APN Promise

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 30 ocen.

Opinie o APN Promise

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APN Promise

Iza

Czy ktoś był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie APN Promise? Jak wygląda rozmowa i jakich pytań można się spodziewać? Jakie trzeba mieć doświadczenie? To ważne informacje dla osób, które chcą się tutaj zatrudnić.

anonim

(usunięte przez administratora)

Admin

A dokładnie czego można spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej, bo trochę nie chce mi się wierzyć że o takie rzeczy pytają j/w.

rrrrrrrr przez duże R

chyba mało osób chodzi na te rozmowy, albo chodzą i nikt nie zostawia opinii!!! ale na pewno trochę wyzysku w tej firmie jest... może HR by się odezwał//a i napisała.

róża

Kto by nie został @em jak zwykły account mangaer ma tutaj umowę o pracę, duży socjal nawet jakieś wakacje pod gruszą do tego szkolenia z języków obcych..no sorry mimo, że to korporacja to chyba każdy z nas marzy gdzieś tam o takie stabilności, szkoda, że inne firmy tego nie oferują ;/

em

Przeszłam cały proces rekrutacji i zaczęłam pracę od czerwca. Na razie jestem bardzo zadowolona, super atmosfera i podejście do pracownika. Ludzie pracują tu po kilkanaście lat, co uważam za duży plus.

aska

Byłam na "słynnej rozmowie" i naprawdę nie ma czego się bać. Owszem osoba rekrutująca próbuję nas "zagiąć" za pomocą kliku zbędnych pytań, ale bez większego stresu.

Guzik
@ala93123 12.02.2017 17:42
o co Cię pytali ?

Czy byłaś na rozmowie w tej firmie? Mam ochotę tam aplikować.... Ale nie wiem czy wymagają jakiegoś konkretnego doświadczenia oprócz tego jest wpisane w ofertę pracy...

em
@Guzik 15.02.2017 23:22
Czy byłaś na rozmowie w tej firmie? Mam ochotę tam aplikować.... Ale nie wiem czy wymagają jakiegoś konkretnego doświadczenia...

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Wiadomo, że doświadczenie jest ważne, ale liczy się podejście, znajomość branży i kontakty jeśli aplikujesz na stanowisko handlowe.

michal

Pracowałem w APN 2 lata w dziale technicznym. Ogólnie polecam. Rozmowa kwalifikacyjna nie jest taka ciężka jak opisujecie (byłem na gorszych)... Praca ciekawa, dużo projektów w obszarze produktów Microsoft. Dostęp do szkoleń i egzaminów za darmo :-) No i dla mnie najważniejsze - atmosfera w pracy...

konrad

faktycznie, podczas rekrutacji pytają o planowaną rodzinę, dzieci, kredyt. to chyba podpada pod jakiś paragraf ? nie mówiąc już o tym iż osoba rekrutująca pyta o symbole z elektroniki, przebieg studiów i wymianę stacji roboczych z windows 95.. WTF ?!

olka

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko młodszego specjalisty ds finansowych to jakiś żart. Z tego co widzę niezależnie od stanowiska zawsze padają te same pytania: nałogi, kredyty, rodzina. Słynna układanka z kogucikiem rządzi - wtf? Czy na podstawie ułożenia klocków oni myślą, że znajdą dobrego pracownika?! Śmiech śmiech śmiech i żenada. Oczywiście sprawdzanie charakteru pisma również ma miejsce. No i sam pan rekrutujący - gentlemanem to on nie jest... A szkoda bo bycie w Radzie nadzorczej chyba do takich podstaw etycznych zobowiązuje. Ogólnie ni polecam!

anonim

(usunięte przez administratora)

Niki

O zobowiązania finansowe pytają celowo. jeśli masz rodzinę i kredyt mieszkaniowy na plecach, to jesteć idealnym kandydatem. Bardzo łatwo będzie cię przymusić do pracy w nadliczbowych godzinach, strasząc cię, że cię zwolnią. BTW nie jestem pewny, czy mogą w ogóle zadawać tego typu pytania.

abc

Aplikowalem na handlowca. Rozmowa bardzo dziwna, jakbym startował do jakiegoś FBI, CIA, zabrakło chyba tylko testów sprawnościowych ;) Najpierw pytania z zakresu studiow (zupelnie inna działka niż IT), potem sprawdzanie charakteru pisma (WTF?), potem ukladanka tangram (kogucik rzadzi;) , nastepnie case na firme z 30 komputerow z windows 95 (LOL!), a potem HIT ! pytania o nałogi, kredyty/zobowiazania finansowe, rodzine, dzieci... Litosci! Taka rekrutacja jest ŻENUJACA ! Czy szanowny członek zarzadu myśli że to jakiś Google, Apple czy NASA a rekrutacja to CYRK ? Zacznijcie traktować kandydydatów poważnie ! Po stosunku współwłaścicieli do kandydatów - NIE POLECAM !

IT
@abc 13.02.2016 14:45
Aplikowalem na handlowca. Rozmowa bardzo dziwna, jakbym startował do jakiegoś FBI, CIA, zabrakło chyba tylko testów sprawności...

Nic się nie zmieniło. Potwierdzam rekrutacja wyglądała identycznie jeszcze dodatkowo policzenie całek, granic itp oraz zapamiętywanie szczegółów z dokumentu A4. Dodatkowo diagramy układów scalonych tak na rozgrzewkę dla osoby na stanowisko administratora (WTF!)

anonim

Juz nieaktualne

Koń

Aplikowałem jako specjalista na stanowisko Pre-Sales. Z 10cio letnim doświadczeniem nie spodziewałem się pytań dt. zajęć na uczelni, Windows 95, układania klocków TANGAM, pisania ręcznie zdań w celu rozpoznawania charakteru pisma i sprzedaży na 30 komputerów. Paranoja, nie polecam.

Pasibrzuchon

Byłem na rozmowie i nie polecam. Jakiś stary ktoś mnie rekrutował (nie pamiętam kto), który nie miał pojęcia nic o programowaniu (aplikowałem na programistę) i dlatego też pytania były z innych dziedzin. Jeśli ktoś jednak się zdecyduje to polecam pobawić się układanką TANGRAM, jedno z zadań to będzie ułożenie jakiegoś obrazka. Będzie też sprawdzanie charakteru pisma.

bysiu

srednio

Zostaw opinię o APN Promise - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APN Promise