GlobalDom Sp. z o.o. / DECORADOR

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 12 ocen.

GlobalDom Sp. z o.o. / DECORADOR
2 12 6 1

Opinie o GlobalDom Sp. z o.o. / DECORADOR

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w GlobalDom Sp. z o.o. / DECORADOR? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

burk

@anonim odpowiadam późno, bo daaawno tu nie zaglądałam. Mój znajomy tam pracował i powiem Ci że był średnio zadowolony. Nie chciałabym się tu za bardzo wypowiadać za niego

ZŁY

NIGDY ZA ŻADNE SKARBY NIE NALEŻY WIĄZAĆ SIĘ Z TĄ FIRMĄ BEZ WZGLEDU NA TO JAKA SPÓŁKA JEST JEJ WŁAŚCICIELEM. NIELOJALNI WOBEC KLIENTÓW, PRACOWNIKÓW, DOSTAWCÓW.

izi

Mówisz o zobowiązaniach względem pracowników czy klientów?

anonim

nie polecam, firma niezetelna i niewywiazuje sie ze zobowiazan

Zostaw opinię o GlobalDom Sp. z o.o. / DECORADOR - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GlobalDom Sp. z o.o. / DECORADOR