Clickmeeting Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Clickmeeting Sp. z o.o.

Agata
użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej Clickmeeting Sp. z o.o. można znaleźć informacje, że poszukiwani są kandydaci na stanowisko Account Manager B2B. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojej aplikacji? Co wyróżnia tego pracodawcę na tle innych firm z branży? Każda dodatkowa informacja może być pomocna dla osób, które na wątek trafiły szukając opinii na temat swojego przyszłego miejsca pracy.

eq
użytkownik zarejestrowany

Ja to bym się chętnie załapał na takiego kierownika ds. rynku MH. Zawsze można liczyć na urozmaicone zarobki, więc wynagrodzenie jest w pełni adekwatne do powierzanych obowiązków. A wypłata terminowa?

Zostaw opinię o Clickmeeting Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clickmeeting Sp. z o.o.