Apteka od Serca

Opinie o Apteka od Serca

Majka

Proszę o opinie o pracy w biurze firmy

Dana

@Emi a to właścicielka ma aż takie kontakty ?

Emi

A jak podpadniesz właścicielce firmy to nie próbuj szukać pracy w Warszawie. Znajdzie sposób na każdego ????

Ewelina

Nie polecam. Trochę tam pracowałam i już nie chcę tam nigdy wracać. Przyjmują już chyba kogokolwiek żeby tam pracował. Nawet dziewczynę magistra, która nie miała jeszcze PWZ. No ale cóż... Pacjenci to oczywiście wszystko trzeba im dać ani dziękuję ani nic. Recepty przyjmują wszystkie jak się patrzy. Czasami aż głupio skoro się mówi, że po terminie rp ale kierownik wręcz każe przebić z inną datą. To już nie wiem jak się do tego odniesie NFZ. Skład ok. Biuro do bani. Generalnie na nie. Kasa słaba. Mniejsza kwota na rękę a więcej niby z nadgodzin.

stara
@Ewelina

och, widzę że konkurencja próbuje zepsuć opinie :):)

Taaaaa
@stara

Ludzie którzy pracowali i wiedzą jak jest

Aga
@stara

Gdyby ta "konkurencja" widziała wasz magazyn na Aspekcie mogłaby spać spokojnie. He he ...

Mela
@stara

Dobrze ze chociaż pracownicy biura mają czas na dodawanie opinii na portalach... Żenada...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Apteka od Serca na stanowisko Kierownik Apteki - WOLA i PRAGA PŁD? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Julka

Były zwolnienia, byly obnizki wynagrodzenia, bylo przesuwanie pracowników z dnia na dzień na inne apteki.A przed tym wszystkim bylo wymuszanie wybierania urlopów. To wszystko mialo miejsce od maja do sierpnia.

Farmeceutka

Zdecydowanie polecam współpracę z tą siecią aptek. Umowa przejrzysta, zatrudnienie stabilne, idealne miejsce dla młodych farmaceutów.

Adrian
@Farmeceutka

Polecasz firmę dla osób młodych, które dopiero zaczynają swoją drogę zawodową. Czy tacy pracownicy, którzy są świeżo po studiach i bez doświadczenia mogą liczyć na pomoc współpracowników, którzy już dłużej pracują lub szkolenie wdrażające do obowiązków?

Ad
@Adrian

Na zakotwiczenie się na chwilę może być. Na dłuższą metę jestem na nie. Pracowałam.Nigdy więcej apteki bez rejestracji czasu pracy. Jedyne czego brak to super zespołu.

Taaaaa
@Farmeceutka

Jaka przejrzysta? Na papierze miejsce pracy Warszawa zamiast konkretne i przerzucanie po aptekach bo dziury trzeba latać!!!!

Alicja

Uważam, że 3 lata to wystarczajacy okres, aby wiarygodnie ocenic. Jest naprawde okej: poza standardem, z ktorego pracodawca sie wywiązuje, mamy też fajną atmosfere, ugodowe kadry, i niezłą płacę. Moim zdaniem - jeżeli trwa rekrutacja - warto sie zglosic

Paulina
@Alicja

Zgadzam się, a w zawodzie już trochę pracuje. W aptece od serca faktycznie ten standard jest konsekwentnie utrzymywany, wyraźnie dbają o pracowników. Przekłada się to na atmosferę, wiec nie ma na co narzekac

Nina
@Paulina

Dbają o pracownikom????? Naprawdę????? O których???? Trzy miesiące na fartuch czekałam.....

Czy Apteka od Serca narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Gdybymtylkochcial

Tak, wiecznie słyszysz okres rekonwalescencji nie dajemy urlopów nawet 1 dnia w ciągu roku problem jest wziąć bo usłyszysz że urlopy są od mają do września i musi być obstawa okienek, robisz jak robal, jak nie spasujesz właścicielowi to Cię zwolni

utgrtgrg
@Gdybymtylkochcial

Chyba konkurencja nas coraz bardziej nie lubi :):):) pracuje kilka lat w jednej z Aptek od Serca i to nie jest prawda że nie można dostać urlopu - macie naprawdę bujną wyobraźnię urlopy są planowane i tak się zawsze dogadujemy aby w jednym czasie nie szło za duzo osób na urlop - ale to jest standard na całym rynku, Fakt - w okresie pazdziernik-grudzień, nie mamy długich urlopów wakacyjnych bo nasze apteki naprawdę odwiedza ogrom pacjentów w sezonie, ale mamy zgodę na urlopy 3 dniowe nawet w tym szalonym okresie. Kwestia jest zawsze dogadania terminu aby te wolne dni się pokryły. Jest procedura planowania urlopów gdzie jest to wszystko jasno opisane, i uważam ze nikt nie jest poszkodowany. od stycznia do października jesteśmy często zachęcani aby właśnie brać urlopy aby zejść z puli urlopowej. W tej firmie naprawdę jest większość spraw przemyślane i uważam że decyzje są rozsądne, często wynikają z kompromisu i chęci znalezienia złotego środka.

młoda

Nie narzuca, sami w aptece dogadujemy się z kierowniczką kiedy kto idzie... firma jedynie daje nam cykliczne informacje ile dni urlopu każdy z nas ma i zachęca do wykorzystywania ich sukcesywnie. Nic nam nie karzą

kertfer

widać że nie byłaś pracownikiem i nie wiesz

@kertfer

@Kertfer no właśnie pracowałam ;)

Magda

Czy poszukują teraz pracowników? Najlepiej na stanowisko kierownika

Nina

Dla początkującego farmaceuty na pewno mogę polecić tę sieć aptek. Kierownictwo bardzo uprzejme i pomocne, bezstresowo się pracuje :)

Patrycja

Moja ulubiona sieć aptek! Panie zawsze uprzejme, chętnie doradzą i pomogą z uśmiechem na ustach. Zdecydowanie mogę polecić! A że non stop te same twarze to wydaje mi się że nie ma powodów do narzekania, skoro pracują te same osoby.

Dariaa
@Patrycja

Zgadzam się. Obsługa zawsze uprzejma. A to akurat w dzisiejszych czasach rzadkość. Chodzę najczęściej do Apteki od Serca tej na Bemowie i tam zawsze można znaleźć to co akurat potrzeba.

Leonard

Dobrze zaopatrzone apteki, dobre ceny, miły personel, wykazujący zainteresowanie pacjentem i potrafiący doradzić . Jednym słowem polecam Lubię atmosferę w Apteka od Serca za: szybka, fachowa obsługa, a wszystko w miłej atmosferze

Klaudia
@Leonard

Naprawdę miło to słyszeć ;) ja jako pracownica tej apteki zawsze staram się być uprzejma dla klientów i jak najbardziej pomocna, koledzy i kolezanki z pracy to samo

buuu
@Leonard

Praca nie jest tam taka fajna , ciągła rotacja, kierownicy uciekają i młodzi mgr są wykorzystywani ,mało płaca . Negatywne opinie są usuwane a pozytywne chyba pisze pewna pani , która jest znana już z innych sieci , stać na wszystko .

Dbają o pracowników, dobre pieniądze i nie ma na co narzekać, godziny pracy ściśle określone, więc nie trzeba się martwić że trzeba będzie siedzieć po nocach, polecam

Gabi

Praca zdecydowanie godna polecenia. Dobre warunki i dobre pieniądze. Atmosfera w pracy też jest bardzo fajna. Pracowałabym dalej ale wyjechaliśmy z mężem za granicę :( Pozdrawiam :)

Dobrze wspominam pracę w aptece - było naprawdę fajnie ;) Sporo pracy, ale ogólnie suuuper było. Z dziewczynami mam kontakt do dziś ;)

Klaudia

A mnie całkiem cieszy ta praca, mamy fajny zespol, fajne pieniadze, nie ide do niej jak na ścięcie. Z tego co wiem innym tez sie tu przyjemnie pracuje, wiec tez polecam ;)

dla mnie rowniez apteka od serca okazała się świetnym miejscem pracy :) począwszy od zarobków,po atmosfere. Z reszta mija juz pol roku ;)

@Monika

U mnie podobny staż pracy i podobne wrażenia. Generalnie jestem zadowolona, nie ma na co narzekac ;)

Anteta

Pracowałam ponad 2 lata i dobrze wspominam ten okres. Dobre pieniadze, spoko atmosfera. Nie mam sie o co przyczepic

Grażyna

Nie da się zaprzeczyć, że bardzo dosadnie określiłaś aktualną sytuację w Aptece od Serca, która teraz może się wydawać niepokojąca. Na razie jednak chciałabym skupić się na trochę innych sprawach. Z uwagi na to, iż Apteka od Serca właśnie prowadzi rekrutację może zechcesz powiedzieć, czy od potencjalnych kandydatów wymagają dużego doświadczenia zawodowego, czy przyjmują osoby zaraz po studiach?

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka od Serca - Warszawa

• Jak się pracuje w Apteka od Serca?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka od Serca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka od Serca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka od Serca