Trusted Shops Poland Sp. z o.o.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Trusted Shops Poland Sp. z o.o.

Szymon Nowy wpis
Były pracownik

To dobry czas na upadate swojej opinii sprzed prawie 2 lat, już z perspektywy byłego pracownika. Nadal nie zmienia się to, że firma serio jest Trusted. Nie znajdziecie tutaj pracy po godzinach, presji czy rzeczy które kojarzą się z prawdziwym korpo. Każdy dla każdego jest miły i pomocny, co przekłada się na całościowa atmosferę w pracy. Po różnych doświadczeniach z różnych miejsc, nadal mogę śmiało polecić! Jedyne na co zwróciłbym uwagę to bardziej usystematyzowany Feedback, bo kultura informacji zwrotnej istnieje obecnie w firmie tylko w spisanych wartościach, nigdzie więcej jej nie odnajdziecie co może prowadzić do nieporozumień i braku dostatecznych informacji, chociażby na temat jakości pracy. Brak jednoznacznych standardów, powoduje brak możliwości rzetelnej oceny która będzie oparta na wskaźnikach, a nie na sympatii, utrudnia to również dawanie wartościowych informacji rozwojowych dla pracownika. Pracodawca również nie zwraca uwagi na rozmowy roczne, rzeczy które tam zapiszecie niestety również stają się tylko słowami na wirtualnym papierze ;( Exitinterview czy inne formy zbierania feedbacku również nie funkcjonują, dlatego przemyśleniem dziele się tutaj a nie bezpośrednio w rozmowie z HR ????‍♂️????‍♂️

Marta Nowy wpis
Kandydat
@Szymon

Pisali tu wcześniej że żeby dostać awans to trzeba donosić. Czy to jest prawda? Są jakiekolwiek możliwości zmiany stanowiska na lepiej płatne?

Szymon Nowy wpis
Były pracownik
@Marta

Nie trzeba donosić aby dostać awans, wystarczy wziąć udział w rekrutacji wewnętrznej - te zasady akurat są jasne i przejrzyste :)

Marta Nowy wpis
@Szymon

Dużo takich rekrutacji jest? Zawsze najpierw proponują w wewnętrznej czy jednak są stanowiska gdzie nie ma możliwości się dostać będąc już pracownikiem?

H&M
Pracownik

Ogólnie jeśli szukasz tradycyjnego korpo, w którym kablujesz na innych żeby dostać awans, to dobrze trafiłeś/aś - typowy korpokołchoz. Jedyny pozytyw to to, że zdalnie.

Radek
Pracownik
@H&M

Pracuje w tej firmie 5 lat,nic z tej opinii się nie zgadza .Firma nie przypomina korporacji,jest bardzo przyjazna,w życiu nie pracował bym 5lat w miejscu tak opisanym.Szkoda , że autorowi zabrakło odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem

Mikołaj
Kandydat
@Radek

Co Ci w pracy tu najbardziej odpowiada, że pracujesz już 5 lat? I wytłumacz mi proszę, czy osoba, która nie zna języka angielskiego znajdzie tu coś dla siebie do roboty? Znalazłem ogłoszenie na stanowisko Certification Online-Shops Expert i poza tym, że oferowane jest 6200 zł brutto, niewiele więcej zrozumiałem.

Radek
Pracownik
@Mikołaj

@mikolaj ,tak się składa że pracowałem w wielu firmach sprzedażowych zanim trafiłem do TS,zazwyczaj to wyglądało podobnie.Liczby ważniejsze od ludzi,presja itd.W trusted możesz być sobą ,masz czas na zaplanowanie swoich działań,firma stawia na twoją kreatywność.Generalnie w jednym zdaniu,atmosfera,ludzie ,zarobki.To mnie przytrzymało.

Edyta
Kandydat

Kochani, widzę że firma szuka Account Managera. W ofercie piszą, że jest możliwość pracy zdalnej. Ale w stu procentach? Czy to tylko jakaś opcja na kilka tygodni jeśli ktoś potrzebuje? Opisze ktos jak to wygląda Bo mam dosyć daleko do siedziby firmy i tak się zastanawiam czy warto mi aplikować.

Poinformowany
Pracownik
@Edyta

W Trusted Shops pracujemy 100% zdalnie. Co jakiś czas organizujemy warsztaty, wtedy zjeżdżamy się wszyscy do biura.

Alicja
@Poinformowany

to w zasadzie jesteście jakkolwiek zintegrowani ze sobą czy to raczej sympatyczne formalne relacje? tutaj warsztaty przytaczasz a co z jakąś integracją? Wydarzenia jakieś czasami się odbywają? Np., wigilia?

Poinformowany
Pracownik
@Alicja

Owszem, odbywają się również spotkania integracyjne, np. wspomniana wigilia. Czuję się lepiej zintegrowany z ludźmi w Trusted Shops przy pracy zdalnej, niż byłem w poprzedniej pracy (stacjonarnej).

Alicja
@Poinformowany

o dzięki za informację w takim razie, bo atmosfera w pracy jednak robi swoje. a co do tych integracji to jaka była ostatnia i kiedy pomijając wigilię? sami się organizujecie czy firma we wszystkim wspiera?

Igor
Pracownik

Jestem mile zaskoczony. Rekrutacja prowadzona bardzo profesjonalnie, wszystkie przekazane informacje na rozmowie były prawdziwe. W firmie liczą się z pracownikiem, a panująca atmosfera jest nie do opisania. Żałuję że tak późno trafiłem do TS :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Trusted Shops Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej B2B – branża e-commerce - połączenia wychodzące. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Pytanie
 Pytanie

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Trusted Shops Poland Sp. z o.o. dla pracy jako Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży są dla was satysfakcjonujące?

Zadowolony
Pracownik
@Pytanie

Tak, widełki wynagrodzenia możesz sprawdzić w ogłoszeniu. Im lepszy wynik tym lepsze wynagrodzenie, jak zrobisz ponad 100% targetu są jeszcze dodatkowe bonusy

Michal
Pracownik

Ogromnie polecam tę firmę ! Pierwsze świetne wrażenie zrobiła na mnie rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona przez Marię Bloch. Bardzo naturalna i rzeczowa rozmowa. Najlepsza rekrutacja przez jaką miałem przyjemność przechodzić. Sama organizacja w firmie mega na plus i świetni ludzie tworzący zespół. Z czystym sumieniem mogę polecić

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

Patrycja
Kandydat

Miałam okazję uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym i bardzo polecam :) Rekruterka (usunięte przez administratora) to idealna osoba na tym stanowisku. Od "dzień dobry" rozmawiałyśmy, jakbyśmy znały się całe życie - widać jaka kultura organizacji panuje w tym miejscu, a (usunięte przez administratora)jest jej świetną wizytówką. To ten proces rekrutacji, w który wchodząc bardzo chcesz tam pracować, ale brakuje Ci kluczowych kompetencji jak np. biegły angielski w komunikacji z szefem z Rumunii. A szkoda! Polecam każdego ten ciepły oraz kompetentny kontakt.

Ciekawa
Kandydat
 Pytanie

Dzień Dobry. Zastanawiam się nad wysłaniem CV do działu sprzedaży. Przed podjęciem decyzji chciałabym dowiedzieć się na jakie REALNE zarobki mogę liczyć,a także na jakie benefity pozapłacowe mogę liczyć? Czy rzeczywiście pracować mogę zdalnie? Z góry dziękuję za odpowiedzi na powyższe pytania.

Gonzo
Pracownik
@Ciekawa

Praca jest całkowicie zdalna. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, okazyjnie spotykamy się w biurze. Widełki płacowe dokładnie takie jak w ogłoszeniu, podczas rozmowy rekrutacyjnej dowiesz się jaka część idzie do podstawy, a jaka do prowizji.

Ciekawa
Kandydat
 Pytanie
@Gonzo

Chciałabym wiedzieć na jaką podstawę mogę liczyć? Interesuje mnie ,czy pracodawca przewiduje jakieś benefity pozapłacowe dla swoich pracowników?

Aleksandra
Kandydat

Miałam okazję uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym i bardzo polecam :) Rekruter Maria Błoch to własściwa osoba, na właściwym miejscu. Obie rozmowy rekrutacyjne przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Wszystko wyjaśnione bardzo klarownie. Firma bardzo przyjazna i robiącą na kandydacie bardzo dobre wrażenie. Niezależnie od wyniku rekrutacji polecam każdemu :-)

Anna
Pracownik
@Aleksandra

to prawda

Paweł
Kandydat

Dzisiaj odbyłem rozmowę rekrutacyjną i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu rekruterki, a także indywidualnego podejścia do rozmowy i zaangażowania. Zdecydowanie najlepsza rozmowa o pracę jaką kiedykolwiek odbyłem.

Administrator

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

Natalia G
Pracownik
@Administrator

Po pierwsze, nigdy nie dzielę się swoja opinią pochopnie, dlatego postanowiłam odczekać i popracować trochę zanim powiem co myślę. Teraz po prawie 3 miesiącach pracy, mogę powiedzieć, że to co usłyszałam na rekrutacji sprawdza się w 100%, a cały czas jestem wyczulona i szukam czy znajdę jakąś rysę - a tu nic ???? Ale po kolei, gdybym miała powiedzieć co przekonało mnie do tego, że chcę pracować w Trusted Shops to był to proces rekrutacji, który od początku skupiony był na tym, żeby poznać mnie jako człowieka i pracownika. Dodam, że oceniałam wszystko jako kandydat, ale również doświadczony rekruter. Rekruter - Maria Błoch, jest po prostu otwartym i ciekawym człowiekiem, od samego początku zadbała o moje dobre samopoczucie i atmosferę, która sprawiła, że czułam się bardziej jak na kawie ze znajomym - niż jak na rozmowie o pracę. Dzięki temu, mogłam dać z siebie wszystko, bez niepotrzebnego stresu. Od samego początku dostawałam jasne i konkretne informacje, przez cały proces rekrutacji, wiedziałam gdzie jestem i co mnie czeka. Dostałam też dokładną informację zwrotną - w obiecanym terminie, oraz konkretną i uczciwą ofertę pracy. Teraz parę słów o samej pracy. Moje zadania są w pełni zgodne z tym, czego dowiedziałam się już w trakcie pierwszej rozmowy. To co cenię sobie najbardziej, to atmosfera zaufania i przestrzeń do pracy. Mam poczucie, że pracuję z wartościowymi ludźmi, którym owszem - zależy na wynikach, ale równie mocno na stylu w jakim go osiągamy. To, jak bardzo zależy nam na klientach i jak bardzo idziemy im na rękę - jest totalnie niespotykane. Jako nowy pracownik pozytywnie oceniam też cały proces wdrożenia, który szybko pozwolił mi się tu zadomowić. W dodatku naprawdę jest tu przyzwolenie na zadawanie pytań i ewentualne popełnianie błędów - dzięki temu szybko się uczysz i osadzasz w swoich obowiązkach. I teraz wisienka na torcie - szukałam pracy, w której pracodawca będzie szanował mój czas prywatny, gdzie będę miała prawdziwy work/life balance - i to miejsce, dokładnie takim jest! Gdy słyszałam wszystkie te deklaracje, to ciężko było mi w nie uwierzyć - teraz mogę w 100% potwierdzić, że Trusted Shops, jest firmą godną zaufania, która naprawdę działa tak jak co obiecuje. Zdecydowanie więc, polecam pracę w tej firmie.

Thomas van Kolt
Kandydat

Bardzo pozytywnie oceniam rekrutację w tej firmie. Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie i w przyjaznym tonie, mająca na celu poznanie potencjalnego pracownika od ludzkiej jak i zawodowej strony. --> pozdrawiam Panią Marię!

Pracodawca

@Thomas van Kolt

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za podzielenie się opinią i również pozdrawiamy :)

Ewa
Kandydat
 Pytanie

Widzę, że opinie o firmie wystawiane są głównie przez mężczyzn. Czy kobiety również są zatrudniane na stanowisko sprzedażowe?

Pracodawca

 Pytanie
@Ewa

Oczywiście, że tak, wszystkie stanowiska są otwarte zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zachęcamy do zapoznania się również z opinią Natalii- naszej koleżanki z działu sprzedaży :) https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23940017?review=38278677-7551-4809-b303-804390824c97

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Szymon
Pracownik

Trusted Shops - jest naprawdę Trusted! Nie ma tu tak zwanego "mydlenia oczu", możesz śmiało zaufać ogłoszeniu o pracę, rozmową z HR oraz całemu zespołowi. Rekrutacja od pierwszego telefonu, do złożenia oferty zamknęła się w tydzień, rozmowa rekrutacyjna była dość długa, ale był to czas do zadawania pytań i lepszego poznania i mnie jako pracownika oraz Trusted jako pracodawcy. To co mnie pozytywnie zaskoczyło, to ogrom spokoju jaki tu panuje. Nic się nie pali, nic nie jest na ASAP, nic nie jest robione pod presją czasu. Mam czas na to, aby spokojnie przemyśleć swoje działania i pracować z klientami w swoim własnym stylu. Mierzymy się wynikami, nie czasem spędzonym przed komputerem, czy wypełnieniem z góry nałożonego standardu. Pod względem psychicznym, totalnie nie czuje, że pracuje w dużej organizacji. Za to technologicznie, komunikacyjnie i HR - jak najbardziej! Dodatkowym plusem jest praca zdalna, pracujesz skąd chcesz, co w dzisiejszych czasach jest super wygodne. Czekamy na Ciebie w Trusted - mamy ambicje by rosnąć i rosnąć, więc z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie :)

sabatini61@op.pl
Inne

Witam Jako klient mogę powiedzieć że dostawa towaru jest bardzo sprawna.Doradztwo przez telefon również .Jestem zadowolona z Waszych usług.Pozdrawiam .

Kazik
Pracownik

Proces rekrutacji w porządku - wszystko przedstawione jasno i kontretnie. Sama praca w Trusted Shops pozytywnie zaskakuje ilością urlopu, kulturą organizacyjną i podejściem do pracownika. Firma posiada usługi, którymi realnie pomaga Klientom zbudować zaufanie do konsumentów oraz zwiększyć efektywność kampanii reklamowych w ekosystemie Google. Dzięki temu z bananem na twarzy wykonuje się swoje obowiązki (przynajmniej w moim przypadku ;) ). Polecam!

Natalia
Pracownik

Praca w TrustedShops to dla mnie ciągłe pozytywne zaskoczenia. Zaczynając od procesu rekrutacyjnego- sprawnie, kolejne etapy były komunikowane na bieżąco, rozmowy były mega sympatyczne i naprawdę weryfikowały predyspozycje. Już przy pierwszym telefonie dano mi do zrozumienia, że dla firmy liczą się ludzie, którzy tworzą jej niepowtarzalną atmosferę i klimat. Onboarding przebiegł bezproblemowo, mogłam liczyć na wsparcie nie tylko kolegów z działu, ale i także dziewczyn od HR, które sprawnie wprowadziły mnie w firmę. Podziwiam to jak przebiegł proces wdrożenia, ponieważ pracujemy w 100% zdalnie i można byłoby pomyśleć, że ciężko się zgrać, gdy każdy siedzi w domu przed swoim laptopem, a tu- wręcz przeciwnie, poczułam się jak członek drużyny już w pierwszych dniach pracy. Pracę ułatwia nam produkt, który przyjemnie się sprzedaje oraz tak jak wspomniałam wcześniej- atmosfera w firmie, oparta w dużej mierze na transparentności i zaufaniu. Z czystym sumieniem mogę polecić TrustedShops, widzę tutaj wiele możliwości rozwoju.

Kandydat
Kandydat
@Natalia

Również nie polecam ,zdecydowanie spełniam oczekiwania tego pracodawcy ,przy pierwszej rozmowie rekrutacyjnej przez telefon Pani nie miała zbyt dużo do powiedzenia to z mojej strony padały pytania ,następnie była informacja ze proces rekrutacyjny trwa -kandydatura została odrzucona .Generalnie przyjmuje założenie ze Pani rekrutująca nie przyjmuje lepszych od siebie .Poszukują sprzedawcy telefonicznego ,rozmowę prowadzą przez telefon a kandydatury które spełniają wymagania bądź przekraczają ,ludzi z doświadczeniem i pomysłem na sprzedaż odrzucają .Szanowne Panie rekruterki proszę zastanowić się co robicie bo osoby sprzedające wam stanowiska nie zabiorą a jedynie wniosą do waszej struktury stabilizację ,ponieważ nasza sprzedaż to wasz spokój :)

1
Dokładnie
Kandydat
@Kandydat

Dokładnie tak ,rekrutacja na pracuj .pl prowadzona dla samego ogłoszenia ,nie polecam kandydować .Oferta pustego stanowiska na które nikogo nie potrzebują

Pracodawca

@Kandydat

Dziękujemy za postawienie komentarza. Jak na pewno może Pan/Pani sobie wyobrazić, zgłosiła się do nas duża liczba wykwalifikowanych kandydatów. Z tego powodu stworzenie krótkiej listy wcale nie było dla nas łatwe. W każdym procesie rekrutacyjnym, zapoznajemy się z każdą aplikacją, która została do nas wysłana. Na każe ogłoszenie otrzymujemy kilkaset CV, a zazwyczaj poszukujemy tylko jednej osoby w danym procesie rekrutacyjnym. Decyzja o zatrudnieniu zostaje podjęta na podstawie wyłącznie obiektywnych czynników. Naszym zadaniem jako rekruterów jest zatrudnienie osób, które są jak najlepiej dopasowane do danego stanowiska i naszego zespołu.

zawiedzona_ona
Kandydat
 Pytanie

Widzę, że TSP znów rekrutuje na stanowisko telefonicznego sprzedawcy B2B, przy ostatniej rekrutacji na to stanowisko wysłałam CV poprzez Pracuj.pl - cv zostało dostarczone - lecz nigdy nie otworzone. Spełniam wymagania, a nawet je przekraczam. Czy ktoś miał podobną sytuację? Jest sens aplikować jeszcze raz na nowe ogłoszenie, czy to tylko taki wabik bez pokrycia w realnym stanowisku pracy?

asdf
Pracownik
@zawiedzona_ona

Jeśli znacząco przekracza Pani kwalifikacje to CV na takie stanowisko poleciało do kosza. Z pracownikami którzy mają za wysokie kwalifikacje jest wiecznie tyle problemów, że zwyczajnie szkoda czas marnować. Zalecam aplikować do pracy adekwatnej do swoich kwalifikacji.

Adam
@asdf

Czasem nie można znaleźć pracy odpowiadającej wyższym kwalifikacjom i dlatego ludzie szukają poniżej swoich kompetencji, żeby od czegoś zacząć, a potem może awansować. Nie powinno się nikogo skreślać tylko dlatego, że mierzy się wyżej i coś umie. Nie sądzisz?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Trusted Shops Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Trusted Shops Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trusted Shops Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii