Opinie o Data Contact w Warszawa

"Nasza przewaga to przede wszystkim ludzie. Można mieć najnowsze systemy teleinformatyczne, ale jeśli nie ma kompetentnych osób, które potrafią tymi systemami zarządzać ,to nic z tego nie wyjdzie."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Data Contact w Warszawa

kolo

to zależy od projektu, a jest ich kilka. na niektórycjh pracuje sie pon-pi w godz porannych, a na innych projektach tylko popołudnia. weekendy? to tez zzalezy od tego gdzie pracujesz

gosc

A jak sie pracuje na projekcie nc± ? Ciężko jest zaliczyć na koniec szkolenia test?

kondzior

Praca spoko, jeżeli umiesz nakłonić klienta do przedłużenia umowy i duży masz wynik to możesz zarobić nawet druga podstawę. Minus- nie pracuje bo mam za daleko dojezdzac z Piaseczna na prage

sylwia

nie polecam, pracujesz caly miesiac, brakuje Ci 1% do prowizji i jej nie dostajesz, żenada: projekt wip

Telemarketer

pani Agata z rekrutacji poprosila tylko by zaprezentowac jej sposob sprzedazy, bulka z masłem

absolutnie nikomu nie polecam pracy w tej placowce, to sa oszusty

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

4-5-6 dni zależy od projektu

ile

czy ktos wie ile trwa szkolenie po którym mozna zacza prace?

meksykanin14

ja pracowałem na innym projekcie ale z tego co wiem to na ing tez sa niewielkie prowizje ale sa. do kilkuset zl maxymalnie, nie wiecej- wszystko w zaleznosci od kilku czynnikow np jakosci rozmow itp.

czy na projekcie informacyjnym ing są jakieś premie? jaka jest atmosfera pracy? czy liderzy są spoko? dzieki za info

lola

A co powiecie na temat pracy na projekcie ing?

rodos

Ja pracowalam w Data Contact przez 4 miesiace. dla mnie najwazniejsze bylo to, ze grafik byl elastyczny i mozna bylo dogadac sie kiedy i od/do ktorej mozna pracowac i pieniadze byly w terminie. oczywiscie nie planuje przyszlosci w telemarketingu ale na pewno w tej firmie mozna sobie popracowac w wakacje, a z tego co wiem to nawet i dluzej, bo tam sa ludzie ktorzy pracuja od kilku lat. na nc+ mialam fajnego lidera z ktorym mozna bylo sie dogadac w kazdej sprawie

borussia bvb

jak dla mnie warunki spoko

kleo

Czy ktoś z Was wie co ile rekrutują na projekt wizzair? ciężko się tam dostać?

LOLek
@kleo

Dolphi, medtronic, Agfa placa wiecej. I co teraz :P

jelly

A mnie to się tam podoba. jestem na nc+ i jestem zadowolona- dostajesz tyle ile wypracujesz, bez obcianania stawek itp. podstawa + prowizje. nie jest lekko, ale atmosfera jest ok, a mam porównanie zinnymi podobnymi firmmai.

melbi
@jelly

jesli chodzi o rozmowe to firma porazka - szkolenie mialo trwac 4-5 dni w 1 dzien szkolenie z praw autorskich -2h gadania o d.upie maryny 2 dzien - sprawdzenie listy bo za duzo chetnych i polecenie by sie rozejsc ( moze ktos jeszcze zrezygnuje pojutrze )koordynator robi znas (usunięte przez administratora) nie wiedzielismy ze tak duzo chetnych bla bla bla a w 1 dzien to co na casting przyszlismy ?! 3 dzien szkolenie, skrypty na pamiec 4 dzien sprawdzenie wiedzy ,skrypt 5 szkolenie z aplikacji 6 dzien egzamin jesli szanujecie swoj czas to nie polecam , moze lepiej niech firma zrobi rekrutacje wewnetrzna i nie bedzie SIE MARNOWAC NICZYJEGO CZASU

babajaga

Stawka 20 zł jest tylko za pracę na infolinii bułgarskiej i dla osób, które pracują na więcej niż z 2 jęz obcymi. Średnia stawka to ok 15 zł. Za najbardziej p*****ą prace na infolinii angielskiej 12,4, przy czym jeśli jest to drugi jezyk to dodatek wynosi 60 gr, a pracy jest dwa razy więcej. Stawki to jedna sprawa. Zupełnie inną jest to że dział księgowości ma swój sposób ich naliczania i w związku z tym 3/4 rachunków musiałem oddawać do poprawki bo niekiedy próbowali mnie orżnąć nawet na 400 zł. Poza tym dochodzi przezabawny "system motywacyjny" i nie mniej frustrujące dodatki za zmianę popołudniową (sic) naliczane od godz. 21 i za pracę w weekendy, naliczane tylko od godz 15.

Ja102
@melbi

Moje szkolenie wyglądało tak samo. Strata czasu.

MMM

Coś musi być z tą firmą nie w porządku skoro nie tylko Konsultanci odchodzą ale także Koordynatorzy.....

mucha

A czy w Data Conatact są jakies limity tygodniowe czy pracuje się 5 dni w tygodniu po 8 godzin?

Ad3k

@ pimpuś - jak najbardziej. Napiszesz pełnomocnictwo, żeby ktoś podpisał rachunek i Ci przeleją.

barbie

Ja tam pracowałam 8 miesiecy i nie mogę zarzucić im tego, ze nie dostałam kasy bo wynagrodzenie dostawałam na czas. Poza tym jak ktoś rezygnuje i nie podpisze rachunku to niech się nie dziwi, że nie dostał pieniędzy. Z tego co pamiętam nawet na szkoleniu informują, o tym, że trzeba podpisac rachunek żeby w ogole dostać kase

zawiedziony

Nie polecam!! Kasę nie wypłacają na czas. Czasami w ogóle nie płacą, a jak się upomnisz to maja głupie wymówki typu,że coś nie tak z bankiem albo że kasa będzie.

maszynki

Powiem wam że narzekać nie ma co, bo byłem w gorszych cc gdzie sprzedawałem np. maszynki do golenia i to był jakiś dramat, pracowalem nie więcej niż po kilka tygodni, a w datacontact jestem 4 miesiac i w sumie nie ma co narzekc- jak jestes fair, przychodzisz do pracy regularnie i sprzedajesz to ida ci ze wszytskim na reke i mozna sie dogadac z supervisorem. Ludzie którzy pracuja to fajne osoby, bo jest młody zespół no i jak umiesz i chcesz sprzedawac to da się zarobic, takie jest moje zdanie, pozdro 600

nicdododania

Ja zdecydowanie nie polecam WiPa. Zwłaszcza jednej pani supervisorki, która zamiast rozmawiać ze swoimi pracownikami, pisze swoje żałosne uwagi na czacie lub na karteczkach, jak w szkole na lekcjach, hahahaha. Atmosfera masakra, jak nie wchodzisz w 4 litery, to od razu masz przechlapane.Ucieka stamtąd masa osób, trzyma się tylko jakiś trzon z PCMu. Średnia długość pracy nowego pracownika 2 tygodni, więc chyba nie szeregowi pracownicy są winni, a firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Data Contact - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Data Contact?

Kandydaci do pracy w Data Contact napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Data Contact
2.6/5 Na podstawie 248 ocen.

Data Contact