Opinie o APN Promise w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie APN Promise. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w APN Promise o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Promise w Warszawa

Dora Nowy wpis

Hej. Widzę, że wspominano tutaj o stanowisku specjalistki ds. marketingu. Bardzo chciałabym zaaplikować na ten wakat. Wiecie, czy w tym roku zamierzają kogoś szukać? Poza tym, czy nadal pracuje się tutaj hybrydowo? Jeśli tak, to jak wygląda obłożenie? Ile dni z domu, ile z pracy? :))) Z góry dzięki za odpowiedź.

Radek Nowy wpis

Świetna współpraca w zakresie dostawy rozwiązań Microsoft od wielu lat. Polecam!

Czy w firmie APN Promise występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac?

Łucja

Cześć, mój mąż chce do nich aplikować na stanowisko Account Manager. Możecie powiedzieć ile dofinansowują do miejsca parkingowego? Mąż bardziej lubi w biurze pracować niż z domu :) No i fajnie by było by ktoś napisał, jeśli się orientuje ile na tym stanowisku można zarobić u nich :)

APN Promise Nowy wpis
@Łucja

Cześć! :) Firma jak najbardziej dofinansowuje miejsce parkingowe w budynku. Dofinansowanie jest na poziomie 50 % co daje około 150 pln. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to zależy od poziomu doświadczenia oraz posiadanych kompetencji. Inny jest poziom wynagradzani juniorów, a inny seniorów. Zapraszamy do aplikacji i wzięcia udziału w procesie rekrutacji :).

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
Jan

Szukają teraz widziałem specjalistę ds. marketingu. Pytanie mam. Średnio ile dni w biurze a ile można pracować zdalnie? Bo podana jest ta oferta jako hybrydowa praca.

@Jan

Cześć Jan :) Potwierdzamy - praca w Dziale Marketingu, to praca hybrydowa :) Co do stosunku ilości dni w biurze do tych na home office, to średnio jest to 2 do 3 dni. Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że do zobaczenia! :)

Antoni
@APN_Rekrutacja

Nie wiem, czy Państwo już kogo wybrali ale pozwolę sobie zapytać o to, jaki przebieg ma rekrutacja na powyższe stanowisko? Na jakie kompetencje firma stawia, jakie pytania mogą się pojawić? I ile czasu trzeba zarezerwować na spotkanie lub spotkania, jeśli jest ich więcej?

@APN_Rekrutacja
@Antoni

Po selekcji CV zapraszamy wybrane osoby na spotkanie. Każda z nich dostaje zadanie do zrobienia, później odbywa się weryfikacja zadania i zaproszenie na ostatni etap stacjonarnie z potencjalnym przełożonym. Firma stawia przede wszystkim na dobrą znajomość rynku IT, kreatywność, rozumienie procesów biznesowych czy też umiejętności analityczne. Pytania zazwyczaj są o zdobyte doświadczenie i umiejętności kandydata. Staramy się by każde spotkanie potrwało około 1 godziny.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę APN Promise na stanowisko Account Manager? Pojawiło się 5 października na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Morty

Zdecydowałem się zaaplikować i sam szukałem/ szukam opinii o firmie. Wiem że mają dobre podstawi i jedne z lepszych premii na rynku. Natomiast nie zamierzam robić sobie konkurencji wiec nie polecam! Haha

@Morty

Co to znaczy dobre podstawy, możesz napisać mniej więcej ile się zarabia? Tych premii też jestem ciekawa :) Wiesz to od kogoś kto tam pracuje? :P I o jakie stanowisko chodzi w ogóle?

Warto

Właśnie wyrzucili Olkę z Kadr po dobrych 10 latach pracy, pierwszego dnia po powrocie do pracy z ciąży ! Jej syn jest niepełnosprawny. Brawo firma ! Zapraszamy chętne osoby na rekrutację - tylko nie planujcie ciąży.

Tam byłam
@Warto

Słyszałam, że zapłacili jej 100 tys odprawy.

@Tam byłam

Skąd takie info? To coś sprawdzonego czy zwykła plotka?

I promise you
@Tam byłam

A ja słyszałam, że dostała jednorożca.

@Warto

(usunięte przez administratora) bo inaczej tego nie można nazwać!!! Żadna szanująca się firma nie zwalnia kobiet powracających po macierzyńskim do pracy, jest na to stosowny paragraf, tym bardziej że stanowiska nie zlikwidowano. Dziwne by było żeby jakaś zewnętrzna firma obsługująca HR podjęła się tych wszystkich machlojek, które były kiedyś praktykowane w APN Promise (swoją drogą ciekawe czy dalej są praktykowane) ale skoro nie obsługuje ich zewnętrzna to można przypuszczać że tak... Olka idź do sądu, a jeśli będziesz potrzebować świadków do rozprawy, napisz ogłoszenie na FB. Będę Cię obserwować i powodzenia!!!!

Onucow

Tak Olka! idz do sądu, podpisywałaś wiekszość tych machloi! To jeszcze sama za to odpowiesz ;D a że ją zwolnili? no coż... bez niej o ile pamietam bylo lepiej.

MS
@Onucow

I ucichło znaczy dogadani. Ciekawe kto następny.

Hehe

Pracowałem w dziale sprzedaży przez jakiś czas, pensje handlowców są nie rynkowe i zaniżone o jakieś 40/50% względem tego co proponuje obecnie rynek pracy. Dyrektorka działu ma jakiś uraz do facetów i jak jej nie podpasujesz i nie będziesz wykonywał tego co ci każe, to nie będziesz miał życia. Plany są bardzo duże, nierealne do wyrobienia przez minimum rok, dopiero po roku może uda się coś dodatkowo zarobić, ale nie licz na kokosy. Są pewne osoby w tym dziale, które kablują wszystko dyrektorce, generalnie podejście i atmosfera grobowa jak w korporacjach z lat 90. W dodatku dyrektorka nie wywiązuje się z wcześniejszych obietnic i ustaleń. Stanowczo odradzam i nie polecam.

@Hehe

@hehe - to bardzo "ciekawe" co piszesz zwłaszcza znając cierpliwość Dyrektorki i dawanie wielu szans na to ze może w końcu uda Ci się coś sprzedać. No ale, jak nic się nie robiło to trudno o efekty...nam się udaje, mamy wyniki i pensje bardzo atrakcyjne ale to dotyczy tych co pracują, a nie tych co się obijają...

Hehe

A to bardzo ciekawe - szkoda tylko, że premie są wypłacane z 6 miesięcznym opóźnieniem :) A dobrze to mają jedynie ,,dziewczynki", które pracują tam już od dłuższego czasu i są pupilkami dyrektorki ;)

TK

Pomocna

@Hehe

Dużo w tym prawdy

Antoni
@Adam

Ta opinia dotyczy firmy, jako całości, czy jedynie działu handlowego? Pytam, bo zastanawiam się, czy aplikować na Specjalistę IT Help Desk. Trudno nie zgodzić się z wypisanymi na stronie internetowej wartościami, które firma deklaruje, jako istotne, typu zaufanie, zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikacja i szacunek. Problem w tym, że jak wspomniano wcześniej wcześniejsze ustalenia, pozostają - w zgodzie z nazwą firmy? - jedynie obietnicami. Czy to samo zatem nie odnosi się do deklarowanych przez firmę wartości? Jakie są faktyczne warunki pracy, ile wynosi pensja na interesującym mnie stanowisku?

@Antoni

Cześć Antoni, Jest nam bardzo miło, że rozważasz pracę w APN Promise :) Stanowisko o które pytasz, to praca w super zgranym i pomocnym Zespole (10 osób). Wszystkie wypisane w ogłoszeniu obowiązki oraz zadania pokrywają się w 100% z tym, czym będziesz zajmował się w rzeczywistości. Przykładamy dużą uwagę do tego, żeby zarówno w ogłoszeniu, jak i podczas rozmowy, bardzo szczegółowo opisać stanowisko o którym rozmawiamy (zadania, wymagania, nasze oczekiwania). Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to zależy ono od Twojego doświadczenia, umiejętności i predyspozycji. Dopiero znając te składowe jesteśmy w stanie określić wynagrodzenie, które możemy Ci zaoferować :) Mamy nadzieję, że do usłyszenia wkrótce!

TZ

Z końcem marca kończę współpracę z Promise po ponad 3 latach współpracy! Wpadłem tutaj żeby podzielić się opinią. Świetni ludzie, fajna atmosfera, elastyczne podejście, jeżeli szukacie projektów z zakresu rozwiązań Microsoft lepiej nie traficie! Jednym słowem polecam :).

Planuję aplikować na stanowisko Manager do firmy APN Promise. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

kandydat

Nie polecam aplikować. Proces rekrutacyjny składał się z kilku etapów. Jednak mimo zapewnień o tym że niezależnie od decyzji miałem otrzymać informacje, takowej nie otrzymałem.

APN_Rekrutacja

Cześć! Jest nam bardzo miło, że myślisz o APN Promise jako o swoim potencjalnym miejscu pracy. To bardzo dobry wybór! ???? Odpowiadając na Twoje pytanie – dla stanowisk Managerskich opracowany mamy dwustopniowy proces rekrutacyjny. Pierwsze spotkanie, to rozmowa z Rekruterem (zazwyczaj on-line), druga zaś, to rozmowa z Rekruterem oraz Team Lederem Zespołu, do którego aplikujesz. Podczas tych spotkań dowiesz się nie tylko wielu przydatnych informacji o Firmie, ale poznasz również swojego przyszłego Przełożonego, który opowie o pracy w Zespole, organizacji pracy i kluczowych zdaniach na tym stanowisku. Staramy się, żeby nasze procesy rekrutacyjne były maksymalnie krótkie i zdarza się, że zamykamy je nawet w 3 dni ???? Mamy nadzieję, że do usłyszenia wkrótce! ????

Jakie warunki pracy są w APN Promise? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Marketingu?

_Adi_promise

W mojej opinii, jako pracownika warunki są bardzo ok :). W biurze są 2 kuchni (lodówka, kuchenka mikrofalowa, dystrybutor z wodą, ekspres do kawy, duży wybór herbat). W budynku znajduje się również kantyna, w której codziennie serwowane są inne posiłki, w pobliżu kawiarnia. Firma nie organizuje dojazdów do firmy, aktualnie pracujemy hybrydowo, można spokojnie dogadać się z przełożonym jeżeli chodzi o dni obecności w biurze. Bardzo elastyczne i rozsądne podejście do pracownika. Jednym słowem jeżeli się zastanawiasz to jak najbardziej polecam! :)

martin

Jakiś czas temu zostałem zaproszony telefonicznie przez przemiłą szefową działu HR na rekrutacje na wysoką pozycje menadżerską. Intencją Pani dyrektor było, abym pojawił się kolejnego dnia w centrali ich firmy na rozmowę F2F. Na rozmowie Pani dyrektor się nie pojawiła. Zamiast niej przyszła nieprzygotowana i spóźniona - przynajmniej 20 minut "jej koleżanka z działu HR". Pani "HRówa" zdecydowała się skupić na rozmowie ze mną na samych początkach mojej kariery zawodowej, całkowicie pomijając ostatnie 3 - 5 lat. Moim zdaniem było to celowe działanie , mające na celu zmitygować moje oczekiwania względem stanowiska, celem zaproponowania o wiele mniej atrakcyjnej pozycji w firmie, na którą mają problem z rekrutacją. Czuje, że nie uszanowano mojego czasu, na rzecz wypełnienia HRowych KPIów lub zmanipulowania mną (kończył się miesiąc). Pani "HRówa" oczywiście "patrzy na kandydata" z perspektywy całości potrzeb ich firmy stąd sugeruje inne stanowisko. PODSUMOWUJĄC - STRATA CZASU.

Edyta

To fakt, że APN-ie podkreślają bogactwo benefitów, ale z drugiej strony, co rzadkie w tej branży, oferty pracy dla programistów nie są uzupełniane o widełki. W tej sytuacji muszę poprosić brać pracowniczą o pomoc w postaci podpowiedzi. Przykładowo, na ile PLN może u Was liczyć .Net Developer? https://www.promise.pl/net-developer

Natalia

Hej, zapoznawałam się z benefitami, które oferuje APN Promise swoim pracownikom i zainteresował mnie temat premii uznaniowych. Przybliżylibyście mi jak one wyglądają? Co jaki czas można taką premię dostać? Co jest brane pod uwagę przy jej przyznawaniu, ile wynosi? :)

Jak wyglada proces rekrutacyjny w Firmie oraz jaka jest atmosfera ?

Edyta

Jaki poziom angielskiego czy innego języka jest dobrze widziany?

Szukający

Witajcie, Może jest ktoś z działu SW? Testowanie, dev itp. Jak wygląda tam praca? Czy testerzy tylko manual czy tes auto? Jest tam szansa normalnie popracować, z przyszłością? Dziękuję i pozdrawiam!

Wojtek

Czy ciężko się dostać tam na etat ?

Zainteresowana

Znajdzie się ktoś życzliwy i podpowie, czy warto aplikować na stanowisko Specjalista ds. Finansowo-Księgowych? Dodatkowo przyda się informacja czy rekrutacja nadal jest tak... niestandardowa??? Chyba nie jestem dobra w takim cudownaniu i wolę konkrety na rozmowie. Będę wdzięczna.

Zizi

@Nicknick a to są tu auta służbowe ?

Zostaw merytoryczną opinię o APN Promise - Warszawa

• Jak się pracuje w APN Promise?

Zobacz opinie na temat firmy APN Promise tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Promise?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Promise?

Kandydaci do pracy w APN Promise napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Promise
2.9/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Domaniewska 44A
    02-672 Warszawa