Apteka od Serca

Warszawa, Zgrupowania Ak "żmija" 10 lok. 11

Apteka od Serca

Opinie o Apteka od Serca

Jerzy

Konkurencja inspiruje niektóre osoby do pisania na forum? Może podpowiecie czy potrzebują ludzi?

Bob

Co pacjenci lub klienci aptek mogą wiedzieć o pracy w tej firmie . To nie jest forum dla nich tylko dla szukających opinii o pracy w tej firmie .

Tami

ja raz miałam sytuację, że zamówiłam leki i miały być tego samego dnia wieczorem, a jak przyjechałam to okazało się, że ich nie ma :( no nie fajnie, ale Pani bardzo przepraszała i nigdy więcej taka sytuacja nie miała miejsca, a zamawiałam wiele razy :) więc ogólnie polecam

Farm
@Tami 18.08.2017 10:02

To jest forum dla pracowników a nie pacjentów

Maja

@Klara, czy odbyłaś staż w Farmacji od Serca? Jak go oceniasz, czy po takim stażu czujesz się zachęcona by zacząć tam pracę? @Magda, piszesz, że można wiele się nauczyć w tej pracy lecz uczysz się podczas wykonywanych obowiązków czy dodatkowo firma oferuje wszelkiego rodzaju szkolenia?

Stefan

Pewnie dlatego, że wymagają dobrej pracy?

Czy mógłby ktoś polecić firmę Farmacja od Serca Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

anonymous
@Administrator 03.03.2018 08:39

Nic dobrego na temat firmy, hipokryzja i nieudolność zarządu i kierownictwa, brak szacunku dla pracownika

Klara

Super firma, fajnie że potrzebują ludzi na staż!!!

Magda

Ogólnie ok. Nie ma targetów ani marki własnej ! Możesz pomyśleć co sprzedać , co faktycznie będzie najlepsze. Mega dużo można się nauczyć! Kierownicy są spoko co słyszę od innych dziewczyn. Kasa się zgadza, zawsze na czas. nigdy nie miałam z tym problemu. Jak chcesz to i dorobić można fajne pieniądze w nadgodxinach.

Kat

Jestem zadowolona z tej apteki

Nisiaxx

Mam podobne odczucia co @Ola - ogólnie na plus

Ola

to serwis o pracodawcy dla osób szukających pracy, więc te opinie powinny być w innym miejscu. Trochę pracowałam w tej aptece i nie powiem, że zawsze było idealnie ale uważam ten okres pracy za świetny start, ponieważ była to moja pierwsza praca po skończeniu studiów i odbyciu praktyk.

Tola

w Warszawie na Grochowskiej mają bardzo kompetentnych farmaceutów - szczerze polecam

Esti

mają dobre ceny i dużą dostępność leków - rzadko zdarza się aby czegoś nie mieli.

Paula
@Esti 09.08.2017 14:09

a jak już się zdarzy, że czegoś nie mają to zamawiają?

Esti
@Paula 10.08.2017 08:49

tak, i jeśli sytuacja ma miejsce przed południem to często można odebrać jeszcze tego samego dnia popołudniu. Ewentualnie następnego dnia rano.

Urszula

Fajni ludzie tam pracują. Chodzę na dyżury a czuję się jak u siebie:) Na wynagrodzenie też nie narzekam :) bardzo duża elastyczność w stosunku do pacjenta. W końcu to apteka "od serca"

Ewa

Pracuję tu już kilka lat - nie widzę powodu do szukania innej pracy. Fakt - pracy jest dużo, ale to tylko dlatego, że pacjenci są zawsze zadowoleni z obsługi i wracają do apteki.

Wila

duża dostępność leków w dobrej cenie

Wiktoria

jedna z niewielu aptek, w której nie robię wielkich oczu kiedy przychodzi do płacenia. Niektóre leki potrafią być nawet 15 zł tańsze niż u konkurencji. Polecam porównywanie cen, bo w niektórych aptekach płaci się jak za złoto.

Nesti

ja sprawdziłam wiele aptek i zdecydowanie muszę powiedzieć, że najlepsze a przede wszystkim z dobrymi cenami są apteki Farmacji od serca.

Daria

Nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio będąc w aptece pierwszy raz zwróciłam uwagę na bardzo uprzejmą obsługę!!! Miła pani, uśmiechnięta, kompetentna! Na pewno tam wrócę.

Emilia

Atrakcyjne ceny, częste promocje, miła i szybka obsługa. Same zalety, które świadczą o profesjonalizmie. Szczerze polecam.

Vija

100% pozytyw :)

Dominika

a dla mnie liczy się przede wszystkim cena, bo obsługa to tylko dodatek. Niektóre leki mają naprawdę sporo tańsze, a jak to mówią "ziarnko do ziarnka... " :)

Julita

to co powoduje, że wybieram akurat tę aptekę, a nie inną są mili farmaceuci, którzy zawsze doradzą, są cierpliwi i uprzejmi :)

Florek

Generalnie to sieć jest spoko. Nie ma się do czego doczepić :)

Natalia

Duży wybór leków i super ceny! Rewelacja.

Miszka

bardzo duży asortyment, zawsze większość leków jest dostępna, a jak czegoś nie ma to Pani może zamówić i jeszcze tego samego dnia są do odbioru. Naprawdę wielki pozytyw. Pozdrawiam

Olciak

profesjonalne podejście do sprzedaży, super doradztwo. Polecam w 100%.

Jadwiga

Apteka godna polecenia. Bardzo miła i konkretna obsługa

Basia

W moim przypadku jak najbardziej wszystko w porządku, leki mają długi termin ważności. W aptece, w której zazwyczaj kupuje pracują mili farmaceuci. Ja ze swojej strony polecam.

uli

Kupuje tutaj nie raz, przede wszystkim ze względu na to, że produkty często są tańsze niż w innych aptekach.

Zostaw opinię o Apteka od Serca - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka od Serca