POS Media Poland Sp. z o.o.

POS Media Poland Sp. z o.o.

Opinie o POS Media Poland Sp. z o.o.

Bartek

Byłoby z całą pewnością dużo przyjemniej gdyby każdy zajął się swoją pracą!

Były pracownik...

Zgadzam się, że atmosfera jest niemiła, każdy każdemu wilkiem, obgadywanie i donoszenie szefowej, aby zyskać jej względy. Zamiast skupiać się na pracy, ludzie gapią się co ty robisz, aby móc donieść na byle co. Pracowników mało, a zasady jak w wielkim korpo. Ten dodatkowy angielski na śmiesznym poziomie, w dodatku potrącany z pensji. Pakiet medyczny dopiero po pół roku chyba. Praca byłaby fajna, ale totalnie demotywujący ludzie.

Robert

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Jerzy

Za udawanie pracy nikt nie będzie płacił a wiecie wszyscy, że z wydajnością u nas jest kiepsko.

Stefan

Jeśli macie jakieś sprawy to trzeba w firmie rozmawiać a nie pisać na forum!!

Eks
@Stefan 16.05.2018 20:35

Ten portal służy do wystawiania opinii i to własnie widać poniżej.

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy POS Media Poland Sp. z o.o., ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o firmie.

Ulka

Jesteście pewni,że nic pozytywnego nie można napisać?

Pracownik POS
@Ulka 20.04.2018 21:40

Można. Ja już wcześniej pisałem, że nie wiem skąd tak negatywne komentarze. Wiadomo, że nie wszędzie zawsze jest kolorowo. Ale taka fala negatywów to moim zdaniem przesada. Nadal tu pracuję i jestem zadowolony.

Grzesiek

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników. Może ktoś nie lubi tego co musi wykonywać i stąd to niezadowolenie?

Pracownik POS

Szczerze to nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze o POS Media. Pracuję w tej firmie już jakiś czas i jakoś nie widzę tych wszystkich problemów o których piszą niektórzy. Myślę, że jeżeli ktoś jest uczciwy i chodzi do pracy żeby pracować i się rozwijać to ta firma jest do tego idealna. A jeśli ktoś udaje, że pracuję i dziwi się, że od niego wymagają to nic dziwnego, że ma o tej firmie złe mniemanie. Osobiście polecam. Świetna lokalizacja, fajni ludzie, benefity i ciekawa praca.

ex
@Pracownik POS 02.02.2018 16:17

Pracowniku POS to proste - negatywne komentarze biorą się z doświadczenia przebytego w tej firmie tych wszystkich poniżej. Ty możesz być uczciwy (usunięte przez administratora) dlatego otrzymuje takie opinie. Rozwój w tej firmie? Chyba tylko jak sobie opłacisz lekcje angielskiego. Rotacja mówi sama za siebie. Nie polecam

Lena

Narzekają przeważnie te osoby, którym nie po drodze z dobrą pracą!!!

Misiaczek
@Lena 03.01.2018 10:12

Hahahahahaha, chyba nie wiesz co piszesz

Były pracownik POS Media

Moja opinia bazuje na przebytym doświadczeniu w POS Media. Niestety muszę przyłączyć się do większości negatywnych opinii na temat POS Media. W firmie pracowałem kilkanaście miesięcy, więc zdążyłem poznać i wgłębić się w tajniki. Jak już zostało wspomniane, cele sprzedażowe są mocno wygórowane i często niemożliwe do realizacji z wielu niezależnych od pracownika przyczyn. Natomiast, kiedy zdarzy się i cel uda się osiągnąć, pracownik nie zawsze dostaje bonus w takiej postaci w jakiej został wcześniej ustalony z przełożonym. Pomimo, że firma nie liczy wielu pracowników, brak jest konstruktywnej współpracy/porozumienia pomiędzy działami/szefami, co znacznie wpływa na jakość wykonywanej pracy i jest przeszkodą w osiąganiu celów. To prowadzi do wielkiej rotacji w firmie, panującego niezadowolenia oraz demotywacji pracowników. Benefity jakie firma oferuje to: lekcje języka angielskiego za dodatkową opłatą + po okresie próbnym – pakiet medyczny.

Robotna

Pracuję w POS Media od kilkunastu miesięcy, jest fajnie, są możliwości rozwoju, angielski, prywatna opieka medyczna.

ex
@Robotna 13.10.2017 10:12

tak angielski jest na super wysokim poziomie "Ja być pracownik POS Media", a z tą prywatną opieką medyczną to poczekaj aż będzie naprawdę potrzebna, wtedy zobaczysz jak ona działa!

pracownik POS Media

Pewnie nie zrobiłeś celu. Mi wypłacili wszystko + nagroda specjalna

Maria

Osoba prowadząca rekrutację jest najmądrzejsza na świecie. Zjadła wszystkie rozumy. Nie oddzwaniają z informacją zwrotną chociaż informują, że to zrobią.

BIBI

A jak jest w księgowości , na jakim poziomie pensje

Karolina

Obecnie dostępnych jest kilka nowych ofert pracy w Warszawie, m.in. na stanowisku Sales Manager. POS Media Poland Sp. z o.o. oferuje umowę o pracę. Czy dostępne są jakieś systemy benefitowe dla pracowników, np. prywatna opieka medyczna? Są to informacje mogące skłonić potencjalnych zainteresowanych do podjęcia pracy w tej firmie.

były

Nie polecam. Cele z sufitu. Współpracownicy oraz działy nie współpracują i nie pomagają sobie nawzajem, a wręcz przeciwnie.

Net

Brak sprecyzowanych wymagań, każda inicjatywa jest duszona w zarodku. Szefowa ma problem z przekazywaniem poleceń pracownikom, zajmuje się głównie rekrutacją nowych. W firmie jest straszna rotacja. Średnia długość pracy to 4 miesiące, większość wylatuje po 2 lub 3 miesiącach.

KOS
@Net 11.06.2017 12:21

Jak widzisz, spoufalanie się nic nie dało ...

kinok

diku, według mnie wszystko zależy od tego ile ktoś ma doświadczenia. Ja np. na stanowiskach kierowniczych nie miałem żadnego doświadczenia a przebrnąłem przez koljny etap :)

ona

pracowałam kiedyś w tej firmie w dziale księgowości i bardzo milo wspominam zwłaszcza panią główną księgową, super kobieta nie wiem czy nadal tam pracuje pani Agata, polecam

Uważasz, że o firmie POS Media Poland Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o POS Media Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POS Media Poland Sp. z o.o.