Trusted Shops Poland Sp. z o.o.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Trusted Shops Poland Sp. z o.o.

zawiedzona_ona Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Widzę, że TSP znów rekrutuje na stanowisko telefonicznego sprzedawcy B2B, przy ostatniej rekrutacji na to stanowisko wysłałam CV poprzez Pracuj.pl - cv zostało dostarczone - lecz nigdy nie otworzone. Spełniam wymagania, a nawet je przekraczam. Czy ktoś miał podobną sytuację? Jest sens aplikować jeszcze raz na nowe ogłoszenie, czy to tylko taki wabik bez pokrycia w realnym stanowisku pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Wiecie może, czy w Trusted Shops Poland Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Czy zdarzają się nadgodziny w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

Kamil

Nie

Karol S.
@Pytanie

Brak nadgodzin ;) potwierdzam.

Wanda
@Karol S.

Hej, czytałam, że praca w Trusted Shopsie odbywa się w formie zdalnej. Jak w takim wypadku wyglądają godziny pracy? Czy są one jakoś ustalane? Czy może pracownik ma w tej kwestii pewną elastyczność?

harvey
@Wanda

stałę godziny pracy to 9-17, jeśli masz jakąś prywatną sytuację możesz się dogadać od czasu do czasu

Wanda
@harvey

I wtedy bierze się urlop na żądanie czy nie jest to w taki sposób traktowane? Można to wtedy odpracować w jakiś inny dzień by nie tracić puli dni wolnych? :P

harvey
@Wanda

zależy od sytuacji

Przemysław Nowy wpis
@harvey

Cześć, powiedz mi coś na temat zarobków... :) Ile dają w Trusted Shops na start? Możesz podać jakieś widełki?

Krystian Nowy wpis
@Przemysław

5000 brutto podstawy + premie.

Marcin
Kandydat

Czy mógłby ktoś przybliżyć jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku web reaserch? Czy trzeba odbywać jakieś rozmowy telefoniczne z przedstawicielami wskazanych firm?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Trusted Shops Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej B2B – branża e-commerce - połączenia wychodzące. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
anaankannnnaaaaannaaaaa
Kandydat

Dzień Dobry, mam pytanie o pracę na stanowisku telefonicznego sprzedawcy połączenia wychodzące. W ogłoszeniu podane są widełki brutto - czy podane kwoty to podstawy w umowie - czy zawierają już w sobie realizację planu? Jakie są realne zarobki netto na tym stanowisku zakładając realizację planów? Druga sprawa to jak firma organizuje wdrożenie zdalne? Podzielicie się wrażeniami? Pozdrawiam i dziękuję

Kamil

Praca zdecydowanie godna polecenia. Rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze oraz sprawnie. 3 miesięczny okres wdrożenia przebiegł bez żadnych zarzutów - jako nowy pracownik czułem się zaopiekowany przez starszych kolegów oraz Kierownika. Generalnie praca i ludzie są spoko. Na bardzo duży plus można wyróżnić to, że praca jest w pełni zdalna.

Co wchodzi w socjal Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

Karol S.

Cześć! Chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami jako pracownik, który przedłużyła współpracę po 3 miesięcznym okresie próbnym. Rozmowa kwalifikacyjna odbiegała od innych, przebiegała naprawdę w sympatycznej formie, a trochę ich przerobiłem przez jakieś 12 lat pracy w różnych firmach na różnych stanowiskach. Mogę napisać z pełną odpowiedzialnością, że opowiadanie o pozytywnej atmosferze oraz o dbaniu o pracownika przekłada się naprawdę na codzienną pracę! Miałem założenie, że poszukuje pracy zdalnej, z fajnymi ludźmi wraz z fajnymi zarobkami i w żaden sposób się nie rozczarowałem. Po prawie 3 miesiącach bardzo się cieszę, że zapracowałem na dłuższą współpracę i dostałem dalszą szansę pracować w firmie. ZDECYDOWANIE POLECAM - znalazłem to czego chciałem i jestem pełen nadziei, że "zabawię" tu dłużej bo firma daje mi wszystko czego szukałem. Potwierdzić mogę i na pewno reszta zespołu, że firma traktuje pracowników jak ludzi - bardzo ludzkie podejście i z pełnym szacunkiem! Miałem na okresie próbnym podbramkową sytuację z psiakiem, co spotkało się ze zrozumieniem i ludzką empatią. Tak jak mamy powtarzane - najpierw o wszystkim decydują czynniki ludzkie, następnie cyferki (wiadomo, jak to przy sprzedaży). Dodatkowo cele sprzedażowe realne co widzę po swoich wynikach i reszty zespołu. Podsumowując - super pomocni ludzie, naprawdę fajna atmosfera (nie jak w większości firm tylko teoria lana na rozmowie rekrutacyjnej), naprawdę fajne zarobki, pełna praca zdalna, sprzęt na którym pracujemy "petarda", więc nie trzeba się męczyć przy samej pracy sprzętem, który się zacina i wiesza ;) Kto się zastanawia to nie pożałuję, próbujcie swoich sił by dostać się do firmy - sami potwierdzicie info ;) Do zobaczenia!

Panna Migotka
Kandydat

Witam, czy ktoś może pracuje jako Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej? Znalazłam ofertę pracy zdalnej i zastanawiam się jak się pracuje? Gdyby ktoś podzielił się swoją opinią byłabym bardzo wdzięczna! :)

Bożena
@Panna Migotka

Hej, i jak się sprawą rozwinęła? Czy wzięłaś udział w rekrutacji w Trusted Shops? Jak wrażenia z biura?

Marcin

Proces rekrutacji był bardzo przyjazny i prowadzony przez sympatyczne i otwarte osoby. Podczas rekrutacji można było dokładnie zapoznać się z zakresem obowiązków i przekonać, czy odpowiada on kandydatowi. Zdecydowanie najlepiej poprowadzona rekrutacja w jakiej miałem okazję uczestniczyć, wysokie standardy były wyczuwalne od razu.

Monika
@Marcin

Czy moglbys napisac przykladowe pytania zadawane podczas rekrutacji? Czy sa jakies testy? Planuje aplikowac, wiec bede wdzieczna.

Bożena
@Marcin

Część, brzmi bardzo dobrze;) Powiedz proszę na jakie stanowisko aplikowałeś i po jakim czasie od wysłania CV Trusted Shops skontaktowała się z Tobą?

Docent

Już sama rozmowa o pracę była podejrzanie sympatyczna. Uprzejmi i otwarci rekrutujący i warunki odbiegające na plus od normy. Jako, że czasy mamy jakie mamy, postanowiłem jednak spróbować. Pozystywnie zaskoczył mnie klimat w firmie. Czuć, że pracownik jest dobrem firmy. Mimo okresu lock downu i pracy zdalnej, zostałem wprawnie wdrożony. Zarówno pod względem merytoryki, dokumentów jak i sprzętu. Praca daje satysfakcję. W razie pytań, zarówno zespół jak i przełożeni są chętni do pomocy. W skali 1-10 daję 11 i spokojnie polecam.

Gocha
@Docent

A co tam robisz?

Docent
@Gocha

Zajmuję się sprzedażą.

@Docent

Cześć, Mógłbyś podzielić się informacjami na temat tego, czego mogę się spodziewać na pierwszej wideo rozmowie? Także dział sprzedaży.

Jonasz

Z przyjemnością piszę pozytywna opinię bo firma zasługuje na to, to bardzo dobry pracodawca ustala jasne zasady , warto próbować jeśli będą jakieś oferty.

Boss
Klient

(usunięte przez administratora). Nie polecam. W sprzedaży nie pomagają opinie. Sprzedaje tylko reklama w Google ADS. Pozdrawiam.

Kb

Jakie są zarobki ?

Kb rep
@Kb

Trusted Shops zawsze podaje przedział kwotowy wynagrodzenia w publikowanych ogłoszeniach o pracę

Krzysztof

Bardzo dobry pracodawca więc pracownicy nie szukają nic innego, ale i tak polecam jeśli ktoś myśli o pracy.

Wiecie może czy w Trusted Shops Poland Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

...
@Pytanie

Dzień dobry! Obecnie Trusted Shops Poland niestety nie ma aktywnych rekrutacji.

anonimowy pracownik

pozytywna atmosfera, po kołchozie jaki miałem w poprzednich firmach - doceniam; niemiecki sposób zarządzania (w niemczech jest centrala firmy), tj. docenianie za zaangażowanie i wkład, podejście typu "nie wytykamy błędów, uczymy się z nich" itd. targety są, ale ich niewyrobienie nie powoduje "trudnych rozmów" tylko po prostu nie ma bonusu / premii

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

...

Umowa o pracę

pseudonim
@Pytanie

potwierdzam, zatrudnienie na umowę o pracę od razu

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

pseudonim
@Pytanie

Na start umowa o prace na 3 miesiace, potem 12 miesięcy, a kolejna już na stałe.

Monisss

Rozmowa rekrutacyjna bardzo fajna, moim zdaniem dużo lepsza formuła, wprowadza przyjacielsko i człowiek od razu się bardziej komfortowo czuje. Zdecydowanie lepsza niż sztywne rozmowy rekrutacyjne. Proponują umowę o pracę, co do warunków to nie znam konkretów, jest pytanie ile chcesz zarabiać. Atmosfera w biurze sympatyczna, nie wiem skąd opinia, że nie mówią nic o certyfikacie.. Wystarczy poczytać trochę w internecie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Trusted Shops Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Trusted Shops Poland Sp. z o.o.