Data Contact

Opinie o Data Contact

Patrycja

Dawno nikt z Was nie zamieszczał swoich opinii o Data Contact. Czy to prawda, że firma ta została przejęta przez Armatis-lc? Jeżeli tak, to ktoś z Was mógłby opisać czy po tej zmianie zmieniły się warunki Waszego zatrudnienia? Jaka panuje atmosfera w tym miejscu pracy?

amak

Wiecie czy będą mieli oferty pracy na doradców żywieniowych?

atomówka

+ bardzo elastyczny grafik + terminowe wypłaty + świetni ludzie, zarówno pracownicy jak i koordynatorzy, luźna atmosfera + dobrze przygotowane szkolenia i nie ma problemu żeby o coś dopytać + lokalizacja z dala od wielkich szklanych biurowców, chociaż podobno ma się to zmienić :( - nudna i odtwórcza praca, jak ktoś szuka kreatywności to raczej nie tutaj - małe możliwości awansu - hałas Fajne miejsce na start dla młodych osób. Można się zaczepić w trakcie studiów, żeby sobie dorobić, kasa wliczając bonusy i premie jest spoko w porównaniu do sieciówek czy marketów.

gośćć

nie mam doświadczenia w sprzedaży dlatego pytam o podstawowe stawki :)

gośćć

może mi ktoś napisać jakie są stawki podstawowe i atmosfera na projekcie wydawniczym?

irena

Kiepska

zainteresowany

witam wszystkich, zycie tak się złozyło, że zaczynam szukac pracy w call center. proszę o podpowiedż osoby, ktore miały kontakt z firmą- czy jest szansa, aby w ciagu miesiąca dobic np. do 200- 230 godzin pracy? i druga sprawa- jaki rząd wielkości mozna zarobic premii/prowizji- czy są to sprawy rzędu 200-300zł, czy da radę pociagnąc ponad tysiąc? Nie boje się pracy ani rozmow prze telefon, wolałbym miecjednak świadomość, ze przy odpowiednim zaagażowaniu dam radę zarobić ok. 3000 na rekę

asdfgh

Brak profesionalnego podejścia do pracowników na rzucanie norm o których nie było mowy przy rekrutacji inne warunki umowy niż pracy nie polecam firmy Data CONTACT w Warszawie!!!!!!

bardotka

Rzeczywiście przyjazna rekrutacja. Miła rozmowa, szczegółowe informacje na temat projektów i pracy. Można tam się spokojnie zaczepić i popracować. Ogólnie daje plus.

ela

pracowalam w Dacie przez 8 miesiecy i dla mnie najwazniejsze bylo to, ze grafik byl elastyczny i mozna bylo dogadac sie kiedy i od/do ktorej mozna pracowac i pieniadze byly na czas. W ogole nie planuje przyszlosci w call center, ale na pewno w tej firmie mozna sobie popracowac w wakacje, lub na dluzej, bo tam sa ludzie (zreszta baaardzo fajni) ktorzy pracuja od momentu zalozenia tej firmy

alfonso

natalia a czy przed publikacją komentarza przeczytałaś regulamin? Now łaśnie- sama sobie odpowiedziałaś. Ja tam się nie znam ale jeżeli komentarz narusza regulamin stony gowork.pl to nie ma żadnych podstaw do tego żeby taki koment widniał na ogólnodostępnym forum i zeby admin go nie wywalil.

donguralesko

na ncplus mozesz pracowac jak chcesz, tylko ze min. 30h tygodniowo wraz z sobotami i dwa razy w tygodniu musissz przyjsc dzwonic na druga zmiane czyli np od trzynastej. glownie to grafik ustalasz z liderem i czesto jest tak ze mozna sie dogadac. dobrze sie robilo ale pracuje teraz w firmie u brata i juz nie dzwonie

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na projekcie NC+. Konkretnie chodzi mi o dokładny opis jak i w jaki sposób wybiera się godziny pracy, czy jest teoretycznie mozliwosć np. przyjścia każdego dnia na inną godzinę, czy zawsze jest 8 godzin czy nie itd. Jakie zmiany są do wyboru? Generalnie cała mechanika godzin pracy mnie interesuje. Pozdrawiam

xxxanaxxx

Natalio, proszę sprawdź napis po prawej stronie na górze nad gwiazdkami oceniającymi, tam jest napisane DataContact - Warszawa, tu skupia się społeczność ze stolicy, więc jeżeli chcesz pisać o innych firmach/lokalizacjach/pracownikach to pisz to ale na innej stonie/innym forum/innej zakładce albo jak chcesz to załóż bloga na wordpresie. Pzdr PEACE

4funtv

anonim mówisz teraz o stalowej woli a powiem ci jak jest w warszawie: -"mila atmosfera to mit szczegolnie miedzy koordynatorami, a telemarketerami" u nas ostatnio zgłosili się chętni do druzynowego biegu z przeszkodami survival race i biegli zarowno konsultanci jak i koordynatorzy, jako jeden zespół, wszyscy dobrze sie dogadują. Nie raz widziałem jak koordynator grał razem ze swoim konsultantem na xboxie dostępnym w firmie. To znaczy że praca to nie tylko dzwonienie ale takze wspolnie spedzone chwile np na imprezach integracyjnych. Moze przeprowadz sie do wwy i zatrudnij sie w tej lokalizacji, to poczujesz różnice

Paweł

chętnie się zatrudnie. Powiedzcie mi czy da się zarobić ponad 2 tysiące?

wiedzmin

nie wiem jak dla reszty ale mi sie dobrze pracowalo bo moglem dopasowac grafik do siebie, tak jak mi pasowalo. co prawda pracowalem tam tylko 6 miesiecy ale ogolnie dobrze wspominam.

ggg

no tak tylko ze to jest link do ogłoszenia w krakowie a nie do pracy na jagielonskiej w warszawie

wieslaw

kurde blaszka dobra fuszka kurde lebele mówię wam rodacy

kiedy

kiedy są teraz jakieś szkolenia w tej firmie? ktos wie?

Agi
@kiedy 29.04.2015 14:35
kiedy są teraz jakieś szkolenia w tej firmie? ktos wie?

Najbliższe szkolenia są 11/12 maja na telewizję i wydawnictwa

ptgn

e tam nawet dobra robota moze nie na cale zycie ale na jakis czas jest spoko. daje rade

lol

przynajmniej kasa zawsze byla na czas i to byla dla mnie najwazniejsze.

Ira
@lol 30.03.2015 17:39
przynajmniej kasa zawsze byla na czas i to byla dla mnie najwazniejsze.

Przeczytam ofertę zamieszczoną na Gumree. Bardzo mnie zaciekawiła, postanowiłam zadzwonić, i umówiłam się na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście rozmowa przebiegła pozytywnnie, zakwalifikowałam się do pracy w DataContnact. Przeszłam szkolenia, które faktycznie sa płatne, ale po warunkiem,że się przepracuje w danym miesiącu 180 godzin, wtedy jest wypłacane w 100%. Co do Firmy DataConntact, w tej firmie jest bardzo miła atmosfera, ale jest jedno ale. Jeżeli masz za małą sprzedaż,albo nie sprzedajesz w danym tygodniu nic, to poprostu ci dziękują za współpracę. Taka jest to procedura. Praca raczej dla ludzi bezstresowych. A po za tym, grosze się zarabia. Ja Zarobiłam 700 zł za dwa tygodnie pracy.

Rafał

Witam faktycznie opinie dość ogólne opinie. Pracowałem na projekcie telewizyjnym to co mogę powiedzieć gdy jest wszystko dobrze czyli dużo baz praca jest miła i przyjemna, przyjacielska atmosfera nawet z osobami ,,wyżej" tak było w ubiegłym roku gdy pracowałem zarobki ponad 2tys dla chcących 3 były czymś normalnym+ konkursy lecz z początkiem roku zaczeły wpadać bazy które kończyły się w ciągu pierwszego tygodnia także można pomyśleć rozmowę z osobą do której dzwonimy 50dziesiąty raz w ciągu miesiąca... to nie żart co za tym idzie cele nie były wyrabiane i frustracja cała spadała na konsulatów. Nagle wszystko zaczęło przeszkadzać narzucanie ciśnienia nie zważając na to że niema na czym pracować. kto nie wyrobił jakiegoś minimum idzie wcześniej do domu czyli o prowizji w ciągu miesiąca zapomnij a dodatkowo godziny obcięte a przeżyć trzeba.... w ofercie pracy zaznaczają iż rozmawiamy jak chcemy to ciekawe bo wprowadzony został system odsłuchiwania i oceny rozmowy czyli jeśli o czymś nie powiemy czyli czyli coś co jest nam powiedziane z góry dostajemy upomnienia za co może grozić zwolnieniem z pracy. Czyli jeśli dla firmy jest dobrze i dla konsulatów jest dobrze luz,bluz a gdy coś sie chrzani z zewnętrznych powodów to wszystko spada na dzwoniących.

Borys Szyc
@Rafał 25.03.2015 09:09

Rafał, jak wiadomo czasami są lepsze bazy i mozna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobic, czasami sa gorsze i prowizja to tylko kilkadziesiat, kilkaset zlotych. Kto poczeka na lepsze bazy, to znowu dobrze zarobi. Jak to ktos powiedzial "W malzenstwie trzeba miec piekielna wytrwalosc i anielska cierpliwość". W sprzedazy telefonicznej tez hihi :D

Grzechu

Jak komuś odpowiada marny hajs, który oferują, to jego sprawa, ale mi by było szkoda najpiękniejszych lat życia na taką pracę bez perspektyw. Już chyba lepiej na zmywol jechać.

gosc2

ale za szkolenia również wypłacają wynagrodzenie, więc nie rozumiem goiścia który wczesniej napisał "Dostałam prace w innym coll Center za ta sama stawkę bez durnych szkoleń" dziwny typ.

Pawel

Z tymi szkoleniami to prawda. Wymagania większe niż do objęcia teki ministerialnej

Gosc

Aplikowałam do tej firmy przez przypadek. Dowiedziałam się że do objęcia stanowiska na cool center potrzebne jest sześć dni szkolenia. Tyn ludziom zalezy na szkoleniach, a nie na przyjęciu ludzi do pracy. Dostałam prace w innym coll Center za ta sama stawkę bez durnych szkoleń. Ta firma to kpina.

nataliaszsz

Witam, co powiecie na temat datacontakt w Stalowej Woli mam możliwość tam pracowac projekt Aviva lub Wiedza i Praktyka. Jaka jest ogolna atmosfera jacy ludzie i wogle dajcie cos znac czy jest tam tak kolorowo jak mowili na rozmowie czy to tylko bajki zeby namowic ludzi do pracy u nich ?

owca

pylo
@owca 04.03.2015 16:46
14-12zł za godzinę to jest mało ? U nas jest 8zł brutto. - NC+, Jednak ogólna atmosfera w biurze jest całkiem fajna :)...

Pracowałem na NC+ Teraz pracuję na innym projekcie. Naprawdę fajna atmosfera Pozdrawiam

Ania

Pracowałam tam kilka miesięcy i szczerze mówiąc ta firma to obraz nędzy i rozpaczy. Obiecali mi 14 zl. za godzinę, w praktyce dostałam 12 zl.Prowizję niewielkie i trzeba się wykłócać bo oszukują na każdym kroku. Przełożeni czepiają się o wszystko, są wredni i nieprzyjemi. To tego wszystkiego niestety utykam na jedną nogę i wielokrotnie bylam wyśmiewana i przedrzezniana w zespole. Ludzie którzy tam pracują są hamscy i prostaccy. Nie polecam!!! Ciągły stres za nędzne grosze.

everhart
@Ania 04.03.2015 14:52

Akurat nie Ty jedna przyszłaś do DC z taką czy inną niepełnosprawnością. Jak pracuję tutaj kilka lat, tak nigdy nie spotkałem się z drwinami czy wyszydzaniem kogokolwiek za jego ułomności. Pozdrawiam.

kama

Opinie raczej ok, nie wiem czy warto isc na rozmowe ale raczej tak...

fola

Zarobki na normalnym poziomie. Studentowi, który chce dorobić w zupełności starczy. Zależą też one od tego jak bardzo się starasz, bo jak będziesz miał wszystko gdzieś i chces za godzinówkę pracować to już twoja sprawa.

Mała

ok,ja mam pracować na infolinii medycznej.Zapisy na bezpłatne badania.Czy ktoś z Was mogłby napisać jak to faktycznie wygląda.?czy grafik faktycznie jest elastyczny? Zarobki?Atmosfera?

nowy

z tego co wiem to szkolenie trwa 5 dni...

magdakrys

pozdrawiam śmiesznych kordynatorów, pytanie czy wy kiedys dzwoniliscie? 15 minut szkolenie i teksty zajmij sie nia' nie sa na poziomie

pytanie?

a co rusza od lutego?

nowa

A jak wyglada kwestia godzin? Ile maksymalnie mozna pracowac ? Chodzi mi o ta kampanie co rusza od lutego.

krystianbb

pudel
@krystianbb 20.01.2015 18:13
Nie polecam, pracowalam kilka miesiecy i malo zarobiam jak na call center.

no nie wiem, to zalezy ile dla kogo jest malo. dla osoby z 20-letnim stazem np w bankowosci 14zl moze okazac sie mala kwota, ale jak dla studenta takiego jak ja to jest w pelni wystarczajace

cristiano
@krystianbb 20.01.2015 18:13
Nie polecam, pracowalam kilka miesiecy i malo zarobiam jak na call center.

JEŚLI CHCESZ POSIEDZIEĆ I POPIERDZIEĆ W STOŁEK TO IDŹ DO BIEDRONKI!!

kolo

to zależy od projektu, a jest ich kilka. na niektórycjh pracuje sie pon-pi w godz porannych, a na innych projektach tylko popołudnia. weekendy? to tez zzalezy od tego gdzie pracujesz

gosc

A jak sie pracuje na projekcie nc± ? Ciężko jest zaliczyć na koniec szkolenia test?

kondzior

Praca spoko, jeżeli umiesz nakłonić klienta do przedłużenia umowy i duży masz wynik to możesz zarobić nawet druga podstawę. Minus- nie pracuje bo mam za daleko dojezdzac z Piaseczna na prage

sylwia

nie polecam, pracujesz caly miesiac, brakuje Ci 1% do prowizji i jej nie dostajesz, żenada: projekt wip

4-5-6 dni zależy od projektu

ile

czy ktos wie ile trwa szkolenie po którym mozna zacza prace?

meksykanin14

ja pracowałem na innym projekcie ale z tego co wiem to na ing tez sa niewielkie prowizje ale sa. do kilkuset zl maxymalnie, nie wiecej- wszystko w zaleznosci od kilku czynnikow np jakosci rozmow itp.

czy na projekcie informacyjnym ing są jakieś premie? jaka jest atmosfera pracy? czy liderzy są spoko? dzieki za info

lola

A co powiecie na temat pracy na projekcie ing?

rodos

Ja pracowalam w Data Contact przez 4 miesiace. dla mnie najwazniejsze bylo to, ze grafik byl elastyczny i mozna bylo dogadac sie kiedy i od/do ktorej mozna pracowac i pieniadze byly w terminie. oczywiscie nie planuje przyszlosci w telemarketingu ale na pewno w tej firmie mozna sobie popracowac w wakacje, a z tego co wiem to nawet i dluzej, bo tam sa ludzie ktorzy pracuja od kilku lat. na nc+ mialam fajnego lidera z ktorym mozna bylo sie dogadac w kazdej sprawie

borussia bvb

jak dla mnie warunki spoko

kleo

Czy ktoś z Was wie co ile rekrutują na projekt wizzair? ciężko się tam dostać?

LOLek
@kleo 06.08.2014 10:22
Czy ktoś z Was wie co ile rekrutują na projekt wizzair? ciężko się tam dostać?

Dolphi, medtronic, Agfa placa wiecej. I co teraz :P

jelly

A mnie to się tam podoba. jestem na nc+ i jestem zadowolona- dostajesz tyle ile wypracujesz, bez obcianania stawek itp. podstawa + prowizje. nie jest lekko, ale atmosfera jest ok, a mam porównanie zinnymi podobnymi firmmai.

babajaga

Stawka 20 zł jest tylko za pracę na infolinii bułgarskiej i dla osób, które pracują na więcej niż z 2 jęz obcymi. Średnia stawka to ok 15 zł. Za najbardziej p*****ą prace na infolinii angielskiej 12,4, przy czym jeśli jest to drugi jezyk to dodatek wynosi 60 gr, a pracy jest dwa razy więcej. Stawki to jedna sprawa. Zupełnie inną jest to że dział księgowości ma swój sposób ich naliczania i w związku z tym 3/4 rachunków musiałem oddawać do poprawki bo niekiedy próbowali mnie orżnąć nawet na 400 zł. Poza tym dochodzi przezabawny "system motywacyjny" i nie mniej frustrujące dodatki za zmianę popołudniową (sic) naliczane od godz. 21 i za pracę w weekendy, naliczane tylko od godz 15.

Ja102
@melbi 09.07.2014 19:38
jesli chodzi o rozmowe to firma porazka - szkolenie mialo trwac 4-5 dni w 1 dzien szkolenie z praw autorskich -2h gadania o d...

Moje szkolenie wyglądało tak samo. Strata czasu.

Zostaw opinię o Data Contact - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Data Contact