Opinie o Cukiernia Sowa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cukiernia Sowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cukiernia Sowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Sowa w Warszawa

!!!!

Dla wszystkich fatygujacych sie na rozmowe o prace w tejze cukierni - stanowczo odradzam!! Szkoda zszarganych nerwow przez wszechwiedzace panie wlascicielki, dodatkowo grafik- to prawda ze jest z dnia na dzien, ewentualnie na tydzien- to jest dopiero luksus!! ! wolny weekend w miesiacu, harowka non stop, malo ludzi do pracy- a dlaczego? sami sobie odpowiedzcie na te pytanie, powinno dac to wszystkim do myslenia dlaczego jest taka ciagla rotacja. juz tu widac ze cos jest nie tak. Dodatkowo praca w swieta- boze cialo, zielone swiatki, 1,3 maja- zapomnij o wolnym!!! tu jest (usunięte przez administratora) ! i to nie na pare godzin tylko cala zmiana. dodatkowo przed swietami - np przed wielkanoca lub bozym narodzeniem zapomnij o przygotowaniu swiat w domu- musisz ten czas spedzic w pracy i nierzadko jest to 14 godzin!! I to jest bezprawnie, ale oczywiscie jesli sie sprzeciwisz to uslyszysz, ze masz wolny wybor- pracujesz albo do widzenia. jeszcze jesli bylyby za to godziwe pieniadze, ale niestety sa to grosze.

Ekstraklasa?obie panie,(największe hipokrytki na świecie), to nie jest nawet liga okręgowa,niestety. Dar jasnowidzenia należy doskonalić (usunięte przez administratora)

pudło... próbuj dalej!!!

jakie to żenujące, kiedy ewidentnie szefowa cukierni przedrzeźnia się z pracownicą... szefostwo z całą pewnością nie należy do ekstraklasy, jeśli powyższe komentarze byłyby zupełnie bzdurne i nieprawdziwe, nie chciałoby im się tracić czasu na komentowanie, widać,że zarządzanie w tej firmie jest na bardzo niskim poziomie,

Firma Cukiernia Sowa poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
back

to dlczego, są nie zastanawiałaś się nad tym(usunięte przez administratora)ha ha ha jakie to typowe dla ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rock

jesteś szalona ...... ha ha ha

martwić to się należy o te,które tam jeszcze są,zwłaszcza o ich kondycję psychiczną...

rick

oj Marta zastanów się nad sobą bo zaczyman się o Ciebie martwić!

tak,tak,w tej cukierni wykształcone są tylko PANIE WŁAŚCICIELKI......

rick

Żenada! Ludzie bez wykształcenia i ambicji piszą takie straszne rzeczy! Gówniarstwo!

sowillo

a kto tam pracuje parę lat???jedna osoba,pani bez ambicji i honoru!!! cała reszta załogi zmienia się jak w kalejdoskopie... może ktoś wie-dlaczego???

xxxx

Co za kłamstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To dlaczego ludzie, którzy tam pracują są w tej firmie parę lat??????? To o czymś świadczy :) A dziewczyny, które przyjeżdzają nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co :( mają ambicje nie wiadomo jakie :) A najlepiej nic nie robić, naciągnąć pracodawcę na rozmowy prywatne przez tel, posiedzieć, coś przekąsić, a może nawet coś zabrać słodkiego do domu :) nieżle. Idź do spożywczaka, ha ha ha.

Zgadzam się w 100% ze wszystkimi opiniami. Omijajcie to miejsce, nie polecam!!! Szefostwo straszne, na początku są miłe, a później szkoda gadać. Obiecują złote góry, a wszystko to nie prawda. Haruje się non stop, a o grafiku dowiaduje się człowiek z dnia na dzień. Atmosfera bardzo niekorzystna. Za wszystko trzeba płacić, na każdym kroku jest się pod obserwacją. Haruje się w 3 punktach- wspominają o tym przy rozmowie. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. NIE!!! Nie powiem o tym miejscu ani jednego dobrego słowa...

Harówa....harówka....harówa.... praca w "piątek, świątek i niedzielę". O tym jak pracujesz dowiadujesz się nawet nie "z dnia na dzień", tylko z godziny na godzinę. Jeśli szanujecie siebie i swoje życie prywatne OMIJAJCIE!

ok 1250 netto za pierwszy miesiąc - umowa zlecenie, następnie umowa na rok na kwotę 2000 zł brutto (1350zł), no chyba , że pracujesz na okrągło, to masz kasę za nadgodziny i zero życia prywatnego. Jak jesteś studentką to zdecydowanie nie polecam, nie będziesz miec czasu na naukę...

kkkkk

witam a mógłby ktoś powiedzieć ile się tam zarabia??bo byłam dzisiaj na rozmowie i tak jak zostało już tu napisane było bardzo miło,słodko i w ogóle ale ta pani jakoś tak umiejętnie ominęła kwestie wynagrodzenia że tak naprawdę nic na ten temat nie wiem..

Zespół z którym pracowałam super ,natomiast szefostwo to jakaś kpina ,mają cię za złodzieja , harujesz jak wół i nie usłyszysz dobrego słowa, zero zaufania i zero szacunku , kontrola na każdym kroku i potrącanie z pensji za wszystko. Rozmowa wstępna przecudowna-masz wrażenie że to właśnie wymarzona praca dla ciebie niestety inaczej wychodzi to w praktyce.Zapomnieli wspomnieć że praca nie odbywa się w jednym punkcie tylko w trzech. Praca we wszystkie weekendy i większość świąt.Grafik pracy ustalany praktycznie z dnia na dzień .Nie polecam omijajcie szerokim łukiem . Stosunek wykonywanej pracy do zarobku nie adekwatny ..........................

Ekipa zgrana i dość fajna , ale szefostwo - TRAGEDIA . Mają pracowników za idiotów , fałszywe , dwulicowe , złośliwe . Na rozmowie kwalifikacyjnej milusie , uprzejme , obiecuja złote góry. Zapominają tylko wspomnieć , ze pracuje ( haruje ) sie wszystkie weekendy , nie wspominając juz o tym co sie tam dzieje w święta ... Bardzo duża rotacja , zdecydowanie nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Sowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Cukiernia Sowa?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Sowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia Sowa?

Cukiernia Sowa