Trusted Shops Poland Sp. z o.o.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Trusted Shops Poland Sp. z o.o.

Moczymorda Nowy wpis
Pracownik

Jedna z niewielu firm, która oparła się dzikiemu powrotowi do biur po pandemii i nadal zatrudnia w 100% zdalnie.

anonim Nowy wpis
Inne
@Moczymorda

O, no to super, bo ja właśnie chciałabym pracować w taki sposób. Znalazłam ich ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. sprzedaży telefonicznej B2B ale jest tam info, że rekrutacja jest stacjonarna. Czy jest tak, że rekrutacja jest stacjonarna, a sama praca właśnie zdalna całkowicie?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Trusted Shops Poland Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

DJ_Traffic
Inne
@Pytanie

Zdecydowanie nie - problemy zamiatamy pod dywan i ich nie ma i życie toczy się dalej, yo!

anonim
Inne
@DJ_Traffic

Duży dywan tu macie, dużo problemów? Z poprzednich wpisów widziałem, że zdania były podzielone, co jest podstawą do awansu. Jedni przypisują taką możliwość znajomościom, inni twierdzą, że wystarczy wziąć udział w rekrutacji. A jak z Twojej perspektywy to wygląda? I jakie zarobki są teraz osiągalne?

DJ_Traffic Nowy wpis
Inne
@anonim

Duży dywan, zależy od działu i od tego co kto rozumie przez problemy. Podstawą awansu są koneksje, ale awanse są rzadko, podwyżki też nie ma. Zarobki teraz to też zależy od działu, ale jak na ten segment rynku to bardzo średnie.

anonim Nowy wpis
Inne
@DJ_Traffic

Hej, a co z podwyżkami, jak podnoszą najniższą krajową? Pracownicy wtedy mają powiększoną pensję, czy może zmieniają umowy, aby nie trzeba było zwiększać zarobków? Wgl większość pensji pracowników to więcej niż najniższa krajowa??

Orwell
Kandydat
 Pytanie

Czy firma nadal pracuje w trybie home office, czy wróciła do biura?

:)
Inne
@Orwell

Home office

Pracodawca

@Orwell

Cześć Orwell, Tak, firma nadal oferuję swoim pracownikom możliwość pracy w pełni zdalnej. Mamy swoją siedzibe w Warszawie, dlatego jeśli ktoś tęskni za biurowym stylem pracy, również jest możliwość pracy hybrydowej lub stacjonarnej. Pozdrawiamy

Natalia
Kandydat
@Trusted Shops Poland Sp. z o.o.

Hej, super, że sa takie opcje. A jak ktoś chce właśnie pracować na home office, to jakie narzędzia pracownik dostaje do domu? To jest typowa elektronika, czy też jakieś inne wyposażenie biurowe?

Pracodawca

@Natalia

Cześć Natalia, każdy pracownik przed dołączeniem do zespołu otrzymuję sprzęt potrzebny do pracy (laptop, słuchawki, jeśli jest potrzeba to również dodatkowy monitor). Pozdrawiamy

Pytanie
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Trusted Shops Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Roma
Kandydat

Specjalista ds. umów i windykacji ma wynagrodzenie prowizyjne czy stałe? Nie mogę znaleźć niestety informacji świeżej, ogłoszenie które było też wygasło, już nieaktualne?

Pracodawca

@Roma

@Roma ogłoszenie nie jest już aktualne. Natomiast jeśli chodzi o wynagrodzenie na tym stanowisku jest stałe. Jeśli na danym stanowisku wynagrodzenie jest podzielone na stałe i prowizyjne, ta informacja jest zawsze zawarta w ogłoszeniu. Pozdrawiamy Pozdrawiamy

Szymon
Były pracownik

To dobry czas na upadate swojej opinii sprzed prawie 2 lat, już z perspektywy byłego pracownika. Nadal nie zmienia się to, że firma serio jest Trusted. Nie znajdziecie tutaj pracy po godzinach, presji czy rzeczy które kojarzą się z prawdziwym korpo. Każdy dla każdego jest miły i pomocny, co przekłada się na całościowa atmosferę w pracy. Po różnych doświadczeniach z różnych miejsc, nadal mogę śmiało polecić! Jedyne na co zwróciłbym uwagę to bardziej usystematyzowany Feedback, bo kultura informacji zwrotnej istnieje obecnie w firmie tylko w spisanych wartościach, nigdzie więcej jej nie odnajdziecie co może prowadzić do nieporozumień i braku dostatecznych informacji, chociażby na temat jakości pracy. Brak jednoznacznych standardów, powoduje brak możliwości rzetelnej oceny która będzie oparta na wskaźnikach, a nie na sympatii, utrudnia to również dawanie wartościowych informacji rozwojowych dla pracownika. Pracodawca również nie zwraca uwagi na rozmowy roczne, rzeczy które tam zapiszecie niestety również stają się tylko słowami na wirtualnym papierze ;( Exitinterview czy inne formy zbierania feedbacku również nie funkcjonują, dlatego przemyśleniem dziele się tutaj a nie bezpośrednio w rozmowie z HR ????‍♂️????‍♂️

Marta
Kandydat
@Szymon

Pisali tu wcześniej że żeby dostać awans to trzeba donosić. Czy to jest prawda? Są jakiekolwiek możliwości zmiany stanowiska na lepiej płatne?

Szymon
Były pracownik
@Marta

Nie trzeba donosić aby dostać awans, wystarczy wziąć udział w rekrutacji wewnętrznej - te zasady akurat są jasne i przejrzyste :)

Marta
Inne
@Szymon

Dużo takich rekrutacji jest? Zawsze najpierw proponują w wewnętrznej czy jednak są stanowiska gdzie nie ma możliwości się dostać będąc już pracownikiem?

H&M
Pracownik

Ogólnie jeśli szukasz tradycyjnego korpo, w którym kablujesz na innych żeby dostać awans, to dobrze trafiłeś/aś - typowy korpokołchoz. Jedyny pozytyw to to, że zdalnie.

Radek
Pracownik
@H&M

Pracuje w tej firmie 5 lat,nic z tej opinii się nie zgadza .Firma nie przypomina korporacji,jest bardzo przyjazna,w życiu nie pracował bym 5lat w miejscu tak opisanym.Szkoda , że autorowi zabrakło odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem

Mikołaj
Kandydat
@Radek

Co Ci w pracy tu najbardziej odpowiada, że pracujesz już 5 lat? I wytłumacz mi proszę, czy osoba, która nie zna języka angielskiego znajdzie tu coś dla siebie do roboty? Znalazłem ogłoszenie na stanowisko Certification Online-Shops Expert i poza tym, że oferowane jest 6200 zł brutto, niewiele więcej zrozumiałem.

Radek
Pracownik
@Mikołaj

@mikolaj ,tak się składa że pracowałem w wielu firmach sprzedażowych zanim trafiłem do TS,zazwyczaj to wyglądało podobnie.Liczby ważniejsze od ludzi,presja itd.W trusted możesz być sobą ,masz czas na zaplanowanie swoich działań,firma stawia na twoją kreatywność.Generalnie w jednym zdaniu,atmosfera,ludzie ,zarobki.To mnie przytrzymało.

Edyta
Kandydat

Kochani, widzę że firma szuka Account Managera. W ofercie piszą, że jest możliwość pracy zdalnej. Ale w stu procentach? Czy to tylko jakaś opcja na kilka tygodni jeśli ktoś potrzebuje? Opisze ktos jak to wygląda Bo mam dosyć daleko do siedziby firmy i tak się zastanawiam czy warto mi aplikować.

1
Poinformowany
Pracownik
@Edyta

W Trusted Shops pracujemy 100% zdalnie. Co jakiś czas organizujemy warsztaty, wtedy zjeżdżamy się wszyscy do biura.

Alicja
Inne
@Poinformowany

to w zasadzie jesteście jakkolwiek zintegrowani ze sobą czy to raczej sympatyczne formalne relacje? tutaj warsztaty przytaczasz a co z jakąś integracją? Wydarzenia jakieś czasami się odbywają? Np., wigilia?

Poinformowany
Pracownik
@Alicja

Owszem, odbywają się również spotkania integracyjne, np. wspomniana wigilia. Czuję się lepiej zintegrowany z ludźmi w Trusted Shops przy pracy zdalnej, niż byłem w poprzedniej pracy (stacjonarnej).

Alicja
Inne
@Poinformowany

o dzięki za informację w takim razie, bo atmosfera w pracy jednak robi swoje. a co do tych integracji to jaka była ostatnia i kiedy pomijając wigilię? sami się organizujecie czy firma we wszystkim wspiera?

Igor
Pracownik

Jestem mile zaskoczony. Rekrutacja prowadzona bardzo profesjonalnie, wszystkie przekazane informacje na rozmowie były prawdziwe. W firmie liczą się z pracownikiem, a panująca atmosfera jest nie do opisania. Żałuję że tak późno trafiłem do TS :)

Pytanie
 Pytanie

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Trusted Shops Poland Sp. z o.o. dla pracy jako Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży są dla was satysfakcjonujące?

Zadowolony
Pracownik
@Pytanie

Tak, widełki wynagrodzenia możesz sprawdzić w ogłoszeniu. Im lepszy wynik tym lepsze wynagrodzenie, jak zrobisz ponad 100% targetu są jeszcze dodatkowe bonusy

Michal
Pracownik

Ogromnie polecam tę firmę ! Pierwsze świetne wrażenie zrobiła na mnie rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona przez Marię Bloch. Bardzo naturalna i rzeczowa rozmowa. Najlepsza rekrutacja przez jaką miałem przyjemność przechodzić. Sama organizacja w firmie mega na plus i świetni ludzie tworzący zespół. Z czystym sumieniem mogę polecić

Patrycja
Kandydat

Miałam okazję uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym i bardzo polecam :) Rekruterka (usunięte przez administratora) to idealna osoba na tym stanowisku. Od "dzień dobry" rozmawiałyśmy, jakbyśmy znały się całe życie - widać jaka kultura organizacji panuje w tym miejscu, a (usunięte przez administratora)jest jej świetną wizytówką. To ten proces rekrutacji, w który wchodząc bardzo chcesz tam pracować, ale brakuje Ci kluczowych kompetencji jak np. biegły angielski w komunikacji z szefem z Rumunii. A szkoda! Polecam każdego ten ciepły oraz kompetentny kontakt.

Ciekawa
Kandydat
 Pytanie

Dzień Dobry. Zastanawiam się nad wysłaniem CV do działu sprzedaży. Przed podjęciem decyzji chciałabym dowiedzieć się na jakie REALNE zarobki mogę liczyć,a także na jakie benefity pozapłacowe mogę liczyć? Czy rzeczywiście pracować mogę zdalnie? Z góry dziękuję za odpowiedzi na powyższe pytania.

Gonzo
Pracownik
@Ciekawa

Praca jest całkowicie zdalna. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, okazyjnie spotykamy się w biurze. Widełki płacowe dokładnie takie jak w ogłoszeniu, podczas rozmowy rekrutacyjnej dowiesz się jaka część idzie do podstawy, a jaka do prowizji.

Ciekawa
Kandydat
 Pytanie
@Gonzo

Chciałabym wiedzieć na jaką podstawę mogę liczyć? Interesuje mnie ,czy pracodawca przewiduje jakieś benefity pozapłacowe dla swoich pracowników?

Aleksandra
Kandydat

Miałam okazję uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym i bardzo polecam :) Rekruter Maria Błoch to własściwa osoba, na właściwym miejscu. Obie rozmowy rekrutacyjne przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Wszystko wyjaśnione bardzo klarownie. Firma bardzo przyjazna i robiącą na kandydacie bardzo dobre wrażenie. Niezależnie od wyniku rekrutacji polecam każdemu :-)

Anna
Pracownik
@Aleksandra

to prawda

Paweł
Kandydat

Dzisiaj odbyłem rozmowę rekrutacyjną i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu rekruterki, a także indywidualnego podejścia do rozmowy i zaangażowania. Zdecydowanie najlepsza rozmowa o pracę jaką kiedykolwiek odbyłem.

Administrator

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

Natalia G
Pracownik
@Administrator

Po pierwsze, nigdy nie dzielę się swoja opinią pochopnie, dlatego postanowiłam odczekać i popracować trochę zanim powiem co myślę. Teraz po prawie 3 miesiącach pracy, mogę powiedzieć, że to co usłyszałam na rekrutacji sprawdza się w 100%, a cały czas jestem wyczulona i szukam czy znajdę jakąś rysę - a tu nic ???? Ale po kolei, gdybym miała powiedzieć co przekonało mnie do tego, że chcę pracować w Trusted Shops to był to proces rekrutacji, który od początku skupiony był na tym, żeby poznać mnie jako człowieka i pracownika. Dodam, że oceniałam wszystko jako kandydat, ale również doświadczony rekruter. Rekruter - Maria Błoch, jest po prostu otwartym i ciekawym człowiekiem, od samego początku zadbała o moje dobre samopoczucie i atmosferę, która sprawiła, że czułam się bardziej jak na kawie ze znajomym - niż jak na rozmowie o pracę. Dzięki temu, mogłam dać z siebie wszystko, bez niepotrzebnego stresu. Od samego początku dostawałam jasne i konkretne informacje, przez cały proces rekrutacji, wiedziałam gdzie jestem i co mnie czeka. Dostałam też dokładną informację zwrotną - w obiecanym terminie, oraz konkretną i uczciwą ofertę pracy. Teraz parę słów o samej pracy. Moje zadania są w pełni zgodne z tym, czego dowiedziałam się już w trakcie pierwszej rozmowy. To co cenię sobie najbardziej, to atmosfera zaufania i przestrzeń do pracy. Mam poczucie, że pracuję z wartościowymi ludźmi, którym owszem - zależy na wynikach, ale równie mocno na stylu w jakim go osiągamy. To, jak bardzo zależy nam na klientach i jak bardzo idziemy im na rękę - jest totalnie niespotykane. Jako nowy pracownik pozytywnie oceniam też cały proces wdrożenia, który szybko pozwolił mi się tu zadomowić. W dodatku naprawdę jest tu przyzwolenie na zadawanie pytań i ewentualne popełnianie błędów - dzięki temu szybko się uczysz i osadzasz w swoich obowiązkach. I teraz wisienka na torcie - szukałam pracy, w której pracodawca będzie szanował mój czas prywatny, gdzie będę miała prawdziwy work/life balance - i to miejsce, dokładnie takim jest! Gdy słyszałam wszystkie te deklaracje, to ciężko było mi w nie uwierzyć - teraz mogę w 100% potwierdzić, że Trusted Shops, jest firmą godną zaufania, która naprawdę działa tak jak co obiecuje. Zdecydowanie więc, polecam pracę w tej firmie.

Thomas van Kolt
Kandydat

Bardzo pozytywnie oceniam rekrutację w tej firmie. Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie i w przyjaznym tonie, mająca na celu poznanie potencjalnego pracownika od ludzkiej jak i zawodowej strony. --> pozdrawiam Panią Marię!

Pracodawca

@Thomas van Kolt

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za podzielenie się opinią i również pozdrawiamy :)

Ewa
Kandydat
 Pytanie

Widzę, że opinie o firmie wystawiane są głównie przez mężczyzn. Czy kobiety również są zatrudniane na stanowisko sprzedażowe?

Pracodawca

 Pytanie
@Ewa

Oczywiście, że tak, wszystkie stanowiska są otwarte zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zachęcamy do zapoznania się również z opinią Natalii- naszej koleżanki z działu sprzedaży :) https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23940017?review=38278677-7551-4809-b303-804390824c97

Szymon
Pracownik

Trusted Shops - jest naprawdę Trusted! Nie ma tu tak zwanego "mydlenia oczu", możesz śmiało zaufać ogłoszeniu o pracę, rozmową z HR oraz całemu zespołowi. Rekrutacja od pierwszego telefonu, do złożenia oferty zamknęła się w tydzień, rozmowa rekrutacyjna była dość długa, ale był to czas do zadawania pytań i lepszego poznania i mnie jako pracownika oraz Trusted jako pracodawcy. To co mnie pozytywnie zaskoczyło, to ogrom spokoju jaki tu panuje. Nic się nie pali, nic nie jest na ASAP, nic nie jest robione pod presją czasu. Mam czas na to, aby spokojnie przemyśleć swoje działania i pracować z klientami w swoim własnym stylu. Mierzymy się wynikami, nie czasem spędzonym przed komputerem, czy wypełnieniem z góry nałożonego standardu. Pod względem psychicznym, totalnie nie czuje, że pracuje w dużej organizacji. Za to technologicznie, komunikacyjnie i HR - jak najbardziej! Dodatkowym plusem jest praca zdalna, pracujesz skąd chcesz, co w dzisiejszych czasach jest super wygodne. Czekamy na Ciebie w Trusted - mamy ambicje by rosnąć i rosnąć, więc z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie :)

sabatini61@op.pl
Inne

Witam Jako klient mogę powiedzieć że dostawa towaru jest bardzo sprawna.Doradztwo przez telefon również .Jestem zadowolona z Waszych usług.Pozdrawiam .

Zostaw merytoryczną opinię o Trusted Shops Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Trusted Shops Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trusted Shops Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii