Opinie o Zdrojowa Invest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zdrojowa Invest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zdrojowa Invest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdrojowa Invest Sp. z o.o. w Warszawa

Aurelia Nowy wpis

Zacznę opinię od ostrzeżenia: jeśli napisze do was niejaka osoba (RODO rządzi, więc tu bez nazwiska) na LinkedIn, to omijajcie ją i pod żadnym pozorem nie zgadzajcie się na jej propozycje pracy (jakiekolwiek). Oferuje „złote góry”, a w zamian będziecie mieli w ciul obowiązków, które do was nie należą. A teraz krótko o moim doświadczeniu w tej firmie: miałam zajmować się „obsługą biur podróży”, natomiast robiłam wszystko. Jakieś głupie tabelki, obliczania. Bo przychodził spanikowany właściciel z powiedzeniem „a jak tam cyferki”? Ile wczoraj zarobiliśmy? Dział „revenue” się nie wyrabiał a więc musiałam to robić ja. Szkolenie? A co to jest? Poświęcili mi 3 godziny pierwszego dnia i dalej radź sobie sama. Nigdy nie dostałam „listy obowiązków”, a więc zwalali na mnie wszystko. Traktowali mnie jako „zatkaj dziurę”. Musiałam walczyć o swoją premię. Obiecali, ze będę miała premię od samego początku, a tu nic. Pisałam do przełożonej z zapytaniem gdzie jest moja premia, na co dostałam odpowiedz „a ile to miało być”? I na koniec wisienka na torcie: zwolnili mnie!!!! Bo nie potrafiłam robić „cyferek”, pomimo, ze wiedzieli od samego początku, ze znam 6 języków, a nie matematykę. Uzyskali co chcieli: moją wiedzę o hotelach (mam za plecami 8 lat pracy w 5* hotelach) i wyrzucili mnie, mimo, ze umowa była na rok. Powód zwolnienia: nie umiesz cyferek. Logiczne. Umiem 6 języków, a nie cyferki. O tym tez wspominałam na rozmowie. Czy właściciele mają jakakolwiek wiedzę o hotelarstwie? Zdecydowanie NIE! Interesują się wyjątkowo dochodami, zarobkami. W sumie normalne, ich biznes. Ale co to za biznes, na którym się nie znasz? Np: Na stronie internetowej jest napisane, ze w głupim pokoju standard zmieści się tylko 1 osoba. De facto, pokój zmieści 3 osoby, bo wejdzie do niego też łóżko dodatkowe dla trzeciej osoby. Pierwszy raz w życiu pracodawca mnie tak bezczelnie wykorzystał. Dział w którym pracowałam, a mianowicie revenue, nie zna się ma tym co robi. Non stop słyszałam od przełożonej „ja piernicze”, bo łapała się za głowę jak miała nowe wyzwania. Niestety, ale w tak dużych firmach jak ta tak jest: ma się dużo pieniędzy, a wiedzy brak. Prezes zarządu? Ma to wszystko gdzieś. Kawusia, pogaduszki. To się dla niego liczy i tylko przeszkadza jak przychodzi. No cóż, nic tylko gratulować, fajnego prezesa mają ????

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie pracę na stanowisku Pracownik Administracyjny w firmie Zdrojowa Invest Sp. z o.o.?

Heniek Nowy wpis

We właśnie wystawionym ogłoszeniu dla recepcjonisty piszą, że do swojego zespołu zapraszają osoby z natury uśmiechnięte i otwarte, lubiące prace z ludźmi i łatwo nawiązujące kontakty. Padły również słowa o doświadczonych i wspierających managerach. Czy więc są to osoby, które potrafią i lubią dzielić się swoją wiedzą? Na jaką pomoc mógłbym liczyć zaraz po zatrudnieniu i jak się przedstawiają warunki finansowe? Przeczytałem także o atrakcyjnym systemie prowizyjnym. Na czym więc polega jego atrakcyjność i ile może wynieść podstawa wynagrodzenia?

Doktor folozofii Nowy wpis

Na jakie warunki finansowe może liczyć dyrektor sprzedaży? Jakie narzędzia racy oferuje Zdrojwa na tym stanowisku?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zdrojowa Invest Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Witam.Myślę o zakupie apartamentu w Marina . Zmieniło się coś w kwestiach płatności ?

Klient
@Gość

Dobrze to sobie przemysł i przeczytaj umowy…..i zrezygnuj!

Magdalena
@Klient

Ale dlaczego radzisz zrezygnować? Co jest tam w tej umowie zawarte?

Honorata

Czy ten pozew zbiorowy doszedł do skutku? Odzyskaliście swoje pieniądze?

Gatto

NIE PŁACĄ WŁAŚCICIELOM! Jak Bracia W. Są tacy możni to niech wezmą z konta po „pare złotych” i zapłacą ostatnie faktury !!!

TIK TOK
@Gatto

Tobie też? i zero kontaktu albo komunikatu

@Gatto

Podobno wysyłają Aneksy do umow najmu z obnizką czynszu o 70% za 2020 rok.Czy dostał ktoś moze taki aneks ?

Robert
@Jack

Ja jeszcze nic nie dostałem ale skoro wysyłają aneksy to czemy nie można się do nich do dzwonic

Robert
@Jack

To może warto zerwać umowę i samemu zacząć wynajmować ciekawe ile osób tak robi

Wiki
@Jack

Ja tez mam taka sytuacje nie zapłacili ostatniej faktury i mam aneks do podpisania mogę się z Panem skontaktować jakoś?

Inka
@Wiki

Witam, też jestem w podobnej sytuacji . Faktura wystawiona, a pieniędzy nadal nie ma. Przecież akademia wybuchła od koniec marca, to za pierwszy kwartał powinno być zapłacone. Powinny być rozesłane pisma z informacją, a tymczasem nawet księgowosc nie odpowiada na maile. Może pozew zbiorowy?

@Inka

Dokładnie tak, nie płacą faktur od stycznia, a pandemia jest od marca. Pieniądze nie do odzyskania, widnieją już na giełdzie wierzytelności u Kaczmarskiego. Zdrojowa rent, bo o taką spółeczkę chodzi świetnie pomyślana, kapitał śmieszny odpowiedzialność właścicieli zerowa. Myślę że jedyna droga to pozew zbiorowy i nagłośnienie sprawy przed sezonem oraz przestrzeganie potencjalnych klientów przed tą spółką zmobilizuje Panów do uczciwego postępowania.

@Jack

My bedziemy sie sadzic, sprawę oddaliśmy już do adwokata

@Jack

Obawiam się że prawnik niewiele pomoże. Spółkę mają tak skonstruowaną że ciężko coś będzie zrobić. Jedyna metoda to znaleźć jak najwięcej wierzycieli w krótkim czasie najlepiej do końca przyszłego tygodnia i zadziałać aby powiązane spółeczki tych Panów nie wyprowadziły kasy którą już zebrali, bo obłożenie hoteli nad morzem jest 100% i to w dodatku przy 100% płatności za rezerwację.

@Jack

Prawnik, mówi tez ze będzie bardzo ciężko, my złożyliśmy już wypowiedzenie ( mamy umowę 50/50) odpisali coś ze chcą dalszej współpracy ale wypowiedzenia nie potwierdzili ( koniec 3 kwartału)Prawnik mówi ze pewnie nigdynie potwierdza i składa pozew do sądu w następnym tygodniu. Aha! I jeszcze zobowiązali się zapłacić za czynsz do 05.06. Jak chciałby pan wszystkich najemców razem zwołać? My mieszkamy w Niemczech i krótkoterminowo nie damy rady. Wpadliśmy jak śliwki w kompot z ta Zdrojowa.

@Jack

Nie chodzi o to aby się fizycznie spotkać, tylko dotrzeć do jak największej ilości właścicieli i to jak najszybciej. Można stworzyć grupę na FB lub innych SM osób poszkodowanych przez tych Panów oraz ich firmę, i podjąć wspólne działania włącznie z wypowiedzeniem umów w trybie natychmiastowym, bo takie prawo jest zapisane w umowie, kiedy nie płacą przez 2 miesiące, ale trzeba mieć na to czas. Druga opcja to uzyskanie danych wszystkich właścicieli na podstawie KW i wysłanie do nich informacji z propozycją wspólnych działań. Prosta ale dość droga opcja ok. 350 EURO za każde 100 takich ksiąg wieczystych, i nie wiadomo ilu z właścicieli podpisało już aneksy. Opcja trzecia nagłośnienie sprawy na tyle, aby Panowie oraz ich firma nigdy więcej nie naciągnęły nikogo na swoje "Cudowne inwestycje"

Gdzie ma pan inwestycje?

@Jack

Jeszcze 2 kwartałów nie było, pierwszego nie zapłacili, za drugi przeleją 50 zł. I git. My się powołaliśmy na 60 dni okoliczności siły wyższej

Daniel
@Jack

Jak mogę sie z panem skontaktować ? Chce podjąć wspólne działanie przeciw Zdrojowa invest

@Daniel

Proszę podać jakiegoś maila, na którego wyślę kontakt do siebie.

jola
@Jack

Jestem w podobnej sytuacji apartament wynajem Marine musimy sie wszyscy zebrac wszyscy wlasciciele i zglosic do Prokuratury prosze o kontakt

@jola

To niech ktoś w końcu poda jakiś kontakt bezpośredni gdzie będzie można się zgłaszać, bo tutaj bo tutaj nigdy się tego nie załatwi.

Inka
@Jack

Zgłosiliśmy do prawnika, ale nic chyba nie wywalczymy. ostatnio bez podpisania żadnego aneksu zapłacili za I kwartał 50 % kwoty, którą powinni zapłacić. Myślimy o zgłoszeniu do UOKIK. ze sprzedażą też problem bo nie chcą odkupić tylko pośredniczyć w sprzedaży, czyli swoich pieniędzy się nie otrzyma , a w umowie napisali, że w pierwszej kolejności trzeba im zaproponować sprzedaż i czekać 3 miesiące na odpowiedż. Normalnie jeden wielki przekręt w biały dzień i żadnego prawa na to. Przydałby się jakiś kontakt , aby wspólnie podziałać.

Gatto 2
@Gatto

Oj mają oj tam biedy nie bedzie jeszcze dlugo. Nachapane do oporu ale nie nam ich obliczac. Jest lepiej i jest ciężej prawdziwy biznesmen musi się liczyć z brakiem płynności.

Właściciel
@Gatto

Dzień dobry , szukam kontaktu do właścicieli apartamentów w Sand Hotel . Czy jest może takie forum?

Właściciel
@Właściciel

I mam także pytanie o remont , który teraz ma miejsce . Czy ktoś dostał juz fakturę za jego wykonanie ?

Wspolnoty
@Właściciel

Proponuję się zainteresować fakturami jakie przepływają przez wspólnoty za wszystkie remonty, jeden wielki przekręt, jak szanowny prawnik Was dopuści do faktur to będzie już dużo...

Izabela

Narzekacie i przestrzegacie, ale przecież pracy tam nie dają. Jest na www oferta kelner i masażysta, a po kliknięciu w nie wyskakuje, że brak ofert pracy. To znaczy, że trzymacie się jednak swoich zleceniówek? Bo rotacji to ja nie widzę, a obserwuję Zdrojową od co najmniej roku.

nie wiem jak wy

nie wiem jak wy ale ja dla nich pracował nie będę , ceny w hotelach kosmiczne a uzyskac od nich zaległe pieniadze graniczy w cudem , Pomyslcie w jaki sposob dwóch dzwudziesto kilku latkow mogło w 2 czy 4 lata pobudowac tyle obiektów . Nie zastanawia was to ?

@nie wiem jak wy

Dokładnie....w samo sedno aż dziwne że jeszcze ZUS nie zajął się umowami zlecenie które są faktycznie umowami o pracę..

Przemysław
@nie wiem jak wy

Zalegają ci z zapłatą, czy tylko o tym słyszałeś? Bo jeśli hotele tak dobrze funkcjonują to raczej nie mają problemów z płynnością finansową. Więc o co chodzi?

Przemysław
@@pracownik

To albo zlecenie albo umowa na czas określony, bo to duża różnica. I faktycznie w składkach do ZUS. Jeśli w kontraktach jest przekłamanie to faktycznie trzeba to zgłosić do ZUS. Ktoś próbował to zrobić?

@Przemysław

Nikt się jeszcze nie odważył do czasu ... Jest przekłamanie aby nie płacić ZUSu

@zaległości
@Przemysław

Ma rację telefony aż się urywają od zaległych płatności ale oni mają to gdzieś uważają się za coś lepszego ponad wszystkich....tam nie obowiązuje termin na fakturze kto się upomni albo będzie ostateczne wezwanie to może z łaską zapłacą...

@pracownik

???????????? nigdy, nie szanują pracowników

Ciekawy

Jak wyglada obecnie praca w sieci? Duzo osob zwolnili w pandemie? Czy jest uczciwa atmosfera czy (usunięte przez administratora) itp? Praca 8h czy nadgodziny?

@Ciekawy

Nawet nie trać na nich energii i zdrowia, zwalniają kogo chcą a na stanowiska kierownicze obsadzają ludzi bez doświadczenia

Helena
@pracownik

Ale co to znaczy że zwalniają kogo chcą? Niby na jakiej podstawie? Jak ktoś ma umowę to przecież ot tak nie da się wyrzucić.

@Helena

Da się, jak chcą to wszystko zrobią są bezwzględni..gdyby było inaczej ocena nie była by taka niska, jak kogoś nie polubią od razu do wywalenia kwestia czasu...

Poniewaz wiele ludzi klamie nt zdrojowej, to podziele sie tym, ze w obecnych czasach pandemii, bracia ze zdrojowej nie mieli wyboru. Dlaczego? A to dlatego ze przez wspanialy rzad PiS i ich tarcza antykryzysowa na 5tys zl to smiech na sali. To ze bracia sobie jezdza limuzynami itd to moga sobie pozwolic. To ich firma, to ich pieniadze, tez bym sobie bentleya kupil a co i zegarek sohne&lange za 500tys zl. Nie zapomnijcie ze zdrojowa otwierala hotele i dawala miejsca pracy (b. Duzo) zarobki naprawde mega jak na Polskie standardy dodatki, premie,ba zeby tylko tyle. Moja pensja szeregowego pracownika nie schodzila ponizej 3,5tys zl na reke (to bylo najnizsze wynagrodzenie za slaby miesiac) i wcale nie dawali pracownikom zwolnien! Tylko urlopy bezplatne by mogli ludzie wrocic! Hanba to ci co klamia i wypisuja bzdury, ale nie ma problemu. Kiedy wszystko wroci do normy to polaczki cebulaczki na kolanach wroca i bedzie "ohh Panie Prezesie! Jak Pan dzis promienieje!" tylko mam jedno ale... Mogli by sie zajac kadra zarzadzajaca hotelami bo naprawde, sraja wyzej niz (usunięte przez administratora) maja.

Mówi Pan że nie mieli wyjścia po partia żądząca nie pomaga. Teraz też nie mają wyjścia i zaczęli zwalniać resztkę pracowników która została wysłana wcześniej na bezpłatne urlopy, gdzie wcześniej zażekali się, że tego nie zrobią. Tak samo jak zażekali się, że będziemy mieli jako pracownicy opłacone wszystkie składki zdrowotne w czasie pandemi poczym w trakcie trwania urlopu bezpłatnego zmienili zdanie.... Gdzie tu kłamstwo.....

Katjusz

Najpierw w balona robią zus (i emerytury pracowników) dając ludziom umowy dzielone a potem jak trwoga to pierwsi łapy do zusu w pandemii wyciągnęli. Nieładnie nieładnie. Wcale nie jest mi ich szkoda. Grunt to nie być zachłannym. Było zadbać o ludzi i ich zabezpieczyć a nie budować kolejne hotele, byle więcej byle szybciej. Mania wielkości. Jak człowiek z zawiązanymi oczami pędzi wyścigówką po torze to zderzenie ze ścianą niestety boli.

Krzy

5 tysiecy to pomoc dla jednoosobowej działalności, dla takich firm z dużą stratą był na prawdę gruby chajs. Mam znajomych w ich największej konkurencji, tam nikogo nie zwolnili i nie wysłali na "dobrowolny" urlop bezpłatny. Ze wszystkim można sobie poradzić ale zależy jakie ma się priorytety.

Praco... wynajęli własciciele

Owszem dawali miejsce zatrudnienia. Za najniższą krajową, prawie żadnych premii przy nadgodzinach w sezonie + robisz za 2,3 osoby (bo nie ma pracowników w sezonie). Zdarzało się, że pracowników musiała odbierać karetka z pod hotelu. Mobbing i szydzenie z pracowników fizycznych to norma (najgorzej z tym chyba było w Marine w Kołobrzegu). Fajnie, że właściciele mają pieniądze. Ale zarobili je na wyzysku pracowników, pracy ponad siły i wiek, mobbingu. Jaki kraj takie zarządzanie. Ale złe rzeczy kiedyś wracają. Po prostu teraz ludzie zastanowią się 2 razy, czy warto szarpać nerwy i zdrowie dla najniższej krajowej w tym kołchozie. Tymi zwolnieniami to już tylko pogorszyli swoją opinię jako pracodawcy. Skad ty wytrzasnąłeś panie 3,5 tys ? Chyba za 2 miesiące pracy - wtedy się zgadza !

Max

koń by się uśmiał , zarobki szeregowych na poziomie 3,5 tys !!!!! hahaha to dlaczego kadra kierownicza i administracyjno-biurowa nie wyciaga 3 tys.????

Widać ,ze te wypociny pisze biedna sekretarka , która dostaje najniższą krajową i musi robić co każą ci wielmożnie wyrozumiali Nie polecam

Helena

A skąd Ty wiesz takie rzeczy? Nie zarzucaj ludziom kłamstwa.

Mała Mi

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu (w centrali na Marszałkowskiej) i staram się nie wychylać... Obserwuję... I co widzę? Brak umiejętności organizacji pracy, brak umiejętności zarządzania ludźmi... Zarząd chaotyczny, nie szanujący swoich pracowników, wprowadzający nastrój terroru... Moim zdaniem to kwestia kompleksów małego miasta i skutek wielkiego sukcesu... (choć biorąc pod uwagę inne opinie na go work dotyczące współpracy inwestorów ze Zdrojową Invest jest to sukces "po trupach" i sądzę, że niedługo usłyszymy o nich w Uwaga TVN)... Czekam na dobry moment by odejść a tymczasem odradzam wszystkim ludziom szanującym siebie i swój czas pracy w tej firmie... Warto wspomnieć również o umowie dzielonej: minimalna, reszta na zlecenie albo b2b... Kombinują jak tylko mogą, a gdy przyszedł kryzys pandemii, to pierwsi wyciągali łapska po kasę z ZUSU... A... i podobno... (choć dotychczas się sprawdzało)... mają zasadę by nie zatrudniać grubych ludzi... to nie żart... kwestie estetyczne, żeby czasem co poniektórych w oczy nie raziło...

Anon
@Mała Mi

Nie kwestie estetyczne tylko grubi ludzie wolniej pracują i są mniej wydajni o tym to słyszeliśmy nawet w Kołobrzegu

Klient
@Mała Mi

Piszcie , szykujemy pozew ogólny Przestrzegam przed kupowaniem apartamentów z opcją gdzie oni zarządzają tzn mogę podesłać harmonogram przychodu , oczywiście jak można to tak nazwać w sezonie płacą 3 tys za miesiąc a poza 720zl za miesiąc Jak podpiszesz umowę to będziesz miał ciężko ją rozwiązać :!!! Tu mogę pomóc jeśli chodzi o bydynki E i F w Baltic park fort tzn rozwiązać umowę

@Klient

Gdzie pisać ? może jakiś e-mail ?

Weronika

Hej, zaniepokoił mnie wpis @Pracownik, który wspomniał, że firma nie ma pieniędzy dla pracowników. Czy ktoś mógłby się do tego odnieść i napisać jak jest obecnie w Zdrojowej? Czy nie ma problemu z wynagrodzeniem? Minął już ponad rok od tego wpisu więc pewnie wiele się zmieniło..

@Weronika

Zostałeś (usunięte przez administratora) prze „Zdrojowa „ masz umowę podpisaną z nimi i jesteś nie zadowolony , pisz , szykujemy pozew ogólny

0odwykonawca

Dostac od nich zapłare za uslugę graniczy z cudem. Ale za hotel musisz zaplacic odrazu Ogolnie to bańka ,gdy pęknie wielu ludzi zaleje . Oni zyja na kredyt z przyszlych i aktualnych inwestycji . Zjadaja wlasny ogon Ale tak sie konczy gdy chce sie w 5 lat dojsc do poziomu ktory inni budowali przez dekady

windykacja?
@0odwykonawca

Udało się odzyskać pieniądze? Ja właśnie jestem w takiej sytuacji, mydlą oczy że zapłacą

Izabela
@windykacja?

Słuchaj, zaznaczyłeś się jako pracownik Zdrojowej, to się zgadza tak? Upewniam się, bo widzę, że piszą głównie podwykonawcy czy klienci, a ja szukam info, czy firma w podobnej sytuacji ma też swoich zatrudnionych. Na jej stronie jest zachęta do składania CV: https://www.zdrojowainvest.pl/kontakt/praca.html Stąd dociekam, co i jak.

Iza
@windykacja?

I jak tam udało ci się już dostać te pieniądze? Bo jeśli nie to strasznie słabo.

Pracuje tam dlugo.Widzialem przez ten okres jak trwonili pieniadze przeplacajac za dzialki kupujac najnowsze limuzyny w leasingi.A teraz nie maja pieniedzy dla pracownikow??Tj skandal panie wroblewski(celowo z malej litery)!!Trzeba bylo rozsadnie gospodarowac pieniedzmi a nie szastac na lewo i prawo!!Nie polecam nikomu pracy w tej firmie!Jak tak mozna pracownikow traktowac!!!

Max

tak oni "zastaw sie a postaw" potem płaczą , że na prąd nie mają...

admin

Znasz dobrze firmę Zdrojowa Invest Sp. z o.o. lub pracowałeś w niej? Napisz nam swoją opinię o nich.

Kot
@admin

W tej firmie absurd goni absurd, Dyrektorem marketingu została osoba która jeszcze kilka miesięcy temu zaczęła pracę jako junior grafik i ma poważne braki w zakresie digital marketingu i marketingu w ogóle ale okej, jeśli komuś wystarczy umiejetność ładnego układania zdjęć na instagramie to w sumie można mianować i dyrektorem. Nie polecam pracy tam.

Umowy są dzielone, na umowę o pracę - tylko minimalna stawka, reszta B2B albo zlecenie. Chaos strukturalny i bardzo duża rotacja ludzi (podpytałem ludzi na papierosie po rozmowie, kazali uciekać:D). Dziwne pytania na rozmowie, o jakieś pociągi i zakonnice w przedziale (!) - pani która prowadziła rozmowę - totalnie niegrzeczna, z adhd, nie dająca dojść do słowa, chyba ważniejsze dla niej było jej własne ego niż jakiekolwiek zainteresowanie kandydatem. Jakieś testy matematyczne rodem z podstawówki (choć to nie było w ogóle związane ze stanowiskiem na które aplikowałem!), wrażenie bardzo złe... Chyba wydmuszka ładnie wyglądająca z zewnątrz a w środku zonk...

Inwestor

czy warto zainwestowac w Marinie w apartament? placa na czas?

@Inwestor

Nie czytałeś tego co tu piszą ?

Szklarska

Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zdrojowa Invest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zdrojowa Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zdrojowa Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zdrojowa Invest Sp. z o.o.?

Zdrojowa Invest Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 18 ocen.

Zdrojowa Invest Sp. z o.o.