Pink Pepper Sp. z o.o.

Opinie o Pink Pepper Sp. z o.o.

oburzona

Upominać się o wypłatę? Czy Ciebie pogrzało? Czyzby szef sie wypowaidal?

dorty

hej @zawiedziona a czy rozmawiałaś z nimi czy tylko czekasz? Czasem wystarczy rozmowa żeby rozwiązać nawet trudny problem. Trzeba upominać się o swoje :)

zawiedziona

nie polecam, wszystko fajnie pięknie, dopóki nie trzeba zapłacić pracownikowi… czekam już miesiąc na wypłatę

byly pracownik

Odradzam prace w tej firmie! Szef nie respektuje praw pracowników, poniza ich, nie placi w terminie. Mobbing i marne kompetencje ze strony przelozonych.

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie Pink Pepper Sp. z o.o.? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw opinię o Pink Pepper Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pink Pepper Sp. z o.o.