kierownik myjni

Wszystko to co napisał 'były' to czysta prawda. Do czerwonego pana MZ, opryskliwego, chamskiego buca, dodałbym jeszcze panią AB jego przyjaciółkę, która to pani będąc pod jego wpływem też wiele mu nie ustępuje.

kierownik myjni Nowy wpis

Karol Nowy wpis
@kierownik myjni

Czyli też pracowałeś w Grand Medicalu, tak? Może wymienisz dla odmiany plusy pracy w tym miejscu, pewnie też jakieś były? :) Co sądzisz np o o poziomie wynagrodzenia w tej firmie? Ile można tu zarobić?

@Karol Nowy wpis
@Karol

Z plusów to trzy przerwy, pierwsza o 6 rano po przyjściu do pracy na kawę, herbatę lub inne napoje. Druga o 9 a trzecia o 12. Jeszcze jednym plusem, jak nie ma pracy jest możliwość gry w karty. Co do wynagrodzeń to kwestia indywidualna.

Karol Nowy wpis
@@Karol

Okej, dzięki za info. A czy jesteś w stanie podać jakieś widełki chociaż? Na pewno pomoże to też innym użytkownikom poszukującym informacji o Grand Medical. :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Grand Medical Poland Sp. z o.o.?

były
 Problem

Mikrozakład, jakichś 5-6 operatorów na całą linię (od naważania po pakowanie). Chaos i dezorganizacja, dowiadujesz się co robisz ina jakim stanowisku danego dnia rano, żadnego planowania. Zaopatrzenie leży, często brakuje surowca i/lub materiałów w wyniku czego sytuyacja i plan produkcyjny może się zmienić natychmiast. Ale ponieważ lider jest również planistą, mechanikiem i czymkolwiek jeszcze to na nowy raport produkcyjny się czeka i czeka. Również chciałem nadmienić że pracuje tam najbardziej nieprzyjemna osoba z którą pracowałem w życiu, czerwony pan MZ. Bucowaty, chamski i opryskliwy. Ogółem przedziwna firma.

xyz
Klient

Telefon już podłączyli, czy nadal nie ma na rachunki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek

To prawda z ta rotacja? Ze jest tak duża ?

Janusz

Fajna firma, dobra praca w dobrej atmosferze dlatego też polecam pracę w firmie.

pbssie
@Janusz

taaa, jak tak super to ciekawe dlaczego każdy speidrala stamtąd. Roczna rotacja wśród szaraków 50%, tylko na górze bez zmian - beton nie do ruszenia

naturalnie
@pbssie

to chyba pisał ten magazynier, albo ktoś ze starej kadry, bo przecież boją się o pracę :D A to taka firma rozwijająca, że papier toaletowy jest bardziej rozwinięty. A góra się nie zmienia, bo prezes to połowy rzeczy nie wie, co się dzieje.

Erwin

@Kapitan Planeta Najgorzej jak ktoś zaczyna oceniać innych, może trzeba zacząć od siebie bo firma jest spoko!!

@Erwin

Rozumiem, że Ty jesteś zadowolony z pracy w Grand Medicalu. Czy mógłbyś podpowiedzieć, o jakich pieniądzach mowa, kiedy mowa o "wynagrodzeniu odpowiednim do kompetencji i wyników w pracy"? Pytam, bo szukają właśnie specjalisty kontroli jakości: http://grandmedical.pl/aktywne-zadania.html

Kuc z Bronksu
@Honorata

Ogłoszenie wisi na stronie od kilku lat. Wynagrodzenie jest marne. Licz bliżej minimum krajowego.

Nick
@Kuc z Bronksu

2200netto to na dobry początek. Zresztą to prokurent decyduje ile ci da i na ile wyceni "twoją wartość". Stała pensja to w granicach 2500 netto.

Edward
@Nick

Dzięki, że napisałeś na jakim poziomie jest wynagrodzenie. Ciekawi mnie, czy można je podwyższyć poprzez pracę w nadgodzinach lub starając się o premie za dobre wyniki? Chętnie się tego dowiem.

Nick
@Edward

No co ty :D możesz się tam naprodukować, ale za friko :D

Edward
@Nick

Brak dodatkowych benefitów to faktycznie niedogodność. Czy pracodawca oferuje szkolenia, które podnoszą kompetencje zawodowe i motywują pracowników do wydajnej pracy?

Barbarella
@Edward

Szkolenia? Jakie szkolenia? Najważniejsze, że prokurent ma najwięcej do powiedzenia. Reszta to szaraki od roboty.

Jan

dzień dobry, Czy znacie może numer telefonu do Grand Medical Poland? Na stronie jest podany 22 350 02 70, ale jest on nieczynny. pozdrawiam

Baleron
@Jan

Rachunki nie były opłacane to i stacjonarny nie działa. Trzeba mieć numer do kogoś w wewnątrz, bo jak to ktoś kiedyś mówił: "Jak będę chcieli to mnie znajdą"

Interstellar

Nie pracuję tam od kilku lat a Zus dalej mam nieopłacony.

X

Firma na trzy mniej. Zarobki słabiutko. O szkoleniach można zapomnieć, a żeby dostać podwyżkę trzeba awantury. Na stanowiskach kluczowych zarabia się mniej niż w dobrej firmie na pozycji specjalisty. Z ZUS też bywały problemy. Dobre miejsce, żeby zacząć. Można wiele zobaczyć i się nauczyć. Wszystko jest kwestią priorytetów.

Kapitan Planeta

Gorszej firmy na swojej drodze nie dało się spotkać. Najgorzej jak ktoś się bierze za zarządzanie jak nie umie tego robić. Byle wykorzystać za marne grosze.

Szczelina

Zarobki marne, praca taka sobie, atmosfera - zależy, ale bez szału. Ogólnie nie ma co polecać. Ludzie sami się zwalniają, więc to o czymś świadczy.

@Szczelina

Pamiętaj, że to nie tylko wysokość zarobków świadczy o danym pracodawcy. Na jego całkowity obraz składają się bowiem i inne, równie ważne, czynniki. A my chętnie poznalibyśmy resztę aspektów, związanych z warunkami pracy w firmie Grand Medical Poland. Czy oprócz normalnej wypłaty pracodawca ten oferuje Wam jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

G.
@Szczelina

(usunięte przez administratora) więc jak zachorujesz poważnie masz szansę, że kilka miesięcy poczekasz aż uda się przekonać ZUS, że nie zatrudniłeś się, żeby wyłudzić chorobowe. Polecam dowiedzieć się ile kontroli z PIP okazało się skutecznych.

@G.

Dobrze, że dołączyłeś się do dyskusji. Ale jednak najlepiej byłoby, jakbyś na razie skupił się na przedstawieniu warunków, jakie stwarza swoim pracownikom Grand Medical Poland. Nadal tam pracujesz, czy może Twoje drogi z tym pracodawcą już się rozeszły?

Szczelina
@Honorata

Ale o czym mowa? O jakich atrakcyjnych dodatkach pozapłacowych mowa skoro firma nie płaci składek ZUS od 2 lat???

Honorata

@Żena, domyślam się, że nie zgadzasz się z wpisem użytkownika @Julita. Jednak zamiast reagować w taki sposób na niego, powinieneś przedstawić własny punkt widzenia dotyczący Twojego ewentualnego zatrudnienia w Grand Medical Poland. Jakie funkcje pełnisz w tej firmie i w oparciu o jakie warunki?

Gutek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje pracowników?

Julita

Słyszałam, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Pewnie dlatego taka cisza bo dobrze się pracuje?

Żena
@Julita

HA HA HA

Eve

Czy ktoś coś podpowie na temat tej firmy? Bo szukają Product Managera. Jak się tam pracuje? Jaka atmosfera? Warunki pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Grand Medical Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grand Medical Poland Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Michaela Faradaya 2
    03-233 Warszawa
  • NIP: 9522130605 KRS: 0000516082
Grand Medical Poland Sp. z o.o.