Primemovers Sp. z o.o.

Adres: Sienna 72 lok. 211, 00-833 Warszawa

NIP: 5272487817 KRS: 0000244177

Primemovers Sp. z o.o.

Opinie o Primemovers Sp. z o.o.

Maćko

Firma nieprofesjonalnie podchodząca do biznesu! Przestrzegam przed współpracą!

Masz wiedzę na temat pracy w firmie Primemovers Sp. z o.o.? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Primemovers Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Primemovers Sp. z o.o.