Polanglo Sp. z o.o.

Polanglo Sp. z o.o.
3 103

Opinie o Polanglo Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w Polanglo Sp. z o.o.? Możecie nam tutaj zdać relację?

Robot

Plus tej pracy- jest bardzo lekka jak na magazyn. I to jedyny plus. Naprawdę. Kierownictwo nieogarnięte i opryskliwe, wszędzie bałagan, traktowanie człowieka jak woła roboczego- w sezonie w kółko nadgodziny, soboty pracujące, kiepska stawka godzinowa. Praca typowo sezonowa, nie liczcie na to, ze zagrzejecie tam miejsce na dluzej- zrobicie co trzeba w sezonie i koniec pracy. Przy czym macie być praktycznie na kazde zawolanie, zwlaszcza jak jestescie nowi. Ale jak ktoś szuka lekkiej pracy i nie przeszkadzają mu te wszystkie minusy to niech się tam wybierze i zobaczy jak jest. Co do lokalizacji nie ma co jej oceniać, poniewaz to zalezy od miejsca, w którym mieszkacie oczywiście i nie powinno się tego w ogóle wliczać do wad i zalet danej pracy. Nie ma stałej przerwy w pracy- to minus. Fakt mozna coś na szybko zjesc, wypić, skorzystac z toalety, ale na zasadzie im szybciej, tym lepiej. Dlatego lepsza byłaby przerwa o stałej porze i konkretnym czasie trwania gdzie człowiek serio odpoczywa nawet jeśli to by bylo np 25 minut. Chociaz niektórzy pracownicy wykorzystywali to sobie i udawali ze jedza lub cos takiego siedząc na tylku przez godzinę gdy inni musieli za nich robić :) Co do gościa dla którego zaletą jest herbata i kawa dla wszystkich- przeciez to powinien byc standard w firmie, skąd sie urwales :)

Poczciwy Jojne
@Robot 21.01.2018 14:56

Kawa i herbata dla wszystkich bo można było sobie wziąć do domu xD

Tsharny

Polanglo w Łodzi było super, lubiłem tą pracę, nawet jak trzeba było robić za innych...

Syn Człowieczy

Moja opinia o pracy w magazynie ( Szyszkowa ) : praca na krótki okres przez agencję, umowa zlecenie, obowiązki jasne i klarowne, praca lekka, problemem jednak jest, gdy przychodzi do zwolnienia pracownika sezonowego, "kierownictwo" (w zasadzie kierownika z prawdziwego zdarzenia tam nie ma) nie mówi niczego wprost, nagle dzwoni do agencji pracy i opowiada kłamstwa, jak to pracownik nie wykonuje poleceń i tu cytuję panią z agencji pracy "Odnieśli wrażenie, że nie jest Pan zadowolony z tej pracy". Także podsumowując, zamiast elegancko podziękować za pracę, dyskredytują osobę w oczach pośrednika, co jest niedopuszczalne. Jeżeli ktoś tam miarkuje iść pracować, to proszę być przygotowanym, że zwolnią Was nagle po wypracowaniu dniówki, czy to będzie miesiąc czy trzy miesiące pracy, wydaje się loterią, ilością zleceń i humorem osób postawionych wyżej.

Matti

https://www.(usunięte przez administratora).com/watch?v=46M-Eor8D08#t=230 Tu na tym filmie można zobaczyć jak spędza czas grając na akordeonie jeden z pracowników Polanglo. Spotkałem go będąc w Brazylii. Podobno lubi na weekendy polecieć do kumpli i trochę z nimi pograć. Praca w Polanglo rozwija intelektuanie, a po pracy jeszcze warto sobie trochę pograć na akerdeonie w dobrym towarzystwie.

Barbarus

Witam. A ja z zaskoczeniem daje pozytywną opinię. Jako praca tymczasowa jest na prawdę ok. Praca lekka i przyjemna, co do godzin pracy da się na miejscu dogadać. Dojazd bezproblemowy. Nie wiesz czegoś - zawsze ktoś Ci pomoże. Atmosfera na wielki plus. Jak ktoś chce można pracować w nadgodzinach i w soboty. Jest kawa i herbata dla wszystkich i co jakiś czas coś słodkiego. Można poznać interesujących ludzi. Pozdrawiam, w szczególności Pana Macieja.

Patrycja

@xxxczy dalej jesteś pracownikiem Polanglo? Wspominasz o braku szacunku do pracowników. Co konkretnie masz na myśli? Możesz też powiedzieć pracy w jakim dziale dotyczy Twój komentarz? Będzie to ważna informacja dla osób zainteresowanych pracą oraz ułatwi innym pracownikom odniesienie się do poruszonych przez Ciebie kwestii. A może jest tu osoba, która jest nowym pracownikiem? Jeśli tak, to jak oceniasz swoje pierwsze dni w pracy w firmie?

xxx

Pozwolę zacytować sobie artykuł z pewnego portalu: "Najlepszy argument, tak na logikę. Czy dobre firmy, w których praca może być przyjemnością, i w których ludzie chcą pracować musiałyby korzystać z usług firm, które znajdą jej pracowników ukrywając ich nazwy?" Firma, podczas rekrutacji nie ujawnia swej nazwy. Teraz już wiadomo dlaczego... Brak szacunku dla pracowników, zwłaszcza sezonowych, przełożeni oderwani od rzeczywistości, nie wiedzą nawet czym powinien zajmować się nowo zatrudniony pracownik... Nie polecam.

Abolghasem Kaszani

Są ludzie, którzy pływają w tym akwarium już od wielu lat i dobrze im się żyje. Wystarczy być.

Patrycja

@Borys NiemcowTy i inni użytkownicy wspominacie o zmianach jakie zachodzą w Polanglo. Co jest ich przyczyną? Czy w ciągu ostatnich miesięcy coś jeszcze uległo zmianie? Co doradziłbyś osobom, które obecnie zastanawiają się nad dołączeniem do firmy?

Smakosz

Jakieś cztery mile morskie od brzegu jest dobre i pewne łowisko. Zawsze można tam coś złowić. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś stamtąd wrócił bez choćby kilku łososi, fląder albo turbotów. Przypływają tam kutry nawet z Bornholmu. Wszyscy się znają do lat. Nawet na morzu można coś kupić lub sprzedać i każdy jest zadowolony. Świeża rybka przecież zawsze znajdzie amatora. A tu klienci się dowiadują, że już na te łowisko nie będziemy pływać, bo kutry trzeba było wynajmować od maszoperii. Zamiast świeżej ryby będziemy sprzedawać rybę suszoną. Mamy jej bardzo dużo zmagazynowanej. I nie trzeba jej smażyć. Więc zaoszczędzimy na oleju.

Borys Niemcow

Dodam tylko do powyższej opinii że od paru lat w polanglo następuje stały odpływ ekspertów. Do Mariana czy też Maćka z Kolejowej dołączyła ostatnio Ewa. Bardzo ważne ogniwo w sklepie internetowym. Jej miejsce podobno ma zająć człowiek, który się nie nadaje do tego. Kto podejmuje tak feralne w skutkach decyzje? Do czego to wszystko zmierza?

Borys Niemcow

Człowiek, który mógłby być porównywany do takich dowódców jak Erwin Rommel czy George S. Patton. Autor nieprzerwanych sukcesów osiągniętych dzięki wysokiej sprzedaży. Obdarzony refleksem, intuicją, odwagą w podejmowaniu decyzji itd, itd. Można by długo jeszcze pisać. Już wszyscy wiemy o kogo chodzi. Tak, tak. Marian Pszczółkowski. Człowiek, którego firma mogłaby postawić za sterem. A on mocno dzierżąc ten ster poszybowałby wysoko. Na pewno nie byłaby to dobra wiadomość dla konkurencji. Najlepszy człowiek w naszej firmie już wkrótce u nas nie będzie pracował. Opamiętajcie się. Może jeszcze nie jest za późno.

Gniewko

Wysokość podatków w Egipcie - jak wiemy - zależała od Nilu. Odganiając się od natarczywych much, meszek i komarów, i stojąc po kolana w błocie chłop egipski wiedział, że mądrzy kapłani fiskusem go nie wykończą. Będą mieli w sobie odwagę aby powiedzieć Faraonowi: Należy postępować roztropnie. Kiedy staną przed Faraonem na ich błyszczących czołach władca ujrzy swoje odbicie.

Gal

Chciałem się podzielić również swoim doświadczeniem. Bardzo nieprofesjonalne podejście do pracownika . Nie polecam . Pracownik to przedmiot , sezon i do widzenia . Rynek pracy jest bardzo duży więc wszędzie tylko nie "Polanglo"

elf

Czym jest mądrość? Oczywiście to zdolność przewidywania wylewów Nilu. Bogiem mądrości jest Thot. Jego personifikacją jest ptak ibis. Taki ptaszek z zagiętym dziobkiem. Wyjada jaja krokodyli. Jak wiemy tym czym był Nil dla Egiptu, dla naszej firmy jest Oxford. Religia starego Egiptu to dziś Koptowie, którzy muszą się kryć w katakumbach. Oni tylko modlą się o Nil. Prymat ma inna religia. Stary oksfordzki bóg mądrości płacze. Choćby podarł na sobie koszulę, jak prawdziwy Rosjanin, stare czasy nie wrócą.

piotr

@Techncizny dobra dzieki za informacje bedzie mozna zrobić tak jak piszesz..szkoda tylko ze oni wlasnie nie wstawiaja zadnych ofert pracy tutaj bo tutaj to wiem ze wiekszosc ludzi zaglada i od razu mialoby gotowe oferty pracy i szybko mozna znalezc..

Zdzisiek

Widać negatywne opinie są niewygodne dla firmy Polanglo. Tak ciężko zaakceptować prawdę pisaną przez ludzi którzy widzą co się dzieje? Tak przy okazji ciekawe ile kosztuje takie usunięcie niewygodnego komentarza?

smerf

Faktycznie negatywy zostały usunięte... To dowodzi że strona - portal go work jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle powiem.

Gendun Czokji Nima

Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o firmie Polanglo, musisz odwiedzić którąś z kuchni na Szyszkowej. Np. interesuje Ciebie, co słychać w magazynie. Masz dwie kuchnie do wyboru. Pijesz kawkę w jednej, potem w drugiej kuchni. Czas leci, a Ty łykasz jak pelikan różne ciekawostki. Człowiek z którym konwersujesz z niejednego pieca chleb jadł. Przechodząc tak z kuchni do kuchni możesz odnieść wrażenie, że tego człowieka już gdzieś widziałe(a)ś. Może to sen? Jak to możliwe? To nie może być prawda. Niech żyje opcja antyożarowska!!!

panna anna

Dlaczego pousuwano krytyczne opinie o Polanglo? Kto to robi? GoWork czy moze Polanglo nie lubi słów prawdy o sobie? Coś mało wiarygodny jest portal, który usuwa nieprzyjemne aczkolwiek prawdziwe opinie o firmach. Żenada!!

dyrektor

Meble zostały, tylko klasy brak...........

gas

Ktoś znów puścił wodze fantazji ale znając życie to wpis zaraz zniknie.

Syryjczyk

Egipt bez Nilu? Co roku Nil zalewa cały Egipt przez kilka miesięcy. Jego wody niosą żyzny muł bogaty w minerały, które zastępują najlepsze nawozy. Dzięki temu Egipcjanin ma trzy zbiory w ciągu roku. Kapłani nie tylko się modlili, ale przede wszystkim myśleli jak tę wodę rozprowadzić, pomieścić. Budowali kanały, tamy, sztuczne zbiorniki. Oxford jest Nilem dla Polanglo.

Zaintereoswany

Witam wszystkich, czy ktoś posiada informacje odnośnie warunków i atmosfery pracy na magazynie, w Poznaniu przy ul. Wołczyńskiej? Dzięki

Mariusz

Olać rekrutację... Dawajcie na magazyn:) Ekipa zajebista atmosfera też cóż chcieć więcej. Człowiek się narobi ale i zarobi i jeszcze z fajnymi dziewczynami pogawędzi:) Pozdro dla chłopaków z magazynu (prócz pompki;)

fantazja

Sezon raczej się skończył więc wątpie czy będą prowadzić rekrutacje.

Roland Orzabal

Dla zarządu Polanglo można zrobić wszystko, z zarządem Polanglo nic.

R2ee

Pracuję w tej firmie i widzę jak jest. Pamiętajcie, dłużsi stażem pracownicy wykorzystują nowych i każda nowo zatrudniona osoba twierdzi tak samo. Chętnie bym zwolnił się z tej "pracy", ale wiecie jest XXI wiek i jest ciężko z jakąkolwiek pracą... więc od pon do pt się męczę psychicznie z tymi hm...doświadczonymi pracownikami he. Przemyślcie 5 razy zanim się w Polanglo zatrudnicie.

R2ee

Nowi pracownicy są wykorzystywani przez współpracowników, a w szczególności przez kierownika Michała. Dłużsi stażem pracownicy obijają się przez 8h, a nowi za...ją. Taka jest prawda. Zastanówcie się dobrze przed rozpoczęciem pracy, czy chcecie robić za innych. Ale sama praca nie jest ciężka.

Zostaw opinię o Polanglo Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polanglo Sp. z o.o.