Opinie o "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta) w Warszawa

Nick Nowy wpis
Kandydat

Czy w Antal są oferowane premie świąteczne i inne dodatki finansowe jak choćby bonus za obroniony tytuł naukowy w trakcie trwania umowy?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta) w Warszawa.

Sprawdź
Julietta Nowy wpis
Kandydat

It's all good, baby baby!

mks Nowy wpis

Antal to fajna firma nie tylko na start ale i dalszy rozwój. Bardzo polecam!

Renia Nowy wpis
Kandydat

Polecam! Ciąłgy kontakt z rekruterem, informacja zwrotna po rekrutacji... Wszystko OK.

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Antal Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Przedstawiciel handlowy
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ania
Kandydat

Znalazłam nową pracę dzięki firmie Antal. Wszsytko przebiegło miło i sprawnie oraz dodatkowo konsultantka "pomogła" mi w wynegocjowaniu lepszych warunków finansowych, więc nie pozostaje mi nic innego jak podziekować Antal za super współpracę i polecić innym!

OG

Dobra firma rekrutacyjna. Miejsce pozwalające na rozwój zawodowy oraz realizacje dodatkowych pomysłów (firma otwarta na nowe działania). Elastyczne godziny pracy, home office, godna prowizja i fajni ludzie - czego chciec więcej? Z czystym sumieniem polecam! (a pracowałem w wielu firmach rekrutacyjnych)

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii klientów firmy "ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta), to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta)
5/5 Na podstawie 5 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

"ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta)
Przejdź do nowych opinii