Rentis Kraków
counter
Michał Nowy wpis

@Patryk C. a nie da się czegoś z tym kierownikiem zrobić? Żeby lepiej traktował pracowników?

TakNie
Matti Nowy wpis

Praca momentami wymagająca i stresująca, pod ciągłe dyktando niekompetentnego kierownika, okłamującego klientów asistans odnośnie czasu przyjazdu z samochodem. Klienci się denerwują i wydzwaniają do kierowcy kiedy będzie, a następnie na nim wyładowują swoje emocje związane z rzekomym spóźnieniem, które było pewne od samego początku. Ciągłe oszustwa i krętactwa są na porządku dziennym. Jego zdaniem pracownik jest jednostką niezasługującą na szacunek w firmie i można nim pomiatać. Do tego jego ciągły śmiech, będący odpowiedzią na jego niepowodzenia. Również podczas swojej niedługiej przygody zauważyłem tendencję do traktowania firmy jak dziecko i dbanie o nią za wszelką cenę, pomimo robienia tego w sposób niewłaściwy. Oszustwa także się kłaniają odnośnie liczonego czasu pracy. Zakazy tankowania aut przy dojeździe do klienta, wraz z rozkazem tankowania na wyjeździe do klienta, aby tylko oszukać go na ilości paliwa. Brak telefonu firmowego to kolejny minus - jeśli Ci nie przeszkadzają telefony od klientów na prywatny numer w weekendy oraz w nocy, tankowanie samochodów pierw za własne pieniądze a potem problemy z uzyskaniem zaliczki "do przodu", a także bycie traktowanym jak mrówka, to jako niezobowiązująca praca dla studenta nawet ok, ale nie spodziewaj się rewelacji. Zastępca oraz reszta ekipy ok, paczka zgrana, można się czasem pośmiać i powygłupiać.

Tak5Nie
Anon Nowy wpis
 Rekomendacja

Niestety potwierdza się opinia innych o kierowniku oddziału. Jest to szalenie niekompetentny człowiek. Ponadto traktuję firmę jak (usunięte przez administratora)dziecko którego broni rękami i nogami nierzadko uciekając się do oszustw i matactw. Jak ktoś młody i energiczny szuka pracy to polecam, pamiętaj tylko, że kierownik zawsze będzie chciał działać na twoją niekorzyść.

Tak6Nie1
Patryk C. Nowy wpis

Praca dla kogoś kto lubi być w ruchu. Każdy dzień jest inny i nie ma monotonii. Płaca nawet ok, systemy prowizyjne i różne dodatki plus duża liczba godzin daje nam w efekcie całkiem przyzwoitą wypłatę. Potwierdza się jednak opinią innych na temat kierownika który, jest arogancki i niekompetentny i przekłada się to na atmosferę w zespole.

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

nołnejm

Praca lekka, fajna i przyjazna, momentami stresująca i bardzo angażująca. Ludzie świetni, zawsze jakieś psikusy, żarciki, szybka i bezbolesna asymilacja. Większość nieprzyjemnych sytuacji jest efektem niekompetencji, arogancji i zwyczajnego chamstwa kierownika oddziału. Poza tym można sobie pośmigac fajnymi furami i jeszcze zarobić. Jak ktoś potrafi ugryźć się w język i przegryzc orzech jakim jest kadra kierownicza która często daje w kość - polecam z całego serduszka!!!

Tak11Nie1
anonym

Ludzie w firmie bardzo przyjazni, fajna ekipa, koordynatorzy, oprócz kierownika oddziału, świetni ludzie znający się na fachu, zawsze relacje koleżeńskie. Jedynym minusem pracy w Rentis Kraków jest praca pod dyktando Pana kierownika oddziału, człowiek arogancki, niekompetentny. Dobra płaca, prowizja za sprzedaż, dodatki weekendowe, dobra stawka godzinowa.

Tak13Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Rentis Kraków - Kraków

Rentis Kraków