Superstacja

Opinie o Superstacja

gośc

Proszę Państwa bardzo proszę aby Pani Michniak mówiła o pogodzie a nie jakieś głupoty bo jej zachowanie to do kabaretu dla mnie to jest chore i nie poważne -wszystkiego dobrego w nowym roku dla całej załogi

Karolina

@ola, z Twojego wpisu chyba wynika, że Superstacja zatrudnia osoby posiadające wyłącznie potrzebną wiedzę i doświadczenie. Czy firma organizuje praktyki lub staże dla studentów? Jeżeli tak, to na jakim są poziomie? Dobrze, Twoim zdaniem, przygotują do przyszłego zawodu?

ola

moze jak jestes na ostatnim roku studiow to bedziesz mial wieksze szanse dostania sie do nich bo wiesz wiecej

moherowa

uwielbiam superstację , szczgolnie p. (usunięte przez administratora)i p. (usunięte przez administratora) wogole Superstacja jest super

Liv

Nie wywalają, bo macierzyński nie istnieje w Superstacji. Podobnie jak urlop zdrowotny czy wypoczynkowy. Nie ma cię w pracy? Nie zarabiasz. Dość prosty rachunek. Wszyscy zatrudnieni na umowę o dzieło...

Zostaw opinię o Superstacja - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Superstacja