counter
2 20 24 5 1

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Pink Pepper Media Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ABC Nowy wpis
@Pytanie

Rekrutacja jest zazwyczaj dwuetapowa. Najpierw spotkanie z szefem działu, potem z prezesem.

Bronisław Nowy wpis
@ABC

Dzięki że o tym napisałeś. Czy kwalifikacje pracowników są weryfikowane podczas rekrutacji? Jest test ze znajomości branży albo językowy? Długo trzeba czekać na odpowiedź?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 120 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Pink Pepper Media Sp. z o.o.?

Tomek Nowy wpis

Może ktoś napisze jakie dodatki do podstawy macie w firmie i jaka atmosfera w pracy?

KK

90% ludzi pracuje w tej firmie minimum 3-4 lata, niektórzy nawet powyżej 10 lat. To samo przez się świadczy dobrze o atmosferze jaka tam panuje i ogólnie o dobrych warunkach pracy (pensje, narzędzia do pracy etc). Z dodatkowych benefitów jest Multisport i prywatna opieka medyczna. Przez ostatnie kilka lat firma bardzo się rozrosła - nowi klienci, nowe usługi, nowe projekty i nowy oddział w Niemczech, więc ogólnie pracy jest więcej, ale jak wyżej - w dobrej atmosferze :) czasem, jak to w agencji, jest dużo stresów, terminy gonią, trzeba rozwiązywać problemy żeby dowieźć projekt, więc jeśli ktoś oczekuje urzędniczo przewidywalnej, spokojnej pracy to zdecydowanie nie ten adres.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Pink Pepper Media Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

KK
@Pytanie

może późno na odpowiedź, ale to dzień wolny :)

Gosia

@Szara a jaka Ci umowę zaproponowali na start ?

Szara

Na początku pensja może nie powala, ale w sumie zaczynałam dopiero po studiach. Potem było już coraz lepiej i pracowałam tam przez 5 lat. Jeśli się ktoś jest nastawiony na rozwój to można na prawdę sporo wyciągnąć dla siebie

JJ
 Rekomendacja

Pracowałam tam przez rok i tak: + Praca wymagająca dużej samodzielności i umiejętności organizacji pracy + dużo się dzieje, dużo wyzwań, bardzo różnorodne projekty, wiele można się nauczyć, ale trzeba tez miec duzą wiedzę dot POSow + ciekawi, międzynarodowi klienci + luźna i sympatyczna atmosfera, bez zadęcia. Na minus dojazdy, praca poza centrum, ale większość ma służbowe auta.

Helmut

Do tej złej atmosfery duży wkład maja sami pracownicy, nie potrafią się szanować bo ogólnie fajnie się pracuje!

xxxxx

Zła atmosfera, (usunięte przez administratora)

Pracodawca

@xxxxx

Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli jest coś, co według Ciebie możemy zmienić w funkcjonowaniu naszej firmy, napisz do nas na adres marketing@pinkpeppermedia.pl. Zawsze cenimy takie sugestie, bo tylko dzięki nim możemy się rozwijać.

mm

nie polecam!!! omijajcie

Pracodawca

@mm

MM nigdy nie zatrudnialaiśmy pomocy księgowej. może pomyliłaś firmy?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Pink Pepper Media Sp. z o.o. o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

były pracownik
@Administrator

Dramat !- omijajcie szerokim łukiem!

Bardzo dobra atmosfera w firmie, zgrany zespół, ciekawe projekty i naprawdę duzi klienci w obsłudze - jest przy kim i na czym sie uczyć. Jeśli tylko ktoś jest ambitny na pewno znajdzie tu możliwość rozwoju i zawsze to jest wspierane. Generalnie praca w agencji reklamowej - jakiejkolwiek wymaga silnego charakteru i odporności na stres. Ta firma nie jest wyjątkiem od reguły. Praca raczej dla osób samodzielnych i z duuuuuuzym poczuciem odpowiedzialności. Na koniec dnia liczy się efekt :)

Tymon

A może ktoś wie coś w temacie rekrutacji prowadzonej przez firmę?

klient

Generalnie działają dobrze i szybko.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Pink Pepper Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

dorty

hej @zawiedziona a czy rozmawiałaś z nimi czy tylko czekasz? Czasem wystarczy rozmowa żeby rozwiązać nawet trudny problem. Trzeba upominać się o swoje :)

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie Pink Pepper Sp. z o.o.? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Pink Pepper Media Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Pink Pepper Media Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 20 ocen.