Opinie o POS Media Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie POS Media Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POS Media Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POS Media Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Atmosfera w firmie bardzo słaba. Dodatkowo brak klimatyzacji przy wysokich temperaturach prowadzi do przegrzania organizmu. Na pewno nie jest to miejsce dla każdego, ale nawet ta potwora znajdzie swojego amatora. Z plusów pracy w POS Media: - zdobycie wiedzy o tym czego nie chcecie robić w życiu i z jakimi ludźmi nie chcecie pracować - nauka pracy pod presja czasu i przełożonych - zlikwidowania nawyku przesypiania dzwonka rano w telefonie Z minusów pracy w POS Media: - za mało czasu na tzw. rozwinięcie skrzydeł ( wypowiedzenie) - osoby miłe lub wykazujące się empatią wobec drugiego człowieka nie maja szans na dłuższą pracę w tej firmie.

ona

pracowałam kiedyś w tej firmie w dziale księgowości i bardzo milo wspominam zwłaszcza panią główną księgową, super kobieta nie wiem czy nadal tam pracuje pani Agata, polecam

@ona

Agatka była super, podobnie jak zgrana ekipa starego zespołu. Potem niestety przyszła nowa karda zarządzająca i podzieliła ludzi - antagonizmy, plotki, skargi na kolegów, duża rotacja (kolesiostwo szefowej).

Bartek

Byłoby z całą pewnością dużo przyjemniej gdyby każdy zajął się swoją pracą!

Robert

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jerzy

Za udawanie pracy nikt nie będzie płacił a wiecie wszyscy, że z wydajnością u nas jest kiepsko.

Stefan

Jeśli macie jakieś sprawy to trzeba w firmie rozmawiać a nie pisać na forum!!

Eks
@Stefan

Ten portal służy do wystawiania opinii i to własnie widać poniżej.

Ulka

Jesteście pewni,że nic pozytywnego nie można napisać?

Pracownik POS
@Ulka

Można. Ja już wcześniej pisałem, że nie wiem skąd tak negatywne komentarze. Wiadomo, że nie wszędzie zawsze jest kolorowo. Ale taka fala negatywów to moim zdaniem przesada. Nadal tu pracuję i jestem zadowolony.

Grzesiek

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników. Może ktoś nie lubi tego co musi wykonywać i stąd to niezadowolenie?

Pracownik POS

Szczerze to nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze o POS Media. Pracuję w tej firmie już jakiś czas i jakoś nie widzę tych wszystkich problemów o których piszą niektórzy. Myślę, że jeżeli ktoś jest uczciwy i chodzi do pracy żeby pracować i się rozwijać to ta firma jest do tego idealna. A jeśli ktoś udaje, że pracuję i dziwi się, że od niego wymagają to nic dziwnego, że ma o tej firmie złe mniemanie. Osobiście polecam. Świetna lokalizacja, fajni ludzie, benefity i ciekawa praca.

ex
@Pracownik POS

Pracowniku POS to proste - negatywne komentarze biorą się z doświadczenia przebytego w tej firmie tych wszystkich poniżej. Ty możesz być uczciwy (usunięte przez administratora) dlatego otrzymuje takie opinie. Rozwój w tej firmie? Chyba tylko jak sobie opłacisz lekcje angielskiego. Rotacja mówi sama za siebie. Nie polecam

Były pracownik POS Media

Moja opinia bazuje na przebytym doświadczeniu w POS Media. Niestety muszę przyłączyć się do większości negatywnych opinii na temat POS Media. W firmie pracowałem kilkanaście miesięcy, więc zdążyłem poznać i wgłębić się w tajniki. Jak już zostało wspomniane, cele sprzedażowe są mocno wygórowane i często niemożliwe do realizacji z wielu niezależnych od pracownika przyczyn. Natomiast, kiedy zdarzy się i cel uda się osiągnąć, pracownik nie zawsze dostaje bonus w takiej postaci w jakiej został wcześniej ustalony z przełożonym. Pomimo, że firma nie liczy wielu pracowników, brak jest konstruktywnej współpracy/porozumienia pomiędzy działami/szefami, co znacznie wpływa na jakość wykonywanej pracy i jest przeszkodą w osiąganiu celów. To prowadzi do wielkiej rotacji w firmie, panującego niezadowolenia oraz demotywacji pracowników. Benefity jakie firma oferuje to: lekcje języka angielskiego za dodatkową opłatą + po okresie próbnym – pakiet medyczny.

Lena

Narzekają przeważnie te osoby, którym nie po drodze z dobrą pracą!!!

Robotna

Pracuję w POS Media od kilkunastu miesięcy, jest fajnie, są możliwości rozwoju, angielski, prywatna opieka medyczna.

ex
@Robotna

tak angielski jest na super wysokim poziomie "Ja być pracownik POS Media", a z tą prywatną opieką medyczną to poczekaj aż będzie naprawdę potrzebna, wtedy zobaczysz jak ona działa!

pracownik POS Media

Pewnie nie zrobiłeś celu. Mi wypłacili wszystko + nagroda specjalna

BIBI

A jak jest w księgowości , na jakim poziomie pensje

Obecnie dostępnych jest kilka nowych ofert pracy w Warszawie, m.in. na stanowisku Sales Manager. POS Media Poland Sp. z o.o. oferuje umowę o pracę. Czy dostępne są jakieś systemy benefitowe dla pracowników, np. prywatna opieka medyczna? Są to informacje mogące skłonić potencjalnych zainteresowanych do podjęcia pracy w tej firmie.

były

Nie polecam. Cele z sufitu. Współpracownicy oraz działy nie współpracują i nie pomagają sobie nawzajem, a wręcz przeciwnie.

Net

Brak sprecyzowanych wymagań, każda inicjatywa jest duszona w zarodku. Szefowa ma problem z przekazywaniem poleceń pracownikom, zajmuje się głównie rekrutacją nowych. W firmie jest straszna rotacja. Średnia długość pracy to 4 miesiące, większość wylatuje po 2 lub 3 miesiącach.

KOS
@Net

Jak widzisz, spoufalanie się nic nie dało ...

kinok

diku, według mnie wszystko zależy od tego ile ktoś ma doświadczenia. Ja np. na stanowiskach kierowniczych nie miałem żadnego doświadczenia a przebrnąłem przez koljny etap :)

admin

Uważasz, że o firmie POS Media Poland Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o POS Media Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w POS Media Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POS Media Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POS Media Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POS Media Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w POS Media Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POS Media Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Nowogrodzka 62C
    02-002 Warszawa

POS Media Poland Sp. z o.o.