Trusted Shops Poland Sp. z o.o.

Opinie o Trusted Shops Poland Sp. z o.o.

Kazik

Proces rekrutacji w porządku - wszystko przedstawione jasno i kontretnie. Sama praca w Trusted Shops pozytywnie zaskakuje ilością urlopu, kulturą organizacyjną i podejściem do pracownika. Firma posiada usługi, którymi realnie pomaga Klientom zbudować zaufanie do konsumentów oraz zwiększyć efektywność kampanii reklamowych w ekosystemie Google. Dzięki temu z bananem na twarzy wykonuje się swoje obowiązki (przynajmniej w moim przypadku ;) ). Polecam!

Natalia

Praca w TrustedShops to dla mnie ciągłe pozytywne zaskoczenia. Zaczynając od procesu rekrutacyjnego- sprawnie, kolejne etapy były komunikowane na bieżąco, rozmowy były mega sympatyczne i naprawdę weryfikowały predyspozycje. Już przy pierwszym telefonie dano mi do zrozumienia, że dla firmy liczą się ludzie, którzy tworzą jej niepowtarzalną atmosferę i klimat. Onboarding przebiegł bezproblemowo, mogłam liczyć na wsparcie nie tylko kolegów z działu, ale i także dziewczyn od HR, które sprawnie wprowadziły mnie w firmę. Podziwiam to jak przebiegł proces wdrożenia, ponieważ pracujemy w 100% zdalnie i można byłoby pomyśleć, że ciężko się zgrać, gdy każdy siedzi w domu przed swoim laptopem, a tu- wręcz przeciwnie, poczułam się jak członek drużyny już w pierwszych dniach pracy. Pracę ułatwia nam produkt, który przyjemnie się sprzedaje oraz tak jak wspomniałam wcześniej- atmosfera w firmie, oparta w dużej mierze na transparentności i zaufaniu. Z czystym sumieniem mogę polecić TrustedShops, widzę tutaj wiele możliwości rozwoju.

@Natalia

Również nie polecam ,zdecydowanie spełniam oczekiwania tego pracodawcy ,przy pierwszej rozmowie rekrutacyjnej przez telefon Pani nie miała zbyt dużo do powiedzenia to z mojej strony padały pytania ,następnie była informacja ze proces rekrutacyjny trwa -kandydatura została odrzucona .Generalnie przyjmuje założenie ze Pani rekrutująca nie przyjmuje lepszych od siebie .Poszukują sprzedawcy telefonicznego ,rozmowę prowadzą przez telefon a kandydatury które spełniają wymagania bądź przekraczają ,ludzi z doświadczeniem i pomysłem na sprzedaż odrzucają .Szanowne Panie rekruterki proszę zastanowić się co robicie bo osoby sprzedające wam stanowiska nie zabiorą a jedynie wniosą do waszej struktury stabilizację ,ponieważ nasza sprzedaż to wasz spokój :)

Dokładnie
@Kandydat

Dokładnie tak ,rekrutacja na pracuj .pl prowadzona dla samego ogłoszenia ,nie polecam kandydować .Oferta pustego stanowiska na które nikogo nie potrzebują

@Kandydat

Dziękujemy za postawienie komentarza. Jak na pewno może Pan/Pani sobie wyobrazić, zgłosiła się do nas duża liczba wykwalifikowanych kandydatów. Z tego powodu stworzenie krótkiej listy wcale nie było dla nas łatwe. W każdym procesie rekrutacyjnym, zapoznajemy się z każdą aplikacją, która została do nas wysłana. Na każe ogłoszenie otrzymujemy kilkaset CV, a zazwyczaj poszukujemy tylko jednej osoby w danym procesie rekrutacyjnym. Decyzja o zatrudnieniu zostaje podjęta na podstawie wyłącznie obiektywnych czynników. Naszym zadaniem jako rekruterów jest zatrudnienie osób, które są jak najlepiej dopasowane do danego stanowiska i naszego zespołu.

zawiedzona_ona

Widzę, że TSP znów rekrutuje na stanowisko telefonicznego sprzedawcy B2B, przy ostatniej rekrutacji na to stanowisko wysłałam CV poprzez Pracuj.pl - cv zostało dostarczone - lecz nigdy nie otworzone. Spełniam wymagania, a nawet je przekraczam. Czy ktoś miał podobną sytuację? Jest sens aplikować jeszcze raz na nowe ogłoszenie, czy to tylko taki wabik bez pokrycia w realnym stanowisku pracy?

asdf
@zawiedzona_ona

Jeśli znacząco przekracza Pani kwalifikacje to CV na takie stanowisko poleciało do kosza. Z pracownikami którzy mają za wysokie kwalifikacje jest wiecznie tyle problemów, że zwyczajnie szkoda czas marnować. Zalecam aplikować do pracy adekwatnej do swoich kwalifikacji.

@asdf

Czasem nie można znaleźć pracy odpowiadającej wyższym kwalifikacjom i dlatego ludzie szukają poniżej swoich kompetencji, żeby od czegoś zacząć, a potem może awansować. Nie powinno się nikogo skreślać tylko dlatego, że mierzy się wyżej i coś umie. Nie sądzisz?

Czy zdarzają się nadgodziny w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

Kamil

Nie

Karol S.

Brak nadgodzin ;) potwierdzam.

Wanda
@Karol S.

Hej, czytałam, że praca w Trusted Shopsie odbywa się w formie zdalnej. Jak w takim wypadku wyglądają godziny pracy? Czy są one jakoś ustalane? Czy może pracownik ma w tej kwestii pewną elastyczność?

harvey
@Wanda

stałę godziny pracy to 9-17, jeśli masz jakąś prywatną sytuację możesz się dogadać od czasu do czasu

Wanda
@harvey

I wtedy bierze się urlop na żądanie czy nie jest to w taki sposób traktowane? Można to wtedy odpracować w jakiś inny dzień by nie tracić puli dni wolnych? :P

harvey
@Wanda

zależy od sytuacji

Przemysław
@harvey

Cześć, powiedz mi coś na temat zarobków... :) Ile dają w Trusted Shops na start? Możesz podać jakieś widełki?

Krystian
@Przemysław

5000 brutto podstawy + premie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Trusted Shops Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Czy mógłby ktoś przybliżyć jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku web reaserch? Czy trzeba odbywać jakieś rozmowy telefoniczne z przedstawicielami wskazanych firm?

anaankannnnaaaaannaaaaa

Dzień Dobry, mam pytanie o pracę na stanowisku telefonicznego sprzedawcy połączenia wychodzące. W ogłoszeniu podane są widełki brutto - czy podane kwoty to podstawy w umowie - czy zawierają już w sobie realizację planu? Jakie są realne zarobki netto na tym stanowisku zakładając realizację planów? Druga sprawa to jak firma organizuje wdrożenie zdalne? Podzielicie się wrażeniami? Pozdrawiam i dziękuję

Kamil

Praca zdecydowanie godna polecenia. Rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze oraz sprawnie. 3 miesięczny okres wdrożenia przebiegł bez żadnych zarzutów - jako nowy pracownik czułem się zaopiekowany przez starszych kolegów oraz Kierownika. Generalnie praca i ludzie są spoko. Na bardzo duży plus można wyróżnić to, że praca jest w pełni zdalna.

Karol S.

Cześć! Chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami jako pracownik, który przedłużyła współpracę po 3 miesięcznym okresie próbnym. Rozmowa kwalifikacyjna odbiegała od innych, przebiegała naprawdę w sympatycznej formie, a trochę ich przerobiłem przez jakieś 12 lat pracy w różnych firmach na różnych stanowiskach. Mogę napisać z pełną odpowiedzialnością, że opowiadanie o pozytywnej atmosferze oraz o dbaniu o pracownika przekłada się naprawdę na codzienną pracę! Miałem założenie, że poszukuje pracy zdalnej, z fajnymi ludźmi wraz z fajnymi zarobkami i w żaden sposób się nie rozczarowałem. Po prawie 3 miesiącach bardzo się cieszę, że zapracowałem na dłuższą współpracę i dostałem dalszą szansę pracować w firmie. ZDECYDOWANIE POLECAM - znalazłem to czego chciałem i jestem pełen nadziei, że "zabawię" tu dłużej bo firma daje mi wszystko czego szukałem. Potwierdzić mogę i na pewno reszta zespołu, że firma traktuje pracowników jak ludzi - bardzo ludzkie podejście i z pełnym szacunkiem! Miałem na okresie próbnym podbramkową sytuację z psiakiem, co spotkało się ze zrozumieniem i ludzką empatią. Tak jak mamy powtarzane - najpierw o wszystkim decydują czynniki ludzkie, następnie cyferki (wiadomo, jak to przy sprzedaży). Dodatkowo cele sprzedażowe realne co widzę po swoich wynikach i reszty zespołu. Podsumowując - super pomocni ludzie, naprawdę fajna atmosfera (nie jak w większości firm tylko teoria lana na rozmowie rekrutacyjnej), naprawdę fajne zarobki, pełna praca zdalna, sprzęt na którym pracujemy "petarda", więc nie trzeba się męczyć przy samej pracy sprzętem, który się zacina i wiesza ;) Kto się zastanawia to nie pożałuję, próbujcie swoich sił by dostać się do firmy - sami potwierdzicie info ;) Do zobaczenia!

Panna Migotka

Witam, czy ktoś może pracuje jako Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej? Znalazłam ofertę pracy zdalnej i zastanawiam się jak się pracuje? Gdyby ktoś podzielił się swoją opinią byłabym bardzo wdzięczna! :)

Bożena
@Panna Migotka

Hej, i jak się sprawą rozwinęła? Czy wzięłaś udział w rekrutacji w Trusted Shops? Jak wrażenia z biura?

Proces rekrutacji był bardzo przyjazny i prowadzony przez sympatyczne i otwarte osoby. Podczas rekrutacji można było dokładnie zapoznać się z zakresem obowiązków i przekonać, czy odpowiada on kandydatowi. Zdecydowanie najlepiej poprowadzona rekrutacja w jakiej miałem okazję uczestniczyć, wysokie standardy były wyczuwalne od razu.

@Marcin

Czy moglbys napisac przykladowe pytania zadawane podczas rekrutacji? Czy sa jakies testy? Planuje aplikowac, wiec bede wdzieczna.

Bożena
@Marcin

Część, brzmi bardzo dobrze;) Powiedz proszę na jakie stanowisko aplikowałeś i po jakim czasie od wysłania CV Trusted Shops skontaktowała się z Tobą?

Docent

Już sama rozmowa o pracę była podejrzanie sympatyczna. Uprzejmi i otwarci rekrutujący i warunki odbiegające na plus od normy. Jako, że czasy mamy jakie mamy, postanowiłem jednak spróbować. Pozystywnie zaskoczył mnie klimat w firmie. Czuć, że pracownik jest dobrem firmy. Mimo okresu lock downu i pracy zdalnej, zostałem wprawnie wdrożony. Zarówno pod względem merytoryki, dokumentów jak i sprzętu. Praca daje satysfakcję. W razie pytań, zarówno zespół jak i przełożeni są chętni do pomocy. W skali 1-10 daję 11 i spokojnie polecam.

Gocha
@Docent

A co tam robisz?

Docent
@Gocha

Zajmuję się sprzedażą.

@Docent

Cześć, Mógłbyś podzielić się informacjami na temat tego, czego mogę się spodziewać na pierwszej wideo rozmowie? Także dział sprzedaży.

Jonasz

Z przyjemnością piszę pozytywna opinię bo firma zasługuje na to, to bardzo dobry pracodawca ustala jasne zasady , warto próbować jeśli będą jakieś oferty.

Boss

(usunięte przez administratora). Nie polecam. W sprzedaży nie pomagają opinie. Sprzedaje tylko reklama w Google ADS. Pozdrawiam.

Kb

Jakie są zarobki ?

Kb rep
@Kb

Trusted Shops zawsze podaje przedział kwotowy wynagrodzenia w publikowanych ogłoszeniach o pracę

Krzysztof

Bardzo dobry pracodawca więc pracownicy nie szukają nic innego, ale i tak polecam jeśli ktoś myśli o pracy.

Wiecie może czy w Trusted Shops Poland Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

...

Dzień dobry! Obecnie Trusted Shops Poland niestety nie ma aktywnych rekrutacji.

anonimowy pracownik

pozytywna atmosfera, po kołchozie jaki miałem w poprzednich firmach - doceniam; niemiecki sposób zarządzania (w niemczech jest centrala firmy), tj. docenianie za zaangażowanie i wkład, podejście typu "nie wytykamy błędów, uczymy się z nich" itd. targety są, ale ich niewyrobienie nie powoduje "trudnych rozmów" tylko po prostu nie ma bonusu / premii

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

...

Umowa o pracę

pseudonim

potwierdzam, zatrudnienie na umowę o pracę od razu

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

pseudonim

Na start umowa o prace na 3 miesiace, potem 12 miesięcy, a kolejna już na stałe.

Monisss

Rozmowa rekrutacyjna bardzo fajna, moim zdaniem dużo lepsza formuła, wprowadza przyjacielsko i człowiek od razu się bardziej komfortowo czuje. Zdecydowanie lepsza niż sztywne rozmowy rekrutacyjne. Proponują umowę o pracę, co do warunków to nie znam konkretów, jest pytanie ile chcesz zarabiać. Atmosfera w biurze sympatyczna, nie wiem skąd opinia, że nie mówią nic o certyfikacie.. Wystarczy poczytać trochę w internecie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Trusted Shops Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trusted Shops Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trusted Shops Poland Sp. z o.o.