Opinie o Marker Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marker Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marker Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marker Sp. z o.o. w Pruszków

Lidka Nowy wpis

Wiki odpuść sobie szkoda tylko twojego czasu i nerw widzisz jaka odpowiedz do ulotek taki tam poziom panuje ale to i tak elokwentnie tobie odpowiedzial taka kultura tam panuje.

D Nowy wpis
@Lidka

Lidko...Elżbieto..jak tam się nazywasz...a według mnie odpowiedź jest adekwatna do zadanego pytania????a skąd wiesz kto, pisząc że "odpowiedział",a może "odpowiedziała "????

Pan JA!!! Nowy wpis

WIKI. Na 2-3 tygodnie to możesz się zatrudnić przy roznoszeniu ulotek. :)

Wiki

MM powiedz mi jak tam płacą bo że zwalniają szybko to się dowiedziałam ze z dnia na dzień ale nie o to chodzi,chcę sie zaczepić na 2-3 tyg.zanim coś normalnego znajdę ale to tez zależy od kasy.

Mr.PeEn Nowy wpis
@Wiki

płacą na czas :) Jeśli widzisz że jest dużo pracy i masz ochotę zostać to Twoje nadgodziny zostają też rozliczone i to przeważnie z nawiązką. Musisz coś załatwić w ciągu dnia to nikt Cię za to nie goni i nie odejmuje od płacy. Są różne sytuacje a zarządzający też ludzie - nie traktują nikogo jak tylko maszynki do wykonywania poleceń. Praca długoterminowa i jeśli się sprawdzasz zostajesz - bezsensowne jest marnowanie sobie wzajemnie czasu jeśli widać że czegoś nie jesteś w stanie przyswoić. Jest to produkcja, utrzymanie odpowiedniej wysokiej jakości produktów, dotrzymanie terminów jest tu bardzo ważne. Sprawdzasz się, wykazujesz i wnosisz coś to idziesz, rozmawiasz i negocjujesz. Tutaj nikt nie gryzie i potrafią docenić, wystarczy chcieć i nie być do wszystkiego negatywnie nastawionym. Miesiąc to minimum na wdrożenie się w procedury, poznanie produktów i specyfiki pracy.

MM

Pracuję w firmie Marker od kilku lat, kompletnie nie rozumiem wcześniejszego wpisu o poniżaniu i wyzysku....i to bez żadnego uzasadnienia! nic takiego nie ma miejsca! Firma jest otwarta na ludzi, atmosfera jest przyjazna, nie ma żadnych barier we współpracy, praca absolutnie nie należy do bardzo ciężkich czy stresujących. Z pełną odpowiedzialnością polecam :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Marker Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Kkk

JJJ a możesz coś więcej napisać ?

Zostaw merytoryczną opinię o Marker Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Marker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marker Sp. z o.o.?

Marker Sp. z o.o.
  • Bolesława Prusa 45