Opinie o Nge Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nge Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nge Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nge Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Czy Nge Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

@Pytanie

Dzień dobry, aktualnie firma NGE Polska nie organizuje staży dla studentów ale nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej.

Elżbieta
@Magda

Dzień dobry, w razie czego ile mniej więcej stanowisk zazwyczaj na tego typu staże jest dostępnych do obsadzenia?

Magda Nowy wpis
@Elżbieta

Obecnie nie organizujemy staży dla studentów, jednak nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości. Liczba dostępnych miejsc może się różnić w zależności od aktualnych potrzeb firmy. Zachęcamy do regularnego śledzenia naszej strony internetowej.

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 7200 PLN to dobra stawka w firmie Nge Polska Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy w Nge Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Magda Nowy wpis
@Pytanie

Szczerze cieszymy się, że to pytanie zostało postawione, ponieważ uważamy atmosferę pracy za jeden z kluczowych czynników naszego sukcesu. W NGE Polska dążymy do stworzenia środowiska, w którym nasi pracownicy nie tylko efektywnie współpracują, ale także się ze sobą integrują. Organizujemy spotkania integracyjne oraz promujemy otwarte komunikowanie się na wszystkich poziomach organizacji. Zależy nam na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i wsparciu, co przekłada się na pozytywną atmosferę wśród członków zespołu. Wierzymy, że silne relacje między pracownikami są kluczowe dla osiągnięcia wspólnych celów.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Nge Polska Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Systemowy?

@Pytanie

Dzień dobry, podczas procesu rekrutacyjnego można spodziewać się m.in. pytań merytorycznych (natury technicznej), dotyczących dotychczasowego doświadczenia zawodowego oraz zrealizowanych projektów, a także wyobrażeń co do pełnionej roli i przyszłości w firmie.

Teresa
@Magda

A czy rekrutacja jest jednoetapowa? Czy jest kilka etapów?

@Teresa

Rekrutacja jest jednoetapowa.

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nge Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko IT Infrastructure Specialist?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
(19 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Inżynier elektroniczny ds. projektowania
Elektrometal Energetyka S.A.
(187 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Agata
Inne

Dzień dobry! Mam pytanie czy ktoś się orientuje czy szykują rekrutacje?

Paulina
@Agata

Dzień dobry, Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko Inżyniera bezpieczeństwa IT, jednak firma jest nastawiona na rozwój, dlatego zachęcamy do wysyłania CV również na stanowiska, na które nie prowadzimy aktywnej rekrutacji.

Wojciech
Inne

Witam. Chciałbym wiedzieć, jak po pandemii radzi sobie firma Nge Polska? Chcę ustalić, czy po prostu firma funkcjonuje normalnie, czy może niestety część za zatrudnionych do tej pory pracowników musiało pożegnać się z pracą. Fajnie będzie móc to ustalić, dlatego zachęcam do merytorycznych odpowiedzi.

Paulina
@Wojciech

Witam, Pandemia nie wpłynęła na funkcjonowanie firmy. Podczas trwającej pandemii nikt nie stracił pracy, wręcz przeciwnie, firma rozwija się, zatrudnia nowych pracowników i poszerza obszary działania.

Zostaw merytoryczną opinię o Nge Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Nge Polska Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kartuska 228a
    80-125 Gdańsk
  • NIP: 5832901503 REGON: 220054379 KRS: 0000236270

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188