Cukiernia Sowa

Opinie o Cukiernia Sowa

Ulka

Zastanawiam się jak pracuje się w tak znanej firmie , z wypracowaną marką? Interesuje mnie praca w tej branży, może coś napiszecie?

Rafał

Hej . Mam pytanko. Zostałam zaproszona na dzień próbny do cukierni sowa w Poznaniu ( stary Browar). Orientujecie sie może jak taki dzień próbny wygląda ? Na co mam sie najbardziej przygotować ;-)

Marta

@mm81 to wątek pracy w Warszawie, jednak jak wiemy takich placówek Cukierni Sowa jest w tym mieście sporo więc dobrze by było jakby osoby, które się wypowiadają pisały konkretnie o jakie miejsce chodzi. @zota pracowałeś dłużej niż 1 dzień? Dla osób, które szukają zatrudnienia to ważna rzecz, dlatego że często w pierwszym dniu pracy nie wszystko wydaje nam się łatwe, a później po czasie perspektywa się zmienia.

zota

Drodzy poszukiwacze pracy. Strzeżcie się cukierni Sowa jeśli macie choć trochę szacunku do samych siebie! Jestem po pierwszym dniu w tym obozie pracy,który zakończył się rezygnacją. Totalny chaos! Pracownicy robią swoje-uczeń pałęta się po miedzy nimi zdezorientowany i przerażony,bo nikt nie raczy poświęcić mu czasu na podstawowe przeszkolenie. Koszmarne,wywyższające się kierownictwo,które po godzinnej obserwacji tego całego cyrku na kółkach stwierdza,że nie widzi twojego zaangażowania! Praca słabo płatna w porównaniu do ilości wykonywanych zadań i bezustanna kontrola! Pracownik traktowany jest jak idiota,bo nie ogarnia tego,czego mu nawet nie pokazano i niewytłumaczono! Zero kultury pracy! Jestem w szoku,że pracownicy tak pozwolili sobie wejść na głowę szefostwu tej firmy,a mówię tu o Sowie we Wrocławiu -Borek i Magnolia. Zastanówcie się czy warto poświęcać swoje zdrowie psychiczne,ponieważ atmosfera pracy tam jest tragiczna!!!

mm81
@zota 06.03.2017 23:00

O jakim mieście mowa?o jakiej konkretnie cukierni? Bo ja się właśnie staram o pracę u nich ?

fghj

@mpoz a to w Poznaniu tez jest filia? nie wiedzialem

mpoz

Pracował lub pracuje może ktoś z Was w Poznaniu w którejś Sowie? warto czy nie?

Byla pracownica

Edyta... Doradzaja w kwestii smaku, bo maja księgę z rozpisanymi skladnikami i statystyka sprzedaży kazdego tortu

Edyta

Polecam gorąco !!!! Panie w cukierni przemiłe, doradzą w kwestii smaku ciasta czy też ozdób. Tort na urodziny który zamówiłam przepiękny,przepyszny!!!! (Angry Birds- Bomb) A jak ozdobiony!!! serdeczne podziękowania dla osoby która dekoruje, ma ona niesamowity talent !!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu swoim i synka Nikosia

mam pytanie jaki jest system godzinowy w tej pracy ?

k

Witam, jakie sa stawki za prace w tej cukierni chodzi mi o Poznan?

beata

Witam wszystkich serdecznie chce sie podzielić opinia na temat pracy w cukierni Sowa(tej ktora obsługuje trzy miejsca). Byłam pracownikiem tej cukierni i wszystko to co piszecie na jej temat jest niestety prawda. Pierwsze wrazenie na rozmowie super mega pozytywnie, kociołek zaczyna sie juz pierwszego dnia. Zaczyna sie od wykorzystania nowego pracownika co do joty -do zmywania, mycia lodowek,podłogi, łazienki, gablot. Szkolenie? Każda z dziewczyn pomoga, wprowadza lecz niekiedy czujesz sie jak piate kolo u wozu nie jedna nowa stoi jak słup bo nie wie co ma robic. Kierowniczka porażka...Grafik wypada okrutnie ciezko cokolwiek zaplanowac 1 weekend wolny w miesiacu jak dobrze pojdzie . Bylo by całkiem sympatycznie gdyby wprowadzone byly zmiany w organizacji pracy bo kazdy ma swoje zycie prywatne. No i podejscie pracodawcy do pracownika zero pochwał dobrego słowa same nagane za wszystko co sie zrobi zle. Zło widoczne dobro i starania nie:(

sixti

zupelnie sie zgadzam z tymi Waszymi komentarzami , brak słow co do tego miejsca pracy jedno wielkie wykorzystywanie pracownika, Panie szefowe raz mowia tak raz tak, jedna co innego druga co innego mieszaja tylko w glowie.... paranoja jeden weekend w miesiacu wolny... kpina tam sie nie pracuje tylko(usunięte przez administratora)jak to ktos powiedzial,ekipa swietna dziewczyny sa cudowne oprocz jednej osoby nie polecam pracy w tej cukierni a co do produktow to jak najbardziej sa przepyszne

Betoniara

Czytam te opinie i mam wrażenie, że wszyscy siedzicie w mojej głowie... Mam bardzo podobne(jak nie identyczne) odczucia co do pracy w tym miejscu. Rozmowa kwalifikacyjna robi całkiem niezłe wrażenie. Aczkolwiek z Panią, która mnie zatrudniła potem już ani razu nie udało mi się porozmawiać. Widziałam ją może ze dwa razy... Nowego pracownika traktuje się jak popychadło albo tanią silę roboczą. Nie występuje nic na kształt szkolenia(choćby przez jeden dzień). Praca tam jest monotonna i nie potrzeba inteligencji ani specjalnych zdolności żeby wszystko szybko ogarnąć. Nie mniej jednak chyba warto byłoby zainwestować w osobę, która zajęłaby się wyjaśnieniem na czym tak naprawdę polega ta praca i jakie panują zasady. Niestety - bez względu na ilość przepracowanych dni, tygodni czy miesięcy od pracowników nieustająco padają pytania o najprostsze czynności. Począwszy od cen sprzedawanych produktów, poprzez obsługę kasy fiskalnej, skończywszy na dbaniu o czystość eksploatowanych sprzętów. Każdy jest niedoinformowany lub wprowadzany w błąd. Polecenia szefostwa są sprzeczne, co doprowadza do tego, ze pracownik jest zdezorientowany, pozbawiony pewności siebie oraz zestresowany. Organizacja pracy jest fatalna; ''wszyscy od wszystkiego''. Gdy są do wykonania trzy zadania to zamiast się tym podzielić, wszyscy lecą do jednego... =-= Dodatkowo o mniejszym lub większym stopniu trudności zlecanych zadań decyduje nastrój Pani kierownik(który z resztą zmienia się z kosmiczną częstotliwością). Jest to osoba kompletnie nieprofesjonalna - swoje prywatne odczucia na temat współpracowników przekłada na tematy służbowe; faworyzuje lub terroryzuje. W ramach oceny wykonywanej pracy z dezaprobatą przewraca oczami, robi dziwne miny i wielką łaskę, że odpowiada na zadawane pytania. Osobom tam zatrudnionym wciąż patrzy się na ręce, dając silnie odczuć kompletny brak zaufania. Już nie wspomnę o tym, jakie konsekwencje ma odezwanie się tam do kogoś... Zupełnie tak, jakby wymiana dwóch zdań miała spowodować kompletną dekoncentrację pracowników. I zupełnie tak, jakby prowadzono tam tajne badania nad bombą atomową, a nie sprzedawano ciastka. Co do grafiku jest absolutnie tak, jak napisała koleżanka powyżej. O tym kiedy i na którą godzinę trzeba przyjść do pracy dowiaduje się z dnia na dzień. Przy dobrych wiatrach i odrobinie szczęścia da się czasem spisać grafik na najbliższe trzy lub pięć dni... Większość zatrudnionych dziewczyn jest bardzo pomocna i koleżeńska. Niestety sporadycznie udaje się to dostrzec, ponieważ zazwyczaj dziewczyny są zestresowane i jakby... przestraszone? Powiem szczerze, że nigdy w życiu czegoś podobnego nie widziałam... Serdecznie NIE polecam... Aaaa, no i te komentarze powyżej(podejrzewam czyje dokładnie), dodane z pewnością przez kogoś z kierownictwa . . . absolutna żenada. Poniżej krytyki. Nie mam słów... Ręce i cycki opadają:/ No, ale to właśnie najlepszy dowód na to, na jakim poziomie są w tej firmie pracownicy najwyższych stanowisk... Pozdrawiam.

!!!!

Dla wszystkich fatygujacych sie na rozmowe o prace w tejze cukierni - stanowczo odradzam!! Szkoda zszarganych nerwow przez wszechwiedzace panie wlascicielki, dodatkowo grafik- to prawda ze jest z dnia na dzien, ewentualnie na tydzien- to jest dopiero luksus!! ! wolny weekend w miesiacu, harowka non stop, malo ludzi do pracy- a dlaczego? sami sobie odpowiedzcie na te pytanie, powinno dac to wszystkim do myslenia dlaczego jest taka ciagla rotacja. juz tu widac ze cos jest nie tak. Dodatkowo praca w swieta- boze cialo, zielone swiatki, 1,3 maja- zapomnij o wolnym!!! tu jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ! i to nie na pare godzin tylko cala zmiana. dodatkowo przed swietami - np przed wielkanoca lub bozym narodzeniem zapomnij o przygotowaniu swiat w domu- musisz ten czas spedzic w pracy i nierzadko jest to 14 godzin!! I to jest bezprawnie, ale oczywiscie jesli sie sprzeciwisz to uslyszysz, ze masz wolny wybor- pracujesz albo do widzenia. jeszcze jesli bylyby za to godziwe pieniadze, ale niestety sa to grosze.

ja

Ekstraklasa?obie panie,(największe hipokrytki na świecie), to nie jest nawet liga okręgowa,niestety. Dar jasnowidzenia należy doskonalić (usunięte przez administratora)

pudło... próbuj dalej!!!

jakie to żenujące, kiedy ewidentnie szefowa cukierni przedrzeźnia się z pracownicą... szefostwo z całą pewnością nie należy do ekstraklasy, jeśli powyższe komentarze byłyby zupełnie bzdurne i nieprawdziwe, nie chciałoby im się tracić czasu na komentowanie, widać,że zarządzanie w tej firmie jest na bardzo niskim poziomie,

back

to dlczego, są nie zastanawiałaś się nad tym(usunięte przez administratora)ha ha ha jakie to typowe dla ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rock

jesteś szalona ...... ha ha ha

ja

martwić to się należy o te,które tam jeszcze są,zwłaszcza o ich kondycję psychiczną...

rick

oj Marta zastanów się nad sobą bo zaczyman się o Ciebie martwić!

ja

tak,tak,w tej cukierni wykształcone są tylko PANIE WŁAŚCICIELKI......

rick

Żenada! Ludzie bez wykształcenia i ambicji piszą takie straszne rzeczy! Gówniarstwo!

sowillo

a kto tam pracuje parę lat???jedna osoba,pani bez ambicji i honoru!!! cała reszta załogi zmienia się jak w kalejdoskopie... może ktoś wie-dlaczego???

xxxx

Co za kłamstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To dlaczego ludzie, którzy tam pracują są w tej firmie parę lat??????? To o czymś świadczy :) A dziewczyny, które przyjeżdzają nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co :( mają ambicje nie wiadomo jakie :) A najlepiej nic nie robić, naciągnąć pracodawcę na rozmowy prywatne przez tel, posiedzieć, coś przekąsić, a może nawet coś zabrać słodkiego do domu :) nieżle. Idź do spożywczaka, ha ha ha.

Zgadzam się w 100% ze wszystkimi opiniami. Omijajcie to miejsce, nie polecam!!! Szefostwo straszne, na początku są miłe, a później szkoda gadać. Obiecują złote góry, a wszystko to nie prawda. Haruje się non stop, a o grafiku dowiaduje się człowiek z dnia na dzień. Atmosfera bardzo niekorzystna. Za wszystko trzeba płacić, na każdym kroku jest się pod obserwacją. Haruje się w 3 punktach- wspominają o tym przy rozmowie. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. NIE!!! Nie powiem o tym miejscu ani jednego dobrego słowa...

Harówa....harówka....harówa.... praca w "piątek, świątek i niedzielę". O tym jak pracujesz dowiadujesz się nawet nie "z dnia na dzień", tylko z godziny na godzinę. Jeśli szanujecie siebie i swoje życie prywatne OMIJAJCIE!

ok 1250 netto za pierwszy miesiąc - umowa zlecenie, następnie umowa na rok na kwotę 2000 zł brutto (1350zł), no chyba , że pracujesz na okrągło, to masz kasę za nadgodziny i zero życia prywatnego. Jak jesteś studentką to zdecydowanie nie polecam, nie będziesz miec czasu na naukę...

kkkkk

witam a mógłby ktoś powiedzieć ile się tam zarabia??bo byłam dzisiaj na rozmowie i tak jak zostało już tu napisane było bardzo miło,słodko i w ogóle ale ta pani jakoś tak umiejętnie ominęła kwestie wynagrodzenia że tak naprawdę nic na ten temat nie wiem..

Zespół z którym pracowałam super ,natomiast szefostwo to jakaś kpina ,mają cię za złodzieja , harujesz jak wół i nie usłyszysz dobrego słowa, zero zaufania i zero szacunku , kontrola na każdym kroku i potrącanie z pensji za wszystko. Rozmowa wstępna przecudowna-masz wrażenie że to właśnie wymarzona praca dla ciebie niestety inaczej wychodzi to w praktyce.Zapomnieli wspomnieć że praca nie odbywa się w jednym punkcie tylko w trzech. Praca we wszystkie weekendy i większość świąt.Grafik pracy ustalany praktycznie z dnia na dzień .Nie polecam omijajcie szerokim łukiem . Stosunek wykonywanej pracy do zarobku nie adekwatny ..........................

Ekipa zgrana i dość fajna , ale szefostwo - TRAGEDIA . Mają pracowników za idiotów , fałszywe , dwulicowe , złośliwe . Na rozmowie kwalifikacyjnej milusie , uprzejme , obiecuja złote góry. Zapominają tylko wspomnieć , ze pracuje ( haruje ) sie wszystkie weekendy , nie wspominając juz o tym co sie tam dzieje w święta ... Bardzo duża rotacja , zdecydowanie nie polecam !!!

Zostaw opinię o Cukiernia Sowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Sowa