POS Media Poland Sp. z o.o.

Opinie o POS Media Poland Sp. z o.o.

Lena

Narzekają przeważnie te osoby, którym nie po drodze z dobrą pracą!!!

Misiaczek
@Lena 03.01.2018 10:12

Hahahahahaha, chyba nie wiesz co piszesz

Były pracownik POS Media

Moja opinia bazuje na przebytym doświadczeniu w POS Media. Niestety muszę przyłączyć się do większości negatywnych opinii na temat POS Media. W firmie pracowałem kilkanaście miesięcy, więc zdążyłem poznać i wgłębić się w tajniki. Jak już zostało wspomniane, cele sprzedażowe są mocno wygórowane i często niemożliwe do realizacji z wielu niezależnych od pracownika przyczyn. Natomiast, kiedy zdarzy się i cel uda się osiągnąć, pracownik nie zawsze dostaje bonus w takiej postaci w jakiej został wcześniej ustalony z przełożonym. Pomimo, że firma nie liczy wielu pracowników, brak jest konstruktywnej współpracy/porozumienia pomiędzy działami/szefami, co znacznie wpływa na jakość wykonywanej pracy i jest przeszkodą w osiąganiu celów. To prowadzi do wielkiej rotacji w firmie, panującego niezadowolenia oraz demotywacji pracowników. Benefity jakie firma oferuje to: lekcje języka angielskiego za dodatkową opłatą + po okresie próbnym – pakiet medyczny.

Robotna

Pracuję w POS Media od kilkunastu miesięcy, jest fajnie, są możliwości rozwoju, angielski, prywatna opieka medyczna.

ex
@Robotna 13.10.2017 10:12

tak angielski jest na super wysokim poziomie "Ja być pracownik POS Media", a z tą prywatną opieką medyczną to poczekaj aż będzie naprawdę potrzebna, wtedy zobaczysz jak ona działa!

Maria

Osoba prowadząca rekrutację jest najmądrzejsza na świecie. Zjadła wszystkie rozumy. Nie oddzwaniają z informacją zwrotną chociaż informują, że to zrobią.

xxx
@Maria 02.10.2017 12:22

gruba (usunięte przez administratora) ewunia najmadrzejsza

Czareqx

Nie polecam. Tragiczne kierownictwo i klimat panujący w firmie. Problem z wypłacaniem premii bądź jej ciągły brak. bezandziejna szefowa

pracownik POS Media
@Czareqx 15.03.2017 13:01

Pewnie nie zrobiłeś celu. Mi wypłacili wszystko + nagroda specjalna

BIBI

A jak jest w księgowości , na jakim poziomie pensje

Karolina

Obecnie dostępnych jest kilka nowych ofert pracy w Warszawie, m.in. na stanowisku Sales Manager. POS Media Poland Sp. z o.o. oferuje umowę o pracę. Czy dostępne są jakieś systemy benefitowe dla pracowników, np. prywatna opieka medyczna? Są to informacje mogące skłonić potencjalnych zainteresowanych do podjęcia pracy w tej firmie.

były

Nie polecam. Cele z sufitu. Współpracownicy oraz działy nie współpracują i nie pomagają sobie nawzajem, a wręcz przeciwnie.

Net

Brak sprecyzowanych wymagań, każda inicjatywa jest duszona w zarodku. Szefowa ma problem z przekazywaniem poleceń pracownikom, zajmuje się głównie rekrutacją nowych. W firmie jest straszna rotacja. Średnia długość pracy to 4 miesiące, większość wylatuje po 2 lub 3 miesiącach.

KOS
@Net 11.06.2017 12:21

Jak widzisz, spoufalanie się nic nie dało ...

Manella

Nie polecam, pracowalam tam i atmosfera jak na pogrzebie, wszytko przez dyktatorski tryb zarzadzania i brak możliwości rozwijania własnych pomysłów na sprzedaż . Czasy niewolnictwa juz dawno sie skonczyly, a rozwiazania proponowane przez centrale sa wyimaginowane. Jak to się zmieni moze bedzie lepiej.

kinok

diku, według mnie wszystko zależy od tego ile ktoś ma doświadczenia. Ja np. na stanowiskach kierowniczych nie miałem żadnego doświadczenia a przebrnąłem przez koljny etap :)

ona

pracowałam kiedyś w tej firmie w dziale księgowości i bardzo milo wspominam zwłaszcza panią główną księgową, super kobieta nie wiem czy nadal tam pracuje pani Agata, polecam

Uważasz, że o firmie POS Media Poland Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o POS Media Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POS Media Poland Sp. z o.o.