Opinie o Whitepress Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Whitepress Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Whitepress Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Whitepress Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Wiecie może, czy w Whitepress Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Maciek

@Ania a firma zapewnia jakieś benefity ?

@Maciek

Tak, masz kartę na siłownię. Codziennie masz gwarantowane śniadanie, pyszną kawę możesz sobie zrobić w 1 z 2 ekspresów. Kosz sezonowych owoców, jest wyciskarka - robimy soki;) Co ciekawe co godzinę masz obowiązkowo 5 min przerwy od komputera. Obowiązkowo. Przyjemna atmosfera w biurze, szef wiadomo to szef, ale jest serio w porządku - ogólnie dobrze się tu człowiek czuje.

pab7 Nowy wpis
@Maciek

Niedawno doszedł też pakiet opieki medycznej po okresie próbnym :)

Aleksandra

Hej, w jednym z wcześniejszych komentarzy wyczytałam, że w Whitepressie można liczyć na kartę sportową :) Chciałabym podpytać.. Czy można taką kartę uzyskać również dla np. partnera/partnerki? :D Czy są one przeznaczone jedynie dla pracowników firmy? I czy się coś dopłaca do niej?

pab7 Nowy wpis
@Aleksandra

Ten program nie jest w pełni finansowany, do karty się dopłaca i chyba nie ma możliwości brania kart na członków rodziny.

Jolanta Nowy wpis

Widzę wiele lipcowych ofert pracy w Whitepress, szukają Sales&Marketing Specialists na rynki niemiecki, grecki, włoski, niderlandzki. Zarobki są podane w granicach od 4,2 do 5 tys. a górna granica ponad 8 tys. brutto - mam wrażenie, że w zależności od rzadkości danego języka obcego. A przy ofercie "zwykłego" specjalisty ds. sprzedaży z angielskim widełek brak! Pomóżcie, podpowiedzcie mi.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Whitepress Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko International Business Development Manager. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Whitepress Sp. z o.o.?

Pan Kierownik
@Pytanie

W zasadzie na wszystkie, które pozwolą mu łatwiej / efektywniej pracować na danym stanowisku. :)

Michi
Kandydat

Do tej pory opinie o WhiePress bardzo pozytywne. A jak kwestia faktycznych zarobków? W jakich widełkach się one kształtują?

Grzegorz
@Michi

Też mnie to ciekawi, mam nadzieję że niedługo ktoś z pracowników wypowie się na temat wysokości wynagrodzenia w Whitepress. Każdy szczery wpis jest ważny dla potencjalnych kandydatów, warto dzielić się swoimi przemyśleniami.

Pan Kierownik
@Grzegorz

Zarobki zależą od działu i stanowiska, na które aplikujesz i mają charakter ponad rynkowy. Firma jest na etapie szybkiego rozwoju więc możesz zakładać, że z czasem i nabraniem umiejętności Twoje wynagrodzenie będzie rosło.

Can
Kandydat

Recruiting process is smooth and easy. WhitePress employees are understanding and very helpful. I applied for an internship position and got accepted. Looking forward to work in WhitePress on a full-time basis. Polecam!!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Whitepress Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

@Pytanie

Wszystko zależy na jakie stanowisko rekrutujesz, jeżeli ekspansja zagraniczna, to raczej tak.

Paweł

Ubezpieczenie, dodatek do benefit, owoce, kanapki, super kawa. Praca w przyjemnych klimatyzowanych pomieszczeniach.

Ania

Super firma, dobry klimat, rozwój, szacunek dla pracowników.

Filip

Czy dlatego, że firma młoda to nie znacie tego forum, może ktoś to przeczyta i podzieli się informacjami?

Jak wygląda oferta u pracodawcy jakim jest Whitepress Sp. z o.o. w miejscowości Bielsko-Biała? Czekamy na aktualne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Whitepress Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Whitepress Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 2 ocen.