Opinie o Cukiernia Sowa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cukiernia Sowa, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cukiernia Sowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Sowa w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy w Cukiernia Sowa możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

gosc Nowy wpis

Nie polecam pracy w cukierni Sowa, a przede wszystkim w rejonie Warszawa Targówek. Po pierwsze szkolenie - zerowe. Pani B. (usunięte przez administratora)celowo wprowadza w błąd, odwleka przeprowadzenie jakiegokolwiek szkolenia a uczyć kazała się praktycznie tylko z książek. Szydziła ze mnie przy klientach, że nie umiem czegoś zrobić, po czym wyrywała mi rzeczy z rąk, gdzie nawet mi niczego dokładnie nie wytlumaczyła. Gdy chciałam się czegoś nauczyć, młodsze pracownice nie pozwalały mi się zbytnio do niczego dotknąć, bo jak usłyszałam, zabieram komuś pracę i mam znaleźć sobie swoje zajęcie (w pierwszym dniu pracy). Później było niejednokrotnie wyśmiewane mojej osoby (przez kierowniczkę do młodszych pracownic) na zapleczu, przy otwartych drzwiach (gdzie słyszałam to dobrze ja i klienci). Przy uczeniu się składów ciast musiałam uczyć się tylko z książki, nie było mowy o spróbowaniu, co nie było dla mnie zrozumiałe, bo sama kierowniczka rozdawała innym pracownicom babeczki i ciasta. Jesli chodzi o kwestię grafiku, to dowiadywałam się od Pani B. jak mam przyjść z dnia na dzień. Za każdym razem moją prośbę o grafik zbywała mnie, a to że komputer nie działał, a to nie miała kiedy, za każdym inny powód. Badz co bądź gdy zobaczyłam przypadkowo grafik na wlaczonym komputerze, nawet mnie na nim nie było. Przy rozwiązaniu umowy gdy były obecne. same szefowe, Pani B. nagle potrafiła szkolić normalnie nową osobę pierwszego dnia pracy, gdzie ja to samo miałam dopiero po kilku dniach. Dodam że Pani B. była wtedy bardzo pogodna, zaś gdy tylko mnie widziała lub cos do mnie mówiła patrzyła na mnie z widoczną niechęcią. Nie polecam cukierni Sowa Targówek jako miejsca do pracy - przez osoby, które tam pracują. Jeśli nie przypasujesz Pani kierownik, przeżyjesz tam piekło, bo to co tam przechodziłam to nic innego jak mobbing.

Mała Nicky Nowy wpis

Udręką było tam pracować... Zero szkolenia a chcieliby żebyś umiała wszystko od razu po jedym pokazaniu. Rzucanie na głęboką wodę a potem pretensja i odliczanie wypłaty od rozlanej kawy. Moja prośba o urlop w sprawie pogrzebu była potraktowana pytaniem" czy mam jeszcze jakieś specjalne zyczenia". Nigdy nie zapomnę takiego (usunięte przez administratora) Nie ma mowy o umowie na początek. Do tego szydercze spojrzenia kierowniczki jeśli coś ci nie wyjdzie, mimo że nie miałaś pokazane. Żenada. Mowa o jednej cukierni z Poznania.

Dominika

Czy jest jakiś powód dla którego pracownicy tak rzadko się tu wypowiadają? Ktoś napisze jaka panuje atmosfera w firmie?

@Dominika

Nie ma sensu uogólniać, bo na każdym punkcie jest inaczej. Wszystko zależy od zespołu i szefostwa.

Dominika Nowy wpis
@Pracownik

A może powiesz, jak jest w punkcie Cukiernia Sowa, w którym Ty pracujesz? Ludzie dogadują się ze sobą? Bardzo chętnie poczytam konkretne opinie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Egosia

Nie powinno byc otwarte nie spełniają wymogów sanepidu ws korona wirusa. Otwarte szeroko kurtyna w środku po kilkanaście osób ......brak odp cywilnej.

Łukasz

Jaki jest dokładny zakres obowiązków pan pracujących jako sprzedawczynie ?

@Łukasz

Sprzedaż, dbanie o czystość i ekspozycję towaru, sprzątanie, przygotowywanie kaw i deserów, zamawianie towaru, prowadzenie dokumentacji, obsługa klientów telefonicznie i mailowo.

Ona_

Bylam dzis na rozmowie w sprawie pracy w cukierni na warszawskim bemowie. Czytam opinie co prawda sprzed paru lat i wiekszosc negatywnych. Pani wlascicielka sprawiala wrazenie osoby sympatycznej i ugodowej. Zaprosila mnie na probe. Fakt faktem 1 weekend w miesiacu wolny, ale tlumaczyla to tym, ze duzo kobiet zaszlo w ciaze i nie maja rak do pracy. Mowila, ze grafik jest rowniez z tego powodu ustawiany max na tydzien, a jezeli sytuacja bedzie stabilna wtedy na miesiac. Zmiany dzienne po 7,5h, czasem moze wypasc caly dzien, ale kolejny jest wolny. Zarobki.. Powiedziala 4 tys. brutto wiec sytuacja chyba sie troche poprawila przez kilka lat. Co do zespolu.. Ciezko okreslic, ale w wiekszosci firm nowe osoby sa traktowane kiepsko :/ co do pracy w dni ustawowo wolne.. Obilo mi sie o uszy, ze lokale sa otwarte, ale nikt mi tego nie potwierdzil. Ktos ma jakies swieze informacje z warszawy?

natalka_
@Ona_

Ja również dostalam tam prace I po przeczytaniu tych wszystkich opinii zaczynam mieć obawy.

Anonim
@Ona_

Odradzam pracę w jakiejkolwiek kawiarni o cukierni Sowa, chyba że lubisz mobingowe traktowanie ludzi, obgadywamoe i tzw lizanie d....zresztą przekonaj się sama

Bugs
@Anonim

Mogę prosić o jakieś szczegóły? Chodzi o warszawskie cukiernie? Myślałam aby tam podjąć pracę.

Justyna

Firma z dobrą opinią trzyma wysokie standardy i nie każdy daje radę!!!

Anonim
@Justyna

Standardy??? Chyba brednie i utopia na zasadzie kawa latte to nie latte tylko crema ha ha ha, jasne że głupocie trudno dać radę.

Ktoś z Was obecnie pracuje w Cukiernia Sowa? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Kajra
@Administrator

Jest tu ktos jeszcze? Chetnie sie wypowiem co do pracy w Cukierni Sowa na Bemowie pracowalam tam dosc dlugo ! I jeszcze w tym roku

Vanicc
@Kajra

Ja bym chciał wiedzieć jakie opinie o pracy w cukierni chodzą

Kaya
@Kajra

Co możesz powiedzieć o tej cukierni na Bemowie? Jutro idę na rozmowę, ale po tym co tutaj przeczytałam mam pewne obawy.

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zauważyć że wyzyskiwanie ludzi nie opłaca się. Każdy z pracowników ma rodzinę i znajomych, którym przekazuje informacje o warunkach pracy. Rolą pracodawcy jest stworzenie takiej atmosfery, aby ludzie chętnie pracowali, a nie wysyłali CV do innych firm. Chodzi też o zwykłą życzliwość w pracy, bo klienci widzą niestety panujące stosunki.

Iza

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jakieś informacje??

Luidzi

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać?

Co powiecie na temat zarobków w Cukiernia Sowa? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

Piękna05

Miałam przyjemność pracować w tej firmie i słowo "profesjonalna" zostawia wiele do życzenia. Nie wiem jak jest w innych punktach ale tam gdzie ja pracowałam słowo szacunek nie widnieje wgl. Wyzysk, ciągły stres, robienie za dziesięciu, ciągła kontrola szefostwa (24h w lokalu jak i poza nim), nadmierne sprawdzanie kamer gdzie boisz się już nawet podrapac w tyłek bo zaraz strach i tel z pretensjami i co za to masz? NIC I jakby tego było mało to jeszcze za harowanie zabierają Ci pieniądze. Niby jest podwyższona pensja ale tylko w "premii" którą potrąca sie absurdalnie duze kwoty z premii za najmniejsze przewinienia. Jeśli chodzi o godz pracy, grafik. Grafik robiony na tydzień, Twoje prośby nie brane pod uwagę, nic nie możesz zaplanować więc o życiu prywatnym możesz pomarzyć, jeden wolny weekend w miesiącu gdzie jest Ci on zakładany z góry. Przerwa? Mozesz ja miec lub nie, wszystko zalezy od ruchu, zdarza sie i tak, ze pracujac 14h jest 1 na 15 min i to tez dopiero po ok 9 godzin pracy. Jedyny plus jaki mogę dac z czystym serce to inne pracownice. Relacje i bliski kontakt to chyba najlepsze co mnie mogło tam spotkać. Pracując tam można jedynie dostać depresji. Nie dziękuję

Ulka

Zastanawiam się jak pracuje się w tak znanej firmie , z wypracowaną marką? Interesuje mnie praca w tej branży, może coś napiszecie?

Rafał

Hej . Mam pytanko. Zostałam zaproszona na dzień próbny do cukierni sowa w Poznaniu ( stary Browar). Orientujecie sie może jak taki dzień próbny wygląda ? Na co mam sie najbardziej przygotować ;-)

Marta

@mm81 to wątek pracy w Warszawie, jednak jak wiemy takich placówek Cukierni Sowa jest w tym mieście sporo więc dobrze by było jakby osoby, które się wypowiadają pisały konkretnie o jakie miejsce chodzi. @zota pracowałeś dłużej niż 1 dzień? Dla osób, które szukają zatrudnienia to ważna rzecz, dlatego że często w pierwszym dniu pracy nie wszystko wydaje nam się łatwe, a później po czasie perspektywa się zmienia.

zota

Drodzy poszukiwacze pracy. Strzeżcie się cukierni Sowa jeśli macie choć trochę szacunku do samych siebie! Jestem po pierwszym dniu w tym obozie pracy,który zakończył się rezygnacją. Totalny chaos! Pracownicy robią swoje-uczeń pałęta się po miedzy nimi zdezorientowany i przerażony,bo nikt nie raczy poświęcić mu czasu na podstawowe przeszkolenie. Koszmarne,wywyższające się kierownictwo,które po godzinnej obserwacji tego całego cyrku na kółkach stwierdza,że nie widzi twojego zaangażowania! Praca słabo płatna w porównaniu do ilości wykonywanych zadań i bezustanna kontrola! Pracownik traktowany jest jak idiota,bo nie ogarnia tego,czego mu nawet nie pokazano i niewytłumaczono! Zero kultury pracy! Jestem w szoku,że pracownicy tak pozwolili sobie wejść na głowę szefostwu tej firmy,a mówię tu o Sowie we Wrocławiu -Borek i Magnolia. Zastanówcie się czy warto poświęcać swoje zdrowie psychiczne,ponieważ atmosfera pracy tam jest tragiczna!!!

mm81
@zota

O jakim mieście mowa?o jakiej konkretnie cukierni? Bo ja się właśnie staram o pracę u nich ?

fghj

@mpoz a to w Poznaniu tez jest filia? nie wiedzialem

mpoz

Pracował lub pracuje może ktoś z Was w Poznaniu w którejś Sowie? warto czy nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Sowa - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cukiernia Sowa