Opinie o Virgin Mobile Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Virgin Mobile Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Virgin Mobile Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virgin Mobile Polska w Warszawa

Fabian Nowy wpis

Trzeba być chorym żeby dla tej firmy pracować. Wyzysk, brak odpowiedzialności po całej linii, a klientów traktuje się jak (usunięte przez administratora) Kadra zarządzająca Virgin mobile Polska zrujnowała tę firmę dbając tylko o łatanie chwilowych dziur, zamiast skupić się na prawdziwym problemie, jakim jest generalne podejście do klienta. Kilku letnia praca w tej firmie kończy się w dwóch scenariuszach, wynaturzenia natury ludzkiej, pozbycie się wszelkiej empatii i stanie się pustym robotem, albo ciężką depresją i ciągłym poczuciem zwiazaniem rąk.

Odeszly Nowy wpis

Pracowalem swego czasu tam, jest tam zwykle kolesiostwo, faworyzacja, szkoleniowcy swego czasu palili frana zamiast pomóć.. ludzie nie mili, mowie tu o osobach z pracy, nie radze nikomu tam pracować...

zdfsdf Nowy wpis

odradxam wszelkim tutaj ludziom zakup tych kart a czemu no jak wam gina karty to zapomnijcie ze wam je zablokują

Ania Nowy wpis

@azl czyli znajomi mają lepsze warunki ?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Daniel

Słyszałem, że Virgin Mobile ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiam się kto pisze na forum?

azl
@Daniel

Dla mnie to tam jest kolesiostwo, zwyczajna faworyzacja pracowników

Anka

Co sądzić o firmie, która zaprasza cię na spotkanie rekrutacyjne po czym na godzinę przed spotkaniem odrzuca twoją kandydaturę? Moim zdaniem szkoda cennego czasu.

Weronika

@Niska a czy na rozmowie poruszany był temat rodzaju umowy, jaką podpisuje z pracownikami Virgin Mobile Polska? Praca jest wykonywana w oparciu o zlecenie czy może wchodzi w grę umowa o pracę? A co do samej rekrutacji, to składa się ona z jednego etapu, czy będzie ich więcej? Takie informacje będą cenne dla osób, które również rozważają aplikowanie do tej firmy. Napisz nam też koniecznie, jak już będziesz wiedziała, jaki był rezultat spotkania i czy zdecydujesz się podjąć tam zatrudnienie.

Niska

Byłam na rozmowie, ogólnie wszystko miło itd. Muszę przyznać, że w porównaniu z poprzednimi miejscami pracy w jakich byłam tutaj jest o wiele lepiej. Wiadomo, praca w tego typu miejscu zawsze ma jakąś presję czy odpowiedzialność... Ludzie mili, otwarci, można żartować itp. Myślę, że to dobre miejsce żeby nabrać doświadczenia - wynagrodzenie też jest ok, mogłoby być lepsze ale jest zadowalające :)

Weronika

Virgin Mobile Polska poszukuje osób chętnych do pracy na trzech stanowiskach: Konsultant telefonicznej obsługi klienta https://virginmobile.pl/media/documents/rekrutacja_CMOK.pdf Konsultant obsługi klienta - back office https://virginmobile.pl/media/documents/rekrutacja_CMOK.pdf Business Analyst https://virginmobile.pl/media/documents/rekrutacja_BA.pdf Czy są tu osoby pracujące na tych stanowiskach, które chciałyby podzielić się z nami swoją wiedzą o tym jak wyglądają realia zatrudnienia? Warto wysłać swoje cv?

PKK

Naciągacze, w nosie mają prawo. Moje nr miały zostać dodane do nr grupy w celu zmniejszenia kwoty abonamentu -niestety operator pomimo moich kilku tel., wiadomości e-mail oraz wizyty w punkcie odmówił dodania nr do grupy z powodu nieopłaconych faktur - tylko w momencie składania wielokrotnych dyspozycji mam jeszcze blisko tydzień na dokonanie płatności a operator odmawia wykonania mojej dyspozycji. Prosząc o podstawę prawną takiego bezprawia uzyskuje informację, iż nie mają takiego zapisu w reg. świadczenia usług by mi odmówić ala nie bo nie. Dodzwonić się na nr *2222 to istna kpina - stale bez względu na wciskane cyfry w IVR dochodzę do etapu podania nr karty SIM którą chce wymienić !!! - a ja przecież nie dzwonie w tej sprawie - chcę złożyć reklamację i w końcu doczekać się realizacji zlecenia tak by umowy mogły być realizowane na warunkach jakie mi obiecano w momencie przenoszenia nr z innej sieci!!! Omijać szerokim łukiem naciągaczy.

Ruda

Gdzie mieści się infolinia? Czy ktoś pracuje i jest zadowolony?

Nie polecam. Firma niestety nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem, czy nawet szacunkiem. Przekładają spotkanie rekrutacyjne, co jeszcze bywa zrozumiałe w wakacje . Jednak po spotkaniu następuje cisza, brak kontaktu. Rekrutacja dotyczyła stanowisko eksperckiego/managerskiego, a niestety osoby prowadzące pokazały, że szkoda jest czasu i zachodu na tę firmę.

Adam93

Ja idę jutro na rozmowę w sprawie pracy jako: "konsultant obsługi infolinii". Rozmowa była bardzo sympatyczna, krótka i na temat odnośnie umówienia spotkania. Jeżeli chodzi o potwierdzenie na E - mail - To dostałem o 13:13 a telefon miałem o godzinie 13:08. Aplikację złożyłem przez pracuj.pl tego samego dnia (tj. dziś) o godzinie ( tak przed 08:00 rano) https://www.pracuj.pl/praca/konsultant-ds-telefonicznej-obslugi-klienta-warszawa,oferta,5507653

Weronika

@Kasia, a co możesz napisać więcej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? O jakie stanowisko się ubiegałaś? Jakie pytania usłyszałaś? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

Dlaczego tak uważam? Ponieważ nie spełniają Państwo żadnych standardów przy rekrutacji. Osoba prowadząca rozmowę spóźniła się (zdarza się), natomiast nie przeprosiła za to. Po rozmowie brak informacji zwrotnej (mimo zapewnienia o przekazaniu odpowiedzi w ciągu 10 dni). Podsumowując firma, która wywiera fatalne wrażenie od początku. Jest to wiadomość dla osób, które szukają pracy. Ja na szczęście nie jestem w tej sytuacji. Uważam, że warto uprzedzić osoby, które są w innej sytuacji, że takie zachowanie może się powtarzać.

Weronika

@Kasia dlaczego tak uważasz? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja podczas przebiegu rekrutacji? Co możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach?

Bardzo nieprofesjonalna firma. Brak polityki rekrutacyjnej i spełniania minimalnych standardów.

Weronika

@Dave W-wa, a po braku wiadomości na e-maila próbowałeś się kontaktować ponownie z rekruterem?

Dave W-wa

Beznadziejni. Dzwonią, zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną, nawet podają godzinę. Informują, że wyślą adres z detalami na maila... i na tej obietnicy się kończy. Jedyny tak nieprofesjonalny operator. Myślę, że po usługach też nie można się zbyt wiele spodziewać wobec tego.

Weronika

CO powiecie na temat Virgin Mobile Polska jako pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Virgin Mobile Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Virgin Mobile Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Virgin Mobile Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Virgin Mobile Polska?

Kandydaci do pracy w Virgin Mobile Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Virgin Mobile Polska