Opinie o POS Media Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POS Media Poland Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POS Media Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POS Media Poland Sp. z o.o. w Warszawa

AN
Kandydat

Rozmowa kawalifikacyjna przeprowadzona na amatorskim poziomie. Dodatkowo firma nie podchodzi z szacunkiem do osób ubiegających się o pracę i nie przesyła odpowiedzi zwrotnej o wyniku rekrutacji. Czysta ignorancja.

Magda

Czy firma oferuje kartę multisport? Jakieś szkolenia rozwojowe, szanse na awans?

Pytanie Nowy wpis

Czy w POS Media Poland Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Magda

Zly
@Magda

Szkolenia rozwojowe, he he.. Trzeba być już przeszkolonym z robienia dobrego wrażenia, że się pracuje. Awansuje się lizuski, które umieją pokazać szeefowej jakie to one zaradne, usprawniają produkcje, przyśpieszają dostawy, a ty za nich rób. Ciężkiej pracy się nie docenia.

Inny ktoś
Klient
@Zly

Jasne...anonimowo można każdą potwarz rzucić. Przecież tu nawet podstawowej rejestracji nie ma. Nawet taki pacan jak Ty zauważa, że awansują kogoś kto wprowadza usprawnienia i jest zaradny. U normalnego pracodawcy właśnie takie osoby się awansuje. Twoja wypowiedź wskazuje na frustrację, że nie doceniono awansem ciężkiej pracy... ale nie każdy kto pracuje nadaje się do kierowania. Poza tym, przepraszam, za darmo tam pracujesz/pracowałeś? Czego się spodziewasz? Pomnika Bohatera Pracy? A może orderu za trud i wysiłek? Bo przecież wynagrodzenie na czas, premie i bonusy świąteczne, to za mało? A może po prostu jesteś leń i zwyczajna praca, za którą Ci płacą to już za dużo? Przecież nie siedzisz tam po godzinach, w weekendy, bez wynagrodzenia, prawda? Dlaczego pracodawca nie płaci po prostu tylko za to, że jesteś, bo przecież jesteś taki przezajebisty. Nie piszesz, że byłeś tam mobbowany, nie piszesz, że pracowałeś po naście godzin, nie piszesz, że w ciągu 8 godzin pracy wychodzisz co 30 minut na papierosa, bo przecież palisz, prawda? Taki zarobiony jesteś, że do taczki nie możesz załadować, a i tak awansowali kogoś innego...no popatrz, a to niespodzianka. I to, że tę opinię mogę wstawić tak poprostu, również daje do myślenia, co do rzetelności i sensu tego portalu.

Z zewnątrz nie zawisle niczym
@Inny ktoś

Czytam czytam i żal czytać. Ja dziękuję nie aplikuje, byle dalej od takiej atmosfery i zwierzchnikow. Tyle jadu tyle słów , zarzutów, wyzwisk , szyderstwa, negatywnych osadów ... "pacan?"..." Za darmo tam pracowałeś..? " pomnik bohatera ?" Czy tam wogole panuje się nad etyka moralnością i sferą pracy bez zajadlosci i prostackich języków jak powyżej ? Tak zwyczajnie ludzko trzymane w ryzach klarownej pracy zawodowej pod kątem oceny prawdziwych umiejętności A nie najniższego wychowania lub braku nie wspominając o dopuszczeniu wątpliwej ugruntowanych priorytetach moralnych. Ocena pracy pełna mobbowania, słowa niedopuszczalne na poziomie współpracowników. To chyba postawa zawodowego " profesjonalizmu " przez duze S, i jednak pokazuje smutno prawdziwy profil struktury, zasadny i adekwatny do zarzutu . Ludzie ludziom...

Basia
@Inny ktoś

Rzeczywiscie brak profesjonalizmu czytajac te wypowiedzi az strach pomyslec. Praca poprzez firme Pos na co mozna liczyc? Tylko na place minimalna wiecej nie dadza.

byłypracownik Nowy wpis
@Inny ktoś

Wystarczy spojrzeć z jaką agresją odpowiadają aktualni pracownicy firmy.. nic dodać nic ująć. Swoją drogą gdyby to napisała osoba, która faktycznie podpisała się imieniem w komentarzu na górze raczej nie użyłaby swojego prawdziwego imienia. Moim zdaniem zbyt duża frustracja i skupienie na odpowiadaniu na komentarze. Skoro wszystko jest cacy i wątpicie co do jakości portalu, to czemu z taką agresją odpowiadacie na komentarze?

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy POS Media Poland Sp. z o.o.?

POS Maniac

Jedna z lepszych firm w której miałem szansę pracować. Team super. Wszyscy są bardzo otwarci i komunikatywni. Szefowa bardzo wyrozumiała. Polecam

szukający pracy
@POS Maniac

na jakim stanowisku pracowałeś i dlaczego odszedles?

Somebody Nowy wpis
@POS Maniac

Tak było jak piszesz, ale przed przyjściem obecnej szefowej, za czasów poprzedniego country managera. Zespół zgrany, pomocny, fajni ludzie i atmosfera. Od czasu ww zmiany wszystko legło. Zaczęły się plotki, skargi za plecami, podrzucanie kłód pod nogi, wprowadzanie w błąd przez współpracowników. Nie polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w POS Media Poland Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Sales Manager?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dom

Pracowałem przez okres 2 miesięcy na umowie zlecenie, 3 miesiąc miał być już z umową o pracę - i tak się stało, dostałem umowę o pracę do podpisania, ale stawka był całkiem inna niż umawiana przed rozpoczęciem pracy, oczywiście na moją niekorzyść, pracodawca tłumaczył się, że i tak zarobię więcej ponieważ akurat w tej pracy były premiowane takie aspekty jak dobra sprzedaż itp, aczkolwiek na umowie widniała kwota niższa niż najniższa krajowa. Obecnie próbuję skontaktować się w sprawie ostatniego wynagrodzenia, które zostało pomniejszone o około 200 zł, oczywiście bezskutecznie, podobnie jest w sprawie pitu, którego nie mogę dostać od pracodawcy ponieważ nikt nie odbiera telefonu.

Dominika
@Dom

Cześć, może faktycznie było tak, że pomimo niższego wynagrodzenia na umowie, było wypłacane wyższe właśnie dzięki różnym premiom. Niestety nie zdążyłeś się o tym przekonać sam więc może ktoś inny się na ten temat wypowie i napisze jak naprawdę to wygląda przy dłuższej współpracy z firmą? Ile wynosi realnie całe wynagrodzenie z premią miesięcznie?

AN

Miły Ktoś
@AN

Szanowna Pani, przykro mi, że takie odczucia ma Pani. Jednocześnie była Pani poinformowana, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, tj. przechodzącymi dalej, więc nie rozumiem zaskoczenia. Rozmowa przeprowadzona na amatorskim poziomie? Samo to wskazuje, że nie miała by Pani ochoty na prace w tak nie profesjonalnym zespole, a co za tym idzie urosła w Pani frustracja, że i do takiej firmy się nie dostała. A z drugiej strony, dużo Pani odbywa rozmów o pracę skoro ma Pani tak duże pojęcie o rozmowach rekrutacyjnych? Mimo wszystko życzę miłego dnia i powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy.

"Sfrustrowany kandydat" :)
@Miły Ktoś

Szanowna Pani, Celem mojego komentarza było przedstawienie opini o Pani firmie, na podstawie rozmowy rekrutacyjnej, w której miałem okazję brać udział (do której wystawienia mam pełne prawo). Ton Pani komentarza (oraz wskazywanie, że jestem "sfrustrowany" oraz "nie miałem ochoty pracować w Państwa firmie" a także, że "dużo odbywam rozmów skoro mam tak duże pojęcie o rozmowach" ) jest czysto nie na miejscu jako Pracodawcy i potwierdza Pani "amatorskie", żeby nie powiedzieć prostackie podejście do kandydata. Pozdrawiam

Miły ktoś
@"Sfrustrowany kandydat" :)

I tu się Pan myli. Również jestem kandydatem a raczej byłem do pracy w tej firmie. Dostałem informacje podczas rozmowy, że odezwa się do mnie jeżeli przejdę dalej. Rozmowa była w bardzo miłej atmosferze co spowodowało że mniej się stresowałem. Niestety komentarze takie jak Pana zacierają obraz firm bo rzutuje na obraz firmy jak się szuka o niej informacji. Nie wiem po czym Pan wnioskuje że jestem pracownikiem tej firmy? Pana odpowiedz sugerowała innym jakie ma podejście do inny pracodawca a tu niespodzianka. Ostatnie takie małe pytanko. Czy powiedział Pan osobie prowadzącej po zakończonej rozmowie, że jest nie zadowolony z przebiegu rozmowy czy tylko uśmiechnął się i powiedział dowidzenia?

Wtf
@Miły Ktoś

"Szanowna Pani, przykro mi, że takie odczucia ma Pani." - Co to za zdanie? Odpowiedź niesamowicie negatywna, pasywnie agresywna i dużo mówi o firmie. Zatrudnijcie kogoś od PR, bo osoba, która odpisała, jest absolutnie bez kwalifikacji. Przytyk w stronę byłego kandydata, serio?

Miły Ktoś
@Wtf

A czemu były kandydat nie może się wypowiedzieć? Czy to, że się nie dostałem odbiera mi prawo do skomentować? Pan/Pani w komentarzu nie pisząc czy ma coś wspólnego z firmą rozbija mój komentarz na części i analizuje co nie wnosi nic do opinii o firmie. W dobie hejtu i anonimowości łatwo krytykować. Zapraszam do kontaktu mailowego, udowodnię na kilka sposobów włącznie z przesłaniem mojej umowy o pracę z obecnym pracodawcą aby obalić opinie, że nie jestem pracownikiem tej firmy. Chciałem zmienić pracę, nie udało się. Trudno ale czy mam oczerniać firmę bo nie pasowałem im na pracownika? Czy zasada jak mnie nie chcecie to Was posmaruje jest ok? A swoją drogą nie kandydowałem na stanowisko PRowca w POS Media tylko na inne. Żałosna jest próba analizy mojego komentarza i podpięcia go pod pracownika firmy. Ale cóż, anonimowość daje do tego prawo. Mimo wszystko życzę miłego dnia i jak najwiecej uśmiechu w życiu które dzięki temu staje się lepsze.

Wtf
@Miły Ktoś

Wtfx2. "Jednocześnie była Pani poinformowana, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, tj. przechodzącymi dalej, więc nie rozumiem zaskoczenia." - kontaktujeMY. Zdanie sugeruje, że odezwała się osoba z firmy, a nawet ta, która przeprowadzała rekrutację. Nie sugeruje, że odpowiadasz za PR firmy bądź "ubiegales" o takie stanowisko, ale osoba od wizerunku jest ewidentnie potrzebna.

Miły ktoś
@Wtf

Zamiast cudzysłowie użyłem przecinków. Zwykły błąd czy pisanie na szybko. Było dawno wiec powodu nie podam ze zwykłej uczciwości. Osoba od pr jest napewno im potrzebna. Ja taką wiadomość otrzymałem na sam koniec rozmowy i jako ze się do mnie nie odezwali potraktowałem jako odmowę zatrudnienia i się z tym pogodziłem. Z drugiej strony nie wiem ilu było kandydatów, może dwóch może pięćdziesięciu, i jak ktoś nie usłyszał takiej formułki jak ja na sam koniec rozmowy to może być zwykły błąd, zwykle niedopatrzenie a może osoba rekrutującą była już zmęczona. To tez człowiek i z takiego powodu fala hejtu. Sorry ale od dawna widać, że byle pierdoła powoduje wylewaniu żali w internecie i już mi to obrzydło. Miałem ustawione powiadomienie na tą firmę przy opiniach bo chciałem być na bierząco skoro chciałem w niej pracować. Ktoś napisał że rozmowa przeprowadzona amatorsko, tzn jak? Co było nie tak? To jest może trochę śmieszne porównanie ten pierwszy komentarz wyglądał jak kłótnia w piaskownicy: „jesteś głupi/ dlaczego?/ bo tak” skoro oskarża się kogoś o coś to jakieś przykłady warto podać skoro już się chce być wiarygodnym. Ja szukając informacji o tej firmie pewnie zastanowiłbym się po takim komentarzu czy warto wysylac swoje cv a w rzeczywistosci praca mogłaby być naprawdę fajna. Miłego dnia :)

Ul

Mały zespół, ciężka atmosfera, brak perspektyw, dziwne humorki szefowej. Kopanie innym dołków, brak możliwości wprowadzenia jakichkolwiek zmian, zwolnienia z dnia na dzień. Do tych którzy siedzą tam już kilka lat i twierdzą że jest tak super mam pytanie ile osób się w ciągu ostatnich 5 lat przez tą firmę przewinęło i czemu jest tak duża rotacja?

Who cares
@Ul

Jedna osoba zwolniona w ciągu 12 miesięcy. To jest duża rotacja? Zadziwiające, że ambitna osoba chcąca wprowadzić zmiany nie przekonała do nich humorzastej szefowej ???? Chyba warto czasem popracować nad poczuciem własnej wartości w bardziej profesjonalny sposób.

As
@Who cares

No tak większość sama ucieka, handlowcy się ciągle wymieniają. Zadziwiające jak zły wpływ ma ta firma i atmosfera w niej panująca na ludzi, skoro takie straszne rzeczy piszą.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie POS Media Poland Sp. z o.o.?

Odpowiedź
@Pytanie

Praca w godz. 9-17.

Tomek

Polecam super team

Weronika
@Tomek

@Tomek W POS Media jest jeszcze coś zadowalającego prócz zespołu? Co jaki czas mozna ubiegać się tam o podwyżkę?

Sławek

Super atmosfera. Polecam

Grazyna
 Rekomendacja

Zadziwiajace są te wszystkie negatywne komentarze niezadowolonych pracowników. Wszystko źle tylko nie oni. Miejsce jak każde inne, dla chcących pracować odpowiednie.

Mikolaj

Praca na Maxa pozytywna

Weronika
@Mikolaj

A w którym dziale pracujesz? Widziałam, że poszukują Sales Managera. Orientujesz się, ile można wyciągnąć wynagrodzenia na tym stanowisku w POS Media?

szukający pracy
@Mikolaj

czy możesz coś więcej napisać o obowiązkach sales managera?

Andrzej

Trwa rekrutacja na trzy stanowiska: Junior Accountant, Account Executive, Sales Manager. Aplikować można poprzez witrynę firmy: https://www.pos-media.pl/kariera/ Widziałem w ogłoszeniu, że POS Media Poland Sp. z o.o. oferuje benefity pracownicze, czy mógłby ktoś napisać coś więcej o tym? Jak się pracuje?

aaa
@Andrzej

Język angielski darmowy od momentu przyjścia do firmy - raz w tygodniu, dwie grupy poziomowe. Prywatna opieka medyczna - po pół roku pracy. Do tego: służbowy telefon i w zależności od stanowiska laptop lub komputer stacjonarny. Sales Managerowie mają też możliwość korzystania z samochodu służbowego.

Były pracownik...

Zgadzam się, że atmosfera jest niemiła, każdy każdemu wilkiem, obgadywanie i donoszenie szefowej, aby zyskać jej względy. Zamiast skupiać się na pracy, ludzie gapią się co ty robisz, aby móc donieść na byle co. Pracowników mało, a zasady jak w wielkim korpo. Ten dodatkowy angielski na śmiesznym poziomie, w dodatku potrącany z pensji. Pakiet medyczny dopiero po pół roku chyba. Praca byłaby fajna, ale totalnie demotywujący ludzie.

posmedianka
@Były pracownik...

Błagam... to jakieś z palca wyssane. Nikt nikomu wilkiem - co prawda rotacja byłą spora, ale atmosfera jest super rodzinna. Nie jest to korpo, a fajna średniej wielkości firma. Jeśliktos nie chce pracować, to może się narazić, ale jeśli poważnie traktuje swoje obowiązki i jest osobą sympatyczna to bez poroblemu odnajdzie się w grupie. A zasady jak w korpo.. hahaha! Bo co? Bo mamy angielski w godzinach pracy i prywatną opiekę medyczną? Szefowa jest w porzadku, wyrozumiała, życzliwa ale i stanowcza kiedy trzeba. Można z nią spokojnie porozmawiać i komunikować problemy. Jeśli ktoś siedzi cicho pod stołem a potem gdy odchodzi nagle robi wielkie halo i uważa że był taki wielce nieszczęśliwy, to pytanie - czy próbował coś z tym zrobić? Porozmawiac? Na pewno nie.. bo jeśli by tak było to prawdopodobnie nadal pracowąłby i byłby zadowolony. Dodam jeszcze że większość negatywnych komentarzy dotyczy starej kadry i nie ma nic wspólnego z obecną sytuacją w firmie. Pozdrawiam

Franek

Może nie jest idealnie ale uważam, że przesadą jest narzekać. Chyba , że ktoś źle wybrał pracę.

były pracownik

Atmosfera w firmie bardzo słaba. Dodatkowo brak klimatyzacji przy wysokich temperaturach prowadzi do przegrzania organizmu. Na pewno nie jest to miejsce dla każdego, ale nawet ta potwora znajdzie swojego amatora. Z plusów pracy w POS Media: - zdobycie wiedzy o tym czego nie chcecie robić w życiu i z jakimi ludźmi nie chcecie pracować - nauka pracy pod presja czasu i przełożonych - zlikwidowania nawyku przesypiania dzwonka rano w telefonie Z minusów pracy w POS Media: - za mało czasu na tzw. rozwinięcie skrzydeł ( wypowiedzenie) - osoby miłe lub wykazujące się empatią wobec drugiego człowieka nie maja szans na dłuższą pracę w tej firmie.

ona

pracowałam kiedyś w tej firmie w dziale księgowości i bardzo milo wspominam zwłaszcza panią główną księgową, super kobieta nie wiem czy nadal tam pracuje pani Agata, polecam

były pracownik
@ona

Agatka była super, podobnie jak zgrana ekipa starego zespołu. Potem niestety przyszła nowa karda zarządzająca i podzieliła ludzi - antagonizmy, plotki, skargi na kolegów, duża rotacja (kolesiostwo szefowej).

Bartek

Byłoby z całą pewnością dużo przyjemniej gdyby każdy zajął się swoją pracą!

Robert

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Jerzy

Za udawanie pracy nikt nie będzie płacił a wiecie wszyscy, że z wydajnością u nas jest kiepsko.

Zostaw merytoryczną opinię o POS Media Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

POS Media Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowogrodzka 62C
    02-002 Warszawa
  • NIP: 5213118490 KRS: 0000045938
POS Media Poland Sp. z o.o.