Apteka od Serca Ewa Budzowska

Opinie o Apteka od Serca Ewa Budzowska

Cler

Wynagrodzenia są zawsze wypłacane terminowo.

sepik
@Cler 06.10.2017 08:29
Wynagrodzenia są zawsze wypłacane terminowo.

to chyba oczywiste powinno być. Czy to jakaś łaska, że dostajesz pensję za pracę?

G.

ja tam nie zamierzam się czepiać, nie zawsze jest super, pięknie i kolorowo, ale w ogólnym rozrachunku jest więcej plusów niż minusów

nina

Szefostwo w porządku :) klienci różni, ale to jak wszędzie, kto decyduje się na pracę z klientem jest tego świadomy

Laura

Pani Ewa prywatnie bardzo miła kobieta, a służbowo wyrozumiała szefowa

Lag

a ja polecam sprawdzić samemu. każdy ma swoja subiektywna opinie i nie polecam się nimi sugerować. Dla jednych może to być całkiem satysfakcjonująca praca i będzie zadowolony, a inny nie......

Justa

dobra obsługa i jak na aptekę stacjonarną to naprawdę ceny mają w porządku, nie jest dużo drożej niż w aptekach internetowych

Lou

Bardzo się ciesze, że przez krótką chwilę mogłam współpracować z Panią Ewą i resztą ekipy :) atmosfera zawsze była ciepła, pozdrawiam serdecznie

KInia

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej aptece, szefowa jest bardzo przyjazna i traktuje każdego pracownika na równi

Patrycja

tym co narzekają to polecam szukać innej pracy nikt nikogo na silę nie trzyma

Kubali

Praca w dość dużym tempie, bo klientów jest sporo, ale ja to uwielbiam. Zarobki bardzo dobre chociaż jak ktoś nie pracował w konkurencyjnych firmach to nie bardzo ma porównanie... ja mam i będąc tutaj nie narzekam Pozdrawiam

MilaTobje

super miejsce do pracy, świetny zespół ludzi i poważne traktowanie pracownika

Marzena

Pracowałam w jednej z ich aptek w Warszawie. Bardzo podobała mi się atmosfera pracy. Personel miły, można z każdym pogadać i pożartować. Z innych aptek jeśli była potrzebna pomoc to zawsze ktoś pomógł - np. jakieś zastępstwo. Jeśli chodzi o pracodawcę to oceniam na 5+. Przemili właściciele, którzy starają się o jak najlepsze warunki pracy, wypłaty były zawsze na czas. Wiadomo, każdy ma lepsze i gorsze dni, ale w sieci AoS znacznie więcej było tych lepszych :)

Magda

a ja zadowoloną klientką :) to moja ulubiona apteka w Radzyminie

C.

polecam :) jestem zadowolonym pracownikiem tej firmy

Ivana

A ja polecam, miła atmosfera w pracy i sensowne warunki. Bardzo w porządku współpracownicy (chociaż wiem, że to zależy gdzie się trafi). Idzie się dogadać praktycznie w każdej sprawie.

Sylveco

Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi

Welur

Apteka od serca jest solidna i profesjonalna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam dobrze. Atmosfera i ludzie tam pracujący są godni pochwały. Tworzą wspaniały zespół pracowników.

Klik

Nie dość, że ekipa jest zgrana i młoda to jeszcze oferują fajny pakiet socjalny i możliwość szkoleń, więc według mnie to dobre miejsce pracy......

Anna

Ja bardzo lubię swoją pracę. Mamy zgraną ekipę, a pacjenci jakoś też trafiają się bardzo sympatyczni. Wystarczy okazać im trochę ciepła i zainteresowania, a odpłacają się tym samym. Mam umowę o pracę a wynagrodzenie zawsze wpływa na konto w terminie.

Helios

Mnie udało się tam zatrudnić mniej więcej zaraz po studiach. Najpierw okres próbny, później stabilna umowa. Apteka ma według mnie perspektywy rozwoju. Jakoś nikt specjalnie nie narzeka. Klienci przychodzą non stop.

Radosław

Pracowałem w firmie ponad rok. Płaca bardzo dobra. Szefostwo sympatyczne, naprawdę idzie się dogadać w wielu kwestiach. Pracodawcę polecam, bo są naprawdę jednym z lepszych na rynku i pewnym. Maja swoje wymagania, standardy, ale jeśli oczekujemy porządku, płacy w terminie to AoS będzie dobrym wyborem. Ja polecam.

Natii

W Aptece od Serca jest OK. Pracuję 4 miesiąc jako Magister Farmacji i jestem bardzo zadowolona. Umowa o pracę, dobre wynagrodzenie + premia, jasne zasady i dobra organizacja pracy. Mamy zgrany zespół i dobrą atmosferę. Polecam.

Marta

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informację, że pracownicy mogą liczyć na liczne szkolenia oraz możliwości rozwoju. Możecie powiedzieć o tym coś więcej? Jakie możliwości dała Wam praca w Aptece od Serca?

Paweł

Pracuję w aptece w Warszawie. Praca niełatwa, bo jest dużo pacjentów, przynajmniej w naszej aptece. Biorąc pod uwagę tryb pracy to pensja dobra jak dla technika. Ja jestem zadowolony

Gabrysia

Pracuje od roku. Dobre warunki finansowe dla technika; zajmuję się ekspedycją i obsługą pacjenta. Szefowa bardzo miła i kulturalna. Mogę polecić

Teresa

Serdecznie polecam tą aptekę. Szczególnie oddział na Wrocławskiej. Zawsze miła i uśmiechnięta obsługa, która odpowie na każde pytanie i nie krzywi się jak pacjent nie pamięta dokładnie nazwy leku :) pomaga w rozwikłaniu zagadki :)

Tom

ja mam tam tylko dyżury, ale atmosfera od początku jest przyjemna i łatwo tam się zaaklimatyzować ;)

Ajwen

Praca jak to praca. Wszystkie podstawowe warunku tutaj spełniają, a nawet więcej. Atmosfera jest fajna, dziewczyny zżyte i można dobrze zarobić

kama

większość obsługi jest spoko, chociaż w niektórych aptekach znajdą się jakieś pojedyncze jednostki, które są mniej miłe, ale może to kwestia złego dnia? Nie wiem, nie chce pochopnie oceniać ludzi, ogólnie raczej na apteka raczej na plus :) zawsze dostaję to po co przyszłam

Finka

moja ulubiona apteka, całe szczęście, że mam ją blisko :)

Olana

Podejście do pracownika bardzo dobre, jest szacunek i zainteresowanie naszymi potrzebami, zawsze można się dogadać i ogólnie spokojnie mogę polecić

Irmina

Nie mam podstaw żeby się do czegoś przyczepić. Lubię pracę w tej aptece i zamierzam zostać tu na dłużej.

Marta

@Ednarozumiem, że Tobie odpowiada praca w Aptece od Serca. Możesz powiedzieć, co oprócz wymienionej przez Ciebie atmosfery, sprawia, że warto właśnie w tej firmie pracować? Czy oprócz wynagrodzenia można liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?

@Marta 28.09.2017 13:05

Poczucie stabilizacji i dobra atmosfera również sprawiają, że dobrze się tam pracuje i z chęcią człowiek przychodzi do pracy nie martwiąc się co będzie jutro,

@Marta 28.09.2017 13:05

Edna

W aptekach jest sporo pracy, to prawda. Ale ja dobrze wiem, że jak się ma dużo zajęć to czas płynie bardzo szybko, a to zaleta. Do tego atmosfera jest przyjemna. Jeśli ktoś się zastanawia czy składać tu cv to ze swojej strony mogę polecić tą firmę.

Justyna

Ostatnio o 11 byłam w aptece żeby kupić leki, okazało się, że muszą zamówić i o 18 już tabletki były do odbioru :) zrobiło to na mnie naprawdę dobre wrażenie :)

Danusia

Moja ulubiona apteka, dobre ceny, kilka punktów i miłe Panie :) polecam :)

rAVI

Na plus, że w tej aptece rozmawiają z klientem. Jest coś więcej niż "dzień dobry", "proszę" i "do widzenia" ;) tutaj naprawdę chcą szczerze doradzić i czegoś się dowiedzieć. POLECAM

Klumm

rzeczywiście obsługa dobra, a leków mają ogrom, chyba mają duże magazyny, bo rzadko się zdarza żeby czegoś nie mieli, ale jak coś to raz dwa zamawiają

Kasia K

Praca w miłej atmosferze, z wyrozumiałą szefową. Ważne było żeby się nie spóźniać i być miłym dla Klientów, a wtedy wszystko było w porządku

Marta

@Kasia K.możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w tej aptece? Rozumiem, że dobrze ten czas wspominasz. Co warto wiedzieć o tym jak wygląda codzienna praca? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

GOśka

Mnie najbardziej przekonuje cena :) a tutaj są one zdecydowanie dobre, podobne do tych jakie są w aptekach internetowych

Isssa

W calutkiej Warszawie jest zaledwie kilka aptek (zarówno prywatnych jak i sieciówek), do których warto chodzić. I apteki od serce są właśnie na tej liście.

Kasia K.

Ja, gdyby nie fakt, że znalazłam inną pasję życiową, w której postanowiłam się realizować i działać na własny rachunek to również bym nie zamieniła tej pracy w najbliższej przyszłości na żadną inną. Wszystko było tak jak trzeba. Pozdrawiam serdecznie właścicieli :*

Gonia

Atmosfera między pracownikami przekłada się na ich stosunek do klientów, a w aptekach od serca raczej nigdy nie spotkałam się z niemiłą obsługą :)) a to również o czymś świadczy

Mika

oKEJ, rozumiem, że można pilnować i wymagać, ale czy da się dogadać z przełożonymi?

Parczi
@Mika 12.09.2017 15:03

Oczywiście, że się da. Tylko trzeba uczciwie pracować i "nie lecieć w kulki" - szefowa to też człowiek i wiele rozumie

Sylvia

Szefostwo zdecydowanie nad nami czuwa, ale kto mając własny biznes tego nie robi? Póki nie jest to wielka sieciówka na całą Polskę i są w stanie tego doglądać to tak będzie, ale dzięki temu jakość ich usług i obsługa klienta są zawsze na wysokim poziomie.

Tamara90

Miałam do czynienia tylko z Grochowską i Olbrachta, bo tam wcześniej mieszkałam i baaardzo ubolewam, że nie ma żadnego oddziału na Białołęce :( bardzo lubiłam do Was chodzić, a teraz rzadko mam okazję, bo mam totalnie nie po drodze ;(

Otylia

Ja pochwalę tę aptekę z perspektywy klienta. Zawsze miła obsługa, duży asortyment, a jeśli czegoś nie ma to są to w stanie sprowadzić tego samego dnia. Polecam

Goja

witam serdecznie, czy ktoś z Was ma doświadczenie w pracy w aptece na Ząbkowskiej? Co możecie powiedzieć? Zastanawiam się czy aplikować czy nie :)

Dżidżi
@Goja 07.09.2017 14:54

Ja tam pracowałam kilka miesięcy przed przeprowadzką i dobrze wspominam ten okres. Sporo się tam nauczyłam i atmosfera była przyjemna. Spokojnie możesz tam aplikować o ile kogoś szukają, powinnaś być zadowolona

Marta

@Kamilaaato ważna informacja, że po stażu jest możliwość podjęcia stałej pracy w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wyglądał Twój staż? Czego mogłaś się podczas niego nauczyć?

Zostaw opinię o Apteka od Serca Ewa Budzowska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka od Serca Ewa Budzowska