Zdrojowa Invest Sp. z o.o.

Kołobrzeg

Opinie o Zdrojowa Invest Sp. z o.o.

Alek

Płacą marne grosze a ludzi ganiają jak koty, zero szacunku dla drugiego człowieka. Generalnie mówią co inne go a co innego robią, nie polecam współpracy.

Wiesiu

Jeden totalny chaos, na wizytówce ładnie wygląda, przemiał dużej ilości osób, brak fachowców, brana każda sztuka, pewnie zaraz personel bedzie za mówił w jezyku ukraińskim.Obsługa bardziej wykfalfikowana w żabce.

mariola

aaaaaaaaaaaa
@mariola 15.04.2016 08:56
czy będzie jakaś rekrutacja na wakacje? strasznie chciałabym się tutaj zaczepić i sobie dorobić, dajcie znać jeśli ktoś coś wie...

zawsze jest:) ja pracuję i jestem zadowolona:) polecam..

Znasz dobrze firmę Zdrojowa Invest Sp. z o.o. lub pracowałeś w niej? Napisz nam swoją opinię o nich.

Zostaw opinię o Zdrojowa Invest Sp. z o.o. - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zdrojowa Invest Sp. z o.o.