SEVENET S.A.

Gdańsk

Opinie o SEVENET S.A.

Dominika

SEVENET S.A. dziś jest w ERGO ARENA Gdańsk na Absolvent Talent Days 2017 największych targach pracy https://www.sevenet.pl/24,lista_aktualnosci_2013 Czy może ktoś z Was jest właśnie tam lub już wrócił i rozmawiał na stoisku firmy o zatrudnieniu? Wykorzystaliście tą szansę? A może kogoś już pracodawca zaprosił na rozmowę rekrutacyjną? Dajcie znać.

gsrt

@ frait - ale może jest dobra atmosfera co też jest naprfawde bardzo istotne w dzisiejszych czasach.

Frait

Owszem, na pewno dlatego. Tylko powinni się zastanowić dlaczego muszą wciąż powielać rekrutację? A no dlatego, że proponowane warunki są naprawdę słabe. Wielu ludzi zostałoby w firmie, gdyby nie warunki finansowe. Każdy idzie do pracy za chlebem a nie dla wolontariatu, a oni robią z człowieka byle co. Jak ktoś szuka pracy to przeważnie idzie do Sevenetu żeby wpadł jakiś grosz i szuka dalej, docelowo takiej, której dotychczas znaleźć się nie udało. W Warszawskim biurze chodzą słuchy, że "każdy" szuka czegoś innego, czy to normalne? Firma wymieniła 60% pracowników w ciągu 2 lat. Żenada.

Frait

Sevenet ma tak dużą rotację pracowników, że pewnego ranka, gdy wszedłem na 1 piętro w Gdańskim biurze nie poznałem z 30 osób nikogo (wówczas pracowałem tam ponad rok).Co się na to składa? Bardzo niskie wynagrodzenia w stosunku do konkurencji, ciężkie negocjacje podwyżek. Irracjonalne cele, które mają przyczynić się do EWENTUALNEGO awansu. Dodatkowo firma ma wiele problemów z realizacją własnych zobowiązań wobec klientów, co również wynika z ogromnej rotacji i utraty wielu wysokiej klasy specjalistów. Obecnie 70% pracowników stanowią młokosy chcące "gdzieś" rozpocząć karierę lub osoby, którym tam wygodnie i mają swój ciepły "*****dołek", bo praktycznie ich zadania ograniczyły się do minimum. Brak szkoleń i rozwoju zawodowego, do wszystkiego trzeba dojść bez wsparcia firmy. Nie polecam pracodawcy, nie pamiętam nikogo z nowo zatrudnionych, co by został tam więcej niż 6 miesięcy.

ogar

ktoś był na rozmowie o pracę w dziale marketingu? jakie warunki i forma zatrudnienia? Pozdro

smutnaprawda

Firma coraz bardziej swym klimatem przypomina korpo, ciągła walka o stołki na górze nie bacząc co w ogóle dzieje się na dole, a na dole wykruszona kadra inżynierów pracująca 24x7 plus multum przewijających się osób (tzw. praktykantów), które we wszystkich działach z jednej strony wpadają zdobywają w krótkim terminie doświadczenie i z drugiej strony wypadają ze zdobytą wiedzą do innych firm z lepszym wynagrodzeniem, wynagrodzenia poniżej przeciętnej, co też powoduję taką rotacje, można to opisać tak "Mężczyzna z kryzysem wieku średniego, który kosztem swojego zdrowia fizycznego, dogadza sobie wszelakimi wykwintnymi daniami oraz luksusami pod różną postacią, jednocześnie tyjąca jak balon, przez co nie widzi swojego członka oraz, grzybicy stóp plus żylaków, które w niedługim czasie mogą doprowadzić do poważnych powikłań"

zuza

Nie zgadzam się z opinią, pracuję w firmie od kilku lat. Atmosfera jest dobra, wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy. Dodatkowo firma oferuje pełen pakiet socjalny.

YoghurtNaturalny

Praca - luzik i nuda, nic sie nie dzieje. Firma spada na dno. Nie można negocjować podwyżki. Czyli pracujesz do emerytury za 1200 netto.

Zostaw opinię o SEVENET S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEVENET S.A.