Cukiernia Sowa sp.j.

Bydgoszcz

Cukiernia Sowa sp.j.

Opinie o Cukiernia Sowa sp.j.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Tymon

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Dziwne opinie niektórzy piszą.

Basia

Pewnie takie są zmiany a po tym jest ileś tam wolnego!!!

Byly pracownik

W focusie zero prawa pracy. Pracuje soe po 14h a nastepnego dnia idzie sie na 10 rano a od kierowniczki słyszy się "tylko nie idz z tym do PIP". Przy tylu godzinach pracy jedna przerwa I to nie zawsze 15 min bo jest sie pospieszanym. Zarobki tragiczne. Pelno nadgodzin ktore w jednym miesiacu wyplacane sa jako premia uznaniowa a w innym jako nadgodziny tak wiec defakto robia ludzi w konia ale nikt się nie odezwie bo każdy boi sie o prace. Mobbing na porządku dziennym.

Alicja

@Były pracownik, ciekawa jest Twoja opinia, gdzie jak piszesz, mimo, że na produkcji praca jest dość ciężka, na umowie zlecenia stawki minimalne, to na końcu pojawia się rekomendacja- polecam. Czy to zasługa wyjątkowej atmosfery panującej w Cukiernii Sowa? A może są inne powody takiego nietypowego podsumowania Twojej opinii. Gdybyś zechciała napisać nieco więcej na ten temat, to ciekawość wielu osób rozbudzona tym zapisem zostałaby zaspokojona, a przecież na tym forum o to nam chodzi.

Dzień dobry, Miałam okazję pracować i na produkcji i w lodziarni w Bydgoszczy. Sezonowo, w okresie letnim. Praca na produkcji jest dość ciężka, dla osób które "nie dadzą sobie w kaszę dmuchać." Na umowie zleceniu stawka jest najniższa z możliwych, jednak od sezonowych pracowników nie wymaga się nic bardziej ambitnego od np. Obierania/ układania owoców na cieście. Jeśli chodzi o lodziarnię, tutaj zdecydowanie więcej godzin pracy, jednak mniej obowiązków i nie są one aż tak dotkliwe fizycznie jak wyżej. Polecam :)

Alicja

@Zuza jak myślisz dla kogo taka praca byłaby idealna? Masz może doświadczenia związane z pracą w Cukierni Sowa w Bydgoszczy? Zachęcam do podzielenia się nimi, w ten sposób pomożesz innym użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla siebie stanowiska pracy.

Wiosna

Zawsze robiłam zakupy w cukierni Sowa na wszystkie uroczystości i Święta aż do teraz .... tydzień przed świętami wielkanocnymi kupiłam tort beżowy! Tragedia sama pewnie bym lepiej upiekła! Stary krem na serku mascarpone do tego bakalie śmierdzące stęchlizną !! Cena jaką zapłaciłam to 78 zł za średni!!! Kiepsko na 6 porcju !!! Skandal !!! Kolejne i ostatnie zakupy w tej cukierni były w wielki czwartek kupiliśmy ciasto i babkę drożdżową na następny dzień ukroiłam po kawałku do kawy i o mała mąż sobie zęba nie złamał!!!! Babka była tak twarda że można było kogoś nią zabić!!! Pojechałam do Cukierni Sowa w Panorama Poznań z reklamacją usłyszałam że towar przeze mnie zakupiony był z dostawy z tego właśnie dnia ! Skąd my klienci mamy wiedzieć z jakiej daty jest ciasto które kupujemy?! Pani kierownik dziewczątko lat 23 może próbowała mi wmówić że to jest taka receptura na ciasto i babka taka jest! Napisała reklamację kiedy kazałam poprawić część reklamacji zaczęły się fochy! Zapewne to już odgórnie! Minęły ponad dwa tyg od reklamacji żadnego e mail z magicznym przepraszamy itd nie wspomnę o zwrocie gotówki bo to bagatela 35 zł!!!! Przy takiej konkurencji na rynku cukierniczym gratuluję cen !!! Kupiliśmy babki w cukierni Karpicko Poznań ul. Dąbrowskiego były wyśmienite! I do tego za 15 zł! Nie chodzi o cenę tylko o jakość a wam ostatnio tego brakuje. NIE POLECAM I NIGDY JUŻ NIKOMU NIE POLECĘ A DO TEGO OSTRZEGAM RODZICÓW NIE KUPUJCIE TAM DZIECIOM LODÓW STAŁAM CHWILĘ POD ZAPLECZEM PODCZAS PISANIA REKLAMACJI NA SZAFKACH I PODŁODZE (usunięte przez administratora) JAKICH MAŁO!!! SANEPID AŻ SIĘ PROSI !!! CUKIERNIA SOWA POZNAŃ GALERIA PANORAMA NIE POLECAM !!!!

max
@Wiosna 16.04.2018 14:42

dziecko Ty myślisz, że milion sztuk przed świetami to się w jedną noc robi?

Zuza

Może praca w takiej branży komuś zupełnie nie odpowiada to powinien pomyśleć o zmianie.

Ewa

A jak wyglada praca na wakacje w Sowie w Bydgoszczy ?

xxxxx

Polecam tylko osobom o stalowych nerwach. Generalnie pracuje się bardzo ciężko, jedynie co to klienci są dość mili.

Julita

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma.

Barbara

w grudniu na imieniny Barbary zamówiłam 3 torty wszystkie były do wyrzucenia mimo ze zapłaciłam 280 zł wstyd mi przed rodzina i znajomkami ,torty tylko z nazwy były dobre nie polecam wyrobów SOWY i juz nigdy nie kupie .

Anna Clark
@Barbara 06.01.2018 12:43

Widzę p.Barbaro ,że nie będzie to tylko moja opinia ,ale produkty Sowy to już tylko mit ! Wyroby są coraz gorszej jakości, no cóż mister Sowa już jest wielki pan i ma w D.klientów - a wyroby zaczynają smakować jak produkty taśmowe - ja panu Sowie już dziękuje.

mam pytanie jakie sa godziny pracy

Goska
@8798 06.02.2015 18:13

e Beznadziejne piatek swiatek pracujesz

W sowie w bydgoszczy nie sa przestrzegane przpisy prawa pracy, godziny pracy urlopy, przerwy w pracy nie mowiac o bardzo slabych zarobkach, dali podwyzki ale ukrucili premie wiec tak jakby podwyzek nie bylo.

Lalka

Ja chętnie się również dowiem czegoś o pracy na produkcji w Bydgoszczy ;)

Jest tu osoba pracująca na produkcji w sowie? Bydgoszcz Chetnie sie dowiem czego :) pozdrawiam

Edzioczek

Dziś dzwoniłam do cukierni w Bydgoszczy na Osowej Górze, chciałam zapytać o średnicę tortu królewskiego , uzyskalam informację, że Pani ma torty na 12 porcji i większe ale nie powiewiem mi jakiej średnicy i nie ma czasui na rozmowę bo ma długą kolejkę osób do obsluzenia.Wszystko rozumiem, można być zdenerwowanym, ale czemu nieuprzejmym w stosunku do klienta?!Jestem rozczarowana!!!!

Luiza

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w Warszawie? Warto starać się o pracę

1957

Jest dobrze. Płaca na czas, również premia. Na święta dodatkowa kasa oraz talony na ciasto pozdrawiam ul. Schulza

Dominika

Jako była pracownica Cukierni Sowa we Wrocławiu stanowczo odradzam zakupy w tej cukierni. Torty często stały nawet tydzien (dotyczy tortu pralinowego i truflowego), tak samo pralinki nikt nie zwracał uwagi na daty ważności. Drożdżówki były dwudniowe, na drugi dzień sprzedawane w tej samej cenie i jedynie gdy klient spytał to mogłyśmy informować, że nie są z dzisiaj. Nieraz eklerki stały pol dnia na zapleczu przy stoisku zamiast w chłodni. Po za tum warunki higieniczne też nie zostaly zapewnione. Witryny były myte srodkami chemicznymi gdy towar był wewnątrz nich, lodowki nie trzymały odpowiedniej temperatury, część dziewczyn nie używała w ogóle rękawiczek przy naklaladaniu towaru. Większość z nas nie miała żadnego szkolenia (mimo że było obiecane)przez co porcja na miejscu zawsze była różna. Do tego widywane byly też robaki, najprawdopodobnirj karaluchy w lokalu w Galerii Dominikanskiej i w Magnolii. Cukiernia Sowa dziala na zasadzie franczyzny wiec możliwe że u innego ajenta jest inaczej ale u ajenta ktory do listopada tamtego roku posiadal stoiska w Galerii Dominikanskiej, Magnolii i w Ch Borek praca to był jakis koszmar. Pracowalysmy po 13/14 godzin, czesto był taki ruch ze nie mialysmy kiedy cokolwiek.zjesc, zreszta moglysmy jeść albo na stoisku, na oczach klientow albo na cuchnacych zapleczu wielkosci schowka na miotly. Jednak nic nie przebije tego ze okazalo sie ze czesc dziewczyn pracowala na czarno. Nie dostalysmy pitow mimo umowy o prace, po sprawdzeniu w urzedzie skarbowym okazalo sie ze nie figurujemy w rejescie osob zatrudniowych a kontakt z p. Marcinem mimo wielu prob okazal sie niemozliwy( najprawdopodniej wyjechal za granice) Trzy wymienione wyzej punkty nie naleza juz do tej rodziny ajentow ale wiem.ze posiadala jeszcze dwa punkty w innym miescie i obawiam sie ze tam jest tak samo. Do tego nie bylo mozliwosci dogadania sie z kimkolwiek z szefostwa bo umowe (fikcyjna jak sie okazywalo ) podpusywalo sie z matka pana Marcina ktory teoretycznie zarzadzal stoiskami a raz na jakis czas byl nalot ojca pana Marcina i nagle okazywalo sieze wszystko robione jest nie tak. Ale Pan wyjezdzal po paru dniach i nadall bylo jak dawniej. Tym samym odradzam zarowno prace jak i.robienie zakupow w tej Cukirnii.

Wiesław
@Dominika 05.09.2017 09:52

Choć w tym momencie piszę ten komentarz prywatnie to dziękuję Pani uprzejmie za informację o fakcie występowania nieprawidłowości skarbowych w Cukierni Sowa.

olga

Witam,mam iść na rozmowę o pracę do ekipy sprzątającej w zakładzie w Bydgoszczy.Czy ktoś coś wie jak tam się pracuje?

Admin
@olga 29.11.2017 12:43

Byłaś tam w sprawie pracy

tomasz

o rany... to pewnie dlatego kilku franczyzantów szuka kupca na swoje lokale.. to poszukam innej franczyzy

Alicja

Aktualnie firma Cukiernia Sowa poszukuje poszukuje osób na stanowisko PRACOWNIK FIZYCZNY. W ofercie napisali, że zapewniają pracę w renomowanej firmie, umowę o pracę w pełnym wymiarze, możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń wdrażających. Czy ktoś jest zainteresowany taką ofertą?

Anula

Bardzo często jadaliśmy lody w Arkadii w Warszawie, ale ....do czasu. Kiedyś siedzieliśmy w okolicach stoiska Sowy tuż przed zamknięciem i widzieliśmy dostawę /chyba tortów/ i byliśmy w szoku gdy zobaczyliśmy w jakich brudnych wózkach są przewożone. Nigdy czegoś takiego nie widzieliśmy wcześniej. Wydawało nam się, że to firma godna zaufania, a nie takie brudasy. Od jakiegoś czasu mamy problemy z przewodem pokarmowym nie wiadomo z jakiego powodu. Zastanawiamy się czy może to lody są tego przyczyną?

Redziu25

Witam.Miałem okazję doświadczyć pracy na magazynie w tej cukierni.Odradzam każdemu kto chce tam pracować.Przedstawię kilka argumentów. 1.To jest zakład kolesiostwa i jeśli nie nie znasz nikogo ważnego to jesteś nikim. 2.Jeżeli myślisz,że się czegoś nauczysz to jesteś w błędzie. 3.Brak przestrzegania przepisów BHP. 4.Zarządzanie magazynem to jakieś nieporozumienie(kierownik sam nie potrafi podjąć decyzji). 5.Płaca (trzy zmiany,niedzielę i święta)porostu śmiech.

kandydat

czy warto być franczyzantem ??

GG81

a jak w Warszawie? np CH TARGOWEK

Iwona z Wrocławia

Zamówiłam tort malinowy z bitą śmietaną w cukierni Sowa w Magnolii we Wrocławiu na komunię 14.05.2017r. Po prostu ohyda , wstyd mi było przed wszystkimi gośćmi. A myślałam, że jak więcej zapłacę w znanej firmie to nie będzie fuszerki. Był mdły, maliny były, ale chyba w lesie, biszkopt suchy śmietana beznadziejna. Zawiodłam głównie dzieci. Nie polecam.

Alicja

@Pracownik warunki na jakim stanowisku opisujesz? Pamiętajmy, że są one zależne od obejmowanego stanowiska. Może powiesz również kilka słów więcej na temat pracy w Cukiernia Sowa?

o sowiec

Witam a jak z pracą na magazynie w Bydgoszczy jaka płaca ile godzin i dni w tygodniu się pracuję?Da ktoś znać pozdrawiam!

Zostaw opinię o Cukiernia Sowa sp.j. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Sowa sp.j.