POS Media Poland Sp. z o.o.

Opinie o POS Media Poland Sp. z o.o.

Robotna

Pracuję w POS Media od kilkunastu miesięcy, jest fajnie, są możliwości rozwoju, angielski, prywatna opieka medyczna.

Maria

Osoba prowadząca rekrutację jest najmądrzejsza na świecie. Zjadła wszystkie rozumy. Nie oddzwaniają z informacją zwrotną chociaż informują, że to zrobią.

BIBI

A jak jest w księgowości , na jakim poziomie pensje

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Obecnie dostępnych jest kilka nowych ofert pracy w Warszawie, m.in. na stanowisku Sales Manager. POS Media Poland Sp. z o.o. oferuje umowę o pracę. Czy dostępne są jakieś systemy benefitowe dla pracowników, np. prywatna opieka medyczna? Są to informacje mogące skłonić potencjalnych zainteresowanych do podjęcia pracy w tej firmie.

były

Nie polecam. Cele z sufitu. Współpracownicy oraz działy nie współpracują i nie pomagają sobie nawzajem, a wręcz przeciwnie.

Net

Brak sprecyzowanych wymagań, każda inicjatywa jest duszona w zarodku. Szefowa ma problem z przekazywaniem poleceń pracownikom, zajmuje się głównie rekrutacją nowych. W firmie jest straszna rotacja. Średnia długość pracy to 4 miesiące, większość wylatuje po 2 lub 3 miesiącach.

KOS
@Net 11.06.2017, 12:21

Jak widzisz, spoufalanie się nic nie dało ...

Czareqx

Nie polecam. Tragiczne kierownictwo i klimat panujący w firmie. Problem z wypłacaniem premii bądź jej ciągły brak. bezandziejna szefowa

Manella

Nie polecam, pracowalam tam i atmosfera jak na pogrzebie, wszytko przez dyktatorski tryb zarzadzania i brak możliwości rozwijania własnych pomysłów na sprzedaż . Czasy niewolnictwa juz dawno sie skonczyly, a rozwiazania proponowane przez centrale sa wyimaginowane. Jak to się zmieni moze bedzie lepiej.

kinok
użytkownik zarejestrowany

diku, według mnie wszystko zależy od tego ile ktoś ma doświadczenia. Ja np. na stanowiskach kierowniczych nie miałem żadnego doświadczenia a przebrnąłem przez koljny etap :)

ona

pracowałam kiedyś w tej firmie w dziale księgowości i bardzo milo wspominam zwłaszcza panią główną księgową, super kobieta nie wiem czy nadal tam pracuje pani Agata, polecam

Uważasz, że o firmie POS Media Poland Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o POS Media Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POS Media Poland Sp. z o.o.