counter
3 38 39 5 1

Popularne opinie

Agnieszka

Dla osób zainteresowanych pracą polecam przeczytać wywiad z firmą GOYELLO na serwisie http://gowork.plhttp://www.gowork.pl/opinie_czytaj,56414,wywiad-katarzyna-szemro-kamila-pyszka. Może wiele kwestii po przeczytaniu tego wywiadu zostanie rozwiązanych. Ktoś już czytał?

Tak13Nie

D.

Najlepsza rekrutacja na jakiej byłem. 1. Rozmowa techniczna, dali laptop zrób to i to ( czytanie danych z pliku i napisz jakieś przetwarzanie tych danych ) po czym rekruter wychodzi i pracujesz z dostępem do internetu, tak jak realnie się pracuje. I to przeszedłem. 2. Rozmowa z PM'em, jak byś zaprojektował bazę danych pod takie i takie rozwiązanie, pytania o wzorce projektowe, głównie tematy architekturalne. Miła pogawędka ale niestety feedback byl "Wiem, że zrobiłbyś każde zadanie jakie bym Ci dał, ale nie bylibyśmy w stanie porozmawiać" tu chodziło rekruterowi o to, że nie znałem nazw technicznych rozwiązań, ale wiedziałem jak je zrobić. Tak głęboki feedback pomógł mi ponieważ zacząłem się uczyć tych konkretnych określeń i nie mam takiego problemu na innych rozmowach, a sam nie byłem tego problemu świadomy. Polecam, chociaż się nie dostałem :)

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Aspire Systems Poland?

Konstanty Nowy wpis

A może firma nie ma aktualnie potrzeby zatrudniania nowych pracowników. Bardzo dobre opinie pod każdym względem więc i wymagania duże.

TakNie2
Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 316 dni.

Czy ktoś wie ile mniej więcej trwa proces rekrutacyjny w Aspire Systems Poland? Bo składałem już parę CV i zastanawiam się ile może potrwać rozpatrzenie kandydatury :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 329 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Aspire Systems Poland?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

D.

Tak7Nie

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie GOYELLO? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Kierownik Projektu

Witam, brałem udział w rekrutacji na stanowisko Kierownika Projektu - wraz z przynajmniej 3 osobami które znam. Pomimo kilku godzin spędzonych na rozmowach i rozwiązaniu kilku juskejsów nikt nie dostał pracy. Za to firma uzyskała ciekawe informacje od kilku kierowników - za darmo. Słyszałem, że na stanowisko Analityka Biznesowego zadziałał ten sam proces. Czy Goyello szukało darmowych konsultacji?

Peter Horsten
@Kierownik Projektu

Dear Kierownik Projektu, Thanks for sharing your feedback and concerns. Unfortunately, because I do not know who you are, I can only reply in a general way. If needed, I am most willing to explain things in more detail to you in person. During the project manager recruitment process you mentioned, we had to conclude that none of the candidates was matching our expectations. After some reflection we concluded a project manager would not fit our Agile culture and project approach. We decided to focus on developing the Scrum Master role and to recruit additional Scrum Masters in case needed. I do not now who your source is, but we have recently hired two applicants as a Business Analyst. It is true that it was not easy to find them and that the process took a while, but we only hire when we feel there is a good (preferable a perfect) match. Another issue you bring up is the expertise applicants share with us during job interviews/assessments. I would like to assure you – and that is what we tell applicants before they start their tasks as well – that ideas applicants share with us are used for the recruitment process only. In general we ask them to solve challenges we have been facing with our clients in the past, which enables us to better judge their answers.

Tak13Nie

Łużyn

Na jakie stawki można liczyć w Goyello? Chodzi mi o poziom seniorski (5+ lat doświadczenia), B2B. Niestety firma, choć prezentuje się bardzo sympatycznie, wpisuje się pod tym względem w nasz niedobry krajowy standard, nie ujawniając w swych ofertach nawet szerokich widełek. Z reguły oznacza to, że stawki nie są wysokie - zwłaszcza w zestawieniu z faktem, że firma rekrutuje programistów wśród studentów, no i z opiniami tutaj.

TakNie1
@Łużyn

@Łużyn cieszy nas, że analizujesz nasze oferty pracy i poszukujesz informacji - zachęcam w związku z tym do pytania u źródła i bezpośredniego kontaktu :) Nawiązując do Twojego spostrzeżenia, że rekrutujemy programistów wśród studentów chciałabym sprostować, że na stanowiska programistyczne zatrudniamy wyłącznie osoby z doświadczeniem komercyjnym. Natomiast nasz program stażowy jest ofertą skierowaną do osób, które posiadają wiedzę i umiejętności programistyczne, ale nie mają jeszcze komercyjnego doświadczenia w tym obszarze. Pozdrawiam Cię i mam nadzieję do usłyszenia, Kamila Pyszka

Agnieszka

Czytaliście wywiad z GOYELLO? Znajduje się na portalu http://GoWork.pl w specjalnie wyróżnionej kolorem czerwonym zakładce - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,56414,wywiad-katarzyna-szemro-kamila-pyszka Można dowiedzieć się wielu przydatnych informacji!

ŁukaszR

Super firma, spędziłem w Goyello ponad rok. Poznałem wspaniałych ludzi, od których można się bardzo dużo nauczyć. Firma inwestuje w pracowników, daje możliwość zrobienia certyfikatów, stawia na Agile, motywuje do uprawniania sportu. Szczególnie pozdrawiam kolegów i koleżanki z FCG i managerów Pawła i Rafała. Zachęcam również do wzięcia udziału w rekrutacji, to nic strasznego:-).Pierwszy etap jest z HR polega na poznaniu się (pozdrawiam Kamila :-)), drugi to rozmowa techniczna, trzeci z managerem PB lub RB, gdzie dogadacie szczegóły. Jeżeli przed wysłaniem CV macie jakieś obawy to mam nadzieje że je rozwiałem. Polecam i Pozdrawiam!! ŁukaszR

ŁukaszR

Tak3Nie

ktos

Nieprofesjonalne podejście do rekrutacji, zwlekanie z odpowiedzią i nietrzymanie się terminów, jak już przyjdzie co do czego to zarobki na pewno nie należą do najwyższych, delikatnie mówiąc.

Tak9Nie

@ktos

Dziękujemy za komentarz. Jest nam niezmiernie przykro, że w ten sposób to odebrałeś. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie podjąć decyzji od razu, staramy się kontaktować w umówionym terminie i o tym informować. Jeśli zależało Ci na ostatecznej decyzji wcześniej (np. ze względu na udział w innych procesach rekrutacyjnych) to zdecydowanie bezpośredni kontakt z nami byłby najbardziej efektywnym rozwiązaniem. Szkoda, że choć finalnie nie otrzymałeś od nas propozycji współpracy, to z góry zakładasz, że „zarobki na pewno nie należą do najwyższych, delikatnie mówiąc”. Piszesz anonimowo, a chętnie dowiedzielibyśmy się, na czym w Twoim odczuciu polegał brak profesjonalizmu - tylko w taki sposób moglibyśmy dokonać jakiejkolwiek zmiany. W imieniu swoim i Goyello życzę Ci powodzenia w dalszym rozwoju kariery zawodowej i pozdrawiam serdecznie.

Tak4Nie2

njo

Odnośnie zaftrudnienia i tak najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich bo ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @wipol. Widocznie atmosfera dopisuje.

Kamila Pyszka

Dziękuję za informację i przepraszam za tę sytuację. Prześledziłam listę spotkań w ostatnim czasie i upewniłam się, że nikogo nie pominęłam, wysyłając informację zwrotną. Jeśli wiadomość nie dotarła do Ciebie, może to oznaczać problem z zewnętrznym systemem, którego używam do tego celu. Bardzo mi przykro, że brak kontaktu został w tak negatywny sposób przez Ciebie zinterpretowany. Każdego kandydata darzę szacunkiem i absolutnie nie chciałabym, żeby ktoś poczuł się źle potraktowany. W sytuacji takiej, jak opisana, warto również skontaktować się bezpośrednio z rekruterem i poprosić o feedback. Miałabym wówczas szansę szybciej zdiagnozować błąd systemu i zapobiec podobnym sytuacjom. Zapewniam, że furtka do Goyello jest otwarta w przyszłych rekrutacjach.

Asti

Niedawno byłam w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej. Pomimo zapewnień odnośnie kontaktu, nie otrzymałam jakiejkolwiek informacji zwrotnej, ani telefonu, ani maila, kompletnie nic. To mało profesjonalne i wystawia bardzo złe świadectwo tej firmie. Kandydat może odnieść wrażenie, że jest w oczach rekrutera tak "słaby", że nie zasługuje nawet na odrobinę szacunku, że w przyszłości i tak nie będzie z tego kandydata "pożytku", więc nie ma co marnować czasu na kontakt, bo i tak nie zostawimy sobie w tym przypadku "otwartej furtki" na przyszłe rekrutacje.

Tak8Nie1

Kamila Pyszka

Dziękujemy za opinię, to dla nas cenne. Niemniej z naszej perspektywy na pewno ważne jest, aby mieć świadomość, że trudno jest pracodawcy zaoferować oczekiwane wynagrodzenie, jeśli kandydat nie odpowiada w pełni profilowi oferowanego stanowiska, nawet jeśli ma wieloletnie doświadczenie.

Gal Anonim

No nie zamierzam nikogo oczerniac zwlaszcza w Internecie. Pamiętaj że musisz naprawdę dobrze się zaprezentować bo u mnie umiejętności programistyczne nie wystarczyły (mimo że ich poziom został dobrze oceniony )

Gal Anonim

Trafiłem tu przypadkowo ale i ja dorzucę swoje "trzy grosze". Dosyć niedawno ubiegałem się o posadę w firmie GOYELLO i muszę powiedzieć, że podczas rozmowy rekrutacyjnej byłem potraktowany bardzo profesjonalnie. Pytania były bardzo konkretne (no może poza kilkoma pod koniec rozmowy gdy już rekrutujące mnie osoby "spuściły" nieco z tonu i rozmawialiśmy o nieco mniej biznesowych aspektach). Podczas rozmowy jak i po niej czułem, że zrobiłem dobre wrażenie i że poradziłem sobie z pytaniami rekrutacyjnymi na bardzo dobrym poziomie. Niestety nie udało mi się dostać ... ale za to dostałem odpowiedź zwrotną (czego nie wszystkie firmy praktykują). Szkoda tylko, że podając uzasadnienie, które sprawiło że nie dostałem się do GOYELLO - podano dosyć błahy powód, którego poprawa zajęłaby maksymalnie tydzień pracy pod okiem profesjonalnego lidera, ale to moja ocena - skoro według nich nie nadawałem się to ok ale mogliby powiedzieć to wprost a nie podając wymigujący powód. To jedyne moje zastrzeżenie. Poza tym wszystko OK jeżeli chodzi o samą rekrutację.

Tak5Nie

mp

Witam, widziałem, że szukacie administratora Windows. Co jeżeli ktoś ma małe doświadczenie z bazami danych MS SQL? Czy jest to czynnik, który mocno wpływa na zatrudnienie? Chcę wiedzieć zanim wyślę CV :) ps. czy jest jakakolwiek szansa, aby dowiedzieć się jakie są widełki na stanowisku admina u was? (ewnetualnie 6000zł netto - więcej czy mniej)

Zostaw merytoryczną opinię o Aspire Systems Poland - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aspire Systems Poland
3/5 Na podstawie 38 ocen.