POS Media Poland Sp. z o.o.

POS Media Poland Sp. z o.o.
2 14

Opinie o POS Media Poland Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy POS Media Poland Sp. z o.o., ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o firmie.

Stefan

Jeśli macie jakieś sprawy to trzeba w firmie rozmawiać a nie pisać na forum!!

Ulka

Jesteście pewni,że nic pozytywnego nie można napisać?

Były pracownik POS Media PL
@Pracownik POS 26.04.2018 12:51

Ciekawe kogo teraz pani kierownik namówiła na łagodzący wpis? Przestańcie oszukiwać ludzi to wpisy będą pozytywne, to proste. Oczywiste, że nie ma miejsc idealnych, ale to jest przykładem negatywnym, o wielkiej rotacji pracowników, oszukiwaniu i stawiania wygórowanych celów. Atmosfera w tym miejscu nie ułatwi pracy, bo każdy obgaduje się za plecami, łącznie z paniami na najwyższych szczeblach. Jeśli ktoś będzie chciał się przekonać to myślę, że sam spróbuje bez większego zachęcania.

Grzesiek

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników. Może ktoś nie lubi tego co musi wykonywać i stąd to niezadowolenie?

Eks
@Grzesiek 17.03.2018 22:54

Kolejny wpis napisany pod dyktando, naciągane aż widać, że ktoś boi się dopuszczenia prawdy o firmie. Do pracy idzie się pracować, to oczywiste, jednak niezadowolenie w tej firmie zdecydowanie nie jest wynikiem wykonywanych obowiązków, ale sposobu traktowania pracowników, złej atmosfery i niespełnionych obietnic składanych przez kierownictwo.

Omijaj

Nigdy więcej tam moja noga nie stanie, uczciwi i pracowici zawsze są wykorzystywani w brutalny sposób, radze się zastanowić czy warto życie tam marnować, te pozytywne opinie zarząd tworzy? Po co ludzi oszukujecie

Pracownik POS

Szczerze to nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze o POS Media. Pracuję w tej firmie już jakiś czas i jakoś nie widzę tych wszystkich problemów o których piszą niektórzy. Myślę, że jeżeli ktoś jest uczciwy i chodzi do pracy żeby pracować i się rozwijać to ta firma jest do tego idealna. A jeśli ktoś udaje, że pracuję i dziwi się, że od niego wymagają to nic dziwnego, że ma o tej firmie złe mniemanie. Osobiście polecam. Świetna lokalizacja, fajni ludzie, benefity i ciekawa praca.

ex
@Pracownik POS 02.02.2018 16:17

Pracowniku POS to proste - negatywne komentarze biorą się z doświadczenia przebytego w tej firmie tych wszystkich poniżej. Ty możesz być uczciwy ale niestety nie firma, dlatego otrzymuje takie opinie. Rozwój w tej firmie? Chyba tylko jak sobie opłacisz lekcje angielskiego. Rotacja mówi sama za siebie. Nie polecam

Lena

Narzekają przeważnie te osoby, którym nie po drodze z dobrą pracą!!!

Misiaczek
@Lena 03.01.2018 10:12

Hahahahahaha, chyba nie wiesz co piszesz

Były pracownik POS Media

Moja opinia bazuje na przebytym doświadczeniu w POS Media. Niestety muszę przyłączyć się do większości negatywnych opinii na temat POS Media. W firmie pracowałem kilkanaście miesięcy, więc zdążyłem poznać i wgłębić się w tajniki. Jak już zostało wspomniane, cele sprzedażowe są mocno wygórowane i często niemożliwe do realizacji z wielu niezależnych od pracownika przyczyn. Natomiast, kiedy zdarzy się i cel uda się osiągnąć, pracownik nie zawsze dostaje bonus w takiej postaci w jakiej został wcześniej ustalony z przełożonym. Pomimo, że firma nie liczy wielu pracowników, brak jest konstruktywnej współpracy/porozumienia pomiędzy działami/szefami, co znacznie wpływa na jakość wykonywanej pracy i jest przeszkodą w osiąganiu celów. To prowadzi do wielkiej rotacji w firmie, panującego niezadowolenia oraz demotywacji pracowników. Benefity jakie firma oferuje to: lekcje języka angielskiego za dodatkową opłatą + po okresie próbnym – pakiet medyczny.

Robotna

Pracuję w POS Media od kilkunastu miesięcy, jest fajnie, są możliwości rozwoju, angielski, prywatna opieka medyczna.

ex
@Robotna 13.10.2017 10:12

tak angielski jest na super wysokim poziomie "Ja być pracownik POS Media", a z tą prywatną opieką medyczną to poczekaj aż będzie naprawdę potrzebna, wtedy zobaczysz jak ona działa!

pracownik POS Media

Pewnie nie zrobiłeś celu. Mi wypłacili wszystko + nagroda specjalna

Maria

Osoba prowadząca rekrutację jest najmądrzejsza na świecie. Zjadła wszystkie rozumy. Nie oddzwaniają z informacją zwrotną chociaż informują, że to zrobią.

BIBI

A jak jest w księgowości , na jakim poziomie pensje

Karolina

Obecnie dostępnych jest kilka nowych ofert pracy w Warszawie, m.in. na stanowisku Sales Manager. POS Media Poland Sp. z o.o. oferuje umowę o pracę. Czy dostępne są jakieś systemy benefitowe dla pracowników, np. prywatna opieka medyczna? Są to informacje mogące skłonić potencjalnych zainteresowanych do podjęcia pracy w tej firmie.

były

Nie polecam. Cele z sufitu. Współpracownicy oraz działy nie współpracują i nie pomagają sobie nawzajem, a wręcz przeciwnie.

Net

Brak sprecyzowanych wymagań, każda inicjatywa jest duszona w zarodku. Szefowa ma problem z przekazywaniem poleceń pracownikom, zajmuje się głównie rekrutacją nowych. W firmie jest straszna rotacja. Średnia długość pracy to 4 miesiące, większość wylatuje po 2 lub 3 miesiącach.

KOS
@Net 11.06.2017 12:21

Jak widzisz, spoufalanie się nic nie dało ...

Manella

Nie polecam, pracowalam tam i atmosfera jak na pogrzebie, wszytko przez dyktatorski tryb zarzadzania i brak możliwości rozwijania własnych pomysłów na sprzedaż . Czasy niewolnictwa juz dawno sie skonczyly, a rozwiazania proponowane przez centrale sa wyimaginowane. Jak to się zmieni moze bedzie lepiej.

kinok

diku, według mnie wszystko zależy od tego ile ktoś ma doświadczenia. Ja np. na stanowiskach kierowniczych nie miałem żadnego doświadczenia a przebrnąłem przez koljny etap :)

ona

pracowałam kiedyś w tej firmie w dziale księgowości i bardzo milo wspominam zwłaszcza panią główną księgową, super kobieta nie wiem czy nadal tam pracuje pani Agata, polecam

Uważasz, że o firmie POS Media Poland Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o POS Media Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POS Media Poland Sp. z o.o.