Opinie o POS Media Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie POS Media Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POS Media Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POS Media Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Sukcesem tej firmy jest to ze w końcu po 10 latach zwolniono Country Manager pania Marte K-B. Osoba z kompleksami, prowadzaca przez lata mobbing i zastraszanie ludzi, krzyki oraz nietypowe psychiczne zachowania to standard. Brak etyki i kultury zarowno w biznesie jak i na płaszczyznie miedzyludzkiej. Wiele osób przeszlo tą gehenne i mam nadzieje, że ta pani już nigdy nie będzie pracować z ludzmi. Każdy HR powinien sie 10 razy zastanowić zanim ją zatrudni. Firma jest normalna po jej zwolnieniu - gratulacje dla Właściciela.

@Bez nick

Przez jaki czas taki zakaz obowiązywał, tylko przez okres zatrudnienia czy jeszcze przez jakiś czas po zakończonej współpracy? Jesteś w stanie powiedzieć jakie kary były za złamanie tego zakazu? Raczej kary pieniężne?

@pracownik

Oj słabe, słabe... Nie masz odwagi wpisać swoich prawdziwych danych? Dlaczego skoro wg. Ciebie piszesz samą prawdę? Akurat Marta ciężko pracowała na to aby zespół był zgrany i wspierany a firma miała ludzkie oblicze. Bardzo dobry Manager, który ciężko pracował równo z nami. To dzięki niej w firmie zmieniło się wszystko, włącznie w wprowadzeniem nowych usług. Rozumiem, że jako marny pracownik masz prywatny cel aby jej zaszkodzić ale pewnie zwyczajnie byłeś bardzo słaby. I muszę Cię zmartwić: nie została zwolniona ale na pewno wiesz najlepiej.

Myśle, że każda osoba która nieświadomie trafiła na nią, będzie życzyła jej powodzenia i oby więcej jej nie spotkać;) Osoby ktore nie były gnębione i mobingowane zapewne będą miały takie zdanie jak Ty - nie gryzie się ręki która karmi..... Tak poza tym opinie w rynku całkowicie odbiegają od tego o czym piszesz. Ale każdy może mieć swoje zdanie. W większych firmach takie zachowania i praktyki jakie Marta stosowała wobec pracowników skończyłyby sie w sądzie i dyscyplinarką dla niej samej. Ale na każdego kiedyś koniec przychodzi - wcześniej czy pózniej.

Bez nick
@pracownik

Każdy pracownik miał/ma w umowie paragrafy o zakazie pracy dla konkurencji, wykorzystania danych i kontaktów itp. zapisy. Fakt iż poprzednia wymieniona tu już Managing Director po ładnych paru latach dyrektorowania zakłada konkurencyjną agencję świadczy dość dobitnie o standardach zarówno firmy, jak i osób prowadzących i zatrudniających. A to wszystko w momencie gdy pos media traci jedynego klienta jakiego ma....

@Bez nick

Sami Nowy wpis

Witam, myślę, żeby wysłać swoje CV na stanowisko account managera lub sales managera. Jakie są zarobki i czy można pracować zdalnie?

Planuje spróbować swoich sił na stanowisku JUNIOR ACCOUNTANT i wziąć udział w rekrutacji. Zatrudnienie jest na UoP, więc stabilność jak najbardziej jest ale interesują mnie jeszcze zarobki. Zna ktoś zarobki tego stanowiska? Jak z tematem atmosfery na tym dziale, w porządku wszystko?

Sami Nowy wpis

Hej czy można w firmie pracować zdalnie?

Znalazłem ofertę dla Montażysty / Instalatora nośników reklamowych. Z tego co czytam praca jest raczej przedstawiona jako dodatkowa. Jak z czasem pracy? Są jakieś określone dni pracujące według grafiku czy raczej się to odbywa w formie zleceń? Średnio miesięcznie przy umowie zlecenie jakie zarobki wchodzą w grę? Firma pisała również o jakiś dodatkach dla pracowników ale konkretnie nie było podane co wchodzi w ich skład, mógłby ktoś powiedzieć co to za dodatki?

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
POS Maniac

Jedna z lepszych firm w której miałem szansę pracować. Team super. Wszyscy są bardzo otwarci i komunikatywni. Szefowa bardzo wyrozumiała. Polecam

szukający pracy
@POS Maniac

na jakim stanowisku pracowałeś i dlaczego odszedles?

Somebody
@POS Maniac

Tak było jak piszesz, ale przed przyjściem obecnej szefowej, za czasów poprzedniego country managera. Zespół zgrany, pomocny, fajni ludzie i atmosfera. Od czasu ww zmiany wszystko legło. Zaczęły się plotki, skargi za plecami, podrzucanie kłód pod nogi, wprowadzanie w błąd przez współpracowników. Nie polecam!

Tt
@POS Maniac

Na wypłatach nie oszukiwali ? W moim przypadku źle wyliczali pensje nie wypłacali całej i różne inne cuda. Odradzam firme

@Somebody

Czasy się zmieniły, ludzie się zmienili (częściowo) i atmosfera jest zdecydowanie na plus.

W Warszawa POS Media Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko planista produkcji. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

POS Media Poland nie prowadzi rekrutacji na takie stanowisko.

Dom

Pracowałem przez okres 2 miesięcy na umowie zlecenie, 3 miesiąc miał być już z umową o pracę - i tak się stało, dostałem umowę o pracę do podpisania, ale stawka był całkiem inna niż umawiana przed rozpoczęciem pracy, oczywiście na moją niekorzyść, pracodawca tłumaczył się, że i tak zarobię więcej ponieważ akurat w tej pracy były premiowane takie aspekty jak dobra sprzedaż itp, aczkolwiek na umowie widniała kwota niższa niż najniższa krajowa. Obecnie próbuję skontaktować się w sprawie ostatniego wynagrodzenia, które zostało pomniejszone o około 200 zł, oczywiście bezskutecznie, podobnie jest w sprawie pitu, którego nie mogę dostać od pracodawcy ponieważ nikt nie odbiera telefonu.

Dominika
@Dom

Cześć, może faktycznie było tak, że pomimo niższego wynagrodzenia na umowie, było wypłacane wyższe właśnie dzięki różnym premiom. Niestety nie zdążyłeś się o tym przekonać sam więc może ktoś inny się na ten temat wypowie i napisze jak naprawdę to wygląda przy dłuższej współpracy z firmą? Ile wynosi realnie całe wynagrodzenie z premią miesięcznie?

Santion
@Dominika

Przepraszam bardzo ale są regulację prawne które nie zezwalają na tego typu działa ze strony pracodawcy i ta sprawa nadaje się pod sąd pracy ????

Tt
@Santion

W tej firmie wiele rzeczy jest źle, nie pracuje tam od roku, dalej nie wypłacili mi zaległego wynagrodzenia, sprawa od 6 miesięcy czeka w sądzie na termin.

Jacek
@Santion

Cała firma nadaje sie pod sad pracy. Pracując tam miałem stawke 21 zł h - płacono mi jak za 18 zł h - nie płacono dodatku za urlop itd itp .... ogólnie sprawa od 3 lat w PIP , sąd pracy od 6 miesięcy ,efektów brak jak narazie. Dodzwonić się do kogoś nie możliwe, telefonów w tej firmie się nie odbiera, na listy polecone nie odpisuje.

Miałam okazję pracować dla nich dla Orange ???? pierwsza umowa na 3 ms. Nie dość że w styczniu policzyli nam stawkę 19 zł zamiast 19.70 o czym trzeba było im przypomnieć ... Do tego pan Paweł który się nami zajmował miał zawsze problem z odpisywaniem na czas czy odbieraniem połączeń. 2 tygodnie przed końcem umowy pytałam z koleżanką co z naszymi umowami żeby wiedzieć czy zostajemy czy mamy czegoś szukać i co leader Roman napisał nam meila o godz 17 (pracujemy do 16) w piątek że nie przedłużają umowy i że pracujemy tylko do środy (wiadomość odczytana w poniedziałek o 8 ). Zgłoszeń robiłyśmy nawet czasem za dużo niż powinniśmy a tu dzień po zakończeniu naszej pracy agencja znów wystawia to samo ogłoszenia aż osoby co nas szkoliły były w szoku co do decyzji

Satisfied

Odkąd jestem, czyli ostatni rok, jest super (porównując do moich wcześniejszych miejsc pracy). Zauważalna chęć pomocy, wspierania się na wzajem, nacisk na teamwork. Dobra komunikacja, sporo ciekawych i wyjątkowych inicjatyw integracyjnych. Niesztampowe pomysły zespalające zespół. Dużo pozytywnej energii i śmiechu co nie miara! ????

@Satisfied

Piszesz o niesztampowych pomysłach na scalenie zespołu. Powiesz co to takiego? Mam nadzieję, że to nie tajemnica. :D

@Marek

No to dla przykładu - wspólne przygotowywanie zdrowych posiłków, robienie sushi, zajęcia kreatywne, planszówki, ping-pong i…. różne inne, których nie powinnam tu chyba zdradzać, bo są to takie mini ‘rytuały’, które zrozumieć i których doświadczyć można będąc w zespole :)

@Satisfied

Wow, sporo tego! Ekstra :) Zazdroszczę :D A czy razem z atmosferą idzie też dobre wynagrodzenie?

Jola
@Marek

Dlaczego odnoszę wrażenie, że pan Marek jest z tych co siedzą w firmie na górze i bada grunt? A może tak coś od siebie, a nie żerowanie na innych? Pomysły się skończyły?

Franka
@Marek

Jola skąd taki dziwny pomysł masz?

Magda

Czy firma oferuje kartę multisport? Jakieś szkolenia rozwojowe, szanse na awans?

Zly
@Magda

Szkolenia rozwojowe, he he.. Trzeba być już przeszkolonym z robienia dobrego wrażenia, że się pracuje. Awansuje się lizuski, które umieją pokazać szeefowej jakie to one zaradne, usprawniają produkcje, przyśpieszają dostawy, a ty za nich rób. Ciężkiej pracy się nie docenia.

Inny ktoś
@Zly

Jasne...anonimowo można każdą potwarz rzucić. Przecież tu nawet podstawowej rejestracji nie ma. Nawet taki pacan jak Ty zauważa, że awansują kogoś kto wprowadza usprawnienia i jest zaradny. U normalnego pracodawcy właśnie takie osoby się awansuje. Twoja wypowiedź wskazuje na frustrację, że nie doceniono awansem ciężkiej pracy... ale nie każdy kto pracuje nadaje się do kierowania. Poza tym, przepraszam, za darmo tam pracujesz/pracowałeś? Czego się spodziewasz? Pomnika Bohatera Pracy? A może orderu za trud i wysiłek? Bo przecież wynagrodzenie na czas, premie i bonusy świąteczne, to za mało? A może po prostu jesteś leń i zwyczajna praca, za którą Ci płacą to już za dużo? Przecież nie siedzisz tam po godzinach, w weekendy, bez wynagrodzenia, prawda? Dlaczego pracodawca nie płaci po prostu tylko za to, że jesteś, bo przecież jesteś taki przezajebisty. Nie piszesz, że byłeś tam mobbowany, nie piszesz, że pracowałeś po naście godzin, nie piszesz, że w ciągu 8 godzin pracy wychodzisz co 30 minut na papierosa, bo przecież palisz, prawda? Taki zarobiony jesteś, że do taczki nie możesz załadować, a i tak awansowali kogoś innego...no popatrz, a to niespodzianka. I to, że tę opinię mogę wstawić tak poprostu, również daje do myślenia, co do rzetelności i sensu tego portalu.

Z zewnątrz nie zawisle niczym
@Inny ktoś

Czytam czytam i żal czytać. Ja dziękuję nie aplikuje, byle dalej od takiej atmosfery i zwierzchnikow. Tyle jadu tyle słów , zarzutów, wyzwisk , szyderstwa, negatywnych osadów ... "pacan?"..." Za darmo tam pracowałeś..? " pomnik bohatera ?" Czy tam wogole panuje się nad etyka moralnością i sferą pracy bez zajadlosci i prostackich języków jak powyżej ? Tak zwyczajnie ludzko trzymane w ryzach klarownej pracy zawodowej pod kątem oceny prawdziwych umiejętności A nie najniższego wychowania lub braku nie wspominając o dopuszczeniu wątpliwej ugruntowanych priorytetach moralnych. Ocena pracy pełna mobbowania, słowa niedopuszczalne na poziomie współpracowników. To chyba postawa zawodowego " profesjonalizmu " przez duze S, i jednak pokazuje smutno prawdziwy profil struktury, zasadny i adekwatny do zarzutu . Ludzie ludziom...

Basia
@Inny ktoś

Rzeczywiscie brak profesjonalizmu czytajac te wypowiedzi az strach pomyslec. Praca poprzez firme Pos na co mozna liczyc? Tylko na place minimalna wiecej nie dadza.

byłypracownik
@Inny ktoś

Wystarczy spojrzeć z jaką agresją odpowiadają aktualni pracownicy firmy.. nic dodać nic ująć. Swoją drogą gdyby to napisała osoba, która faktycznie podpisała się imieniem w komentarzu na górze raczej nie użyłaby swojego prawdziwego imienia. Moim zdaniem zbyt duża frustracja i skupienie na odpowiadaniu na komentarze. Skoro wszystko jest cacy i wątpicie co do jakości portalu, to czemu z taką agresją odpowiadacie na komentarze?

AN

Rozmowa kawalifikacyjna przeprowadzona na amatorskim poziomie. Dodatkowo firma nie podchodzi z szacunkiem do osób ubiegających się o pracę i nie przesyła odpowiedzi zwrotnej o wyniku rekrutacji. Czysta ignorancja.

Miły Ktoś
@AN

Szanowna Pani, przykro mi, że takie odczucia ma Pani. Jednocześnie była Pani poinformowana, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, tj. przechodzącymi dalej, więc nie rozumiem zaskoczenia. Rozmowa przeprowadzona na amatorskim poziomie? Samo to wskazuje, że nie miała by Pani ochoty na prace w tak nie profesjonalnym zespole, a co za tym idzie urosła w Pani frustracja, że i do takiej firmy się nie dostała. A z drugiej strony, dużo Pani odbywa rozmów o pracę skoro ma Pani tak duże pojęcie o rozmowach rekrutacyjnych? Mimo wszystko życzę miłego dnia i powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy.

"Sfrustrowany kandydat" :)
@Miły Ktoś

Szanowna Pani, Celem mojego komentarza było przedstawienie opini o Pani firmie, na podstawie rozmowy rekrutacyjnej, w której miałem okazję brać udział (do której wystawienia mam pełne prawo). Ton Pani komentarza (oraz wskazywanie, że jestem "sfrustrowany" oraz "nie miałem ochoty pracować w Państwa firmie" a także, że "dużo odbywam rozmów skoro mam tak duże pojęcie o rozmowach" ) jest czysto nie na miejscu jako Pracodawcy i potwierdza Pani "amatorskie", żeby nie powiedzieć prostackie podejście do kandydata. Pozdrawiam

Miły ktoś
@"Sfrustrowany kandydat" :)

I tu się Pan myli. Również jestem kandydatem a raczej byłem do pracy w tej firmie. Dostałem informacje podczas rozmowy, że odezwa się do mnie jeżeli przejdę dalej. Rozmowa była w bardzo miłej atmosferze co spowodowało że mniej się stresowałem. Niestety komentarze takie jak Pana zacierają obraz firm bo rzutuje na obraz firmy jak się szuka o niej informacji. Nie wiem po czym Pan wnioskuje że jestem pracownikiem tej firmy? Pana odpowiedz sugerowała innym jakie ma podejście do inny pracodawca a tu niespodzianka. Ostatnie takie małe pytanko. Czy powiedział Pan osobie prowadzącej po zakończonej rozmowie, że jest nie zadowolony z przebiegu rozmowy czy tylko uśmiechnął się i powiedział dowidzenia?

Wtf
@Miły Ktoś

"Szanowna Pani, przykro mi, że takie odczucia ma Pani." - Co to za zdanie? Odpowiedź niesamowicie negatywna, pasywnie agresywna i dużo mówi o firmie. Zatrudnijcie kogoś od PR, bo osoba, która odpisała, jest absolutnie bez kwalifikacji. Przytyk w stronę byłego kandydata, serio?

Miły Ktoś
@Wtf

A czemu były kandydat nie może się wypowiedzieć? Czy to, że się nie dostałem odbiera mi prawo do skomentować? Pan/Pani w komentarzu nie pisząc czy ma coś wspólnego z firmą rozbija mój komentarz na części i analizuje co nie wnosi nic do opinii o firmie. W dobie hejtu i anonimowości łatwo krytykować. Zapraszam do kontaktu mailowego, udowodnię na kilka sposobów włącznie z przesłaniem mojej umowy o pracę z obecnym pracodawcą aby obalić opinie, że nie jestem pracownikiem tej firmy. Chciałem zmienić pracę, nie udało się. Trudno ale czy mam oczerniać firmę bo nie pasowałem im na pracownika? Czy zasada jak mnie nie chcecie to Was posmaruje jest ok? A swoją drogą nie kandydowałem na stanowisko PRowca w POS Media tylko na inne. Żałosna jest próba analizy mojego komentarza i podpięcia go pod pracownika firmy. Ale cóż, anonimowość daje do tego prawo. Mimo wszystko życzę miłego dnia i jak najwiecej uśmiechu w życiu które dzięki temu staje się lepsze.

Wtf
@Miły Ktoś

Wtfx2. "Jednocześnie była Pani poinformowana, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, tj. przechodzącymi dalej, więc nie rozumiem zaskoczenia." - kontaktujeMY. Zdanie sugeruje, że odezwała się osoba z firmy, a nawet ta, która przeprowadzała rekrutację. Nie sugeruje, że odpowiadasz za PR firmy bądź "ubiegales" o takie stanowisko, ale osoba od wizerunku jest ewidentnie potrzebna.

Miły ktoś
@Wtf

Zamiast cudzysłowie użyłem przecinków. Zwykły błąd czy pisanie na szybko. Było dawno wiec powodu nie podam ze zwykłej uczciwości. Osoba od pr jest napewno im potrzebna. Ja taką wiadomość otrzymałem na sam koniec rozmowy i jako ze się do mnie nie odezwali potraktowałem jako odmowę zatrudnienia i się z tym pogodziłem. Z drugiej strony nie wiem ilu było kandydatów, może dwóch może pięćdziesięciu, i jak ktoś nie usłyszał takiej formułki jak ja na sam koniec rozmowy to może być zwykły błąd, zwykle niedopatrzenie a może osoba rekrutującą była już zmęczona. To tez człowiek i z takiego powodu fala hejtu. Sorry ale od dawna widać, że byle pierdoła powoduje wylewaniu żali w internecie i już mi to obrzydło. Miałem ustawione powiadomienie na tą firmę przy opiniach bo chciałem być na bierząco skoro chciałem w niej pracować. Ktoś napisał że rozmowa przeprowadzona amatorsko, tzn jak? Co było nie tak? To jest może trochę śmieszne porównanie ten pierwszy komentarz wyglądał jak kłótnia w piaskownicy: „jesteś głupi/ dlaczego?/ bo tak” skoro oskarża się kogoś o coś to jakieś przykłady warto podać skoro już się chce być wiarygodnym. Ja szukając informacji o tej firmie pewnie zastanowiłbym się po takim komentarzu czy warto wysylac swoje cv a w rzeczywistosci praca mogłaby być naprawdę fajna. Miłego dnia :)

Ul

Mały zespół, ciężka atmosfera, brak perspektyw, dziwne humorki szefowej. Kopanie innym dołków, brak możliwości wprowadzenia jakichkolwiek zmian, zwolnienia z dnia na dzień. Do tych którzy siedzą tam już kilka lat i twierdzą że jest tak super mam pytanie ile osób się w ciągu ostatnich 5 lat przez tą firmę przewinęło i czemu jest tak duża rotacja?

Who cares
@Ul

Jedna osoba zwolniona w ciągu 12 miesięcy. To jest duża rotacja? Zadziwiające, że ambitna osoba chcąca wprowadzić zmiany nie przekonała do nich humorzastej szefowej ???? Chyba warto czasem popracować nad poczuciem własnej wartości w bardziej profesjonalny sposób.

As
@Who cares

No tak większość sama ucieka, handlowcy się ciągle wymieniają. Zadziwiające jak zły wpływ ma ta firma i atmosfera w niej panująca na ludzi, skoro takie straszne rzeczy piszą.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie POS Media Poland Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Praca w godz. 9-17.

Polecam super team

Weronika
@Tomek

@Tomek W POS Media jest jeszcze coś zadowalającego prócz zespołu? Co jaki czas mozna ubiegać się tam o podwyżkę?

Sławek

Super atmosfera. Polecam

Grazyna

Zadziwiajace są te wszystkie negatywne komentarze niezadowolonych pracowników. Wszystko źle tylko nie oni. Miejsce jak każde inne, dla chcących pracować odpowiednie.

Mikolaj

Praca na Maxa pozytywna

Weronika
@Mikolaj

A w którym dziale pracujesz? Widziałam, że poszukują Sales Managera. Orientujesz się, ile można wyciągnąć wynagrodzenia na tym stanowisku w POS Media?

szukający pracy
@Mikolaj

czy możesz coś więcej napisać o obowiązkach sales managera?

Trwa rekrutacja na trzy stanowiska: Junior Accountant, Account Executive, Sales Manager. Aplikować można poprzez witrynę firmy: https://www.pos-media.pl/kariera/ Widziałem w ogłoszeniu, że POS Media Poland Sp. z o.o. oferuje benefity pracownicze, czy mógłby ktoś napisać coś więcej o tym? Jak się pracuje?

aaa
@Andrzej

Język angielski darmowy od momentu przyjścia do firmy - raz w tygodniu, dwie grupy poziomowe. Prywatna opieka medyczna - po pół roku pracy. Do tego: służbowy telefon i w zależności od stanowiska laptop lub komputer stacjonarny. Sales Managerowie mają też możliwość korzystania z samochodu służbowego.

Były pracownik...

Zgadzam się, że atmosfera jest niemiła, każdy każdemu wilkiem, obgadywanie i donoszenie szefowej, aby zyskać jej względy. Zamiast skupiać się na pracy, ludzie gapią się co ty robisz, aby móc donieść na byle co. Pracowników mało, a zasady jak w wielkim korpo. Ten dodatkowy angielski na śmiesznym poziomie, w dodatku potrącany z pensji. Pakiet medyczny dopiero po pół roku chyba. Praca byłaby fajna, ale totalnie demotywujący ludzie.

posmedianka
@Były pracownik...

Błagam... to jakieś z palca wyssane. Nikt nikomu wilkiem - co prawda rotacja byłą spora, ale atmosfera jest super rodzinna. Nie jest to korpo, a fajna średniej wielkości firma. Jeśliktos nie chce pracować, to może się narazić, ale jeśli poważnie traktuje swoje obowiązki i jest osobą sympatyczna to bez poroblemu odnajdzie się w grupie. A zasady jak w korpo.. hahaha! Bo co? Bo mamy angielski w godzinach pracy i prywatną opiekę medyczną? Szefowa jest w porzadku, wyrozumiała, życzliwa ale i stanowcza kiedy trzeba. Można z nią spokojnie porozmawiać i komunikować problemy. Jeśli ktoś siedzi cicho pod stołem a potem gdy odchodzi nagle robi wielkie halo i uważa że był taki wielce nieszczęśliwy, to pytanie - czy próbował coś z tym zrobić? Porozmawiac? Na pewno nie.. bo jeśli by tak było to prawdopodobnie nadal pracowąłby i byłby zadowolony. Dodam jeszcze że większość negatywnych komentarzy dotyczy starej kadry i nie ma nic wspólnego z obecną sytuacją w firmie. Pozdrawiam

Franek

Może nie jest idealnie ale uważam, że przesadą jest narzekać. Chyba , że ktoś źle wybrał pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o POS Media Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w POS Media Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POS Media Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POS Media Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POS Media Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w POS Media Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POS Media Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Nowogrodzka 62C
    02-002 Warszawa

POS Media Poland Sp. z o.o.