counter
2 43 26 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 391 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Renco Solar?

Piotr Nowy wpis

Ten cały grochu zalega mi ładnych parę funtów za prace w Anglii w 2017 luty marzec, z resztą nie tylko mi, z tego co ja wiem będzie tam ze 20-stu przewalonych chłopaków.Chodzą słuchy że ów pan grochu czy jak mu tam stanie w końcu przed sądem

Julita Nowy wpis

@hah mówisz, że Renco Solar doskonale dba o zatrudnienie. Możesz wyjaśnić, co miałeś na myśli? Te informacje mogą być przydatne osobom, które chciałyby aplikować do firmy.

hah Nowy wpis

No to skoro zarobki są na poziomie 2 tysięcy złotych @tickl to nie jest tak źle, bo doskonale dbają o zatrudnienie wśród pracowników. Pewnie i tak dochodzą do tego odpowiednie premie, które się przydają pracownikom, ale czy wypłata jest u nich terminowa?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Roman

Witam.tak,zgadzam się z większością opinii negatywnych.większość to nieudacznicy,andrzej niby ręka szefa Toma,trzęsąca się z przepicia,pseudo jego osoby to J23 bo tyle miał podczas wypadku.dużo mówi ale o robocie nie ma pojęcia.płacą komu chcą,to prawda,po Anglii wielu nie otrzymało kasy,naprawde wiele osób.próbujcie,może wam da?lokum daje,ale różne,najróżniejsze.tak,nie szanują ludzi.ale to Polska firma

Roman

Dziki Elf

Widze ze pomimo szczerych rad jednak sa ludzie ktorzy sa chetni do pracy w tej firmie..pracowalem tam sporo czasu i z calego serca przestrzegam przed ta firma nie bede wdawal sie w szczegoly tylko przekaze ze praca tam jest faktycznie orka na bardzo wysokich obrotach gdzie godziny pracy bardzo czesto zamykaly sie w okolicach 16h na dobe..co do placy to oszukuja klamia o kazde euro trzeba toczyc batalie.Osobiscie zostalem oszukany na grubo ponad tysiac euro wraz ze mna minimum 5 osob na podobna kwote...wiec zadajcie sobie pytanie wy chetni do pracy czy STAC WAS NA PRACE w tej firmie?....pozdrawiam ;)

icada

chciałbym załapać się do pracy, chce osobiście zaniesc papiery ale nie wiem czy jest sens; zastanawiam sie jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i czy warto składac tam jakiekolwiek papiery, co z rekrutacją- w jaki sposób się odbywa i z ilu części się składa przeważnie. Może osoby które już to przerabiały mogłyby mi pomóc?

Superanto

no kazdy by chcial sobie tak jezdzic po swiecie zeby mu za wszystko placili ale coz nie ma tak latwo takie rzeczy tylko w naszym parlamencie ;) a tak szczerze to ja bym chcial sie dowiedziec czegos na temat zatrudnienia w renco solarze, bo tak jakos nie widze ofert pracy - gdzie szukac? istotna kwestia to tez zarobki ale to moze innym razem...

stasiek

oo, no prosze jak częst wyjazdy po Europie to i j się isze na darmowe wakacje połaczon z jakimiś konfernacjami czasem.. może jeszcze mi dopłaca za to jak politykom, haha. A tak na powaznie to nie wiecie czy działą u nich obecnie rekrutacja jakać, bo właśnie szukam czegoś podobnego i chc aplikować do nich.

Antek

Witam, pracował ktoś może tutaj w renco solar jako Monter konstrukcji? Praca ma polegać głównie na montażu modułów fotowoltaicznych, czyli tych paneli solarnych. W ogłoszeniu napisali o częstych wyjazdach po Europie, może ktos to przybliżyć, czy wówczas płaca wysokie diety i tym podobne? Długie sa te wyjazdy?

moraw

Chyba nie wszystkie firmy muszą być wpisywane do KRS są jakieś rodzaje któren są. Nie wiem dokładnie o jaki rodzaj chodzi ale jestem pewny ze takie są. Ja szukam pracy i w sumie dlatego dodswiezam regat, chciałbym uzyskać najnowsze informacje o firmie.tzn czy jest np szansa na zatrudnienie nowej osoby?

bez KRS????????????

Serio, są jeszcze firmy bez wpisu do KRS-u. Żartujecie chyba albo ja coś nie wiem. Czy ktoś może potwierdzić czy Renco Solar jest taka sytuacja?

Oszukany

To wszystko prawda! Jedno wielkie oszustwo.Dla tych ktorzy maja zamiar tam pracowac mam dobra rade...na spotkaniach w biorze przed wyjazdem do pracy nagrywajcie rozmowy .(usunięte przez administratora).Te nagrania wam sie przydadza w wyegzekfowaniu pieniedzy i ewentualnych sprawach sadowych...Obiecuja prace w dobrych warunkach i 6e na godzine.Umowa jaka dostaniecie to umowa na 2tys zl na miesiac obwarowana wysokimi karami za odstapienie od pracy.Przy tym szefowie beda utrzymywac ze to tylko umowa dla skarbowki a obowiazuje umowa ustna czyli 6euro na godzine.Prawda okazuje sie zupelnie inna...Wyliczaja wyplate jak chca i kiedy chca ja trzy miesiace czekalem na swoja wyplate ktora byla na raty.Za miesiac pracy w nieludzkich warunkach po 15godzin w deszczu i glodzie bo nie dostawalismy obiecanych zaliczek na jedzenie.Dostalem niecale tysiac euro i to z wielkimi problemami...Ostrzegam wszystkich przed ta firma!

Tak2Nie

były pracownik

co do tych umów to można sobie (usunięte przez administratora) podetrzeć i oni i my , umowa zlecenie to umowa z którą .(usunięte przez administratora) tylko iść do sądu cywilnego ale po co , lepiej jest złapać jednego z drugim zrobić co trzeba ( chociaż satysfakcję będzie się miało) , więc chłopaki do dzieła , a poza tym to.(usunięte przez administratora) ma taki rogi jak z legnicy do warszawy i aż dziw że się mieści w tym swoim biurze hahahaha , a grubas to (usunięte przez administratora) i kłamca - pozdro

dark

jestescie ludzie naprawde dziwni ja tam pracowalem i to samo bylo umowy jakie m umowy ludzie na poczatku dawali oni takie umowy na kazda budowe by byla i ze niby zarobek byl 1200 zl a wyplacaliu po 5-6 tysiecy z duzym opozneniem ale jakos wypalacali teraz wiem jakie umowy podpisali ci co tam zostali barany jak nic hahahah ci durnie podpisali taki umowy na 2 lata i zawarte w tym jest iz jak odejda od nich z firmy przez 2 lata nie moga ppracowac w montarzu paneli hahahha inaczej kary beda dostawac widzicie jacy ludzie sa tepi??? napisze tak znam tam paru co tam pracuja i n w zyciu nie dali by sobie rady wiec tyraja jak dziady i taka prawda to sa nie udacznicy zyciowi i lubia byc ruchani i tak juz bedzie zawsze normalni odchodza i maja ich gdzies ale bedzie taki czas ze dostana po lapkach .(usunięte przez administratora) :) a ci co wypisuja te komentarze jaka ta firma wyplacalna to zona.(usunięte przez administratora)wypisuje te bzdury albo.(usunięte przez administratora) bo jak zonka tupnie to .(usunięte przez administratora)jak kundel podwija ogon i zasuwa do zadania hahaha:) andrzej to golodupas bez zony bo poszla w tango ale to szkoda gadac:) i pisac wiec ludzie po prostu chcwecxie robic robcie ci co tam zostali to frajerzy pamietajcie oni zrobia wszystko by miec dla siebie dobrze i sprzedaja i podpierdalaja was by was wygryzc wiec nie zawracajcie.(usunięte przez administratora) ta firma pozdrawiam

Tak2Nie

były pracownik

nie słuchajcie pochwał na temat tej firmy bo to same bzdury, ja byłem na kilku wyjazdach i na początku miało być wszystko pięknie a co czego to walą w chuja kasy na czas nie dostałem nigdy i były problemy aby ją odzyskać niech każdy się zastanowi czy chce tam pracować bo praca tam w czynie społecznym to nie szczyt marzeń pozdrawiam

?

Hehehe Czytam i nie mogę uwierzyć że ktoś pisze dobre komentarze o tej firmie,, ale dobrze wszyscy wiemy że to ludzie z biura pisz, w tej firmie szefostwo traktuje ludzi jak śmieci i proszę nowych pracownikow nie dajcie sie zwodzic na mile slowa i na ladne biuro bo po to to właśnie jest zeby czlowiek wdepnal .(usunięte przez administratora), a jeszcze jedno pracuje tam taki kamil jiby jest kierownikiem ale ogolnie to nie wiem z jakiego powodu czlowiek ten zachowuje sie jak by skonczyl podstawowke do mieszania betonu przywiozl nam kielnie hahaha dla pieniedzy zrobil by wszystko jast tak falszywy se szkoda gadac jak cala firma

renco to złodzieje

.(usunięte przez administratora)Nie maja żadnego szacunku do ludzi....obiecuje że jak ich spotkam na mieści to napluje im w twarz....

egon

Zgadzam sie i trzymam stronę ,,1 2 3'', byłem na dwóch wyjazdach z tej firmy. Na początku obiecują kokosy i złote góry, a tak naprawdę jeszcze sie u nich traci. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzaino nam iż firma zapenia nocleg oraz wyżywienie, praca nie dłuzej niz po 12 godzin dziennie, w deszcz schodzimy z budowy itp. itd. W dzień podpisania umowy usłyszałem juz, ze jednak wyżywienie nie jest zapewniane trzeba się zaopatrzyc samemu. Na umowie znajduje się kwota za zlecenie 2000zł, umowa słowna to kilka marnych euro na godzine, nie pracuje się po 12 godzin tylko ora do bólu po 15, a nawet 1 godzin dziennie. Deszcz jest według nich niczym innym jak suchym powietrzem. Podczas 13-dniowego zlecenia padało przez około 10 dni i jakoś kierownikowi nie kwapiło się żeby przerwać prace i pojechać do hotelu. Z drugiej budowy, która zakończyła sie niecałe dwa miesiace temu do tej pory nie widzę umowy, a juz nie wspominam o pieniądzach. Oszuści i krętacze. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, bo więcej straci niż zyska. Dbają tylko o swoich starych pracowników.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Renco Solar - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Renco Solar
2/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mikołaja Kopernika 30 lok. 436