GetResponse Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o GetResponse Sp. z o.o.

Mela

JuNx
@Mela 09.10.2017 10:18
W takim razie prosto z mostu: jakie są zarobki? Wszędzie naokoło na Oliwie 2800 na rękę to minimum, a co proponuje GR?...

Proponuję dodać jakieś stanowisko czy coś :) Minimum w przypadku PM'a, programisty czy supportu to nieco różne światy nie sądzisz?

Hotsauce
@JuNx 10.10.2017 21:29

Np dla prawnika?

Mela

Customer Service

Marta

@AK dlaczego nie można awansować z rekrutacji wewnętrznej, skoro się odbywa? W nich zazwyczaj wygrywają najlepsi, a jak rozumiem firma takich szuka, skoro jeżeli nie widzi potencjału wewnątrz swoich struktur, to uruchamia rownież rekrutacje zewnętrzne. Czy inaczej to wygląda?

AK

Employer branding rzeczywiscie swietny, ale wolalabym zarabiac porzadne pieniadze niz dostawac soczek z rana. Starzy pracownicy to takie koleczko wzajemnej adoracji. O ile od razu nie startujesz na stanowisko managerskie, nigdy nie awansujesz z rekrutacji wewnetrznej. Popracowalam rok, poznalam pare fajnych osob, ale inna firma mnie znalazla i zaproponowala prace za 2x wieksze pieniadze, wiec podziekowalam GR.

Marta

@Rico czy w takim razie w firmie funkcjonuje jakiś pakiet benefitów pozapłacowych? Dla wielu pracowników oprócz samego wynagrodzenia, to jego istnienie świadczy rownież o dobrym zatrudnieniu i pracodawcy, który realizuje zasady CSR.

Rico

Firma wyróżniająca się swoim podejściem do pracownika. Mało jaka firma ma w swojej strukturze dział odpowiedzialny za dobre samopoczucie pracowników firmy (Employer Branding). Social z jakim można spotkać się w firmie jest niespotykany - śniadania, soczki jednodniowe, owoce, ciasta, dopłaty do lunchu, opieka zdrowotna, karta multisport, szkolenia, zajęcia nauki języków obcych w firmie, wyjścia i wyjazdy integracyjne. Miła atmosfera w pracy i dobrze określony zakres obowiązków. Pracuje tutaj od pół roku i jestem cały czas zachwycony i mile zaskakiwany przez swojego pracodawce :)

Marta

@Robert rekrutacja u nich nadal trwa, ofert jest sporo więc może przez to są też opóźnienia. W każdym razie warto skontaktować się z kimś innym niż działem rekrutacji, na ich stronie można łatwo znaleźć kontakt

Ja

@pytający Umowa o pracę jest preferowana i wiąże się z nią większość benefitów. Jeżeli ktoś chce pracować na zasadzie b2b to jest taka możliwość oczywiście. @Agata Myślę, że tak ale zależy od stanowiska. W Gdańsku pracują osoby nie tylko z Polski, a większość działań prowadzonych jest w kontekście zagranicy. Do tego dochodzą źródła wiedzy, konferencje itp. wszystko raczej po angielsku. Ale nie ma się co bać, są kursy językowe dla pracowników :)

Agata

Czy w GR należy znać biegle język angielski?

pytający

Czy firma GR daje możliwość zatrudnienia się na działalność czy jest ograniczona tylko do umowy o pracę? Dla niektórych to kluczowe kryterium.

Anna

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. p. Ciechorskiej - niekompetencja i brak ogłady w kontaktach biznesowych. W tej firmie mam wrażenie, że wszyscy nalezą do jakiejś sekty. Ktoś wyżej napisał o wysokich zarobkach, to wytłumaczcie mi dlaczego oni wszyscy chodża tak brzydko i tanio ubrani?

Nick
@Anna 08.02.2017 13:34

Moni
@Nick 22.08.2017 15:11
typowe korpo kilka set metrów dalej ... "oliwski mordor" i białe kołnierzyki czekają z otwartymi rękoma :)...

Otóż to. Mam "przyjemność" pracować w tym Mordorze i wczoraj zaliczyłam swoje pierwsze poważne załamanie nerwowe. Dlatego z ciekawością zerkam na GetResponse :)

cinek

Duża rotacja i klimat niestety siada

Spodobało mi się określenie "od 15 lat utrzymuje się na rynku" heh. GR faktycznie od ponad 15 lat jest w branży ale na rynku polskim praktycznie nas nie ma bo tutaj nie ma zbytu. Co do pracy - są kanapeczki z rana, są soczki 1 dniowe, w poniedziałki owocki, w piątki ciasto. Do tego dopłaty do obiadów i można an rowerki śmigać do pracy za co dostaniesz zeta/km. Standardem są już multisporty i ubezpieczenie zdrowotne. Co do pensji to trudno powiedzieć - masa osób pracuje tu od 5-10lat także chyba nie jest źle :) Co jest najważniejsze? Ekipa - takiego luzu to ja nie widziałem nigdzie. Faktycznie jeśli jest temat do zrobienia to trzeba pocisnąć i np. przejsć w weekend do roboty ale jest to docenione - nie dość, że nadgodziny normalnie płatne po bożemu to jeszcze jest szansa by Ci pizze czy inne szamy kupili za Twoje "oddanie" - banalna sprawa ale takie drobne gesty się docenia.

neizadowolony

Dramatyczne oprogramowanie, od 3 dni próbuje wysłać kampanie - adresy się nie importują, nikt nie umie wyjaśnić dlaczego, kampanie nie dodają. Interface nieintuicyjny, w systemie mam 100 kampanii okazało się, że żeby jedną małą rzecz zmienić w jednej muszę zmieniać to we wszystkich ręcznie! Cały dzień z głowy. Nie polecam

GetResponse

Witam, W GetResponse zatrudniamy osoby na umowę o pracę, zatem zachęcamy do aplikowania. pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!:) Kasia Urbaniak Communication & Employer Branding Manager

klawiatura

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko JavaScript Developera. Zadzwoniła do mnie Pani z HR i miała wysłać email, pod który miałem wysłać próbki kodu, jednak nie odezwała się. Po jakimś czasie zadzwoniła inna Pani z tej firmy i poinformowała, że tamta Pani jest na urlopie i że w ramach rekrutacji mam zrobić zadanie. Zrobiłem zadanie przed czasem, wysłałem, po jakimś czasie otrzymałem wiadomość, że zadanie przekazano do oceny i niebawem dowiem się o wyniku, niestety od tamtej pory zero odzewu.

Robert
@klawiatura 31.08.2015 17:04

Mam takie same doświadczenia. Zadanie wysłane przed czasem, kilkukrotna olewka mojego pytania o to kiedy rozpatrzą wysłany kod , a rekruterka która rzekomo miała "przeprowadzać mnie przez każdy etap rekrutacyjny" nie raczy nawet odpisać na maile ani odebrać telefonu. Strata czasu i ogólnie nie polecam.

Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie GetResponse Sp. z o.o. oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o GetResponse Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GetResponse Sp. z o.o.