Opinie o Neuroidea

pracodawca

Są wewnętrzne szkolenia dla pracowników z metodologii badań wykorzystywanych przez firmę.

Aneta

@kłopot nie można zakładać, że w każdej pracy i na każdych warunkach pracownik czuje się dobrze. Najlepiej jakby ktoś z aktualnych pracowników dał znać co Neuroidea oferuje na start - jaka jest umowa czy socjal, tak żeby inni wiedzieli na co tutaj mogą naprawdę liczyć i czy to się im opłaca.

Kłopot

No tak, praca jest, ludzie pracują, dlatego ja się dziwię, że ktoś może w jakikolwiek sposób narzekać, wiadomo przecież, że są też ludzie bez pracy i mają zdecydowanie gorzej, mniej zabawniej niż wszyscy bez pracy

ted

JA to chciałbym się dowiedzieć czy warto wysyłać CV do tej firmy.

Zainteresowany

Witam, widziałem niedawno nowe ogłoszenie rekrutacyjne, czy rekrutacja jest nadal otwarta? Byłbym zainteresowany stanowiskiem młodszego badacza. Fajnie, że nareszcie ktoś podchodzi poważnie do tego serwisu i sam prezes się wypowiada, bardzo szanuje takie klimaty.

@Zainteresowany 23.03.2016 20:39

Bardzo dziękuję, za zainteresowanie pracą w firmie Neuroidea. Niestety w obecnej chwili zakończyliśmy proces rekrutacji pracowników na stanowiska młodszego badacza. Proszę śledzić informacje na goworku, w przypadku kolejnego naboru mamy zamiar umieścić ogłoszenie również na tym portalu. Pozdrawiam, Jacek Kowalski

pracodawca

Ilość osób zgłaszających się na staż jest mocno uzależniona od terminu. W wakacje zgłasza się zdecydowanie więcej osób. Osoby które wykażą się na stażu wiedzą i zaangażowaniem, są brane pod uwagę jako pierwsze w sytuacji gdy w firmie są wolne etaty. CV kandydatów na staż można przesyłać na adres mailowy kariera@neuroidea.pl Pozdrawiam, Jacek Kowalski

pracodawca

W firmie Neuroidea są dwa rodzaje stażu. Czasami są to staże bezpłatne dla osób których uczelnie wymagają obowiązkowych staży w firmach. Drugim rodzajem stażu jest staż płatny. Jeżeli Twoja dziewczyna umówiła się na staż płatny to na pewno nie będzie on się odbywał za darmo. Wysokość wynagrodzenia na stażu jest ustalana ze stażystą i o jej wysokości nie informujemy na portalach internetowych. Pozdrawiam, Jacek Kowalski W przypadku dodatkowych pytań bardzo proszę o kontakt na maila jacek.kowalski@neuroidea.pl

zainteresowana

tak, rzeczywiście szukam pracy. a to, że nagle zaczęły się pojawiać osoby chcące się dowiedzieć jak jest w tej firmie może wynikać ze wzmożonych działań rekrutacyjnych i zapraszania kandydatów na rozmowy.

motorcycleboy

Witam, Antek, miałeś tą rozmowę, co z tą Neuroidą?

Zostaw opinię o Neuroidea - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neuroidea