Polanglo Sp. z o.o.

Opinie o Polanglo Sp. z o.o.

Syn Człowieczy

Moja opinia o pracy w magazynie ( Szyszkowa ) : praca na krótki okres przez agencję, umowa zlecenie, obowiązki jasne i klarowne, praca lekka, problemem jednak jest, gdy przychodzi do zwolnienia pracownika sezonowego, "kierownictwo" (w zasadzie kierownika z prawdziwego zdarzenia tam nie ma) nie mówi niczego wprost, nagle dzwoni do agencji pracy i opowiada kłamstwa, jak to pracownik nie wykonuje poleceń i tu cytuję panią z agencji pracy "Odnieśli wrażenie, że nie jest Pan zadowolony z tej pracy". Także podsumowując, zamiast elegancko podziękować za pracę, dyskredytują osobę w oczach pośrednika, co jest niedopuszczalne. Jeżeli ktoś tam miarkuje iść pracować, to proszę być przygotowanym, że zwolnią Was nagle po wypracowaniu dniówki, czy to będzie miesiąc czy trzy miesiące pracy, wydaje się loterią, ilością zleceń i humorem osób postawionych wyżej.

Matti

https://www.(usunięte przez administratora).com/watch?v=46M-Eor8D08#t=230 Tu na tym filmie można zobaczyć jak spędza czas grając na akordeonie jeden z pracowników Polanglo. Spotkałem go będąc w Brazylii. Podobno lubi na weekendy polecieć do kumpli i trochę z nimi pograć. Praca w Polanglo rozwija intelektuanie, a po pracy jeszcze warto sobie trochę pograć na akerdeonie w dobrym towarzystwie.

Barbarus

Witam. A ja z zaskoczeniem daje pozytywną opinię. Jako praca tymczasowa jest na prawdę ok. Praca lekka i przyjemna, co do godzin pracy da się na miejscu dogadać. Dojazd bezproblemowy. Nie wiesz czegoś - zawsze ktoś Ci pomoże. Atmosfera na wielki plus. Jak ktoś chce można pracować w nadgodzinach i w soboty. Jest kawa i herbata dla wszystkich i co jakiś czas coś słodkiego. Można poznać interesujących ludzi. Pozdrawiam, w szczególności Pana Macieja.

Patrycja

@xxxczy dalej jesteś pracownikiem Polanglo? Wspominasz o braku szacunku do pracowników. Co konkretnie masz na myśli? Możesz też powiedzieć pracy w jakim dziale dotyczy Twój komentarz? Będzie to ważna informacja dla osób zainteresowanych pracą oraz ułatwi innym pracownikom odniesienie się do poruszonych przez Ciebie kwestii. A może jest tu osoba, która jest nowym pracownikiem? Jeśli tak, to jak oceniasz swoje pierwsze dni w pracy w firmie?

xxx

Pozwolę zacytować sobie artykuł z pewnego portalu: "Najlepszy argument, tak na logikę. Czy dobre firmy, w których praca może być przyjemnością, i w których ludzie chcą pracować musiałyby korzystać z usług firm, które znajdą jej pracowników ukrywając ich nazwy?" Firma, podczas rekrutacji nie ujawnia swej nazwy. Teraz już wiadomo dlaczego... Brak szacunku dla pracowników, zwłaszcza sezonowych, przełożeni oderwani od rzeczywistości, nie wiedzą nawet czym powinien zajmować się nowo zatrudniony pracownik... Nie polecam.

Abolghasem Kaszani

Są ludzie, którzy pływają w tym akwarium już od wielu lat i dobrze im się żyje. Wystarczy być.

Patrycja

@Borys NiemcowTy i inni użytkownicy wspominacie o zmianach jakie zachodzą w Polanglo. Co jest ich przyczyną? Czy w ciągu ostatnich miesięcy coś jeszcze uległo zmianie? Co doradziłbyś osobom, które obecnie zastanawiają się nad dołączeniem do firmy?

Smakosz

Jakieś cztery mile morskie od brzegu jest dobre i pewne łowisko. Zawsze można tam coś złowić. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś stamtąd wrócił bez choćby kilku łososi, fląder albo turbotów. Przypływają tam kutry nawet z Bornholmu. Wszyscy się znają do lat. Nawet na morzu można coś kupić lub sprzedać i każdy jest zadowolony. Świeża rybka przecież zawsze znajdzie amatora. A tu klienci się dowiadują, że już na te łowisko nie będziemy pływać, bo kutry trzeba było wynajmować od maszoperii. Zamiast świeżej ryby będziemy sprzedawać rybę suszoną. Mamy jej bardzo dużo zmagazynowanej. I nie trzeba jej smażyć. Więc zaoszczędzimy na oleju.

Borys Niemcow

Dodam tylko do powyższej opinii że od paru lat w polanglo następuje stały odpływ ekspertów. Do Mariana czy też Maćka z Kolejowej dołączyła ostatnio Ewa. Bardzo ważne ogniwo w sklepie internetowym. Jej miejsce podobno ma zająć człowiek, który się nie nadaje do tego. Kto podejmuje tak feralne w skutkach decyzje? Do czego to wszystko zmierza?

Borys Niemcow

Człowiek, który mógłby być porównywany do takich dowódców jak Erwin Rommel czy George S. Patton. Autor nieprzerwanych sukcesów osiągniętych dzięki wysokiej sprzedaży. Obdarzony refleksem, intuicją, odwagą w podejmowaniu decyzji itd, itd. Można by długo jeszcze pisać. Już wszyscy wiemy o kogo chodzi. Tak, tak. Marian Pszczółkowski. Człowiek, którego firma mogłaby postawić za sterem. A on mocno dzierżąc ten ster poszybowałby wysoko. Na pewno nie byłaby to dobra wiadomość dla konkurencji. Najlepszy człowiek w naszej firmie już wkrótce u nas nie będzie pracował. Opamiętajcie się. Może jeszcze nie jest za późno.

Gniewko

Wysokość podatków w Egipcie - jak wiemy - zależała od Nilu. Odganiając się od natarczywych much, meszek i komarów, i stojąc po kolana w błocie chłop egipski wiedział, że mądrzy kapłani fiskusem go nie wykończą. Będą mieli w sobie odwagę aby powiedzieć Faraonowi: Należy postępować roztropnie. Kiedy staną przed Faraonem na ich błyszczących czołach władca ujrzy swoje odbicie.

Gal

Chciałem się podzielić również swoim doświadczeniem. Bardzo nieprofesjonalne podejście do pracownika . Nie polecam . Pracownik to przedmiot , sezon i do widzenia . Rynek pracy jest bardzo duży więc wszędzie tylko nie "Polanglo"

elf

Czym jest mądrość? Oczywiście to zdolność przewidywania wylewów Nilu. Bogiem mądrości jest Thot. Jego personifikacją jest ptak ibis. Taki ptaszek z zagiętym dziobkiem. Wyjada jaja krokodyli. Jak wiemy tym czym był Nil dla Egiptu, dla naszej firmy jest Oxford. Religia starego Egiptu to dziś Koptowie, którzy muszą się kryć w katakumbach. Oni tylko modlą się o Nil. Prymat ma inna religia. Stary oksfordzki bóg mądrości płacze. Choćby podarł na sobie koszulę, jak prawdziwy Rosjanin, stare czasy nie wrócą.

piotr

@Techncizny dobra dzieki za informacje bedzie mozna zrobić tak jak piszesz..szkoda tylko ze oni wlasnie nie wstawiaja zadnych ofert pracy tutaj bo tutaj to wiem ze wiekszosc ludzi zaglada i od razu mialoby gotowe oferty pracy i szybko mozna znalezc..

Zdzisiek

Widać negatywne opinie są niewygodne dla firmy Polanglo. Tak ciężko zaakceptować prawdę pisaną przez ludzi którzy widzą co się dzieje? Tak przy okazji ciekawe ile kosztuje takie usunięcie niewygodnego komentarza?

smerf

Faktycznie negatywy zostały usunięte... To dowodzi że strona - portal go work jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle powiem.

Gendun Czokji Nima

Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o firmie Polanglo, musisz odwiedzić którąś z kuchni na Szyszkowej. Np. interesuje Ciebie, co słychać w magazynie. Masz dwie kuchnie do wyboru. Pijesz kawkę w jednej, potem w drugiej kuchni. Czas leci, a Ty łykasz jak pelikan różne ciekawostki. Człowiek z którym konwersujesz z niejednego pieca chleb jadł. Przechodząc tak z kuchni do kuchni możesz odnieść wrażenie, że tego człowieka już gdzieś widziałe(a)ś. Może to sen? Jak to możliwe? To nie może być prawda. Niech żyje opcja antyożarowska!!!

panna anna

Dlaczego pousuwano krytyczne opinie o Polanglo? Kto to robi? GoWork czy moze Polanglo nie lubi słów prawdy o sobie? Coś mało wiarygodny jest portal, który usuwa nieprzyjemne aczkolwiek prawdziwe opinie o firmach. Żenada!!

dyrektor

Meble zostały, tylko klasy brak...........

gas

Ktoś znów puścił wodze fantazji ale znając życie to wpis zaraz zniknie.

Syryjczyk

Egipt bez Nilu? Co roku Nil zalewa cały Egipt przez kilka miesięcy. Jego wody niosą żyzny muł bogaty w minerały, które zastępują najlepsze nawozy. Dzięki temu Egipcjanin ma trzy zbiory w ciągu roku. Kapłani nie tylko się modlili, ale przede wszystkim myśleli jak tę wodę rozprowadzić, pomieścić. Budowali kanały, tamy, sztuczne zbiorniki. Oxford jest Nilem dla Polanglo.

Zaintereoswany

Witam wszystkich, czy ktoś posiada informacje odnośnie warunków i atmosfery pracy na magazynie, w Poznaniu przy ul. Wołczyńskiej? Dzięki

Mariusz

Olać rekrutację... Dawajcie na magazyn:) Ekipa zajebista atmosfera też cóż chcieć więcej. Człowiek się narobi ale i zarobi i jeszcze z fajnymi dziewczynami pogawędzi:) Pozdro dla chłopaków z magazynu (prócz pompki;)

fantazja

Sezon raczej się skończył więc wątpie czy będą prowadzić rekrutacje.

Roland Orzabal

Dla zarządu Polanglo można zrobić wszystko, z zarządem Polanglo nic.

R2ee

Pracuję w tej firmie i widzę jak jest. Pamiętajcie, dłużsi stażem pracownicy wykorzystują nowych i każda nowo zatrudniona osoba twierdzi tak samo. Chętnie bym zwolnił się z tej "pracy", ale wiecie jest XXI wiek i jest ciężko z jakąkolwiek pracą... więc od pon do pt się męczę psychicznie z tymi hm...doświadczonymi pracownikami he. Przemyślcie 5 razy zanim się w Polanglo zatrudnicie.

R2ee

Nowi pracownicy są wykorzystywani przez współpracowników, a w szczególności przez kierownika Michała. Dłużsi stażem pracownicy obijają się przez 8h, a nowi za...ją. Taka jest prawda. Zastanówcie się dobrze przed rozpoczęciem pracy, czy chcecie robić za innych. Ale sama praca nie jest ciężka.

Xxxx

Pracuje w Polanglo od pewnego czasu na ul.Szyszkowej w Warszawie zatrudniony przez agencje. Stawka 12zł netto. Praca od 8-16 badź jak ktoś chce od 8 do 17 lub 18. Atmosfera w magazynie OK, każdy jest skory do pomocy... ( usunięte przez administratora )

zero

na poczatek uwaga w sezonie i po za zazwyczaj pracowac trzeba za pewne osoby bo im sie nie chce i siedza kontach a kierownik w internecie i zwróci uwage tobie bys pracowal,kierownik jest malo pomyslowy niewie gdzie co lezy i straszna pan pompka nie staje za pracownikami wogóle i powie ci tylko szybciej a w sezonie to wogóle,chyba za prace nie dostal tego stanowiska,ogólem zbyt duzo pracy za innych a za mało płaca i wsparci kierownictwa nie bedziesz miał a usłyszysz od niego także 8(

skwar

Brawo.Od 2003 roku nic się nie zmieniło.

aura

Trochę pomyśl, zanim zajmiesz się PRem. Pracownik to nie niewolnik i za nikim nie musi iść. Nie jest to też chłop pańszczyźniany przypisany do swego przełożonego. Pracownik to niezależny człowiek, który ma swoje życie i własne cele. I darmowa rada dla Ciebie: Ty też masz prawo do własnych decyzji! Pracujesz w tej firmie, bo odpowiada Ci to z różnych względów. Będą lepsze opcje - zmienisz pracę. PS - a jeśli od lat nie ma firmie zmian, to jest to raczej niepokojące....:)))

zero

logistyk od kartonów specjalnych brawo a gadki co w merlinie znasz 8)

Samuel Zborowski

Gdyby prawdą było to co pisze pani Pocahontas, już by tu od dawna nie pracowała. W końcu mali podli, widząc małą podłą, myślą sobie: To jedna z nas. Zostawmy ją.

znajacy temat

odpowiedź do " Gościa" z 25 stycznia 2014r. : Cytuję : lokalni "dyrektorzy" w szczególny sposób boją się o własne stanowisko ....( koniec cyt.) Hm... Prawdziwi Dyrektorzy z Polanglo ODESZLI. Zostali tylko ludzie "małego formatu". DYREKTORZY pisani dyrektorzy . Tak.... ta firma miała jeszcze 3- 5 lat temu ludzi " dużego formatu" - wymienić z nazwiska :):):) Pozdrawiam ICH serdecznie !!!!

znającytemat

człowieku - jeżeli znasz Polanglo naprawdę, to spójrz w lustro i odpowiedz sobie czy akceptujesz sam siebie ......

Ja

a zwykły sprzedawca w księgarni też ma tak źle? Nie oczekuję kokosów (wciąż studiuję), mam dostać umowę zlecenie (zrozumiałe w sumie) i ma być to moja pierwsza poważniejsza praca. Mam się bać mimo to?

Ktoś

To, że sieć księgarni jest znana nie jest równoznaczne z tym, że pracownik jest dobrze traktowany. Sieć "Biedronka" też jest znana, a niegdyś była w niej jedna z najgłośniejszych afer. ;-)

przedstawiciel

tak pracują tam przedstawiciele handlowi.uciekaja gdzie pieprz rosnie

Witam

Witam, pracował ktoś w tej firmie jako przedstawiciel handlowy?

Ktoś

Dziwie się, że ta sieć księgarni jeszcze istnieje. Mają coraz mniej klientów i problemy ze sprowadzaniem książek. Może i płacą więcej niż minimalna krajowa, ale nie ma żadnych szans na premię ani podwyżkę, nie wspominając o jakimkolwiek awansie na przykład na kierownika - w Polanglo kierownikiem nie zostaje pracownik, który na to zasłużył, ale osoba znikąd, która często nie ma pojęcia o tej branży. Poza tym, aby utrzymać się w tej firmie nie trzeba być dobrym pracownikiem, ale osobą, która potrafi się odpowiednio ustawić. Zdecydowanie nie polecam pracy w Polanglo.

rysio

od tych 10 lat zarobki poszly w dol.10 pln na godzine na umowie zlecenie.w sezonie praca po 12 godzin dziennie.

nik

ktoś pracował w magazynie polanglo na Szyszkowej? kumpel mówił, że od 8 do 18? i ile płacą?

kaziki19

Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną do Działu Marketingu. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego działu i pracy w tym dziale?

Zostaw opinię o Polanglo Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polanglo Sp. z o.o.