nie będzie tylko kłamstwa, że zostaną przelane. Mam nadzieje ze tym razem się pracownicy się zjednoczą a nie będą prezesowi wchodzić w *****. Zostałem bez pieniędzy i już nie chodzi święta nie mam za co czynszu zapłacić! Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa!

Zapracowany

Praca ciekawa i dość ambitna. Jest to to na co liczyłem. Jestem zadowolony że trafiłem do tej firmy. Fajna kasa i na czas.

XDD
@Zapracowany

No to się zmieniło, bo przez cały okres mojej pracy się spóźniali aż do kontroli (usunięte przez administratora) :)

DropIT
@XDD

Tu NIP nic nie działa. Obecne (usunięte przez administratora)w wypłacie wynosi 2 dni i końca czekania nie widac

@DropIT

Ano NIP może i nie, (usunięte przez administratora)ewentualnie coś zdziała.. ;) Ktoś dziś rano pisał, że nie było ale może do południa przelewy już doszły? Ogólnie to wiadomo z jakiej przyczyny są takie opóźnienia?

xxxx
@Hanna

Nie było, nie doszły i dalej nie ma.

oma

Wypłaty już tydzień po (usunięte przez administratora), nic nie działa. Od naszego kiera nawet nie wiemy kiedy w ogóle będzie kasa ale pracować mamy za 10

Wojtek

Jak zadufanym pREZESEM trzeba byc, zeby w przypadku wpisania frazy pROVEMA w wyszukiwarce pokazalo sie od razu jego zdjecie. Cala firma jak i jej zarzadzanie jest na poziomie restauracji, ktore odwiedza Magda Gessler... Pozdrowienia dla kadry, ktora nie potrafi zrobic nic oraz ksiegowych, ktore wyplacaja wynagrodzenie jak zwykle po czasie.... Mam nadzieje ze taka firma predzej czy pozniej skonczy swoj zywot. Pozdrawiam, Byly (na szczescie) Pracownik

Bartosz
@Wojtek

To ile czasu tu spędziłeś? Zawsze było tak jak piszesz? No i może dla odmiany wymienisz też co działało dobrze?

Ziomek
@Wojtek

Ta firma to tragedia, robiłem zakupy online i miałem dwie kwoty do zwrotu 435 i 242. Firma glovo mi zwróciła na karte a oni twierdzą że nic nie doszło. Nie przelali mi to na saldo. Kontakt utrudniony. Na infolini nikt nic nie wie. Tylko ciągle proszę napisać do IT. A tam mnie zbywają.

Małgorzata
@Ziomek

A może warto pomyśleć o zgłoszeniu tego do rzecznika praw konsumenta? Albo im napisac, że skoro cię zbywają to to zrobisz?

Hanna

Nie rozumiem chyba w czym problem z tym zdjęciem, to chyba dobrze, że jakkolwiek jest to w googlach wypozycjonowane? Ty to z jakich powodów odszedłeś i kiedy tak właściwie?

Śmieszna firma. Prezesowi wydaje się, że zna się na wszystkim. Wieczne nadgodziny za które brak (usunięte przez administratora). Kolesiostwo. Pozytywne komentarze piszą pracownicy. Moje, jak i innych byłych pracowników prawdziwe komentarze są systematycznie usuwane.

Kar.

Nic dodac nic ujac.

Aleksandra

Ja tego nie potrafię zrozumieć, dlaczego w firmach ludzie pracują nadgodziny które nie są wypłacane. Czy nie można się sprzeciwić i z nich zrezygnować ? A może po prostu firma jest zle zarządzana albo coś, ze trzeba zostawać po godzinach

Pracownik IT

Polecam pracę w tej firmie. Możliwość rozwoju, przyjazna atmosfera, super projekty. Świetnie się tu pracuje. Oby więcej takich firm!

@Pracownik IT

Jak kazali tak napisał....

Jak wygląda ścieżka kariery w Provema Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Zel

Możesz zdobyć awans, pod warunkiem, że robisz to samo, za te same pieniądze....Robisz najgorszą robotę, której sie nie chce robić prezesowi tej śmiesznej firmy.

Art.

Ciekawe jak długo jeszcze będa dodawane tutaj "pozytywne" opinie wystawiane przez pracowników z przymusu z różnych adresów IP, żeby tylko podbić pracę w tej śmiesznej pseudo firmie. Podejście zarządzających firmą do pracowników - po trupach do celu... Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Provema Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Provema Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Provema Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Provema Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 14 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Provema Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.

Provema Sp. z o.o.