Apteka od Serca

Opinie o Apteka od Serca

Administrator Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy na Analityk w firmie Apteka od Serca. Warto aplikować?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Apteka od Serca na stanowisko Analityk?

@hraptekaodserca Nowy wpis

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Niestety właśnie zakończyliśmy ten projekt rekrutacyjny. Jesteśmy firmą, która ma duży potencjał rozwojowy, dlatego proszę nas obserwować, być może już niebawem pokaże się kolejna możliwość współpracy z nami:) Aby dobrze przygotować się do rozmowy - bo warto! proszę skorzystać z porad, które znajdują się w sieci. Dobrym pomysłem jest odwiedzenie profilu dla kandydatów na znanych portalach np. pracuj.pl, praca.pl czy GoWork. Warto także dotrzeć do osób, które pracują w tym charakterze i dowiedzieć się jakie wymagania kompetencyjne istnieją na tym na stanowisku i w ten sposób się przygotować. Powodzenia!, trzymamy kciuki :) rekruterzy AoS!

Małgosia Nowy wpis
@@hraptekaodserca

Witam, a kiedy dokładnie doszło do zakończenia rekrutacji? zastanawiam się ile średnio czasu teraz zajmuje i kiedy w najbliższym czasie będą planowane kolejne nabory? jest to perspektywa kilku miesięcy?

Krzysiek

Bardzo sobie cenie prace w aptekach od serca za fajna atmosferę i zgrane zespoły. Wielkie brawo tez dla dziewczyny albo dziewczyn z kadr. W końcu jest ktoś sensowny kto pomoże i wyjaśni. Tak trzymacje!

@Krzysiek

Cześć, bardzo dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że nasza codzienna praca spotyka się z uznaniem. Miłego dnia!

Technik

Ja lubiłem tam pracować.

@Technik

Bardzo nam miło, zapraszamy ponownie! U nas drzwi zawsze są otwarte.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Apteka od Serca na stanowisko Kierownik Apteki - WOLA i PRAGA PŁD? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

aaa

A co z tym działem HR? O co chodzi? I ogólnie z całą opinią, bo w sumie trudno z kontekstu wywnioskować? Na stronie nie rzuciły mi się w oczy oferty pracy, jak dostać się na ten dział? Było napisane, że najpierw prowadzone są rekrutacje wewnętrzne, czyli trudno jest dołączyć do struktury? Jakie są zarobki?

Ciekawska

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy w biurze, NIE w aptece? :) Pozdrawiam :)

Adrian
@Ciekawska

To do biura też przyjmują bo nie słyszałem. Trzeba mieć wtedy skończoną farmacje czy to tylko stanowisko administracyjne i nie ma takiej potrzeby?

@Adrian

"Apteki od Serca" to również całe zaplecze osób które wspierają Apteki w codziennej pracy. Dział Zakupów i Sprzedaży, Dział Marketingu, Dział Operacyjny, Dział IT, Dział Personalny, Kadry i Księgowość i inne:) Wymagane wykształcenie i doświadczenie zależy od danego stanowiska. Rekrutację na takie stanowisko ZAWSZE zaczynamy od rekrutacji wewnętrznej. Znamy Farmaceutów pracujących w aptekach, wiemy jakie są ich mocne strony i staramy się jak najczęściej je rozwijać:) Jeżeli ktoś widzi szansę w rozwoju w naszych strukturach, zachęcamy do kierowania CV na maila rekrutacje@aptekaodserca.pl

Majka
@Adrian

Niekoniecznie, wystarczy wykształcenie kierunkowe.

Katarzyna
@Majka

Wystarczy? Ale jeśli o konkurencyjność chodzi to kandydat ze skończoną farmacją będzie miał większą siłę przebicia? Generalnie to sporo osób teraz do was się tu zgłasza? Ilu kandydatów zazwyczaj jest chętnych na jedno stanowisko, jak długo trwa proces rekrutacji?

@Katarzyna

Cześć! Zależnie od działu i stanowiska, ale w większości przypadków Kandydaci z wykształceniem i/lub doświadczeniem farmaceutycznym mają pierwszeństwo w rekrutacji (jeśli mówimy o stanowiskach wewnętrznych poza apteką oczywiście). Przy części rekrutacji jest to wręcz wymaganie obligatoryjne. Prowadzimy w tej chwili kilka rekrutacji, rozmawiamy z osobami zainteresowanymi i zatrudniamy je, teraz dzieje się dużo. Proces rekrutacji zależnie od stanowiska trwa od dwóch do czterech tygodniowy i jest przeważnie dwuetapowy, czasem trzy-etapowy.

Lecler

A jak jest na Aspekcie w Leclercu w Warszawie?

alfreda
@Lecler

Jest to duża apteka i sporo się dzieje, więc czas naprawdę szybko mija:) w żadnej z poprzednich moich aptek nie miałam do dyspozycji tak dużego asortymentu więc można przebierać i dobierać naprawdę do potrzeb pacjentów - a to jest dla mnie bardzo ważne.

Anteta
@Lecler

Generalnie standard jest wysoki, ruch też niezły, ale za to wieksze szanse na premie ;) co pocieszajace, mielismy fajny zespol

Agnieszka
@alfreda

Można wybierać przebierać w asortymencie pod warunkiem że się jeszcze coś uda znaleźć w tym bałaganie. (usunięte przez administratora)

@Anteta

jakie premie chyba żart ?

Zorro
@Agnieszka

Bo to prawda

Aga

Pracuje na zlecenia w Aptekach od Serca od kilku miesięcy, pracuje się bardzo dobrze. Kontakt z kierownikami i działem personalnym jest ok. Dostaję rozpiskę sms z terminami, elastyczne godziny co bardzo mi pasuje. Jako mama na wychowawczym cieszę się, że trafiłam do ludzi o takim podejściu. Teraz uz a może kiedyś etat? pomyślę, na razie mam czas. Pozdrawiam aptekę Aspekt

@Aga

Co masz na myśli mówiąc na zlecenia? To jakieś pojedyncze zlecenia do których jesteś potrzebna? Jakie pełnisz obowiązki? To forma pracy dorywczej, tak?

Sylwia

Pracuje w tej firmach na dyżurach już 3 rok będzie. Dostałam dyżury w czasie covid19 gdzie wszędzie w tedy odmawiano dyżurów i robiono cięcia kadrowe bo zatrudnianie osób było nie opłacalne. Firmą zarządzają Farmaceuci więc nie spotkałam się nigdy z wytykaniem moich "braków kompetencji" przez przypadkowo obsadzonych koordynatorów którzy z farmacją mają tyle wspólnego co mechanik z kosmetologią :) Atmosfera w aptekach jest przyjemna zdarzają się nieporozumienia które szybko są rozwiązywane przez profesjonalnych kierowników. Mimo że w okresie pandemii covid19 zarobiłam u tego pracodawcy bardzo dużo pieniędzy to wciąż chętnie pokazuje się na dyżurach. Polecam serdecznie jedną z najlepszych aptek w Warszawie :)

Czy jest możliwość pracy w Apteka od Serca na część etatu?

Tak, jest taka możliwość. Zachęcam do kontaktu aby doprecyzować szczegóły: rekrutacje@aptekaodserca.pl

Magdusia

Podobno Apteki od Serca nie mają litości i zwalniają personel na skutek pojawiającej się epidemii.Czy to prawda?

wfpkwerf
@Magdusia

informacja wyssana z palca Wszędzie mamy duże zespoły i wciąż dotrudniamy kolejne osoby!

Margaret
@Magdusia

Tak,słyszałam również że są redukcje.Ostatnio zwolnili koleżankę.

młoda
@Margaret

nas wciąż pytają czy nie znamy kogoś kto szuka pracy bo uzupełniają kolejne etaty, dodatkowo mamy bardzo fajny bonus rekrutacyjny za polecenie znajomego :) i często słyszymy że ktoś go dostaje także bzdury piszecie

Margaret
@młoda

Ja tylko podaje fakty.Koleżankę zwolnili z powodu covid19 i rzekomego spadku obrotów. Żadne bzdury.Taka firma i tyle.

ax
@Margaret

wiesz, widzimy że rekrutacje wciąż trwają, teraz też, pojawiają sie nowi ludzie (w naszej aptece też jest nowa osoba). Więc pewnie Twoja koleżanka po prostu się nie sprawdziła i teraz takie cuda opowiada - bo tak łatwej...

Axe
@wfpkwerf

Wymiana nowych na kolejnych nowych - tańszych pracowników!!

mika

Tak, zwalniają

Mela
@Magdusia

Zwolnili pracowników bądź zredukowali etaty. Część personelu odeszła żeby znaleźć pracę na cały etat i dlatego szukają nowego personelu. Ale kto pójdzie do apteki, która tak traktuje pracowników??? Jak będzie nowa fala to co też pozwalniają nowych??

@Margaret

zgadzam się oni się z nikim mie patyczkują i kłamią w żywe oczy

@Margaret

Tak to prawda, zwalniali u mojej szwagierka pod pretekstem spadku obrotu przez (usunięte przez administratora) 'a, pozabierali im z wynagrodzenia po 400 zł tez pod tym pretekstem, wzieli dofinansiwanua jyire były dawane z urzędu,a za 2 tyg jak już kase dostali znowu przyjęli pracowników " bo już (usunięte przez administratora) minął.... Tak było w Radzyminie

Tak to 100 procenta prawda

G.

Ta firma jest mega słaba. Płaca raczej słabo. Na zlecenie to już w ogóle chyba najgorzej w Warszawie. Nikt tam nie chce pracować. Niektóre apteki do 22. Czasami trzeba wyjść nawet 22:30!!!! Żenada. Odeszłam stamtąd! O nie żałuje

Vers

Filtrują kandydata jakby mieli o sobie duże mniemanie a oceny farmaceutów ją jednoznacznie b. złe .

Janusz
@Vers

A co, byłeś na rozmowie? To czym Cię tak maglowali :)

Jak długo trwa proces awansu w Apteka od Serca?

cale życie ????

@Ha

Hm, jak to? Nie można awansować w Aptece od Serca? Czy po prostu ciężko jest spełnić warunki przyznania takiego awansu? Podasz na ten temat więcej szczegółów? Na ten moment nie za wiele mogę się dowiedzieć z Twojego komentarza :(

Adrian
@Ha

Co masz na myśli? Tak trudno z szeregowego pracownika awansować na kierownika? W ogóle awanse wewnętrzne są dobrze widziane, czy raczej chętniej są przyjmowane osoby z zewnątrz?

Kiolejmy raz zamawiam lek przez internet w aptece Zwyciezcow 42 . Dostaje info ze do odbioru . Kolejna masakra porazka . Panie w aptece nie wiedza o co chodzi . Nie maja mojego zamowienia i leku tez . Przy tym maja do mnie pretensje ? Ze zamawiam ? Leku tez w aptece nie na. Katastrofa.

@Piotr

Bardzo dziękuję za wpis. Serdeczna prośba o podanie daty zamówienia, leku i kontaktu do Pana na maila biuro@aptekaodserca.pl. Wyjaśnimy co było przyczyną tego niefortunnego zdarzenia. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, dołożymy starań aby nigdy się to nie powtórzyło. Zarząd Aptek od Serca

MojaPraca

Pracuję jako farmaceuta w Warszawie na Bemowie i nigdy dotąd nie byłam tak zadowolona z miejsca pracy! Poza sympatyczną atmosferą, stałym i bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem, czerpię przyjemność z uśmiechu klientów. Warto jest mieć grono stałych i zadowolonych, także powracających klientów ???? !

Nina
@MojaPraca

Na Bemowie może macie ok ,a byłaś kiedyś na Aspekcie? Ciekawe dlaczego nikt się nie podpisuje pod tymi rzekomo pozytywnymi opiniami. Tylko jakieś wymyślone nicki.

@MojaPraca

ale banialuki widać ze biuro stara się o pozytywne komentarze

@MojaPraca

Witaj :) Możesz napisać więcej szczegółów odnośnie tego bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia w Aptece od Serca? Jak kształtują się zarobki, co się na nie składa? Ile wynosi podstawa a ile ewentualne dodatki płacowe?

Pola

Zwalniajcie się kto może. Właścicielka potrafi robić nieźle machloje. Jak jej nie pomyśli to zwolni każdego i wymowie też znajdzie . Lepiej pracować na zmywaku niż w takiej aptece .

@Pola

Zgadzam się, machlojki, to w tej firmie norma. że też jeszcze nikt się nimi nie zajął. Pracowałam tam bardzo długo. Na początku było super, kasa fajna, duży ruch, ale jak odbiło właścicielom uciekłam do równie prężnej firmy i mam tu dużo pracy, ale przede wzystkim legalnie... To, że są pozytywne opinie, oczywiście mogą być, bo piszą to osoby, którym jest tam dobrze, czyli właściciele. Nie pozdrawiam

MIA :)

Witam Wszystkich Zainteresowanych Pracą w,, Aptekach od Serca,,. Chciałabym Wam przekazać wiarygodną informację o tym jak to JEST W RZECZYWISTOŚCI !!! Jako Farmaceutka pracuje już 10 lat i muszę przyznać,że jestem pozytywnie zaskoczona atmosferą jak panuje w aptece na Aspekt 79 - wszyscy traktowani są na równi, nie ma magistrów,czy techników wszyscy razem tworzymy zespół na czele ze Wspaniałą Panią Kierownik, która jest człowiekiem przez duże C - zawsze pomoże i znajdzie wyjście z sytuacji. Pracy w aptece jest naprawdę dużo,nie będę Was czarować,ale nas też jest spora a wiecie w ,, kupie siła,, :):)każdy ma swoje zadania , oprócz oczywiście pracy za pierwszym stołem z pacjentem,ale spokojnie jest na wszystko zaplanowany czas.więc najistotniejsze są chęci do współpracy. Dementuję pogłoski o zwolnieniach, u nas sytuacja jest wręcz odwrotna, intensywnie trwa rekrutacja na różne stanowiska. Szczerze Polecam Apteki od Serca :)

Agni#
@MIA :)

Prawda jest taka-jeśli apteka dobrze prosperuje i rozwija się obrotowo to rekrutacja dodatkowego personelu jest, ale jak apteka obniża swoje loty to i personel zostaje okrojony i na kogo wypadnie na tego bec do zwolnienia.... Zawsze w sieciach aptek są nabory do jednych a zwolnienia w innych - taka nasza aptekarska rzeczywistość ????

@MIA :)

Pani kierownik znajdzie wyjście? A leki na magazynie też? Bo to nie lada zadanie. (usunięte przez administratora)

Haha

Serio?

Wika
@MIA :)

Jak jest tak wspaniale, to czemu Wam ciągle brakuje pracowników? Zwłaszcza na ul. Aspekt

@Wika

Stawiamy na jakość ! Wiec szukamy najlepszych z najlepszych:)

@MIA :)

intensywnie trwa rekrutacja bo jest ogromna rotacja i czy apteka się tak rozrasta ?????

Jula

Widzę wiele opini rozgoryczonych farmaceutów którzy szukają miejsca wg zasady "czy się stoi czy się leży kasa się należy". Po próbach u prywaciarzy i w sieciowkach narazie to jest dla mnie najlepsze miejsce. Nikt mi złotych gór nie obiecywał ale też wiedziałam że idę do sporej apteki więc czasu na kawkę i plotki nie ma(oj i na to się znajdzie zawsze chwila;)). Kasa się zgadza, jasne procedury, fajny zespół, szeroki asortyment i brak sztywnych targetów. Zawsze jest lepiej tam gdzie nas nie ma. Bez przesady!

Abc
@Jula

Jak nie targetow to dupereli które trzeba sprzedać a raczej wypychać

Jula
@Abc

A gdzie nie trzeba wypychać "dupereli". Wszędzie jest to samo. Zresztą przy tak dużych magazynach zawsze znajdą się zalegacze które trzeba sprzedać. Jak się ktoś temu dziwi tzn że nigdzie wcześniej nie pracował ????

@Jula

pracy dużo a mało płacą

Bardzo fajna firma ceniąca wiedzę i rozwój. Wspaniale się z nimi pracuje. Każdy kto szuka dobrego towarzystwa i możliwości rozwoju - znajdzie tu swoje miejsce.

@Tomek

Cześć Tomek, czy mógłbyś mi napisać w jaki sposób firma zapewnia rozwój swoim pracownikom? Organizowane są jakieś szkolenia w Aptece od Serca czy jak? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka od Serca - Warszawa

• Jak się pracuje w Apteka od Serca?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka od Serca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka od Serca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka od Serca