Opinie o Senuto Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Senuto Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Senuto Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senuto Sp. z o.o. w Warszawa

rekrutowany Nowy wpis

Rozmowa to robienie z kandydata (usunięte przez administratora), przesyłana wiadomość o odmowie 1 zdanie masz super doświadczenie a reszta wiadomości czego oczekiwali od Ciebie abyś powiedział... sama rozmowa to można powiedzieć ostrzał od dziwnych pytań hrowych bo techniczne, brak atmosfery na rozmowie.

Michał Nowy wpis
@rekrutowany

A jakieś pozytywy z tej rozmowy? Chce sie dobrze przygotować na kolejny etap rekrutacji.

Julia Nowy wpis

Aplikowałam w listopadzie 2023, w ciągu miesiąca miałam dostać odpowiedź. Czekam do dzisiaj???? dobrze, że wybrałam inną pracę bo gdybym liczyła na nich to mieszkałabym już po mostem. Jeżeli ktoś się zastanawia - odradzam, szkoda czasu. Strach myśleć jak wyglądają procesy po podpisaniu umowy, musi tam być niesamowity bałagan.

Michał Nowy wpis
@Julia

Kiepsko faktycznie wygląda feedback po rozmowie o pracę. To coś zdecydowanie do poprawy.

Aplikowanie tu to strata czasu. Po godzinnej rozmowie kwalifikacyjnej dają zadanie, którego realizacja zajmuje 4-5 godzin. W ramach zadania m.in. 3 pomysły na... ich potencjalne projekty na 2023 rok. Po przesłaniu - zero kontaktu, a nawet brak odpowiedzi na maila.

Edyta

Hmmm, a czy ktoś wie może, czy jak się wyśle takie pomysły na projekty w ramach rekrutacji, to czy one objęte są prawami własności intelektualnej? I czy podczas rekrutacji obiecują kontakt potem, nawet jak jest decyzja negatywna?

Bardzo miła atmosfera, super ludzie i klimat :) jeśli chodzi o miejsce pracy to bardzo luźno można podchodzić do tematu. Dużo benefitów, pizza friday itp. Mimo wszystko jeśli chodzi o szkolenia zewnętrzne - brak. Jeśli chodzi o przełożonych z doświadczeniem - tez raczej nie można na to liczyć. Ciężko wypowiadać się o innych zespołach, ale w moim lider zespołu niestety nie był na tyle kompetentny żeby czegoś mnie nauczyć, wskazać konkretny kierunek rozwoju, o feedbacku można zapomnieć :( szkoda! Ogolnie bardzo dobrze wspominam prace, polecam! Natomiast jak wszędzie są tez minusy - zależy czego tak naprawdę poszukujesz :)

cath

Jakie Pizza Friday skoro w ogłoszeniu piszą, że piątki wolne?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Senuto Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Kandydatka

Totalny brak szacunku do kandydata. Po przełożeniu terminu rozmowy rekrutacyjnej z mojej strony obiecali kontakt "w przyszłym tygodniu" - a minął już miesiąc, zero kontaktu. Moja wiadomość przypominająca także została zlekceważona. Szkoda czasu.

Anoton

koszmarny process rekrutacyjny, firma niestety dopiero się rozwija wiele uchybień w HR co w dużych korporacjach nie było by do pomyślenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Senuto Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Senuto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Senuto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Senuto Sp. z o.o.?

Senuto Sp. z o.o.
  • Puławska 465