Superstacja Sp. z o.o.

Superstacja Sp. z o.o.
3 38

Opinie o Superstacja Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiesz jak wyglądają zarobki w Superstacja Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Henryk

Oglądałem waszą stację a głównie program Bez ograniczeń,ale jak się zjawiło dwóch prowadzących tak jak np. Wajs to zrobiła się totalna klapa,tym bardziej prowadzący tak jak inne stacje dotowane przez zagranicę przeciwnicy anty PIS to zrobiła się parodia,oprócz tego głosowania na telefon różnych opini to robicie z siebie pośmiewisko zacznijcie od zera w każdą stronę to i tak mała oglądalność waszej stacji okaże prawidłowość tych głosów.

Karolina

@gośc, @anonymous, to forum służy do dzielenia się swoimi uwagami, spostrzeżeniami, które dotyczą Superstacji jako pracodawcy. Dlatego, jeżeli ktoś z Was jest aktualnie zatrudniony w tej firmie, to proszę o kilka słów na temat tego jak w tym momencie się w niej pracuje. Każda uwaga będzie cenna przez osoby zainteresowane zatrudnieniem w Superstacji.

anonymous

Nie wiem czy Wasza prezenterka pogody przedawkowała jakieś leki czy może zbyt gwałtownie odstawiła, ale cos z nią nie tak. Zachowuje się jak świr

gośc

Proszę Państwa bardzo proszę aby Pani Michniak mówiła o pogodzie a nie jakieś głupoty bo jej zachowanie to do kabaretu dla mnie to jest chore i nie poważne -wszystkiego dobrego w nowym roku dla całej załogi

Karolina

@ola, z Twojego wpisu chyba wynika, że Superstacja zatrudnia osoby posiadające wyłącznie potrzebną wiedzę i doświadczenie. Czy firma organizuje praktyki lub staże dla studentów? Jeżeli tak, to na jakim są poziomie? Dobrze, Twoim zdaniem, przygotują do przyszłego zawodu?

ola

moze jak jestes na ostatnim roku studiow to bedziesz mial wieksze szanse dostania sie do nich bo wiesz wiecej

moherowa

uwielbiam superstację , szczgolnie p. (usunięte przez administratora)i p. (usunięte przez administratora) wogole Superstacja jest super

Liv

Nie wywalają, bo macierzyński nie istnieje w Superstacji. Podobnie jak urlop zdrowotny czy wypoczynkowy. Nie ma cię w pracy? Nie zarabiasz. Dość prosty rachunek. Wszyscy zatrudnieni na umowę o dzieło...

Zostaw opinię o Superstacja Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Superstacja Sp. z o.o.