Opinie o Salon Virgin Lotnisko Chopina w Warszawa

Salon Virgin Lotnisko Chopina
2 24 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
 Pytanie

Czy w Salon Virgin Lotnisko Chopina panuje luźna atmosfera?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dakd Nowy wpis

Chce zaznaczyć ze od jakiegoś czasu na lotnisku są dwa sklepy Virgin , strefa ogólna i na strefie Woc Wszystkie Wasze opinie dotyczą sklepu na strefie Woc bo na strefie ogólnej jest to nowy sklep i szef jest całkiem inny Precyzujcie dokładnie o jaki sklep chodzi bo psujecie opinie wszystkim

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Badziew-nie-sklep Nowy wpis

Co to w ogóle za sklep? Franczyza, która za kupno towarów jeszcze w biały dzień nalicza swoje własne opłaty, które są dodawane do twojego rachunku. Widziałem tamtejszych pracowników, którzy panikują z najmniejszego powodu, bo pewnie szef im na niewiele pozwala, a za chęć pomocy klientom są chyba karani. To powinno powiedzieć wam wiele. Jeśli macie zamiar tam pracować, zastanówcie się dwa razy, bo kupowanie tam jest powodem frustracji, a jako pracownik będziesz ciągłym i łatwym celem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mmm Nowy wpis

Jest wypłacalna, niestety strasznie się narobić by zarobić.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ranking
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Miszcz

Odradzam komukolwiek pobyt w tym salonie! Praca beznadziejna w chorych godzinach! NIGDY U WAS NIC NIE KUPIĘ!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
november-rain

Nie polecam..(usunięte przez administratora)Praca tylko na krótką metę, godziny poranno-nocne (4-5) lub 5 nocek z rzędu, o ile wytrzymasz psychicznie i fizycznie (!). Kierownictwo nie szanuje pracowników. Nieważne jak tyrasz to i tak będzie za mało... Masz przydzielone zadania, które musisz na raz wykonać szybko na już i do tego biec na dzwonek śliniąc się jak pies Pawłowa, bo jest kolejka do kasy. Sporządzane są check-listy ale tak naprawdę opierają się głównie na sympatii lub antypatii do pracowników. Koordynatorzy nie wiadomo na jakiej zasadzie awansują. Brak organizacji , bo nawet kierownicy zmiany uciekają... Na porannych zmianach chaos, bo nikt nie wie co ma robić, brak mężczyzn, dźwiganie wszystkiego ręcznie. Praktycznie młodych szkolą trochę(usunięte przez administratora)Wszelkie zażalenia na audycie nie pomagają, podobnie jak pomysły na polepszenie pracy. Jedna koordynatorka totalnie niekompetentna, spóźnia się i zwala wszystko na to, że ma dzieci.(usunięte przez administratora)Jedynym plusem jest wypłata na czas. A szef cóż... nie szanuje ludzi i tyle. (usunięte przez administratora) Zdarza się, że kobiety jeżdżą z paletą, bo nie ma komu. Dla porównania brat szefa prowadzi sklep D. i tam jest pięciu magazynierów, wózki elektryczne i każda osoba robi konkretną pracę (np. jeden od zwrotu prasy, inni tylko od stania na kasie). Tam nie ma takiej rotacji ludzi i jest stała ekipa. Jak się chce to można.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tak to ja

To wszystko co zostało napisane w komentarzach powyżej to prawda! Generalnie odradzam pracę w tym jakże 'cudownym' miejscu, jedynie co dobrze wspominam to część staffu :) (usunięte przez administratora)Nie wolno ci ani na chwile usiąść, pracownik to ma być robot według polityki tej firmy! (usunięte przez administratora)a jeśli masz plus to co z tego jak nie należy do ciebie... (?!) szef na prawdę w porządku, ale co z tego gdy sklepem koordynują osoby zupełnie sie do tego nie nadające oraz nie będące obiektywne w swoich ocenach! Jeszcze ostatnia rzecz jaka obiecują na roZmowie - premia, jest jaki yeti... Każdy słyszał nikt nie widział! Masakra! Odradzam prace tam!!!

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Salon Virgin Lotnisko Chopina - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Salon Virgin Lotnisko Chopina