Opinie o Salon Virgin Lotnisko Chopina w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Salon Virgin Lotnisko Chopina. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Salon Virgin Lotnisko Chopina o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Virgin Lotnisko Chopina w Warszawa

Ola Nowy wpis

W tym sklepie sprzedają niedziałające aroma Kingi ( papierosy elektroniczne ) dosłownie 5 min po zakupie wróciłam do sklepu aby poprosić o wymianę papierosa , dałam go sprzedawcy do ręki aby mógł zobaczyć że sprzedał mi wadliwy produkt. (usunięte przez administratora) Pan w średnim wieku , bardzo nieprzyjemny. Stwierdził iż to nie jego problem i że nie ma zamiaru mi nic wymieniać. Poprosiłam o kontakt do jego szefa , oznajmił iż on jest szefem i że zna się na handlu a więc „ma prawo nic z tym nie zrobić” bo to moja wina że kupiłam zepsuty produkt. Próbowałam polubownie załatwić sprawę. Niestety się nie dało. Pan kazał mi odejść bo zajmowałam kolejkę. Nie chciał pomoc i wyprosił mnie ze sklepu obwiniając mnie o cała sytuacje. Sklep znajduje się na lotnisku Chopina Mam zamiar ciągnąć tą sprawę bo nie dość że Pan zabrał niedziałającego elektryka , był bardzo niegrzeczny , wypraszał mnie ze sklepu to nie dostałam ani zwrotu pieniędzy ani wymiary towaru ani zepsutego sprzętu. Jestem w szoku i za samo to jak potraktował mnie Łysy sprzedawca w średnim wieku będę próbować coś z tym robić

Anonimowo Nowy wpis

Pracowałam tam 4 miesiące. Praca polega na sprzedaży książek, magnesów, papieros i td. Są dwa sklepy na strefie ogólnej i zastrzeżonej ( żeby móc tam pracować trzeba złożyć dokumenty do biura przepustek. Ale czasami nawet jak nie macie przepustki do tamtej strefy, to i tak szefostwo może postawić zmiany na zastrzeżonej i zrobić tymczasowe fałki). Za godz. będziecie zarabiać 13 zł, w miesiąc około 2100 na rękę. Praca nie jest zbyt ciężka, ale nudna i monotonna: obok kasy trzeba stać, wiec bardzo bolą nogi przez stanie w ciągu 10-12 godzin. Rozkładanie magnesów tez nie jest zbyt ciekawą pracą. Mycie podłóg, wycieranie kurzu. Są zmiany nocne i dzienne, od 8 albo 12 do 20:00 i od 20:00 do 09:00. Wkurzało to, że mogło być trzy zmiany nocne, potem zmiana dzienna, potem nocna. Wiec takie mieszanie bardzo szkodziło mojemu snu , skórze i td. Na umowę możecie nie czekać, będziecie pracować na czarno, albo dadzą Wam 3/4 etatu, żeby mniej podatków płacić. Oszczędzają na wszystkim:( Szefowstwo się składało z męża i żony. Nie powiem że zbyt fajne osoby. Nie było lodówki , czajnika i mikrofalówki (kompletnie nie szacują pracowników, a jedzenie na terenie lotniska jest bardzo drogie!). Nie rekomenduję tam pracować, no tylko może na jakiś krótki czas. Z plusów : można trochę poćwiczyć swój angielski, bo jest dużo pasażerów z zagranicy.

Dakd Nowy wpis

Chce zaznaczyć ze od jakiegoś czasu na lotnisku są dwa sklepy Virgin , strefa ogólna i na strefie Woc Wszystkie Wasze opinie dotyczą sklepu na strefie Woc bo na strefie ogólnej jest to nowy sklep i szef jest całkiem inny Precyzujcie dokładnie o jaki sklep chodzi bo psujecie opinie wszystkim

Badziew-nie-sklep Nowy wpis

Co to w ogóle za sklep? Franczyza, która za kupno towarów jeszcze w biały dzień nalicza swoje własne opłaty, które są dodawane do twojego rachunku. Widziałem tamtejszych pracowników, którzy panikują z najmniejszego powodu, bo pewnie szef im na niewiele pozwala, a za chęć pomocy klientom są chyba karani. To powinno powiedzieć wam wiele. Jeśli macie zamiar tam pracować, zastanówcie się dwa razy, bo kupowanie tam jest powodem frustracji, a jako pracownik będziesz ciągłym i łatwym celem.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Salon Virgin Lotnisko Chopina się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
mmm

Jest wypłacalna, niestety strasznie się narobić by zarobić.

Miszcz

Odradzam komukolwiek pobyt w tym salonie! Praca beznadziejna w chorych godzinach! NIGDY U WAS NIC NIE KUPIĘ!

november-rain

Nie polecam..(usunięte przez administratora)Praca tylko na krótką metę, godziny poranno-nocne (4-5) lub 5 nocek z rzędu, o ile wytrzymasz psychicznie i fizycznie (!). Kierownictwo nie szanuje pracowników. Nieważne jak tyrasz to i tak będzie za mało... Masz przydzielone zadania, które musisz na raz wykonać szybko na już i do tego biec na dzwonek śliniąc się jak pies Pawłowa, bo jest kolejka do kasy. Sporządzane są check-listy ale tak naprawdę opierają się głównie na sympatii lub antypatii do pracowników. Koordynatorzy nie wiadomo na jakiej zasadzie awansują. Brak organizacji , bo nawet kierownicy zmiany uciekają... Na porannych zmianach chaos, bo nikt nie wie co ma robić, brak mężczyzn, dźwiganie wszystkiego ręcznie. Praktycznie młodych szkolą trochę(usunięte przez administratora)Wszelkie zażalenia na audycie nie pomagają, podobnie jak pomysły na polepszenie pracy. Jedna koordynatorka totalnie niekompetentna, spóźnia się i zwala wszystko na to, że ma dzieci.(usunięte przez administratora)Jedynym plusem jest wypłata na czas. A szef cóż... nie szanuje ludzi i tyle. (usunięte przez administratora) Zdarza się, że kobiety jeżdżą z paletą, bo nie ma komu. Dla porównania brat szefa prowadzi sklep D. i tam jest pięciu magazynierów, wózki elektryczne i każda osoba robi konkretną pracę (np. jeden od zwrotu prasy, inni tylko od stania na kasie). Tam nie ma takiej rotacji ludzi i jest stała ekipa. Jak się chce to można.

Tak to ja

To wszystko co zostało napisane w komentarzach powyżej to prawda! Generalnie odradzam pracę w tym jakże 'cudownym' miejscu, jedynie co dobrze wspominam to część staffu :) (usunięte przez administratora)Nie wolno ci ani na chwile usiąść, pracownik to ma być robot według polityki tej firmy! (usunięte przez administratora)a jeśli masz plus to co z tego jak nie należy do ciebie... (?!) szef na prawdę w porządku, ale co z tego gdy sklepem koordynują osoby zupełnie sie do tego nie nadające oraz nie będące obiektywne w swoich ocenach! Jeszcze ostatnia rzecz jaka obiecują na roZmowie - premia, jest jaki yeti... Każdy słyszał nikt nie widział! Masakra! Odradzam prace tam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Virgin Lotnisko Chopina - Warszawa

• Jak się pracuje w Salon Virgin Lotnisko Chopina?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Virgin Lotnisko Chopina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Salon Virgin Lotnisko Chopina