Apteka od Serca

Opinie o Apteka od Serca

Kamila

Wiem, że mogę sobie poczytać opinie, ale zależy by ktoś szybko mi odpowiedział - warto sie przenosic do Apteka od Serca? Jak zarobki, atmosfera, szefowstwo? Pani przez telefon wydawala sie bardzo mila, opinie tez pozytywne, ale wolalam sie upewnic :)

Daga
@Kamila

Krótko mówiąc: warto :) tez sie przenioslam z innej apteki i w ogole nie zaluje! zupelnie inne standardy pracy.

@Daga

Zarobki sa w porzadku, dla porownania w innej, bardziej popularnej sieci aptek, zarabiałam mniej, odczuwalnie mniej :/ atmosfera - zalezy o jakim punkcie mowisz, bo ja nie mam doswiadczenia w kazdym. W dwoch ktorych mam doswiadczenie jest ekstra, pod tym wzgledem apteka od serca jest bezwzgledna. Z szefowstwem tez sie na spokojnie dogadasz, nie ma problemu o urlop czy cos z tych rzeczy ;) powodzenia w rekrutacji!

Grażyna
@Marta

W związku z tym, że jesteś pracownikiem Apteka od Serca, może udzielisz użytkownikom kilku wskazówek odnośnie przygotowań do procesu rekrutacyjnego? Napisz, na co warto zwrócić uwagę i jak przebiega rozmowa o pracę. Twoje doświadczenie, okaże się pomocne dla osób zaczynających pracę w branży.

Aga

Płacą więcej niz w mojej poprzedniej aptece, a atmosferka o niebo lepsza ;) ktos kto juz ma jakies doswiadczenie w zawodzie napewno to doceni

Olga

ja jeszcze z zadnej apteki nie bylam tak zadowolona. Fajna atmosfera, dobre zarobki. Z koordynatorami da sie spokojnie dogadac

Sama praca w aptece może i ok natomiast jest straszna rotacja, przerzucanie pracowników z apteki do apteki. Słaba organizacja pracy, biura. Koordynatorow zachowanie też pozostawia wiele do życzenia...

alfred

Może miałaś/miałeś jakąś sytuację która Ci się nie spodobała lub była niejasna (nie wnikam) ale akurat organizacja pracy w tej firmie w porównaniu do kilku innych w których byłem jest dużo lepsza i wciąż się poprawia.. A co do zachowania "koordynatorów" - nie ma koordynatorów więc pozostawię Twoją uwagę bez komentarza :)

SerioŚwietnie?

Hit Sezonu. Była kordynatorka w Ziko i Dozie chyba...(usunięte przez administratora)Obecnie Dyrektor Generalny... zorganizowała imprezę dla lekarzy (trochę na bakier z prawem farmaceutycznym) w jednym z teatrów. W roli hostess witających zgromadzonych... szanownych gości... m.in. kierowniczki aptek...(usunięte przez administratora)

wfpkwerf
@SerioŚwietnie?

Ha Ha, ale głupoty piszecie :)

Aleksander
@wfpkwerf

Wiecie może, czy obecnie firma Apteka od Serca poszukuje osób, które chciałyby rozpocząć karierę zawodową w farmacji? Próbowałem w internecie znaleźć informację na ten temat, jednak oficjalna strona pracodawcy jest obecnie w przebudowie. Ktoś ma informacje o obecnym zapotrzebowaniu na nowych pracowników? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Apteka od Serca na stanowisko Kierownik Apteki - WOLA i PRAGA PŁD? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Alicja

Pracowałam i powiem tak - było ok. Dobre pieniądze, godziny pracy też ok. Co do samej apteki zawsze dobrze wyposażona, nie było problemów żeby pacjenci czekali na leki.

polecam farmaceutkom
@Alicja

potwierdzam, pracuję w Aptece, staramy się jak tylko możemy aby klienci byli zadowoleni. Jeśli chodzi o samą pracę to dla nas sama przyjemnośc, dobre warunki i wynagrodzenie. Polecam

Hail

Okropne, poprostu nie mam słów, obżydliwe, nieuprzejma ,niegrzeczna farmaceutka i to nie jedna. Byłam 2 razy i 2 razy trafiłam na takie. Dzień dobry? NIE, do widzenia, też NIE, nie wydała mi paragonu dopuki sama nie wzięłam, o coś pytałam, dostałam bardzo nie miła odpowiedź ,że nie jestem pielęgniarką nich Pani pyta u pielęgniarki Hamstwo, nie polecam

Uczeń IV klasy
@Hail

Ortografia miła Pani. Ortografia! Wstyd takie pisanie pokazywać! W XXI wieku? Chyba, że "innostraniec" - to co innego.

Farm
@Hail

Może farmaceutka mała gorszy dzień, jesteśmy tylko ludźmi. Pracuję w aptece i zawsze staramy się być mili. Tak naprawdę nie mamy takiej wiedzy jak pielęgniarki czy lekarze, dlatego czasami człowiek może się zdenerwować jak ciągle o coś klienci pytają. Naszym zadaniem jest tylko sprzedawania leków.

Witold

Apteki OD SERCA sa na najwyzszym poziomie pod kazdym względem. Profesjonalny personel , leki w SUPER cenach , duzo promocji . Szefostwo bardzo sie stara co widac na każdym kroku. Polecam wszystkie APTEKI OD SERCA w Warszawie jako najlepsze Apteki.

Jacek
@Witold

Apteka od serca jest super. Mnóstwo klientów i fachowa pomoc. Zgodzę się z Panem.

Witold.
@Jacek

Dziekuje za uznanie. Pozdrawiam serdecznie.

Zenek
@Witold

Chyba człowiek z biura sie odezwał pod pseudonimem i robi reklamę

Dominika

Pracowałam i polecam. Ciężko się tam dostać ostatnimi czasy, ale nie ma co się dziwić bo trzymają niezły poziom.

No name
@Dominika

Co to znaczy dobry poziom ? Możesz coś napisać? Bo chyba za dużo nie płacą?

Paulina

Płace wypłacane w terminie. Zasady premii się zmieniają, ale zdarza się, że udaje się je wyrobić. Duża rotacja pracowników, nawet kierowników. Rozbieżności w pensjach na takim samym stanowisku mogą być nawet powyżej 400zł netto. Co wywalczysz na rozmowie to twoje. Pensje są oczywiście niejawne, pracownicy nie mogą o nich rozmawiać. Czas urlopowy, jest narzucony przedział miesięcy, we wrześniu raczej już nie dostaniesz urlopu, bo zaczyna się czas zachorowań. To samo okolice świąt. Majówka i tym podobne. Dostajesz tylko tyle co ustawowo. Nadgodziny są płatne dodatkowo. Czasem bez pytania przerzucają pracowników z jednej placówki do drugiej. Właściciele mili, interesują się firmą.

Mmmm..
@Paulina

Muszę jednak trochę sprecyzować wpis: fakt w miesiacach szczytu zachorowań październik-grudzień chodzimy tylko na krótkie urlopy max 3dni (ale jednak chodzimy). Przez resztę miesięcy normalnie dogadujemy się w aptece kto kiedy bierze urlop i wybieramy po tygodniu, a w lecie 2-tygodniowe i tygodniowe. Normalny standard jak wszędzie......

Ola

Przyjemna praca. Wiadomo, czasem pracy dużo, ale nie ma sie ogólnie do czego przyczepić. Kasa na czas, dobre warunki. Jest ok

Agata

Jedna z lepszych aptek w okolicach. POLECAM

Karo

Miła i pomocna obsługa, a ilość asortymentu zadowalająca. Polecam!

blob

Lubię pracę w mojej aptece, ludzie są otwarci, a szefostwo stara się być elastyczne.

Alina
@blob

To prawda apteka bardzo na plus, ludzie w niej bardzo mili i w razie czego doradzą i jak działa lekarstwo

Marzena

Fachowa, szybka obsługa, towar pełnowartościowy. Polecam.

Alinka

Odwiedziłam tą aptekę, powiem tak, miła obsługa, w razie jakichkolwiek pytań odnośnie leku pani mi odpowiadała.

Barbara

Praca w aptece należy do bardzo odpowiedzialnych prac, bo nie można się pomylić itd. A każdy klient czegoś innego wymaga od nas. Po za tym praca miła i przyjemna w tej firmie.

mirabelka
@Barbara

oj to prawda bardzo opowiedziana praca jest

Aa#d

Pracuję od niedawna. Dostałam normalna umowę dla technika, nie jakaś śmieciówka jak w innych aptekach. Wynagrodzenie dobre i wszystko mam na papierze.

Milena

Bardzo dobrze zachowana jest równowaga między pracą, a żcyiem prywatnym, bo nie trzeba siedzieć po nocach i coś robić w pracy.

nitka
@Milena

oj to prawda jest zachowana ta równowaga, nie zostajesz po godzinach i robisz coś dalej w pracy.

adriannna

Grafik z określonymi zmianami i każdy ma przypisane zadania, które musi wykonać. Czasami można się zamieniać godzinowo i raczej "góra" nie robi z tym problemów.

smieszek

Zdrowa rywalizacja jest między nami, ale nie ma czegoś takiego że każdy się spina o to czy tamto. Jest dobrze,

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka od Serca - Warszawa

• Jak się pracuje w Apteka od Serca?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka od Serca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka od Serca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka od Serca