Opinie o Antal Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Antal Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Antal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antal Sp. z o.o. w Warszawa

Julietta Nowy wpis
Kandydat

It's all good, baby baby!

mks Nowy wpis

Antal to fajna firma nie tylko na start ale i dalszy rozwój. Bardzo polecam!

Michael Nowy wpis
Klient

Everything went smooth from start to finish. Highly recommended!

Renia Nowy wpis
Kandydat

Polecam! Ciąłgy kontakt z rekruterem, informacja zwrotna po rekrutacji... Wszystko OK.

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Antal Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ania
Kandydat

Znalazłam nową pracę dzięki firmie Antal. Wszsytko przebiegło miło i sprawnie oraz dodatkowo konsultantka "pomogła" mi w wynegocjowaniu lepszych warunków finansowych, więc nie pozostaje mi nic innego jak podziekować Antal za super współpracę i polecić innym!

OG

Dobra firma rekrutacyjna. Miejsce pozwalające na rozwój zawodowy oraz realizacje dodatkowych pomysłów (firma otwarta na nowe działania). Elastyczne godziny pracy, home office, godna prowizja i fajni ludzie - czego chciec więcej? Z czystym sumieniem polecam! (a pracowałem w wielu firmach rekrutacyjnych)

Zostaw merytoryczną opinię o Antal Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Antal Sp. z o.o.