GOYELLO
3 37 6 1

Opinie o GOYELLO

D.

Najlepsza rekrutacja na jakiej byłem. 1. Rozmowa techniczna, dali laptop zrób to i to ( czytanie danych z pliku i napisz jakieś przetwarzanie tych danych ) po czym rekruter wychodzi i pracujesz z dostępem do internetu, tak jak realnie się pracuje. I to przeszedłem. 2. Rozmowa z PM'em, jak byś zaprojektował bazę danych pod takie i takie rozwiązanie, pytania o wzorce projektowe, głównie tematy architekturalne. Miła pogawędka ale niestety feedback byl "Wiem, że zrobiłbyś każde zadanie jakie bym Ci dał, ale nie bylibyśmy w stanie porozmawiać" tu chodziło rekruterowi o to, że nie znałem nazw technicznych rozwiązań, ale wiedziałem jak je zrobić. Tak głęboki feedback pomógł mi ponieważ zacząłem się uczyć tych konkretnych określeń i nie mam takiego problemu na innych rozmowach, a sam nie byłem tego problemu świadomy. Polecam, chociaż się nie dostałem :)

Agnieszka
@D. 12.07.2018 07:11

To bardzo dobrze, że opisałeś cały proces rekrutacyjny do firmy GOYELLO. Dzięki temu i inne osoby zainteresowane pracą w tej firmie będą mogły się do rekrutacji bardziej przygotować i nie być podczas niej zaskoczonym. Czy jest tu ktoś kto w ostatnim czasie dostał się do GOYELLO i może napisać jakie posiada doświadczenia związane z tą firmą?

Administrator

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie GOYELLO? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Kierownik Projektu

Witam, brałem udział w rekrutacji na stanowisko Kierownika Projektu - wraz z przynajmniej 3 osobami które znam. Pomimo kilku godzin spędzonych na rozmowach i rozwiązaniu kilku juskejsów nikt nie dostał pracy. Za to firma uzyskała ciekawe informacje od kilku kierowników - za darmo. Słyszałem, że na stanowisko Analityka Biznesowego zadziałał ten sam proces. Czy Goyello szukało darmowych konsultacji?

Peter Horsten
@Kierownik Projektu 10.09.2017 09:56

Dear Kierownik Projektu, Thanks for sharing your feedback and concerns. Unfortunately, because I do not know who you are, I can only reply in a general way. If needed, I am most willing to explain things in more detail to you in person. During the project manager recruitment process you mentioned, we had to conclude that none of the candidates was matching our expectations. After some reflection we concluded a project manager would not fit our Agile culture and project approach. We decided to focus on developing the Scrum Master role and to recruit additional Scrum Masters in case needed. I do not now who your source is, but we have recently hired two applicants as a Business Analyst. It is true that it was not easy to find them and that the process took a while, but we only hire when we feel there is a good (preferable a perfect) match. Another issue you bring up is the expertise applicants share with us during job interviews/assessments. I would like to assure you – and that is what we tell applicants before they start their tasks as well – that ideas applicants share with us are used for the recruitment process only. In general we ask them to solve challenges we have been facing with our clients in the past, which enables us to better judge their answers.

Agnieszka

Dla osób zainteresowanych pracą polecam przeczytać wywiad z firmą GOYELLO na serwisie gowork.pl http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,56414,wywiad-katarzyna-szemro-kamila-pyszka. Może wiele kwestii po przeczytaniu tego wywiadu zostanie rozwiązanych. Ktoś już czytał?

Łużyn

Na jakie stawki można liczyć w Goyello? Chodzi mi o poziom seniorski (5+ lat doświadczenia), B2B. Niestety firma, choć prezentuje się bardzo sympatycznie, wpisuje się pod tym względem w nasz niedobry krajowy standard, nie ujawniając w swych ofertach nawet szerokich widełek. Z reguły oznacza to, że stawki nie są wysokie - zwłaszcza w zestawieniu z faktem, że firma rekrutuje programistów wśród studentów, no i z opiniami tutaj.

Kamila Pyszka
@Łużyn 21.04.2017 00:01

@Łużyn cieszy nas, że analizujesz nasze oferty pracy i poszukujesz informacji - zachęcam w związku z tym do pytania u źródła i bezpośredniego kontaktu :) Nawiązując do Twojego spostrzeżenia, że rekrutujemy programistów wśród studentów chciałabym sprostować, że na stanowiska programistyczne zatrudniamy wyłącznie osoby z doświadczeniem komercyjnym. Natomiast nasz program stażowy jest ofertą skierowaną do osób, które posiadają wiedzę i umiejętności programistyczne, ale nie mają jeszcze komercyjnego doświadczenia w tym obszarze. Pozdrawiam Cię i mam nadzieję do usłyszenia, Kamila Pyszka

Agnieszka

Czytaliście wywiad z GOYELLO? Znajduje się na portalu GoWork.pl w specjalnie wyróżnionej kolorem czerwonym zakładce - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,56414,wywiad-katarzyna-szemro-kamila-pyszka Można dowiedzieć się wielu przydatnych informacji!

ŁukaszR

Super firma, spędziłem w Goyello ponad rok. Poznałem wspaniałych ludzi, od których można się bardzo dużo nauczyć. Firma inwestuje w pracowników, daje możliwość zrobienia certyfikatów, stawia na Agile, motywuje do uprawniania sportu. Szczególnie pozdrawiam kolegów i koleżanki z FCG i managerów Pawła i Rafała. Zachęcam również do wzięcia udziału w rekrutacji, to nic strasznego:-).Pierwszy etap jest z HR polega na poznaniu się (pozdrawiam Kamila :-)), drugi to rozmowa techniczna, trzeci z managerem PB lub RB, gdzie dogadacie szczegóły. Jeżeli przed wysłaniem CV macie jakieś obawy to mam nadzieje że je rozwiałem. Polecam i Pozdrawiam!! ŁukaszR

ŁukaszR

Super firma, spędziłem w Goyello ponad rok. Poznałem wspaniałych ludzi, od których można się bardzo dużo nauczyć. Firma inwestuje w pracowników, daje możliwość zrobienia certyfikatów, stawia na Agile, motywuje do uprawniania sportu. Szczególnie pozdrawiam kolegów i koleżanki z FCG i managerów Pawła i Rafała. Zachęcam również do wzięcia udziału w rekrutacji, to nic strasznego:-).Pierwszy etap jest z HR polega na poznaniu się (pozdrawiam Kamila :-)), drugi to rozmowa techniczna, trzeci z managerem PB lub RB, gdzie dogadacie szczegóły. Jeżeli przed wysłaniem CV macie jakieś obawy to mam nadzieje że je rozwiałem. Polecam i Pozdrawiam!! ŁukaszR

ktos

Nieprofesjonalne podejście do rekrutacji, zwlekanie z odpowiedzią i nietrzymanie się terminów, jak już przyjdzie co do czego to zarobki na pewno nie należą do najwyższych, delikatnie mówiąc.

Kamila Pyszka
@ktos 11.11.2016 01:37

Dziękujemy za komentarz. Jest nam niezmiernie przykro, że w ten sposób to odebrałeś. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie podjąć decyzji od razu, staramy się kontaktować w umówionym terminie i o tym informować. Jeśli zależało Ci na ostatecznej decyzji wcześniej (np. ze względu na udział w innych procesach rekrutacyjnych) to zdecydowanie bezpośredni kontakt z nami byłby najbardziej efektywnym rozwiązaniem. Szkoda, że choć finalnie nie otrzymałeś od nas propozycji współpracy, to z góry zakładasz, że „zarobki na pewno nie należą do najwyższych, delikatnie mówiąc”. Piszesz anonimowo, a chętnie dowiedzielibyśmy się, na czym w Twoim odczuciu polegał brak profesjonalizmu - tylko w taki sposób moglibyśmy dokonać jakiejkolwiek zmiany. W imieniu swoim i Goyello życzę Ci powodzenia w dalszym rozwoju kariery zawodowej i pozdrawiam serdecznie.

njo

Odnośnie zaftrudnienia i tak najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich bo ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @wipol. Widocznie atmosfera dopisuje.

Kamila Pyszka

Dziękuję za informację i przepraszam za tę sytuację. Prześledziłam listę spotkań w ostatnim czasie i upewniłam się, że nikogo nie pominęłam, wysyłając informację zwrotną. Jeśli wiadomość nie dotarła do Ciebie, może to oznaczać problem z zewnętrznym systemem, którego używam do tego celu. Bardzo mi przykro, że brak kontaktu został w tak negatywny sposób przez Ciebie zinterpretowany. Każdego kandydata darzę szacunkiem i absolutnie nie chciałabym, żeby ktoś poczuł się źle potraktowany. W sytuacji takiej, jak opisana, warto również skontaktować się bezpośrednio z rekruterem i poprosić o feedback. Miałabym wówczas szansę szybciej zdiagnozować błąd systemu i zapobiec podobnym sytuacjom. Zapewniam, że furtka do Goyello jest otwarta w przyszłych rekrutacjach.

Asti

Niedawno byłam w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej. Pomimo zapewnień odnośnie kontaktu, nie otrzymałam jakiejkolwiek informacji zwrotnej, ani telefonu, ani maila, kompletnie nic. To mało profesjonalne i wystawia bardzo złe świadectwo tej firmie. Kandydat może odnieść wrażenie, że jest w oczach rekrutera tak "słaby", że nie zasługuje nawet na odrobinę szacunku, że w przyszłości i tak nie będzie z tego kandydata "pożytku", więc nie ma co marnować czasu na kontakt, bo i tak nie zostawimy sobie w tym przypadku "otwartej furtki" na przyszłe rekrutacje.

anonim

(usunięte przez administratora)

Kamila Pyszka

Dziękujemy za opinię, to dla nas cenne. Niemniej z naszej perspektywy na pewno ważne jest, aby mieć świadomość, że trudno jest pracodawcy zaoferować oczekiwane wynagrodzenie, jeśli kandydat nie odpowiada w pełni profilowi oferowanego stanowiska, nawet jeśli ma wieloletnie doświadczenie.

Gal Anonim

No nie zamierzam nikogo oczerniac zwlaszcza w Internecie. Pamiętaj że musisz naprawdę dobrze się zaprezentować bo u mnie umiejętności programistyczne nie wystarczyły (mimo że ich poziom został dobrze oceniony )

Gal Anonim

Trafiłem tu przypadkowo ale i ja dorzucę swoje "trzy grosze". Dosyć niedawno ubiegałem się o posadę w firmie GOYELLO i muszę powiedzieć, że podczas rozmowy rekrutacyjnej byłem potraktowany bardzo profesjonalnie. Pytania były bardzo konkretne (no może poza kilkoma pod koniec rozmowy gdy już rekrutujące mnie osoby "spuściły" nieco z tonu i rozmawialiśmy o nieco mniej biznesowych aspektach). Podczas rozmowy jak i po niej czułem, że zrobiłem dobre wrażenie i że poradziłem sobie z pytaniami rekrutacyjnymi na bardzo dobrym poziomie. Niestety nie udało mi się dostać ... ale za to dostałem odpowiedź zwrotną (czego nie wszystkie firmy praktykują). Szkoda tylko, że podając uzasadnienie, które sprawiło że nie dostałem się do GOYELLO - podano dosyć błahy powód, którego poprawa zajęłaby maksymalnie tydzień pracy pod okiem profesjonalnego lidera, ale to moja ocena - skoro według nich nie nadawałem się to ok ale mogliby powiedzieć to wprost a nie podając wymigujący powód. To jedyne moje zastrzeżenie. Poza tym wszystko OK jeżeli chodzi o samą rekrutację.

mp

Witam, widziałem, że szukacie administratora Windows. Co jeżeli ktoś ma małe doświadczenie z bazami danych MS SQL? Czy jest to czynnik, który mocno wpływa na zatrudnienie? Chcę wiedzieć zanim wyślę CV :) ps. czy jest jakakolwiek szansa, aby dowiedzieć się jakie są widełki na stanowisku admina u was? (ewnetualnie 6000zł netto - więcej czy mniej)

anonim

(usunięte przez administratora)

Kamila Pyszka

Tak, to prawda obecnie rekrutujemy do zespołu administratorów. (usunięte przez administratora) Jednocześnie dodam, że na tej pozycji kluczowe jest dla nas doświadczenie i samodzielność w obszarze zarządzania systemami Windows, komunikatywność i dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie. Odpowiadając o pytanie o "starego" administratora, to ma się dobrze :)Pozdrawiam serdecznie.

Kamila Pyszka

Jest nam miło, że zainteresowała Cię nasza oferta pracy. Zapraszamy Cię zatem do odwiedzania naszej strony internetowej www.goyello.com oraz do zaaplikowania na wybraną ofertę (zakładka: kariera). W sytuacji pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: kariera@goyello.com, (usunięte przez administratora). Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora)

Ewa Tokarska

Dziękuję za Twoją opinię. Szkoda, że jest anonimowa, gdyż tylko bezpośredni dialog i konkretna sytuacja prowadzi do zmian. W Goyello cenimy sobie otwartą i szczerą komunikację. Ponadto rzeczywiście cenimy ludzi, którzy chcą się rozwijać i uczyć, nie tylko po studiach, ale przez całą swoją karierę. Dowodem tego są nasi pracownicy. Nie wiem co masz na myśli przez „kolesiostwo”. Zależy nam na tym, żeby atmosfera pracy była dobra dla każdego. Jesteśmy otwarci na uwagi i na podjęcie konkretnej akcji, jeśli jest taka potrzeba. Musimy jednak najpierw dokładnie poznać istotę sytuacji. Chętnie porozmawiam na ten temat z Tobą indywidualnie. Zapraszam Cię do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie. Ewa Tokarska

Tryptyk

Ogólnie jestem zadowolony z pracy w Goyello niestety z doświadczenia mogę powiedziec że na chwilę obecną jest to firma w której nie ma co zapuszczać korzeni na za długo... Straszliwe kolesiostwo szczególnie widoczne po stronie teamu java. Psuje mi to całą atmosferę i radość z pracy. Firma dobra dla studentów na początku kariery moim zdaniem.

Ewa Tokarska

Cześć, dzięki za komentarz. W ostatnim czasie z sukcesem udało nam się zakończyć kilka procesów rekrutacyjnych i zatrudnić fantastycznych kolegów i koleżanki. Dzięki temu jest nas już 100 :) (usunięte przez administratora) Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Goyello zapraszam do indywidualnego kontaktu, nasze aktualne oferty znajdziesz tu: (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie, Ewa Tokarska

Miś uszatek

Po co dajecie mailowa informacje zwrotna,ze na wysłana aplikacje odpowiecie w ciagu 3dni roboczych jak potem nie jestescie w stanie sie z tej deklaracji wywiązać? Generalna moja opinia o rekrutacji: kiepsko.

Kamila Pyszka
@Miś uszatek 13.05.2015 18:02

Dziękujemy za opinię. Zależało nam, by skontaktować się z każdym, kto do nas aplikuje. Jednak przekonaliśmy się, że wywiązanie się z danego słowa nie zawsze jest możliwe. Zdecydowaliśmy się więc zmienić zasady komunikacji z naszymi kandydatami. Obecnie kontaktujemy się z wybranymi osobami. Mamy nadzieję, że ta zmiana będzie sprzyjała dobrym relacjom, niezależnie od ostatecznego efektu rozmów. Nadal jesteśmy otwarci na uwagi i gotowi do usprawniania naszego procesu rekrutacji. Pozdrawiamy, zespół Goyello

Kamil

Porządna, dynamicznie rozwijająca się firma która do pracowników podchodzi jak do normalnych ludzi... Tak w dużym skrócie mógłbym napisać o Goyello jako jej aktualny pracownik. Tutaj możesz podejść do twojego Team Lidera, czy do np. Petera i wprost powiedzieć co ci nie pasuje i z jakiego powodu. Zawsze możesz liczyć na rozmowę i nikt ci za to głowy nie urwie. Białe rękawiczki? Oh, cmon... Podstawą w Goyello jest rozmowa i naprawdę zdrowe podejście do pracownika. Ok, czasem mogą się zdarzyć zgrzyty z tego czy innego powodu bo ludzie są różni. Charakter, temperament czy pretensje z przebiegu rozmowy rekrutacyjnej... Wiele czynników może mieć wpływ na to niezadowolenie i potem niestety powstają anonimowe hejty. Dziecinada. Wiele osób które aplikują szuka tzw. złotego strzału i odpadają podczas rekrutacji bo zwyczajnie brakuje im np. elementarnej wiedzy. Sam niestety odsiałem w ten sposób parę osób na rekrutacji. Na zdrowy rozsądek... Czy ktoś z Was chciałby pracować w poważnym projekcie dla dużego klienta i dzielić się współodpowiedzialnością za jego powodzenie z osobą która prześliznęła się przez rekrutacją na warunku? No właśnie... Moim zdaniem oczernianie firmy w przypływie złości czy też niezadowolenia to już zdrowo trąci brakiem dobrego wychowania. Nie poszło ci na rozmowie? Czemu nie chcesz spróbować raz jeszcze? :) Drzwi są przecież zawsze otwarte... Ja w Goyello pracuję trochę ponad dwa lata i jestem z tej pracy zadowolony. Nie jestem ani studentem bez kompetencji zawodowych ani desperatem który nie miał wyjścia i przyszedł do firmy "dobrej na początek w IT". W moim przypadku to był świadomy wybór a ja sam jestem doświadczonym certyfikowanym testerem z ponad 6 letnim stażem zawodowym. Chciałem pracować w tej firmie, z tymi ludźmi i brać udział w tych wszystkich licznych projektach które są na tapecie w Goyello. Da się? Goyello oferuje bardzo duże możliwości rozwoju indywidualnego oraz zawodowego. Chcesz pogłębiać swoją wiedzę jako np. developer? Zapraszamy! Certyfikat? Studia? Wszystko można wynegocjować :) A jeśli np nie koniecznie masz plan na swój własny rozwój zawodowy to są tu ludzie którzy mogą ci i w tym pomóc. Atmosfera jest tu naprawdę dobra a pracując tu masz okazję rozwijać się pracując w najnowszych technologiach i w towarzystwie przyjaznych osób, które posiadają ogromne doświadczeniem zawodowe. Przez cały okres mojej pracy w Goyello chyba tylko raz usłyszałem odmowę od Team Lidera w przypadku jakiegoś szkolenia na które chciałem się wybrać ale i to w bardzo ludzki sposób. Merytorycznie, konkretnie i z uzasadnieniem które łatwo było mi zaakceptować. Sama strona finansowa też wygląda całkiem nieźle. Ile sobie wypracujesz tyle dostaniesz. Taka prawda. Tu doceniana jest przede wszystkim uczciwość, solidność oraz pracowitość więc jeśli jesteś skłonny/a włożyć w swoją pracę trochę serca to na pewno nie zostanie to pominięte przy okazji ewaluacji.

Kwejk
@Kamil 24.03.2015 22:07

Ile ci zapłacili za taką opinię?

Ewa Tokarska

Dzień Dobry, Dziękujemy za informację na temat przebiegu rekrutacji. Staramy się, aby rozmowy odbywały się punktualnie, jednak czasem zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Mogą one spowodować niewielkie opóźnienia. Przykro nam, że najwyraźniej było to dla Pani nieprzyjemne doświadczenie. Podczas rozmowy rekrutacyjnej chcemy poznać kandydata jak najlepiej. Jednocześnie przykładamy wagę do przyjaznej atmosfery spotkania. Pozdrawiamy, zespół Goyello

gość

Jakiś czas temu byłam na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie i Pani K zadała mi około 10 podobnych pytań, m.in. "a jak pani sobie radzi ze stresem?" "jak znosi pani stres?" "co robi pani, gdy jest zdenerwowana?" "co panią stresuje?" "co jest w stanie wyprowadzić panią z równowagi?" "jaki ma pani sposób na zdenerwowanie?" Szczerze, już to o czymś świadczy. Czekałam 20 min, aż łaskawie zrobią sobie kawe. Profesjonalne podejście.

NotAhumanResource

Można się upajać hurraoptymizmem i iść owczym pędem za sloganami budowania zespołów z "pozytywną energią" i sprzyjającą aurą, można, ale od wypalenia zawodowego niedaleko. Ludzie i atmosfera wśród pracowników jest faktycznie godna pracy w tej firmie i to ludzie - sami w sobie, są tym spoiwem. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że kadra zarządzająca oraz satelitarne jednostki to weterani, albo raczkujący fascynaci branży skupionej wokół, jak to się modnie określa, "treningu personalnego". W pracy zespołowej, strukturze organizacji, metodzie, którą firma się chwali przy każdej okazji, liczą się jeszcze inne wartości jak wiedza, doświadczenie i profesjonalizm. Niestety doświadczony w pracy człowiek tych cech już nie może od kadry oczekiwać, a już na pewno wymagać, bo spotka go porażka, ale taka załatwiona w białych rękawiczkach. Indywidualny rozwój i ścieżki "Agile", jeżeli "spowiedzi" na częstych tzw. ewaluacjach, można nazwać zachowaniem i rozwojem indywidualnych ścieżek swojej wyboistej kariery to ogólny skala barometru wartości sięgnie dna Bałtyku. A co do metod zwinnych, każdy kto miał kontakt z tą metodologią szybko potwierdzi słowa samego scrum-mastera, że "nie jesteśmy jeszcze tak adżajlowi". Zgodzę się, że to dobra firma na początek kariery w IT, wielki pozytyw za to, że studenci mają szansę odbyć płatne (podkreślam płatne) praktyki, a to rzadkość dzisiaj. Ale z drugiej strony, warto się zastanowić też nad jednym faktem, z czym firma się z resztą nie kryje i używa argumentu do pozyskiwania klienta (głównie w Holandii) odnośnie konkurencyjnej ceny pracy polskiego programisty, która jest średnio 2-3 mniejsza, a wydajność proporcjonalnie większa. Ogólnie w tej firmie zachęcanie do postawy nie-wiedzącego-co-robić, wszystko-pytającego jest sportem a dawanie dobrych rad świetną rozrywką, szczególnie tych, którzy sami "trenerzy" nigdy by nie skorzystali będąc w podobnej sytuacji. Jakieś podobieństwa i skojarzenia?

K

W Goyello pracowałem niecały rok. Dobrze wspominam ta firmę, sporo się nauczyłem, nabrałem doświadczenia i poznałem wielu ciekawych ludzi, z którymi kontakt mam do dziś. Szefostwo, czyli Peter i Kasia to sympatyczne osoby, z którymi kontakt jest swobodny. Zorganizowali parę fajnych firmowych imprez (n.p. Wigilia w Harnasiu w Sopocie). Pracowałem tam, kiedy jeszcze byłem studentem i nie było problemów z elastycznym czasem pracy, urlopami przed egzaminem czy dłuższym urlopem na dokończenie magisterki. Co do pierwszej opinii (anonim) to nie widzę sensu w paru rzeczach. Czemu jakakolwiek firma IT miałaby cenić "miernych ale wiernych"? To nie kościół :) "Polskie zarobki" - ja też nie zarabiałem tam kokosów ale przed pracą tam byłem studentem z rocznym dośw.; pracowałem na 3/4 etatu w luźnych godzinach i w końcu sam zgodziłem się na pracę za określoną kasę, więc dla mnie nie ma problemu. Ogólnie, moim zdaniem jest to dobra firma na początek kariery w IT.

Lukasz

@anonim - nie wiem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w branży IT, czy też przyzwyczajenie do pracy w biedronce i ciągłych marzeń o milionach od początku zmusiły Cię do napisania tego komentarza. W GOYELLO pracowałem na początku jego istnienia, jedynym powodem dla którego odszedłem była gotówka. Nie, nie płacono mi jak niewolnikowi - po prostu dostawałem tyle ile chciałem w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, co z biegiem czasu niestety przestało mi wystarczać :) [usunięte przez moderatora] nie miałem okazji poznać, jednak - jak w każdej normalnej pracy - jeśli jesteś do niczego i pasożytujesz na firmie - nie spodziewaj się aplazu. Co do "rotacji studentów" - w większości firm zatrudniani są studenci, o dziwo - zostają ci najbardziej pracowici i sumienni, a nie "mama i tak mi da kasę" i "jestem świetnym programistą helloworld'ów". Tak więc podsumowując ( i wyczuwając dziwną niechęć do GOYELLO ) - byłeś kiepski, nie nadawałeś się - mcdonald's ma dla Ciebie pracę programisty kasy fiskalnej ;)

Peter Horsten

Interesting opinion. I would like to learn from this. Looks like someone is disappointed. Unfortunately this is something that happens from time to time in working relationships. But in my opinion it's not nice to put names of people in a public review when you are anonymous yourself. It's impossible to reply in person, or to get more details. Peter Horsten In general I think the situation in our office is a bit different than expressed in the review. We like to cooperate with energetic people, who realize that we are a growing company. People who fit to our way of thinking. I wouldn't call us a Dutch company, because we are Polish. It's only me who's Dutch. Purely based on private investment we are trying to realize a healthy company, which is not easy in today's economy. I would love to exchange thoughts with the anonymous person. For sure we can learn from it. I am the last one to claim that we are doing everything right.

anonim

Holenderska firma z polskimi zarobkami, zasada wyznawana przez kadre zarzadzajaca mierny ale wierny, nie placa za nadgodziny i [usunięte przez moderatora] zarzadzajaca dzialem [usunięte przez moderatora]co klnie jak szewc. Duza rotacja studentow z PG.

Zostaw opinię o GOYELLO - Gdańsk

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOYELLO