APN Promise

Opinie o APN Promise

Iza

Czy ktoś był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie APN Promise? Jak wygląda rozmowa i jakich pytań można się spodziewać? Jakie trzeba mieć doświadczenie? To ważne informacje dla osób, które chcą się tutaj zatrudnić.

Admin

A dokładnie czego można spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej, bo trochę nie chce mi się wierzyć że o takie rzeczy pytają j/w.

rrrrrrrr przez duże R

chyba mało osób chodzi na te rozmowy, albo chodzą i nikt nie zostawia opinii!!! ale na pewno trochę wyzysku w tej firmie jest... może HR by się odezwał//a i napisała.

róża

Kto by nie został @em jak zwykły account mangaer ma tutaj umowę o pracę, duży socjal nawet jakieś wakacje pod gruszą do tego szkolenia z języków obcych..no sorry mimo, że to korporacja to chyba każdy z nas marzy gdzieś tam o takie stabilności, szkoda, że inne firmy tego nie oferują ;/

em

Przeszłam cały proces rekrutacji i zaczęłam pracę od czerwca. Na razie jestem bardzo zadowolona, super atmosfera i podejście do pracownika. Ludzie pracują tu po kilkanaście lat, co uważam za duży plus.

aska

Byłam na "słynnej rozmowie" i naprawdę nie ma czego się bać. Owszem osoba rekrutująca próbuję nas "zagiąć" za pomocą kliku zbędnych pytań, ale bez większego stresu.

Guzik
@ala93123 12.02.2017 17:42
o co Cię pytali ?

Czy byłaś na rozmowie w tej firmie? Mam ochotę tam aplikować.... Ale nie wiem czy wymagają jakiegoś konkretnego doświadczenia oprócz tego jest wpisane w ofertę pracy...

em
@Guzik 15.02.2017 23:22

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Wiadomo, że doświadczenie jest ważne, ale liczy się podejście, znajomość branży i kontakty jeśli aplikujesz na stanowisko handlowe.

michal

Pracowałem w APN 2 lata w dziale technicznym. Ogólnie polecam. Rozmowa kwalifikacyjna nie jest taka ciężka jak opisujecie (byłem na gorszych)... Praca ciekawa, dużo projektów w obszarze produktów Microsoft. Dostęp do szkoleń i egzaminów za darmo :-) No i dla mnie najważniejsze - atmosfera w pracy...

konrad

faktycznie, podczas rekrutacji pytają o planowaną rodzinę, dzieci, kredyt. to chyba podpada pod jakiś paragraf ? nie mówiąc już o tym iż osoba rekrutująca pyta o symbole z elektroniki, przebieg studiów i wymianę stacji roboczych z windows 95.. WTF ?!

olka

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko młodszego specjalisty ds finansowych to jakiś żart. Z tego co widzę niezależnie od stanowiska zawsze padają te same pytania: nałogi, kredyty, rodzina. Słynna układanka z kogucikiem rządzi - wtf? Czy na podstawie ułożenia klocków oni myślą, że znajdą dobrego pracownika?! Śmiech śmiech śmiech i żenada. Oczywiście sprawdzanie charakteru pisma również ma miejsce. No i sam pan rekrutujący - gentlemanem to on nie jest... A szkoda bo bycie w Radzie nadzorczej chyba do takich podstaw etycznych zobowiązuje. Ogólnie ni polecam!

Niki

O zobowiązania finansowe pytają celowo. jeśli masz rodzinę i kredyt mieszkaniowy na plecach, to jesteć idealnym kandydatem. Bardzo łatwo będzie cię przymusić do pracy w nadliczbowych godzinach, strasząc cię, że cię zwolnią. BTW nie jestem pewny, czy mogą w ogóle zadawać tego typu pytania.

abc

Aplikowalem na handlowca. Rozmowa bardzo dziwna, jakbym startował do jakiegoś FBI, CIA, zabrakło chyba tylko testów sprawnościowych ;) Najpierw pytania z zakresu studiow (zupelnie inna działka niż IT), potem sprawdzanie charakteru pisma (WTF?), potem ukladanka tangram (kogucik rzadzi;) , nastepnie case na firme z 30 komputerow z windows 95 (LOL!), a potem HIT ! pytania o nałogi, kredyty/zobowiazania finansowe, rodzine, dzieci... Litosci! Taka rekrutacja jest ŻENUJACA ! Czy szanowny członek zarzadu myśli że to jakiś Google, Apple czy NASA a rekrutacja to CYRK ? Zacznijcie traktować kandydydatów poważnie ! Po stosunku współwłaścicieli do kandydatów - NIE POLECAM !

IT
@abc 13.02.2016 14:45

Nic się nie zmieniło. Potwierdzam rekrutacja wyglądała identycznie jeszcze dodatkowo policzenie całek, granic itp oraz zapamiętywanie szczegółów z dokumentu A4. Dodatkowo diagramy układów scalonych tak na rozgrzewkę dla osoby na stanowisko administratora (WTF!)

Juz nieaktualne

Koń

Aplikowałem jako specjalista na stanowisko Pre-Sales. Z 10cio letnim doświadczeniem nie spodziewałem się pytań dt. zajęć na uczelni, Windows 95, układania klocków TANGAM, pisania ręcznie zdań w celu rozpoznawania charakteru pisma i sprzedaży na 30 komputerów. Paranoja, nie polecam.

Pasibrzuchon

Byłem na rozmowie i nie polecam. Jakiś stary ktoś mnie rekrutował (nie pamiętam kto), który nie miał pojęcia nic o programowaniu (aplikowałem na programistę) i dlatego też pytania były z innych dziedzin. Jeśli ktoś jednak się zdecyduje to polecam pobawić się układanką TANGRAM, jedno z zadań to będzie ułożenie jakiegoś obrazka. Będzie też sprawdzanie charakteru pisma.

bysiu

srednio

Zostaw opinię o APN Promise - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APN Promise