HSK Consulting Sp. z o.o.

Opinie o HSK Consulting Sp. z o.o.

Joanna

Czy ktoś był na rekrutacji w HSK Consulting Sp. z o.o. i może odpowiedzieć użytkownikowi @siedlczanin? A może już sam się udałeś na rekrutację, mimo braku odpowiedzi? Jeżeli tak, to opowiedz nam o niej.

siedlczanin

Był ktoś dziś na rekrutacji w Siedlcach? Jakie są ważne wrażenia? Jak oceniacie poziom rekrutacji?

Joanna

@robert dalej pracujesz w HSK Consulting Sp. z o.o.? Jak wrażenia z początków pracy? Jak wyglądają szkolenia, o których wspomniałeś?

robert

no tak, właśnie dlatego ja idę do nich na reprezentanta medycznego bo dają szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

Maniek

Są ogłoszenia, ja jestem przyparty do muru, potrzebuje pracy na już. Wysłałem do nich aplikacje. Orientuje się ktoś jak długo się czeka? Na ile można liczyć finansowo na początek?

obecny pracownik

Obecnie pracuję, lecz nie mam dobrego zdania o tym pośredniku. Na maile odpisują po czasie, akcja z samochodami to porażka. Jest udział własny 500zł przy szkodach. Zamiany aut z nad przebiegami co ok 3-4 m-ce. Pan od floty burak jakich mało. Pierwszy raz od x lat w grudniu dostałem wynagrodzenie po świętach a nie przed (ale ok do 31). Generalnie odradzam

mi

Nikt nie umieszcz o nich opinii, a szkoda, bo wiele osób zostało bardzo źle potraktowanych przez tą agencję pośredniczącą. Odradzam! Nastawieni na max zysk,czlowieka mają za nic. Wykorzystac i zwolnic to ich motto. Trzymajcie sie z daleka, dobrze radze

Zostaw opinię o HSK Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSK Consulting Sp. z o.o.