Superstacja

Opinie o Superstacja

ola

moze jak jestes na ostatnim roku studiow to bedziesz mial wieksze szanse dostania sie do nich bo wiesz wiecej

moherowa

uwielbiam superstację , szczgolnie p. (usunięte przez administratora)i p. (usunięte przez administratora) wogole Superstacja jest super

Liv

Nie wywalają, bo macierzyński nie istnieje w Superstacji. Podobnie jak urlop zdrowotny czy wypoczynkowy. Nie ma cię w pracy? Nie zarabiasz. Dość prosty rachunek. Wszyscy zatrudnieni na umowę o dzieło...

Zostaw opinię o Superstacja - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Superstacja