Opinie o MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Todi

Nawet nie mam pojęcia gdzie zacząć ten dowcip? Dostajesz zaproszenie na kierownika regionalnego, potem proszą by zaprosić tyłu znajomych ilu możesz i zarezerwować 4 h. Ok już wiedziałem, że to scam. Ale przynajmniej zjem obiad i napije się za darmo... impreza na którą nie żałują pieniędzy to herbata i paluszki plus dyskontowe ciastka ( ale zarabiasz 5 cyfr od pierwszego miesiąca!!!¡!!!!) Każda z wigilii klasowych bardziej pachniała przepychem niż te imprezy branżowe. Na koniec oczywiście masz napisać pozytywna opinie firmie krzak z 100 polubień, która się utrzyma 2 lata, bo tego wymaga dofinansowanie

Kaszanka

Niestety firma nie godna uwagi. Inne warunki przedstawiane a co innego w rzeczywistości. Z wypłatami duży problem .

@Kaszanka

@Pracodawcawięcej zakazów i kar. Pieniędzy nie zobaczysz. Twoje zadanie nawalić umów, ich zadanie wyłudzić na podstawie umów dofinansowania i w konia ludzi robić

Marian

Praca godna polecenia. Świetnie atmosfera. Na każdym kroku możesz liczyć na pomoc innych ludzi. Spokojnie możesz się rozwijać wiedząc że nie trafisz na żaden wyścig szczurów.

@Marian

Praca godna polecenia przez właścicieli eco4planet,oszustwo i złodziei.Skoro taka godna polecenia to skąd pozwy w sądach od pracowników.fb (usunięte przez administratora) OZE tam są opinie o was

Karo Nowy wpis

Niestety firma robi przekręty na klientachhh i funduszu. W roku są pozwy zbiorowe, prokuratura również poinformowana Pracownika lubią nie płacić

Marian

Kinga Nowy wpis
@Marian

Andrzej Nowy wpis

bardzo dobro zarobki, jestem zadowolony z atmosfery oraz z osób z którymi współpracuje

Nataniel Nowy wpis

W końcu jestem zadowolony z pracy którą wykonuję. Obawiałem się tego miejsca, ale atmosfera jest przyjemna. Nie jest to praca dla każdego, ale wystarczy się postarać, a pieniądze przyjdą same!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Żaneta

Praca godna polecenia, świetna atmosfera, duże zarobki. Obowiązki są ciekawe i zróżnicowane, pomocna ekipa, częste szkolenia. Jeśli szukacie dobrze płatnej, miłej pracy to zatrudnijcie się właśnie tu.

Julia S.

Zdecydowanie najlepsza praca w mojej dotychczasowej karierze. Czuję że zdobywam tu ogromną wiedzę i doświadczenie. A osoby z którymi współpracuje - SUPER. Nie ma problemu którego nie da się rozwiązać w takim zespole :) Polecam każdemu kto szuka stabilnej pracy

Porky

Chyba nie jako jedyna, skoro sami nie ukrywacie, że jedynym planem zarobków są przekręty. A prawda jest taka, że jeżeli ktoś ma zamiar zarabiać oszukując klientów, to i wobec pracowników nie będzie uczciwy. Zresztą- firma w której zarabia się miliony - mająca kapitał zakładowy w kwocie 5 (usunięte przez administratora)to mówi samo za siebie. Firma z zamiarem narobienia słupów i zniknięcia z rynku w ciągu roku. Szkoda, że zmarnowałem czas na Wasze pokazy.

Nikodem

@Pracodawca Czy potrzebne jest doświadczenie albo ukończona szkoła czy są jakieś szkolenia ?

@Nikodem

Tam w większości pracują pustostany bez szkół. Więc nie wymagają wykształcenia, bo właścicielka analfabetka. W skrócie pracujesz za darmo. Obiecują i na tym koniec. Co chwila uciekają PH jak o handlowcy. Więc jak lubisz charytatywnie działać i flaszowac dokumenty, żeby później w razie wtopy dostać wyrok to w tej pracy się sprawdzisz.

Jaka umowa obowiązuje w MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ podczas okresu próbnego?

Janek

Typowa piramida finansowa , umowa to jakiś żart

Marek P

Ja jestem na zleceniu, jest jeszcze możliwość b2b

Kinga

Umowa o dzieło, próbują wsadzić później zlecenie, b2b. Pracujesz za darmo. Bo pieniędzy nie otrzymasz

Kaszanka

@Kaszanka

Elcia

Niestety firma jest nie wypłacalna , cuda kwiatki obiecują na wypłatę czekasz pół roku

Jurek

Genialna pierwsza praca, lepszej nie mogłem sobie wymarzyć. Nie mam nic do zarzucenia, atmosfera super, pracownicy pomocni a wynagrodzenie wysokie

Todi

Mikołaj

Są dwie ścieżki kariery dla osób które chcą zarabiać bardzo duże pieniądze. Pierwsza trudniejsza studia i wieloletnia kariera w korpo. Druga to praca w mmg. Zarobki podobne z tym że tu zarabiasz takie kwoty już w pierwszym miesiącu jak się postarasz ;)

Dotarłem do tej firmy dzięki kontrowersyjnym filmikom reklamowym i chociaż nie uwierzyłem od razu stwierdziłem że warto sprawdzić bo co mam do stracenia. Jest to mega praca w której się kompletnie odnalazłem. Obowiązki ciekawe i zróżnicowane a pieniądze kilkukrotnie wyższe niż w mojej poprzedniej firmie

Sebastian

Wg mnie świetny wybór dla pracowitych i ambitnych ludzi którzy nie boją się nowych wyzwań. Moje oczekiwania finansowe zostały zaspokojone z nawiązką a tak fantastycznej atmosfery w pracy jeszcze nigdy nie miałem. Super firma

Kraton8

Pomocna ekipa i dobre, motywujące do dalszych działań wynagrodzenie to moim zdaniem dwa najmocniejsze filary w MMG.

Synek

Atmosfera w MMG jest naprawdę świetna – pełna życzliwości, otwartości i współpracy. Codzienny klimat sprzyja efektywnej pracy, tworząc przyjazne środowisko, które dodatkowo motywuje do wspólnego osiągania celów.

Trabik

Fajne warunki pracy, dobra atmosfera + mnóstwo szkoleń. Naprawdę polecam :)

Robb

Praca w mmg jest nie tylko satysfakcjonująca, ale także inspirująca do osiągania nowych celów. To miejsce, gdzie docenia się zaangażowanie pracowników, co znacznie podnosi jakość doświadczenia zawodowego.

Sauron

MMG oferuje doskonałe wynagrodzenie, co sprawia, że praca jest nie tylko satysfakcjonująca, ale także motywująca do osiągania najlepszych rezultatów. To znacznie podnosi jakość życia zawodowego i pozwala cieszyć się stabilnością finansową.

Zostaw merytoryczną opinię o MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 111 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ