RK Consulting

Gdańsk

Opinie o RK Consulting

Bor

To lepsze niż kabaret! Trafiłem tu zupełnie przez przypadek. Nie jestem ani z Bydgoszczy ani z branży. Ale ubaw miałem po pachy czytając to co tu niektórzy "wypocili" - przysięgam przeczytałem do końca! Tak na poczatek: -cieszcie sie, że w ogóle macie pracę! -jak się wam praca nie podoba to zawsze można i należy zmienić -módlcie się do Boga (obojetnie jakiego bo każdy może wierzyć w co mu się podoba) ,że nie musicie pracować 12 godzin dziennie + -jak wynagrodzenie za małe ale praca odpowiada to dorabiajcie na pół etatu w drugiej firmie (standard na świecie). -o firmę się nie martwcie,że upadnie. Was zwolni i zacznie sprzedawać przez internet. Na waszym miejscu to bym się trochę sprężył. Jak widzę zagubione spojrzenia i posępne twarze sprzedawców to mi się odechciewa przychodzić do sklepu (horror!) -jeżeli ktoś ma notoryczny problemy z podporządkowywaniem się przełożonym niech założy własną działalność i spróbuje na "swoim" ja tak robie od 5 lat -no a tym którzy zieja nienawiścią do całego świata i którym brak elementarnej kindersztuby polecam terapię w poradniach dla społecznie nieprzystosowanych (bezpłatne). to tyle, miłego dnia każdemu kto nie boi się wyzwań i kocha życie

Zostaw opinię o RK Consulting - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RK Consulting