Apteka od Serca

Opinie o Apteka od Serca

Renia

po wiem tak pracowałam w paru aptekach ale ta apteka wydaje mi się , ale dla mnie najlepsza. Dbają o pracowników aby ten się doszkalał w sowim zawodzie i dają szkolenia wiec to mega plus dla tej apteki.

praca w aptece na plus, szkolenia , wypłaty dobre .

Pracowałam tam 4 miesiące i powiem że byłam zadowolona. Fakt trzeba trochę się przyzwyczaić do takiego chodzenia ale to jak w każdej pracy potrzeba czasu żeby się przyzwyczaić. Kierownicy są w porządku, praca bez presji

Magdaaaa
@Anna

To prawda, trochę chodzenia jest, ale są szkolenia i rozwijasz się jako pracownik. Dobra firma która dba o to by pracownik się rozwijał i szkolił.

Klara

Budzyńskich? Chyba każdy kto pracuje w firmie powinien znać nazwisko swojego pracodawcy? A może nie znasz nazwiska bo jednak nie znasz firmy? :)

szach-mat
@Klara

No właśnie :) Chyba konkurencja próbuje nieporadnie działać ;)

Szczera

Przejęzyczenie zwykłe :) To mam rzucać imionami osób z biura czy kierowników żeby poprzeć swoje spostrzeżenia? Nie ma problemu . Jednak jest to zbędne bo to miejsce do wyrażania opinii. Moja ocena była merytoryczna . Zawsze są plusy i minusy .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Apteka od Serca na stanowisko Kierownik Apteki - WOLA i PRAGA PŁD? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Fuksja

Pensje nie jest mała. Nie zdarzają się opóźnienia z wypłatą. Praca dla chcących pracować, lubiących dorobić na dyżurach i chcących rozwinąć swoją wiedzę i doświadczenie.

Szczepan

Praca jak najbardziej na tak, szkolenia mają, kierownik apteki też jest spoko nic nie mam do zarzucenia jeśli chodzi o to.

Ciasteczko
@Szczepan

O to to jest mega plus, że dla nowych pracowników robią szkolenia, to jest bardzo dobry plus.

Alka

Polecam samemu sprawdzić jak wygląda praca. Mi się podobało i z pracy byłam zadowolona. Ale tak to już jest, jednej osobie pasuje, drugiej nie... takie życie...

Mela

Pracuje od wielu lat. Dobre warunki finansowe dla technika Zajmuję się ekspedycją i obsługą pacjenta.

Gerard

Praca w farmacji to nie są przelewki i każdy musi się z tym liczyć. Na klientów trafia się przeróżnych - jedni wychillowani, inni wręcz przeciwnie.

babka
@Gerard

To prawda praca farmacji jest bardzo odpowiedzialną pracą, to prawda też ze trafiają się różni klienci którzy nie rozumieją czasem że nie wolno się zachowywać tak do drugiej osoby. Po za ty firma aptekarska bardzo dobra.

Emilia

Praca jak najbardziej na tak, miła i przyjemna. Kierownik jest dobry, oczywiście masz kolenie i dbają o to abyś miał te szkolenie. Wypłaty na czas, a ludzie w pracy mili.

Kryskaa
@Emilia

Z czego jestem zaskoczona, że tak dobrze dbają o swoich pracowników. Te szkolenie to naprawdę na plus że są. Bo chcą szkolić ciebie i abyś poszerzała wiedzę z tego. Ja jestem zadowolona.

aga

Na jaką stawkę może liczyć technik z 2-letnim doświadczeniem ?

Matylda

Apteka jak najbardziej na tak i jestem zadowolona że tam pracuje. Po za tym zarobki są dobre.

Amanda
@Matylda

Apteka fajna. Po za tym szkolenia masz i zawsze jest doszkalanie pracowników z czego jestem zadowolona. Po za tym atmosfera w pracy jest bardzo dobra.

Marzena

Czasem mówią, że gonitwa i stres, ale ja tej pracy tak nie odbierałem. Było ok, jak ktoś był dobrze zorganizowany

Judyta
@Marzena

To prawda, ale ja jakoś nie narzekam na to. Praca jak praca mi sie podoba.

Magda

Praca bardzo dobra, robią też szkolenia dla swoich z czego jestem zadowolona. Wypłaty są na czas, a ludzie w pracy mili. Fajna atmosfera jest.

Weroniczka

Jak na aptekę stacjonarną jest bardzo dobrze. Nie jest drożej niż w aptekach internetowych, a zdecydowanie bezpieczniej. Atmosfera w porządku, bo jak się wchodzi do pracy to jest ok.

tamarka

Pracodawca bardzo w porządku. W aptece zawsze wszystko ustalone wedug harmonogramu, więc nic nasz nie mogło zaskoczyc .

ramonaa#s

Biorąc pod uwagę wszystko to plusów jest więcej niż minusów. Nie zawsze może jest super, ale praca to praca, więc nie ma co się spinać o jakieś błąchostki :))))

gośka

Stabilne zatrudnienie, nie trzeba się martwić. Na rekrutację ze swojego doświadczenia powiem, że zgłasza się parę osób jeśli nie kilkanaście. Dużo osób chce tam pracować i nie ma co się dziwić :)

Anita

Praca dobra, bo można śmiało robić swoje. Pracowałam tam i wcale nie trzeba być pupilkiem żeby mieć dobrą kasę, wyniki i premię za swoje wyniki w sprzedaży.

Dagmara

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka od Serca - Warszawa

• Jak się pracuje w Apteka od Serca?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka od Serca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka od Serca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka od Serca