Data Contact

Data Contact

Opinie o Data Contact

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Zrezygnowalam z pracy, bo nie odpowiadała mi dalsza wspolpraca. Nie zapłacono mi za 2 dni pracy -16 h. Trenerka oświadczyła mi, że po szkoleniu z projektu muszę go odpracować. Jeżeli nie, wyczyści moje godziny pracy. I tak zrobiła. W umowie zleceniu nie było takiej informacji,że muszę odpracowywać szkolenie. NIE POLECAM

Ryszard
@Katarzyna 15.08.2018 20:53

Twoja sytuacja rzeczywiście może wzbudzać niezadowolenie, ale może warto na spokojnie sprawdzić raz jeszcze umowę. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej dopytywałaś, czy szkolenie wlicza się do godzin pracy? Może nie warto było podejmować decyzji o rezygnacji z pracy na podstawie kilkunastu godzin. Zawsze należy szukać kompromisu.

@Ryszard 09.01.2019 12:12

,, W sprawach nie ujętych w umowie zleceniu zastosowanie maja przepisy kodeksu cywilnego''. Brak pisemnych list obecności- nie mam jak udowodnić liczby przepracowanych godzin . Nie mam z czym zgłosić się do Państwowej Inspekcji Pracy ani Sądu Cywilnego. Nie odzyskam należnych mi pieniędzy.

@Katarzyna 15.01.2019 20:55

Godziny skasowała mi z systemu trenerka Sylwia-blondynka

Irek
 Opinia

Słyszałam, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Może wiecie czy potrzebują pracowników?

Patrycja
 Opinia

Dawno nikt z Was nie zamieszczał swoich opinii o Data Contact. Czy to prawda, że firma ta została przejęta przez Armatis-lc? Jeżeli tak, to ktoś z Was mógłby opisać czy po tej zmianie zmieniły się warunki Waszego zatrudnienia? Jaka panuje atmosfera w tym miejscu pracy?

amak
 Opinia

Wiecie czy będą mieli oferty pracy na doradców żywieniowych?

atomówka
 Opinia

+ bardzo elastyczny grafik + terminowe wypłaty + świetni ludzie, zarówno pracownicy jak i koordynatorzy, luźna atmosfera + dobrze przygotowane szkolenia i nie ma problemu żeby o coś dopytać + lokalizacja z dala od wielkich szklanych biurowców, chociaż podobno ma się to zmienić :( - nudna i odtwórcza praca, jak ktoś szuka kreatywności to raczej nie tutaj - małe możliwości awansu - hałas Fajne miejsce na start dla młodych osób. Można się zaczepić w trakcie studiów, żeby sobie dorobić, kasa wliczając bonusy i premie jest spoko w porównaniu do sieciówek czy marketów.

gośćć
 Opinia

nie mam doświadczenia w sprzedaży dlatego pytam o podstawowe stawki :)

gośćć
 Opinia

może mi ktoś napisać jakie są stawki podstawowe i atmosfera na projekcie wydawniczym?

irena

Kiepska

zainteresowany
 Opinia

witam wszystkich, zycie tak się złozyło, że zaczynam szukac pracy w call center. proszę o podpowiedż osoby, ktore miały kontakt z firmą- czy jest szansa, aby w ciagu miesiąca dobic np. do 200- 230 godzin pracy? i druga sprawa- jaki rząd wielkości mozna zarobic premii/prowizji- czy są to sprawy rzędu 200-300zł, czy da radę pociagnąc ponad tysiąc? Nie boje się pracy ani rozmow prze telefon, wolałbym miecjednak świadomość, ze przy odpowiednim zaagażowaniu dam radę zarobić ok. 3000 na rekę

asdfgh
 Opinia

Brak profesionalnego podejścia do pracowników na rzucanie norm o których nie było mowy przy rekrutacji inne warunki umowy niż pracy nie polecam firmy Data CONTACT w Warszawie!!!!!!

bardotka
 Opinia

Rzeczywiście przyjazna rekrutacja. Miła rozmowa, szczegółowe informacje na temat projektów i pracy. Można tam się spokojnie zaczepić i popracować. Ogólnie daje plus.

ela
 Opinia

pracowalam w Dacie przez 8 miesiecy i dla mnie najwazniejsze bylo to, ze grafik byl elastyczny i mozna bylo dogadac sie kiedy i od/do ktorej mozna pracowac i pieniadze byly na czas. W ogole nie planuje przyszlosci w call center, ale na pewno w tej firmie mozna sobie popracowac w wakacje, lub na dluzej, bo tam sa ludzie (zreszta baaardzo fajni) ktorzy pracuja od momentu zalozenia tej firmy

alfonso
 Opinia

natalia a czy przed publikacją komentarza przeczytałaś regulamin? Now łaśnie- sama sobie odpowiedziałaś. Ja tam się nie znam ale jeżeli komentarz narusza regulamin stony gowork.pl to nie ma żadnych podstaw do tego żeby taki koment widniał na ogólnodostępnym forum i zeby admin go nie wywalil.

donguralesko
 Opinia

na ncplus mozesz pracowac jak chcesz, tylko ze min. 30h tygodniowo wraz z sobotami i dwa razy w tygodniu musissz przyjsc dzwonic na druga zmiane czyli np od trzynastej. glownie to grafik ustalasz z liderem i czesto jest tak ze mozna sie dogadac. dobrze sie robilo ale pracuje teraz w firmie u brata i juz nie dzwonie

Opinia

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na projekcie NC+. Konkretnie chodzi mi o dokładny opis jak i w jaki sposób wybiera się godziny pracy, czy jest teoretycznie mozliwosć np. przyjścia każdego dnia na inną godzinę, czy zawsze jest 8 godzin czy nie itd. Jakie zmiany są do wyboru? Generalnie cała mechanika godzin pracy mnie interesuje. Pozdrawiam

xxxanaxxx
 Opinia

Natalio, proszę sprawdź napis po prawej stronie na górze nad gwiazdkami oceniającymi, tam jest napisane DataContact - Warszawa, tu skupia się społeczność ze stolicy, więc jeżeli chcesz pisać o innych firmach/lokalizacjach/pracownikach to pisz to ale na innej stonie/innym forum/innej zakładce albo jak chcesz to załóż bloga na wordpresie. Pzdr PEACE

4funtv
 Opinia

anonim mówisz teraz o stalowej woli a powiem ci jak jest w warszawie: -"mila atmosfera to mit szczegolnie miedzy koordynatorami, a telemarketerami" u nas ostatnio zgłosili się chętni do druzynowego biegu z przeszkodami survival race i biegli zarowno konsultanci jak i koordynatorzy, jako jeden zespół, wszyscy dobrze sie dogadują. Nie raz widziałem jak koordynator grał razem ze swoim konsultantem na xboxie dostępnym w firmie. To znaczy że praca to nie tylko dzwonienie ale takze wspolnie spedzone chwile np na imprezach integracyjnych. Moze przeprowadz sie do wwy i zatrudnij sie w tej lokalizacji, to poczujesz różnice

Paweł
 Opinia

chętnie się zatrudnie. Powiedzcie mi czy da się zarobić ponad 2 tysiące?

wiedzmin
 Opinia

nie wiem jak dla reszty ale mi sie dobrze pracowalo bo moglem dopasowac grafik do siebie, tak jak mi pasowalo. co prawda pracowalem tam tylko 6 miesiecy ale ogolnie dobrze wspominam.

ggg
 Opinia

no tak tylko ze to jest link do ogłoszenia w krakowie a nie do pracy na jagielonskiej w warszawie

wieslaw
 Opinia

kurde blaszka dobra fuszka kurde lebele mówię wam rodacy

kiedy
 Opinia

kiedy są teraz jakieś szkolenia w tej firmie? ktos wie?

Agi
@kiedy 29.04.2015 14:35

Najbliższe szkolenia są 11/12 maja na telewizję i wydawnictwa

ptgn
 Opinia

e tam nawet dobra robota moze nie na cale zycie ale na jakis czas jest spoko. daje rade

lol
 Opinia

przynajmniej kasa zawsze byla na czas i to byla dla mnie najwazniejsze.

Ira
@lol 30.03.2015 17:39

Przeczytam ofertę zamieszczoną na Gumree. Bardzo mnie zaciekawiła, postanowiłam zadzwonić, i umówiłam się na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście rozmowa przebiegła pozytywnnie, zakwalifikowałam się do pracy w DataContnact. Przeszłam szkolenia, które faktycznie sa płatne, ale po warunkiem,że się przepracuje w danym miesiącu 180 godzin, wtedy jest wypłacane w 100%. Co do Firmy DataConntact, w tej firmie jest bardzo miła atmosfera, ale jest jedno ale. Jeżeli masz za małą sprzedaż,albo nie sprzedajesz w danym tygodniu nic, to poprostu ci dziękują za współpracę. Taka jest to procedura. Praca raczej dla ludzi bezstresowych. A po za tym, grosze się zarabia. Ja Zarobiłam 700 zł za dwa tygodnie pracy.

Rafał
 Opinia

Witam faktycznie opinie dość ogólne opinie. Pracowałem na projekcie telewizyjnym to co mogę powiedzieć gdy jest wszystko dobrze czyli dużo baz praca jest miła i przyjemna, przyjacielska atmosfera nawet z osobami ,,wyżej" tak było w ubiegłym roku gdy pracowałem zarobki ponad 2tys dla chcących 3 były czymś normalnym+ konkursy lecz z początkiem roku zaczeły wpadać bazy które kończyły się w ciągu pierwszego tygodnia także można pomyśleć rozmowę z osobą do której dzwonimy 50dziesiąty raz w ciągu miesiąca... to nie żart co za tym idzie cele nie były wyrabiane i frustracja cała spadała na konsulatów. Nagle wszystko zaczęło przeszkadzać narzucanie ciśnienia nie zważając na to że niema na czym pracować. kto nie wyrobił jakiegoś minimum idzie wcześniej do domu czyli o prowizji w ciągu miesiąca zapomnij a dodatkowo godziny obcięte a przeżyć trzeba.... w ofercie pracy zaznaczają iż rozmawiamy jak chcemy to ciekawe bo wprowadzony został system odsłuchiwania i oceny rozmowy czyli jeśli o czymś nie powiemy czyli czyli coś co jest nam powiedziane z góry dostajemy upomnienia za co może grozić zwolnieniem z pracy. Czyli jeśli dla firmy jest dobrze i dla konsulatów jest dobrze luz,bluz a gdy coś sie chrzani z zewnętrznych powodów to wszystko spada na dzwoniących.

Borys Szyc
@Rafał 25.03.2015 09:09

Rafał, jak wiadomo czasami są lepsze bazy i mozna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobic, czasami sa gorsze i prowizja to tylko kilkadziesiat, kilkaset zlotych. Kto poczeka na lepsze bazy, to znowu dobrze zarobi. Jak to ktos powiedzial "W malzenstwie trzeba miec piekielna wytrwalosc i anielska cierpliwość". W sprzedazy telefonicznej tez hihi :D

Grzechu
 Opinia

Jak komuś odpowiada marny hajs, który oferują, to jego sprawa, ale mi by było szkoda najpiękniejszych lat życia na taką pracę bez perspektyw. Już chyba lepiej na zmywol jechać.

gosc2
 Opinia

ale za szkolenia również wypłacają wynagrodzenie, więc nie rozumiem goiścia który wczesniej napisał "Dostałam prace w innym coll Center za ta sama stawkę bez durnych szkoleń" dziwny typ.

Pawel
 Opinia

Z tymi szkoleniami to prawda. Wymagania większe niż do objęcia teki ministerialnej

Gosc
 Opinia

Aplikowałam do tej firmy przez przypadek. Dowiedziałam się że do objęcia stanowiska na cool center potrzebne jest sześć dni szkolenia. Tyn ludziom zalezy na szkoleniach, a nie na przyjęciu ludzi do pracy. Dostałam prace w innym coll Center za ta sama stawkę bez durnych szkoleń. Ta firma to kpina.

nataliaszsz
 Opinia

Witam, co powiecie na temat datacontakt w Stalowej Woli mam możliwość tam pracowac projekt Aviva lub Wiedza i Praktyka. Jaka jest ogolna atmosfera jacy ludzie i wogle dajcie cos znac czy jest tam tak kolorowo jak mowili na rozmowie czy to tylko bajki zeby namowic ludzi do pracy u nich ?

owca
 Opinia

14-12zł za godzinę to jest mało ? U nas jest 8zł brutto. - NC+, Jednak ogólna atmosfera w biurze jest całkiem fajna :)

pylo
@owca 04.03.2015 16:46

Pracowałem na NC+ Teraz pracuję na innym projekcie. Naprawdę fajna atmosfera Pozdrawiam

Zostaw opinię o Data Contact - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Data Contact

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.