Opinie o Cukiernia Sowa w Leszno Aleja Konstytucji 3 Maja 12

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cukiernia Sowa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cukiernia Sowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Sowa w Leszno Aleja Konstytucji 3 Maja 12

Kwiat98 Nowy wpis

Pracowałam niedawno w tym miejscu przez dość krótki czas, pracownicy są traktowani bardzo nierówno zarówno przez szefostwo jak i panią Menager. Jedna z pracownic jest faworyzowana i uważana za lepszą od innych pani A… która dosłownie kolokwialnie pisząc „wchodzi w (usunięte przez administratora) szefostwu i menager”. Przez takie zachowanie czułam się tam strasznie źle w czasie pracy Pani A… może robić wszystko czego żaden inny pracownik nie może a i tak nikt nie zwróci uwagi o przesiadywaniu przy komputerze przez 6 godzin z 8 godzin pracy nawet nikt nie ma prawa się wypowiedzieć. Zero pomocy z jej strony zostając same w dwie osoby przed zamknięciem wszystko musiałam robić ja iż ona twierdziła że jeszcze coś musi zrobić. Poza tym reszta personelu naprawdę w porządku jednak wolałabym pracować w miejscu gdzie każdy traktowany jest podobnie i ma takie same prawa.

Pracownik Nowy wpis

Jako były pracownik wypowiem się na temat pracy w tym miejscu. A więc tak co do umowy i wynagrodzenia jest ok, umowa najpierw zlecenie później o pracę. Jednak największy minus i to co odstrasza pracowników i prowadzi do tego że się zwalniają lub chcą zwolnić (80% pracujących tam dzorwczyn szuka innej pracy) jest ATMOSFERA która tam panuje. A mianowicie po 1 jest menadzerka która przyjeżdża i czepia się o wszystko co tylko możliwe, ale nigdy przenigdy nie usłyszysz od niej dobrego słowa ! Po 2 dwie dziewczyny które są odpowiedzialne za robienie zamówień są kompletnie niepomocne, zostawiaja nowe osoby na stanowisku same bez pomocy. W tym czasie siedzą przy komputerze i twierdzą że robią zamówienie cały dzień (8 godzin) i nie ma opcji żeby pomogły czy pracowały normalnie. Po 3 praca jest w galerii więc wiadomo każdy weekend w pracy się spędza. Po 3 wynagrodzenie jest nieadekwatne do charakteru pracy (cały dzień w biegu) Po 4 przerwa nie istnieje, jesz w biegu i patrza tylko kiedy skończysz. Gdyby nie atmosfera na pewno więcej ludzi by chciało tam pracować a w takiej atmosferze odchodzi wciąż co chwilę kolejną osoba i to przez 2 osoby co robią zamówienia. Potrafiom mieć pretensje ze prosisz by obsłużyły klienta bo rzeciez po tygodniu pracy masz umieć wszystko już. Także dopóki nie zmieni się tam obsada tych dwóch pracownicy to nie polecam tam pracy. Pozostałe osoby są w porządku i pomocne. Pozdrawiam

Atmosfera w kawiarni panuje dziwna z tego co usłyszałam wymogiem jest nauczenie się wszystkich ciast tortów itp co nawet jest logiczne ale przytłacza w perspektywie tego, że do twoich obowiązków należy praktycznie wszystko bo 'trzeba umiec znalezc sobie prace, nie ma nawet chwili nic nie robienia, za to nie placimy' . Wiadomo, ze w pracy sie pracuje ale odnioslam wrazenie jakby wszystko bylo tam sztuczne i nie naturalne a chwila odsapnięcia była niewiadomo jakim przestępstwem.

Hanna
@-

Czyli to jest relacja z dnia próbnego? Generalnie to oni Ciebie nie chcieli czy to Ty im odmówiłaś jako pierwsza, ogólnie to za ten poświęcony czas coś miałaś?

- Nowy wpis
@Hanna

Nie, to moje odczucia z rozmowy, podziękowałam im

Grażyna Nowy wpis

Lubie tam wejść na kawę. Zawsze jest pyszna, a panie pracujące tak są uprzejme, zagadają, polecą dobre ciacho do kawy. Torty są pyszne i oczywiście rogaliki.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cukiernia Sowa? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Leszno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Działu Kontroli Jakości
Leszno
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
J. M

Miałam okazję spróbować tam pracy na dzień próbny. Ogólnie praca sama w sobie zła nie jest trzeba umieć opanować eksress do kawy i duzo jest do nauczenia typu jakie ciasta babki itp ale cały czas na nogach trzeba być zarobki nie są najlepsze w zwykłym. Sklepie odzieżowym obok dostałam na start dużo więcej no i pracuje się we wszystkie soboty a z tego co wiem powinien być jakas sobota wolna na miesiąc. Ja nie podjęłam się pracy tam też przez dziwna atmosferę tam miałam wrażenie że jestem zniechęcana do pracy przez osobę która mnie uczyła i nawet przerwy nie miałam nie wiem myślałam że się należy. Ale myślę że jak ktoś na szybko potrzebuje pracy to można wytrzymac

Edyta
@J. M

Dzięki, przyda się, co napisałaś :) A powiedz, tam stawki są godzinowe czy płacą za miesiąc na umowę o pracę?

@J. M

A ten dzień próbny jest płatny czy bezpłatny?

Ga
@Marcin

Za dzień próbny zawsze płacą, miałam zapłacone choć byłam tylko 4 godziny.

Niki

Nie mam odwagi wejść do tego sklepu, gdyż panie tam pracujące głośno komentują przechodzące obok cukierni osoby, wyśmiewają się na głos z wszystkich. To jest zachowanie niedopuszczalne, brak kultury i szacunku!!!!

Hanna
@Niki

A tak właściwie to co przykładowego mówią, do jakiego stopnia jest to niewłaściwe?

Lilson

Cukiernia Sowa-Galeria leszno Negatywne: -Lentilkao Mega nie dobre.Miała być biała bita śmietana,niestety wystąpiła w koloże kakaowym.Była zimna, nawet nie letnia. Cena jak za tekie coś za duża,aż 14zł za mały kubeczek. Pozytywne : Obsułga wspaniała miła i uprzejma. Proszę niebrać tego do serca. To jest tylko uwaga z mojej strony do danego produktu.

Klient

Zaprosiłam mamę na kawę do cukierni Sowa w Lesznie licząc na profesjonalną obsługę. Spotkałam się z najgorszą z możliwych obsługa. Atmosferą przypomina to miejsce raczej sklep z punktem kawowym niż cukiernię. Tzw.kawę otrzymałam rozlana na podstawku,mokry cukier, mokra filiżanka, po mojej sugesti Pani przyniosła mi serwetkę i rzuciła pod filiżankę. Kawa americano przypominała kolorem mocniej zaparzoną herbatę a smaku kawy to nie miało. Tak się składa że jestem po wyższej szkole hotelarstwa i gastronomi i nie mogłam pozwolić sobie na takie (usunięte przez administratora) Reklamacji nie uznały Panie sugerując, że mam sobie kupić drugą. Jeżeli poziom obsługi w takich miejscach nie zacznie wzrastać a do pracy nie zaczną zatrudniać wykwalifikiwanych pracowników chociażby przeszkolonych w zakresie podstawowych zasad obsługi to kiepsko z naszą gastronomią i właścicielami takich obiektów. Nie wszyscy zadowolą się byle czym,społeczeństwo robi się coraz bardziej wymagające a konkurencja nie śpi. Koszt podania mi kawy to może 2 zł,pomijam że na tej lurze już zarobili 10 krotnie ale w tej sytuacji stracili dużo więcej.Ja już tam nie zajrzę mało tego historia pójdzie w eter i kolejnych kilkanaście osób też już nie zajrzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Sowa - Leszno

• Jak się pracuje w Cukiernia Sowa?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Sowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia Sowa?

Cukiernia Sowa