Opinie o Massimo Dutti w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Massimo Dutti, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Massimo Dutti o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Massimo Dutti w Warszawa

Julia

Pracowałam w Massimo Dutti w Arkadii przez 2 lata. Warunki jakie oferują są dobre i zarobki też są okej. Wiadomo, że nie są to bardzo duże kwoty, ale w pracy nie tylko pieniądz się liczy. Uważam, że w Arkadii jest NAJLEPSZY ZESPÓŁ!! Atmosfera w pracy jest bardzo fajna. Kadry kierownicze są super. Da się z nimi dogadać, są bardzo wyrozumiali. Bardzo polecam pracę w tym miejscu.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Massimo Dutti?

byly pracownik

Pracowałam w Massimo w Złotych Tarasach, dobra praca na okres studiów. Racja grafik się zmienia, ale też jak miałam egzamin/wizytę u lekarza to mogłam się z kimś zamienić. Raz ja zamieniałam się dla kogoś, raz ktoś za mnie. Fajny uniform, mili ludzie, możliwości rozwoju. Trafiłam na bardzo fajny zespół! Ja z zarobków byłam bardzo zadowolona, jak na niepełny etat to moim zdaniem fajne kwoty. Nie ma co się spodziewać że zarobisz 2000 netto pracując na pół etatu... Wiadomo jest to praca ciężka fizycznie, ale naprawdę jest ok. Świetna praca na początek studiów.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Massimo Dutti zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Julia Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma okresu próbnego i umowę zlecenia tez raczej nie dają.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Massimo Dutti?

Oliwka
@Pytanie

yyy na rekrutacji w sklepie to w ogóle nie pytają o angielski, mnie przynajmniej nie pytali, choć wiadomo, że w sklepie z klientami się przyda znajomość ang, chyba że chodzi ci o rozmowę na kierownicze stanowisko to nie wiem bo pracowałam jako sprzedawca

Sylwia
@Oliwka

A o co Cię pytano na rekrutacji? :D Chciałabym wiedzieć jak się dobrze przygotować do rozmowy w Massimo Dutti :) Czy pracodawca skupiał się na CV czy była to luźniejsza rozmowa? I po jakim czasie wiedziałaś czy udało Ci się dostać pracę tutaj?

Majlub Nowy wpis
@Oliwka

Na jakim etacie pracowałaś? Możesz powiedzieć, jak wyglądało twoje wynagrodzenie? Ilość godzin-kwota Jak wyglądają premie w massimo? Dostaje się je do każdej wypłaty?

Lana Nowy wpis
@Sylwia

W ogóle się nie skupiali na CV w moim wypadku bo nie miałam doświadczenia, skończyłam dopiero co pisać matury ???? Pytali mnie czy znam markę, jaki jest klient, jakie produkty oferują, jak bym obsługiwała takiego klienta, w sensie czego on oczekuje. Nie było mi trudno bo moja mama kocha te ubrania ????Dodatkowo pytania o to jakie mam oczekiwania względem tej pracy, czy jestem gotowa pracować popołudnia i weekendy a właśnie takiej pracy szukałam. Przygotowałam się wcześniej bo czytałam o marce i przeglądałam ich stronkę, odpowiedź miałam następnego dnia, powiedzieli mi co i jak z zarobkami i zaprosili po papiery do umowy. Zaczęłam pracować tydzień później i muszę powiedzieć, że cieszę się, że trafiłam tam, a nie gdzieś do restauracji itd. Polecam!!!!

Agnieszka
@Julia

A jaką macie kwote na umowie o pracę za pół etatu? Ja mam mniej niż najniższa krajowa :/ plus premie.

Majlub
@Julia

A mogłabyś napisać na jaki etat pracowałaś (lub ile godzin średnio robiłaś) i jakie dostawałaś wynagrodzenie za to? Premie są duże?

Agnieszka Sulima -Pyrka
Klient

Zakupiłam w październiku kartę podarunkowa dla mojej siostry do dnia dzisiejszego karty nie można aktywować nikt nie potrafi mi wyjaśnić dlaczego . Siostra narobiła sobie wstydu w sklepie . Zachowanie infolini koszmar w sklepie tez koszmar nie polecam karty sklepu tez już nie polecam koszmar koszmar 400 zł poszło do kosza

Maja
@Agnieszka Sulima -Pyrka

Tez mialam problem z aktywacja - nie dostalam zadnych informacji w nailu jak to zeobic, ale dostalam pomoc na czacie. Karta aktywowana

Kierownik Sklepu
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa na stanowisko kierownika dość dziwna w porównaniu do innych firm, Pan zadaje pytania pod firmę Inditex, tak aby ktoś z tej firmy dostał tą pracę, szczegółowe pytania dotyczące produktów w sklepie, szczegóły wskażników, do każdej odpowiedzi Pan za chwilę zadaje pytanie , aby znowu udzielić podobnej odpowiedzi, chyba specjalnie, aby komuś zabrakło słów, i przy każdej odpoiwiedzi mówi"co jeszcze?"trochę to bezsensu , marnowanie wszystkich czasu zamiast zadać kilka konkretnych pytań

Pytania

Który produkt ze sklepu byś kupiła? po odpowiedziach zawsze pytanie I co jeszcze?, Jak pracujesz z produktem? a po chwili co jest najwazniejsze w pracy z produktem? dokładne pytania o wskaźniki w byłych firmach, Jakie były? Jaki to procent? itd.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

byly pracownik

@byly pracownik

Bardzo dziękuję za Twoją wyczerpującą opinię na temat pracy w Massimo Dutti. Wspomniałaś o tym, że podoba Ci się uniform pracowniczy, a możesz właśnie napisać coś więcej na temat dress code'u w tej firmie?

Viola
Klient

Jak wygląda praca w MD na Promenadzie? Może ktoś napisać czy umówa jest skonstruowana ok? Są jakieś haczyki? Faktycznie jest wypowiedzenie 2 tyg albo za porozumieniem stron?

Sara
Kandydat

Jaka zniżkę zakupową oferuje MD swoim pracownikom ?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Massimo Dutti? Ktoś coś?

Nie wiem

Co to jest system 12/12?

Jan

Pracowałem w Massimo Dutti w Arkadii jeszcze jako młody, uczący się chłopak. To właśnie głównie dla takich osób jest ta praca - pracujących przy okazji studiowania, dorabiających sobie. Praca w stosunku do innych sklepów była niezła, być może znaczenie miała inna grupa docelowa, inny klient który pojawiał się w sklepie, niż w tych których pracowałem wczesniej. Większość sprzedawców pracowała na 1/2, 3/4 etatu, niektórzy na 1/4 lub cały etat - choć tutaj trzeba było sobie na to 'zapracowac'. Elastyczny grafik - co oznacza, że poznajesz swój grafik raz na miesiąc ale zmienia się on bardzo często, z tygodnia na tydzień, a nawet z dnia na dzień. Bardzo często pojawiały się prośby przyjścia do pracy nawet w ten sam dzień. Jeśli chodzi o kierownictwo i tzw. zarządzanie to tutaj po latach pracy w innych organizacjach, mogę powiedzieć, że osoby zarządzające, z którymi pracowałem, nie nadają się do swojej roli. Raczej większość kierowników i dyrektorów to osoby bardzo długo pracujące w sklepach odzieżowych, przechodzace przez cały proces życia sklepu, więc przyzwyczajone do tej specyficznej branży, dlatego po zostaniu takim kierownikiem lub dyrektorem są niesamowicie dumne ze swojego stanowiska, niestety, jak również uwidacznia się ich niewiedza, zapewne przez brak odpowiednich szkoleń, na temat szerokopojetego zarządzania procesami oraz zasobami. Wiele osób jest niegotowa do rozwiązywania problemów, nie radzącą sobie ze stresem oraz z naciskiem na zwiększenie sprzedaży, co bardzo często wyładowywali na zwykłych sprzedawcach. Co do zarobków - stanowisko sprzedawcy, uwzględniając premie na cały etat to około 2200-2500 zł, ciekawe bo na 1/2 lub 1/4 wynagrodzenie wychodziło korzystniej przeliczając na godzinę. Stanowisko VM (ten od ekspozycji ubrań według instrukcji z góry) - 3000-3500, zastępca kierownika nieco więcej i kierownik około 1,5 - 2 średnie krajowe. Dla pracujących wyłącznie w sklepach: jeśli ktoś uważa, że to dużo - nie, nie jest. Z takim wysiłkiem i czasem poświęconym innej branży, jesteście w stanie zarobić znacznie więcej. Z plusow- ludzie, często robiący fantastyczne rzeczy, inspirujący. Chociaż rotacja to minus dla organizacji, ja się cieszę się, że było ich tak dużo.

Maciej

Pracowałem we flagowym sklepie, na początku byłem sprzedawcą> potencjałem na VM > a finalnie zostałem asystentem kierownika sklepu. Fantastyczny zespół ( ZT), potem miałem przyjemność pracy w Promenadzie-> tam zespół był równie ambitny. Kadry kierownicze w obu sklepach były fantastyczne. Firma daje ogromne możliwości rozwoju, jeśli jest się zdeterminowanym. Ze strony pracodawcy zabrakło mi zdecydowanie szkoleń, które są kluczowe na stanowiskach funkcyjnych oraz zbyt często zmieniał się grafik (czasami 4-5 x w tygodniu!) Polecam tego pracodawce, natomiast podkreślam, że jest to praca dla osób z bardzo mocnymi nerwami, a przede wszystkim dla osób, które znają swoją własna wartość, bo często będą poddawane próbie z tego tytułu. Nie omieszkam dodać, że pracowałem (zawsze będę to podkreślał) z najlepszym kierownikiem (ówczesny DT) jakiego w swoich 6 latach pracy miałem. Dała mi i dla całego zespołu tak dużo wsparcia i zrozumienia jak żaden inny kierownik. Nie bała się we mnie uwierzyć i kolokwialnie rzecz ujmując jest "ojcem" mojego rozwoju! Jest dla mnie wzorem i poprzeczką, do której będę z całego serca próbował doskoczyć! Myślę, że na takiego kierownika czeka się całe życie!

Natalia

Dobra firma i dobry pracodawca więc jeśli komuś odpowiada taka praca to warto!!

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

bylypracownik
@Pytanie

umowa o pracę, pierwsza na 12 miesiecy, druga juz na czas nieokreslony. Ja bylam super zadowolona z pracy tam, mialam fajny zespol i kierowniczka byla bardzo mila.

Czy Massimo Dutti praktykuje "luźne piątki"?

nikodem

W życiu

lol
@Pytanie

jak mialyby wygladac luzne piatki w sklepie odziezowym? to sa chyba pytania jakiegos bota

Bogna

Jestem zaskoczona tymi opiniami, słyszałam, że firma jest dobrym pracodawcą a tu wprost przeciwnie oceniacie.

Najgorsza praca w zyciu

Wytrzymałam tam 9 miesięcy i najlepsza decyzja mojego życia było odejście stamtąd, nauczcie się traktować ludzi normalnie - bo się da, a później oczekujcie cudow, bo z takim chaosem i traktowaniem ludzi nigdy nie pozbędziecie się rotacji i ciagle będzie niezdrowe ciśnienie i presja. Pracowałam w MD, pracowałam w oysho i wszędzie jest jedno i to samo. Niby brandy z pozoru podające się za „butiki” a od środka zgnilizna... struktury regionalne to drugi temat rzeka. Stanowczo odradzam.

KASIA

Stanowczo odradzam prace Massimo Dutti w Arkadii! Kierownictwo tam to jakaś pomyłka! (usunięte przez administratora) zmiany często do 1 czy 2 w nocy, po czym dowiadujesz się, że ze te godziny nocne są płatne tylko 1 zł brutto wiecej!! Brak jakich kolwiek szkoleń dla nowych pracowników, rotacja tam jest non stop, wszyscy sie zwalniaja przez (usunięte przez administratora) tego salonu, która sama nic nie potrafi a oczekuje tego od wszystkich pracowników, jeśli zatrudniasz sie na pół etatu lub 3/4 to przeważnie bedziesz robił cały i nikt nie będzie się Ciebie pytał o zdanie czy chcesz robić nadgodziny! Jedyny plus to zniżka pracownicza do innych sklepów.

nienienienie

Ja też zdecydowanie nie polecam, pracując na 1/2 etatu z nadgodzinami wychodził mi prawie cały etat. Grafik zmienia się co chwile, bez porozumienia z pracownikiem i nawet bez informacji ze strony menagera co wiązało się z koniecznością sprawdzania grafiku codziennie w różnych godzinach aby mieć pewność, że nic się nie zmieniło. Zbyt mało osób zatrudnionych, czasami byłam sama na dziale damskim a czasami nawet sama musiałam obsługiwać kasę i dział męski. Wszyscy nastawieni na utarg a nie na atmosferę w pracy. Zniżki do Inditexu są miłym dodatkiem ale poza tym żadnych benefitów. Uniform jeden na sezon co wiąże sie z tym, że jak praktycznie codziennie byłam w pracy to nie miałam czasu oddać go do prania (bo nie wolno prac garnituru w pralce) więc chodziłam 2/3 miesiące w niewypranym uniformie. Buty które były aktualnie w sezonie były tak niewygodne ze wszystkie dziewczyny chodziły w stopach poobklejanych w plastrach i z odciskami ale nie moża było mieć swoich podobnych bo to przecież niechlujne... Jeszcze muszę wspomnieć, że w looku który trzeba mieć są pomalowane usta na czerwono co jest bardzo niefunkcjonalne i przy dłuższych zmianach przestaje wygladać estetycznie. Zdecydowanie nie polecam pracy w Massimo

Lilou

Czy dostaje się ten strój w którym chodzisz podczas pracy, kiedy się już zwolnisz ?

xoxo~
@Lilou

U nas się nie otrzymywało, dopiero przechodził na własność jak zmienil się uniform na kolejny sezon, a tak w trakcie trwania oddawane były i wysyłane do Hiszpanii.

Anna

Jeżeli myślicie o pracy tutaj , to zdecydowanie ODRADZAM !! To była moja najgorsza praca ! Ciągle zmienianie grafiku , nie tylko z dnia na dzień , a w godzinach pracy możesz być poinformowana ze masz być dłużej. Brak osób na salonie ! Nie jednokrotnie zamykałam SAMA CAŁY DZIAŁ , w czasie wyprzedaży i siedziałam na 30 min dłużej , czasami do 23-30! O 24 mogli napisać SMS ze o 6 rano trzeba wyjść do pracy. Rotacja pracowników jest ogromna , bo w takich nie ludzkich warunkach nie da się pracować !!! Czasami aż po 7 godzinach w pracy wychodziłam zjeść , bo wcześniej nie wypuszczali, kiedy już nie mogłam normalnie pracować !! Czasami z godzinę się czekało żeby pójść do toalety albo napić się wody ! NIE JEST TO NOTMALNE!! A co mnie najbardziej przeraziło , ze jak byłam dłużej w toalecie (przepraszam za takie szczegóły ) np ręce myłam , mogłam usłyszeć przez słuchawkę :*czemu tak długo tam jesteś !!* Pracowałam u swoich butach i miałam tylko jedną koszulkę i garnitur, bo nikt nie mógł tym się zająć (chociaż niejednokrotnie prosiłam o koszulce albo golfie na zmianę ). Proszę , jak nie chcecie po prostu stracić swój czas , nie idźcie tam pracować ! Zarobki minimalne, a praca ciężka , atmosfera nieprzyjemna i (usunięte przez administratora) Pracowałam we Wrocławiu w CH Wrocławia .

xoxo~
@Anna

Nie jest to jedyny brand inditexu, gdzie dzieją się takie rzeczy. Czytając Twoja opinie czułam jakbym opisywała swoje doświadczenia. Pracuje do końca czerwca i była to najlepsza decyzja w moim życiu ze zrezygnowałam z tej pracy. Odradzam zdecydowanie, brak szacunku, brak stabilizacji, zarobki to jeden wielki żart, a kierownictwo oderwane od rzeczywistości... za takie pieniądze i traktowanie nie utrzymacie nikogo na dłużej, a grafik będzie łatany non stop, bo nie będzie komu pracować. Jestem szczerze rozczarowana takim podejściem i pracując pół roku mam szczerze dość.

Kasia

Brak szacunku do pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Massimo Dutti - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Massimo Dutti