Opinie o Zdrojowa Invest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zdrojowa Invest Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zdrojowa Invest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdrojowa Invest Sp. z o.o. w Warszawa

Znasz dobrze firmę Zdrojowa Invest Sp. z o.o. lub pracowałeś w niej? Napisz nam swoją opinię o nich.

Gatto

NIE PŁACĄ WŁAŚCICIELOM! Jak Bracia W. Są tacy możni to niech wezmą z konta po „pare złotych” i zapłacą ostatnie faktury !!!

Poniewaz wiele ludzi klamie nt zdrojowej, to podziele sie tym, ze w obecnych czasach pandemii, bracia ze zdrojowej nie mieli wyboru. Dlaczego? A to dlatego ze przez wspanialy rzad PiS i ich tarcza antykryzysowa na 5tys zl to smiech na sali. To ze bracia sobie jezdza limuzynami itd to moga sobie pozwolic. To ich firma, to ich pieniadze, tez bym sobie bentleya kupil a co i zegarek sohne&lange za 500tys zl. Nie zapomnijcie ze zdrojowa otwierala hotele i dawala miejsca pracy (b. Duzo) zarobki naprawde mega jak na Polskie standardy dodatki, premie,ba zeby tylko tyle. Moja pensja szeregowego pracownika nie schodzila ponizej 3,5tys zl na reke (to bylo najnizsze wynagrodzenie za slaby miesiac) i wcale nie dawali pracownikom zwolnien! Tylko urlopy bezplatne by mogli ludzie wrocic! Hanba to ci co klamia i wypisuja bzdury, ale nie ma problemu. Kiedy wszystko wroci do normy to polaczki cebulaczki na kolanach wroca i bedzie "ohh Panie Prezesie! Jak Pan dzis promienieje!" tylko mam jedno ale... Mogli by sie zajac kadra zarzadzajaca hotelami bo naprawde, sraja wyzej niz (usunięte przez administratora) maja.

0odwykonawca
Klient

Dostac od nich zapłare za uslugę graniczy z cudem. Ale za hotel musisz zaplacic odrazu Ogolnie to bańka ,gdy pęknie wielu ludzi zaleje . Oni zyja na kredyt z przyszlych i aktualnych inwestycji . Zjadaja wlasny ogon Ale tak sie konczy gdy chce sie w 5 lat dojsc do poziomu ktory inni budowali przez dekady

windykacja? Nowy wpis
@0odwykonawca

Udało się odzyskać pieniądze? Ja właśnie jestem w takiej sytuacji, mydlą oczy że zapłacą

Izabela Nowy wpis
@windykacja?

Słuchaj, zaznaczyłeś się jako pracownik Zdrojowej, to się zgadza tak? Upewniam się, bo widzę, że piszą głównie podwykonawcy czy klienci, a ja szukam info, czy firma w podobnej sytuacji ma też swoich zatrudnionych. Na jej stronie jest zachęta do składania CV: https://www.zdrojowainvest.pl/kontakt/praca.html Stąd dociekam, co i jak.

Gatto

TIK TOK
@Gatto

Tobie też? i zero kontaktu albo komunikatu

@Gatto

Podobno wysyłają Aneksy do umow najmu z obnizką czynszu o 70% za 2020 rok.Czy dostał ktoś moze taki aneks ?

Robert
@Jack

Ja jeszcze nic nie dostałem ale skoro wysyłają aneksy to czemy nie można się do nich do dzwonic

Robert
@Jack

To może warto zerwać umowę i samemu zacząć wynajmować ciekawe ile osób tak robi

Wiki
@Jack

Ja tez mam taka sytuacje nie zapłacili ostatniej faktury i mam aneks do podpisania mogę się z Panem skontaktować jakoś?

Inka
@Wiki

Witam, też jestem w podobnej sytuacji . Faktura wystawiona, a pieniędzy nadal nie ma. Przecież akademia wybuchła od koniec marca, to za pierwszy kwartał powinno być zapłacone. Powinny być rozesłane pisma z informacją, a tymczasem nawet księgowosc nie odpowiada na maile. Może pozew zbiorowy?

@Inka

Dokładnie tak, nie płacą faktur od stycznia, a pandemia jest od marca. Pieniądze nie do odzyskania, widnieją już na giełdzie wierzytelności u Kaczmarskiego. Zdrojowa rent, bo o taką spółeczkę chodzi świetnie pomyślana, kapitał śmieszny odpowiedzialność właścicieli zerowa. Myślę że jedyna droga to pozew zbiorowy i nagłośnienie sprawy przed sezonem oraz przestrzeganie potencjalnych klientów przed tą spółką zmobilizuje Panów do uczciwego postępowania.

@Jack

My bedziemy sie sadzic, sprawę oddaliśmy już do adwokata

@Jack

Obawiam się że prawnik niewiele pomoże. Spółkę mają tak skonstruowaną że ciężko coś będzie zrobić. Jedyna metoda to znaleźć jak najwięcej wierzycieli w krótkim czasie najlepiej do końca przyszłego tygodnia i zadziałać aby powiązane spółeczki tych Panów nie wyprowadziły kasy którą już zebrali, bo obłożenie hoteli nad morzem jest 100% i to w dodatku przy 100% płatności za rezerwację.

@Jack

Prawnik, mówi tez ze będzie bardzo ciężko, my złożyliśmy już wypowiedzenie ( mamy umowę 50/50) odpisali coś ze chcą dalszej współpracy ale wypowiedzenia nie potwierdzili ( koniec 3 kwartału)Prawnik mówi ze pewnie nigdynie potwierdza i składa pozew do sądu w następnym tygodniu. Aha! I jeszcze zobowiązali się zapłacić za czynsz do 05.06. Jak chciałby pan wszystkich najemców razem zwołać? My mieszkamy w Niemczech i krótkoterminowo nie damy rady. Wpadliśmy jak śliwki w kompot z ta Zdrojowa.

@Jack

Nie chodzi o to aby się fizycznie spotkać, tylko dotrzeć do jak największej ilości właścicieli i to jak najszybciej. Można stworzyć grupę na FB lub innych SM osób poszkodowanych przez tych Panów oraz ich firmę, i podjąć wspólne działania włącznie z wypowiedzeniem umów w trybie natychmiastowym, bo takie prawo jest zapisane w umowie, kiedy nie płacą przez 2 miesiące, ale trzeba mieć na to czas. Druga opcja to uzyskanie danych wszystkich właścicieli na podstawie KW i wysłanie do nich informacji z propozycją wspólnych działań. Prosta ale dość droga opcja ok. 350 EURO za każde 100 takich ksiąg wieczystych, i nie wiadomo ilu z właścicieli podpisało już aneksy. Opcja trzecia nagłośnienie sprawy na tyle, aby Panowie oraz ich firma nigdy więcej nie naciągnęły nikogo na swoje "Cudowne inwestycje"

Gdzie ma pan inwestycje?

@Jack

Jeszcze 2 kwartałów nie było, pierwszego nie zapłacili, za drugi przeleją 50 zł. I git. My się powołaliśmy na 60 dni okoliczności siły wyższej

Daniel
@Jack

Jak mogę sie z panem skontaktować ? Chce podjąć wspólne działanie przeciw Zdrojowa invest

@Daniel

Proszę podać jakiegoś maila, na którego wyślę kontakt do siebie.

jola
@Jack

Jestem w podobnej sytuacji apartament wynajem Marine musimy sie wszyscy zebrac wszyscy wlasciciele i zglosic do Prokuratury prosze o kontakt

@jola

To niech ktoś w końcu poda jakiś kontakt bezpośredni gdzie będzie można się zgłaszać, bo tutaj bo tutaj nigdy się tego nie załatwi.

Inka
@Jack

Zgłosiliśmy do prawnika, ale nic chyba nie wywalczymy. ostatnio bez podpisania żadnego aneksu zapłacili za I kwartał 50 % kwoty, którą powinni zapłacić. Myślimy o zgłoszeniu do UOKIK. ze sprzedażą też problem bo nie chcą odkupić tylko pośredniczyć w sprzedaży, czyli swoich pieniędzy się nie otrzyma , a w umowie napisali, że w pierwszej kolejności trzeba im zaproponować sprzedaż i czekać 3 miesiące na odpowiedż. Normalnie jeden wielki przekręt w biały dzień i żadnego prawa na to. Przydałby się jakiś kontakt , aby wspólnie podziałać.

Gatto 2
@Gatto

Oj mają oj tam biedy nie bedzie jeszcze dlugo. Nachapane do oporu ale nie nam ich obliczac. Jest lepiej i jest ciężej prawdziwy biznesmen musi się liczyć z brakiem płynności.

Właściciel Nowy wpis
@Gatto

Dzień dobry , szukam kontaktu do właścicieli apartamentów w Sand Hotel . Czy jest może takie forum?

Właściciel Nowy wpis
@Właściciel

I mam także pytanie o remont , który teraz ma miejsce . Czy ktoś dostał juz fakturę za jego wykonanie ?

Weronika

Hej, zaniepokoił mnie wpis @Pracownik, który wspomniał, że firma nie ma pieniędzy dla pracowników. Czy ktoś mógłby się do tego odnieść i napisać jak jest obecnie w Zdrojowej? Czy nie ma problemu z wynagrodzeniem? Minął już ponad rok od tego wpisu więc pewnie wiele się zmieniło..

Pracuje tam dlugo.Widzialem przez ten okres jak trwonili pieniadze przeplacajac za dzialki kupujac najnowsze limuzyny w leasingi.A teraz nie maja pieniedzy dla pracownikow??Tj skandal panie wroblewski(celowo z malej litery)!!Trzeba bylo rozsadnie gospodarowac pieniedzmi a nie szastac na lewo i prawo!!Nie polecam nikomu pracy w tej firmie!Jak tak mozna pracownikow traktowac!!!

Max
@Pracownik

tak oni "zastaw sie a postaw" potem płaczą , że na prąd nie mają...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

@Pracownik

Mówi Pan że nie mieli wyjścia po partia żądząca nie pomaga. Teraz też nie mają wyjścia i zaczęli zwalniać resztkę pracowników która została wysłana wcześniej na bezpłatne urlopy, gdzie wcześniej zażekali się, że tego nie zrobią. Tak samo jak zażekali się, że będziemy mieli jako pracownicy opłacone wszystkie składki zdrowotne w czasie pandemi poczym w trakcie trwania urlopu bezpłatnego zmienili zdanie.... Gdzie tu kłamstwo.....

Katjusz
@Pracownik

Najpierw w balona robią zus (i emerytury pracowników) dając ludziom umowy dzielone a potem jak trwoga to pierwsi łapy do zusu w pandemii wyciągnęli. Nieładnie nieładnie. Wcale nie jest mi ich szkoda. Grunt to nie być zachłannym. Było zadbać o ludzi i ich zabezpieczyć a nie budować kolejne hotele, byle więcej byle szybciej. Mania wielkości. Jak człowiek z zawiązanymi oczami pędzi wyścigówką po torze to zderzenie ze ścianą niestety boli.

Krzy
@Pracownik

5 tysiecy to pomoc dla jednoosobowej działalności, dla takich firm z dużą stratą był na prawdę gruby chajs. Mam znajomych w ich największej konkurencji, tam nikogo nie zwolnili i nie wysłali na "dobrowolny" urlop bezpłatny. Ze wszystkim można sobie poradzić ale zależy jakie ma się priorytety.

Praco... wynajęli własciciele
@Pracownik

Owszem dawali miejsce zatrudnienia. Za najniższą krajową, prawie żadnych premii przy nadgodzinach w sezonie + robisz za 2,3 osoby (bo nie ma pracowników w sezonie). Zdarzało się, że pracowników musiała odbierać karetka z pod hotelu. Mobbing i szydzenie z pracowników fizycznych to norma (najgorzej z tym chyba było w Marine w Kołobrzegu). Fajnie, że właściciele mają pieniądze. Ale zarobili je na wyzysku pracowników, pracy ponad siły i wiek, mobbingu. Jaki kraj takie zarządzanie. Ale złe rzeczy kiedyś wracają. Po prostu teraz ludzie zastanowią się 2 razy, czy warto szarpać nerwy i zdrowie dla najniższej krajowej w tym kołchozie. Tymi zwolnieniami to już tylko pogorszyli swoją opinię jako pracodawcy. Skad ty wytrzasnąłeś panie 3,5 tys ? Chyba za 2 miesiące pracy - wtedy się zgadza !

Max
@Pracownik

koń by się uśmiał , zarobki szeregowych na poziomie 3,5 tys !!!!! hahaha to dlaczego kadra kierownicza i administracyjno-biurowa nie wyciaga 3 tys.????

Jakie narzędzia pracy zapewnia Zdrojowa Invest Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kot
@admin

W tej firmie absurd goni absurd, Dyrektorem marketingu została osoba która jeszcze kilka miesięcy temu zaczęła pracę jako junior grafik i ma poważne braki w zakresie digital marketingu i marketingu w ogóle ale okej, jeśli komuś wystarczy umiejetność ładnego układania zdjęć na instagramie to w sumie można mianować i dyrektorem. Nie polecam pracy tam.

Mała Mi

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu (w centrali na Marszałkowskiej) i staram się nie wychylać... Obserwuję... I co widzę? Brak umiejętności organizacji pracy, brak umiejętności zarządzania ludźmi... Zarząd chaotyczny, nie szanujący swoich pracowników, wprowadzający nastrój terroru... Moim zdaniem to kwestia kompleksów małego miasta i skutek wielkiego sukcesu... (choć biorąc pod uwagę inne opinie na go work dotyczące współpracy inwestorów ze Zdrojową Invest jest to sukces "po trupach" i sądzę, że niedługo usłyszymy o nich w Uwaga TVN)... Czekam na dobry moment by odejść a tymczasem odradzam wszystkim ludziom szanującym siebie i swój czas pracy w tej firmie... Warto wspomnieć również o umowie dzielonej: minimalna, reszta na zlecenie albo b2b... Kombinują jak tylko mogą, a gdy przyszedł kryzys pandemii, to pierwsi wyciągali łapska po kasę z ZUSU... A... i podobno... (choć dotychczas się sprawdzało)... mają zasadę by nie zatrudniać grubych ludzi... to nie żart... kwestie estetyczne, żeby czasem co poniektórych w oczy nie raziło...

Anon
@Mała Mi

Nie kwestie estetyczne tylko grubi ludzie wolniej pracują i są mniej wydajni o tym to słyszeliśmy nawet w Kołobrzegu

Kandydat

Umowy są dzielone, na umowę o pracę - tylko minimalna stawka, reszta B2B albo zlecenie. Chaos strukturalny i bardzo duża rotacja ludzi (podpytałem ludzi na papierosie po rozmowie, kazali uciekać:D). Dziwne pytania na rozmowie, o jakieś pociągi i zakonnice w przedziale (!) - pani która prowadziła rozmowę - totalnie niegrzeczna, z adhd, nie dająca dojść do słowa, chyba ważniejsze dla niej było jej własne ego niż jakiekolwiek zainteresowanie kandydatem. Jakieś testy matematyczne rodem z podstawówki (choć to nie było w ogóle związane ze stanowiskiem na które aplikowałem!), wrażenie bardzo złe... Chyba wydmuszka ładnie wyglądająca z zewnątrz a w środku zonk...

Gość
Klient

Witam.Myślę o zakupie apartamentu w Marina . Zmieniło się coś w kwestiach płatności ?

Inwestor
Klient

czy warto zainwestowac w Marinie w apartament? placa na czas?

@Inwestor

Nie czytałeś tego co tu piszą ?

Szklarska

Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Pozdrawiam.

BezNicku

Jak wygląda szansa rozwoju w hotelach Świnoujskich. Czy to prawda że widok na karierę jest nie lepszy niż widoki z okien hotelu?

Dm

Naciągacze sprzedają terminy które z góry wiedza ze będą niedostępne,odradzam wszystkim gościa,żeby Szeroko omijali te hotele,ściagają pieniądze a później,odwołują rezerwacje,ale pieniędzmi obracają,,,Porażka,,

Ciężko jest w systemie 12/12 w Zdrojowa Invest Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Błażej
@Pytanie

Bardzo ciężko

Jakub

Kto rozsadny niech nie wykonuje dla nich prac bez zaliczek. Tylko zaliczki i reszta kasy przed zakonczeniem prac bo bedziecie czekac rok i dluzej

Programuj gdzie indziej

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że najgorszemu wrogowi nie życzyłbym pracy w tej firmie. Pracowałem jako programista przez prawie rok, moja psychika nie pozwoliłaby na więcej. Wszyscy pracownicy są traktowani jako gorsi tzn. zarząd (z wyjątkami) traktuje ludzi jak swoich podwładnych bez własnej woli i rozumu. W trakcie pisania projektów ,często okazuje się, że to co aktualnie zrobiłeś niestety musisz wyrzucić do śmieci i zacząć od początku. Ważne założenia, na których bazowany jest projekt często są zmieniane w trakcie oraz prawie pod sam koniec, co prowadzi do dezorganizacji pracy, utraty motywacji oraz wszelkich chęci. Podczas narastającej pandemii koronawirusa, pracownicy którzy mogą jak najbardziej pracować zdalnie są narażani na zarażenia podczas codziennych dojazdów do pracy. Żadnej tolerancji dla pracy zdalnej (prawdopodobnie chcą udawać, że wszystko jest okej). Po złożeniu wypowiedzenia nikt nie chciał zainteresować się dlaczego to zrobiłem, nikt nie chciał porozmawiać. Zarząd tylko mnie omijał bokiem, co jest bynajmniej śmiesznym zachowaniem. Kończąc, omijaj firmę szerokim łukiem.

Kris54481

Ostatnie dno...właśnie próbują wykopać pracowników na bezpłatne ,,urlopy na żadanie"...

@Kris54481

Dokładnie tak! Tłumaczą że nikt nikomu pistoletu do głowy nie przystawia nie musisz się zgadzać no ale jak nie podpiszesz to będzie tak jak ludzie piszą na forach. Czyli wypowiedzenie.

Maciej

@Kris54481 i co zgadzacie się na te urlopy na żądanie?

@Maciej

Niestety większość się zgadza na ten urlop, ten kto jednak odmówi dostaje wypowiedzenie. Nie wiem na jakiej podstawie co i jak ale dostaje wypowiedzenie.

Większość ludzi wysłali na bezpłatne urlopy. Na wypłatę dali ludziom po 1000 zł za przepracowany cały miesiąc nic z ludźmi nie uzasadniając. (usunięte przez administratora) Nikt nie wie co będzie dalej to nawet nie podstawa pensji która jest na umowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zdrojowa Invest Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zdrojowa Invest Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
Zdrojowa Invest Sp. z o.o.