Avet Pharma Rafał Biskup Spółka Komandytowo-Akcyjna

Dolnośląskie

Opinie o Avet Pharma Rafał Biskup Spółka Komandytowo-Akcyjna

konsument

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć o jakości produkowanych przez tą firmę suplementów. Interesuje mnie MagnezB6 - czy rzeczywiście jest to mleczan magnezu i czy w takiej dawce jak na opakowaniu?

Szeregowy

Czego można spodziewać się na drugim etapie rekrutacji ? Jakie samochody są dla Przedstawicieli ?

Kandydat

Potwierdzam wszystko co jest wyżej napisane - warunki bardzo kiepskie. Szkoda czasu na jeżdżenie na rekrutację. Byłam na 2 etapie w Warszawie i jak usłyszałam warunki to się zastanawiałam, czy się śmiać, czy płakać. Dodatkowo kiepska i niedouczona kadra zarządzająca. Zatrudniają młode osoby bez doświadczenia bo nikt inny nie zgodzi się pracować za takie marne grosze.

Nick

Potwierdzam opinie "kot" szkoda czasu na rekrutację w tej firmie .

Apollo_440
@BylyPracownik 18.12.2016 06:32
Ja również potwierdzam jako pracownik. Warunki kiepskie, nawet bardzo kiepskie , a wymagania z kosmosu ! Podstawa marna,Premie...

Nasuwa mi się w takim razie pytanie - dlaczego tam jeszcze pracujesz skoro jest tak kiepsko ? Ta słaba podstawa to ile wynosi ? Netto ? jeśli możesz to napisz na priva - i_inform@interia.pl dzięki. właśnie się zastanawiam, czy tam aplikować, więc proszę o konkretne info

BylyPracownik
@Apollo_440 22.12.2016 09:29

Ale kto tam dalej pracuje, przepraszam? Nick jako były pracownik więc jak widać nie pracuje. Podstawa na rękę 1900 zł. Premia na kwartał 200 zł za wyrobienie planu.

kot

Byłem na rekrutacji, 2 etapy z czego drugi w Warszawie. Warunki kiepskie, niska podstawa, praktycznie żadnych benefitów. W sumie nie ma się co dziwić skora w tej firmie pracuje łącznie 8 osób. Okres próbny trwa 9 miesięcy, więc całkiem sporo. Po drugim etapie nawet nikt nie raczył zadzwonić jaki jest wynik, pomimo obietnic. Ogólnie nie polecam, produkty słabo rotują w aptekach.

Zostaw opinię o Avet Pharma Rafał Biskup Spółka Komandytowo-Akcyjna - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avet Pharma Rafał Biskup Spółka Komandytowo-Akcyjna