Active It Dariusz Wtykło

Opinie o Active It Dariusz Wtykło

Elżbieta

Polecam współpracę z moją firmą. Pracownicy firmy sa profesjonalnymi doradcami w każdej chwili służą pomocą i wsparciem. Chętnie reklamuję i polecam moja firmę podczas podróży oraz rozdaje ulotki informacyjne .

Rozczarowana wspołpraca z Active IT

Nie polecam nikomu , nawet wrogowi . Przeżyłam z tą firma piekło bo tylko chcą wyzyskać za nędzne pieniądze a słowa danego nie dotrzymują bo ich słowo nic nie znaczy nawet jeśli jest na piśmie bo co innego obiecują a potem co innego robią i co innego tez i Tobie zlecają masę dodatkowych rzeczy, które w żaden sposób nie wynikają z zawartej z Toba umowy na piśmie nawet.. Strzeżcie się i uciekajcie jak najdalej.

Elżbieta

Szanownw kolezanki zachecam do współpracy z moją. Firmą profesjonalna obsluga ,minimum formalności, płaca na czas za noim pośrednictwem pracuja już 4 moje kolezanki dlatego reklamuje moja firmę. rozdajc ulotki w soim mieście np . w przychodni Centrum Medyczne ul.1-go Maja oraz ul 19-Stycznia12 i także podróżując autokarem rozdaje ulotki pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

hg

@ Halina - co oznaczaja dla ciebie dobre pieniądze?

Halina

Jestem zadowolona z firmy,w której pracuje 2 lata jako opiekunka.Dobry kontakt z biurem,a zarobki wpływają na czas.Jeśli,ktoś chce pracować i zarobić dobre pieniądze powinien skontaktować się z firmą Active It Dariusz Wtykło.Firmę polecam moim znajomym.

Elżbieta

Kolejny rok współpracuje z tą firmą, mówiąc ogólnie jestem zadowolona. Chętnie polecam firmę moim znajomym, rozdaję ulotki z numerem kontaktowym. Przyczyniłam się do nawiązania współpracy kolejnych dwóch osób z tą firmą. 4-ty rok pracuje w tej firmie i ogólnie mówiąc jestem zadowolona, miły kontakt z profesjonalnym personelem firmy zachęca do współpracy. Chętnie polecam firmę znajomym oraz rozdaję ulotki kontaktowe. Dzięki mnie kolejne dwie osoby podpisały umowę z firmą. Polecam serdecznie.

wanda

chcialam polecic ta firme wspolpracuje z ta firma juz od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolona wyplaty wplywaja na czas rzetelna pomoc ze strony pracownic w firmie.polecam ta firme jadac busem i wsrod znajomych godni polecenia.

Elżbieta

Z firmą współpracuję już od 3 lat i jestem zadowolona. Wynagrodzenie zawsze wpływa na czas, miły kontakt z biurem zarówno telefoniczny jak i mailowy. Polecam tą agencję moim znajomym.

opiekunka

Wynagrodzenie zawsze wpływa na czas i w ustalonym terminie,pracownice Agencji zawsze pomocne,chętnie wyjaśniają wątpliwości,pomagają w zorganizowaniu wyjazdu,załatwieniu formalności ,doradzają.Do pracy do Niemiec jako opiekunka pojechałam już po dwóch tygodniach po złożeniu aplikcji.I tak moja współpraca z tą Agencją trwa do dziś, a mijają właśnie 2 lata.

Joanna

Oprocz bardzo punktualnych wyplat ,co jest dla opiekunek bardzo wazne ,rzetelnej pomocy w Polsce przy wyjezdzie do pracy w Niemczech,opieka koordynatorki z Wertheim (p.M.S.prawdopodobnie corka wlascicieli)pozostawia delikatnie mowiac wiele do zyczenia.Ilekroc zwracalam sie do niej z jakakolwiek prosba o interwencje (brak darmowej linii telef.do Polski na stacjonarne,praktycznie brak swojego pokoju, brak pauzy,nie mowiac juz o internecie co dzisiaj jest wlasciwie standardem) zawzse slyszalam ,ze to JA musze sobie zalatwic!!! Wiec pytam po co ta pyni tam jest ? Wniosek nasuwa sie sam - do brania pieniedzy i tyle.Reasumujac ,pomoc w zalatwieniu formalnosci w Polsce dobra,natomiast koordynatorka z Wertheim -opryskliwa i kompletnie niepomocna.

Lila

ACTIVE IT jest solidną AGENCJĄ pracy.świeci przykładem dla innych agencji. Jadę już po 2 tygodniach ponownie do pracy jako opiekunka do Niemiec. Panie obsługujące firmę miłe,ale i profesjonalne. Pomagają przy wyjeździe oraz powrocie do kraju.Interesują się pracownikiem w trakcie pracy i służą pomocą. Pozdrawiam wszystkich którzy by chcieli pracować z nami.Zapraszam.WARTO.

Zostaw opinię o Active It Dariusz Wtykło - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Active It Dariusz Wtykło