Opinie o Jean Louis David w Warszawa Aleje Jerozolimskie 25

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jean Louis David. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jean Louis David o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jean Louis David w Warszawa Aleje Jerozolimskie 25

Gigi

Oj chyba ktoś z jld zauważył niewygodne opinie, bo nagle pieski obrońcy zaczęły szczekać hahaha znowu odgórny nakaz wystawiania pozytywnych opinii hahahahahahaha

Ola
@Gigi

Niewygodne opinie ? Raczej skomlenie nierobów i leni. Ktorzy oprócz narzekania nic nie potrafia. Wiec trzeba sie jakoś wybielić

Monia
@Gigi

Każdy ma prawo do dodania opini wiec i ja Ci napisze, pracije juz 11 rok zarbiam duze pieniadze ,jeżdżę na szkolenia bo chce a nie że mi każą i nie zgadzam sie z opiniami tutaj pisanymi bo pisza tylko nieroby i ci ktorzy zostali zwolnieni za.....sami sobie dopiszcie.Ktos kto chce pracowac będzie sie cieszył ze ma gwarantowaną baze klientow i wyplate na czas i mila atmosferę ktora tworzy sie samemu.

@Monia

Na ogół nie oceniam ludzi, ale akurat Wy drogie Panie chyba jeszcze nie dorosłyście do poważnego myślenia. Nie wiecie ile kto ma doświadczenia, jakie umiejętności i jakim jest fryzjerem. Nie wiecie czy to piszą lenie czy nie. Trochę pomyślunku. Takie epitety to możecie do swoich dzieci rzucać. Nie wiecie kto w ogóle tą opinię pisze a oceniacie. Widocznie firma ściąga takich pracowników jak Wy, tylko po to, zeby podpisali każdą lojalkę jaką podsunął wam. Nie rozsmieszajcie mnie

Dezmo

O czym Wy w ogóle mówicie, co ma strach przed pracą do podstawowego prawa do zwolnienia w chorobie lub po prostu do urlopu. Płacę podatki to też oczekuje czegoś w zamian. W razie wypadku zostaję z niczym. Jak już ktoś napisał niżej w normalnych salonach, zeby tyle zarobić nie trzeba przechodzić na działalność. Tutaj ewidentnie firma chce mieć z głowy urlopy i zwolnienia. Niech nie gadają, że to same korzyści dla Was, bo sami na tym korzystają. A dla tych co tak zaciekle bronią firmy to wiem, ze jest odgórny przykaz wystawiania pozytywnych opinii. Ale też rozumiem, że dla niektórych komentujących to pierwsza praca we fryzjerstwie i są zadowoleni ze wszystkiego, bo po prostu nie mieliście okazji pracować w innych salonach nie sieciówkowych

Ola
@Dezmo

Ha ha no tak wszedzie super płacą dobry żart. 3 tysiace albo w 12 ratach. Szok. Cóż czegóż to sie spodziewać po edukacji z zawodowki to i myslenie płytkie. Osoby rozumne same wyciągną wnioski. A reszta psioczy bo tylko tyle potrafi. Daj namiary na te salony gdzie tak super płacą. Chetnie sprawdzę Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

@Ola

Kotek widocznie nie jestes dobrą fryzjerką. Pewnie masz małe doświadczenie, nie wiesz ile każdy ma doświadczenia, jakie wykształcenie i co przeżył, a rzucasz sloganami jak właśnie z zawodówki.

Daga

Obecnie pracuje w Jld a dokładnie już 3 lata. Jestem bardzo zadowolona. Lubię swoją pracę i ludzi z którymi pracuję. Gorąco polecam. Fryzjerzy super zarabiają w Jld.

Natka

W JLD pracuje już rok . Jestem bardzo zadowolona z pracy ponieważ pozwalają mi się rozwijać . Zarobki są bardzo dobre , atmosfera w salonie również . Jako fryzjer z małym stażem pracy nie musze się stresować . Dziewczyny zawsze mi doradzą , pomogą . Wspaniałe jest to jak jedna fryzjerka pomaga doradzić drugiej jak ona to widzi itp. Jeśli jesteś ledwo po szkole ,stażu ... to bardzo polecam zacząć pracy w salonie JLD mozesz tam rozwinąć skrzydła ! Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i chęci :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SALON JEAN LOUIS DAVID? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Zoja

Czesc. Wszystkim polecam prace w JEAN LOUIS DAVID . Dużo sie nauczylam, super zarabiam, atmosfera i zespol z ktorym pracuje jest świetny. I tak dobie mysle czytajac te posty ze zycie daje nam tyle ile sami chcemy wziąć. Kazdy kto chce poznac firme najlepoj niech przyjdzie i sam oceni.

Gosia
@Zoja

Osobom, które chcą się rozwijać polecam pracę w Jean Louis David, jest wiele szkoleń a przy okazji można zarobić całkiem dobre pieniądze a przy tym mili ludzie i fajna atmosfera.

Daria

Hej. Jestem pracownikiem tej sieci i jestem zadowolona, bo jeśli chce się pracować to i zarobki są bardzo dobre. Można się nauczyć ciekawych technich strzyżeń jak i kolorów.

Sylwia

A jeszcze jedna ważna uwaga Przy działalności gospodarczej fryzjerzy jako grupa uprzywilejowane odprowadza tylko ZUS natomiast jest zwolniona z płacenia Vatu i podatków. Reszta społeczeństwa musi bulić i to spore pieniadze. Więc tylko korzystać bo przy umowie o pracę Państwo zabiera 40% niby na emerytury , i budowę dróg, szkół itp ha ha taaaa nawet nie zobaczycie tych pieniędzy. A tak od całego obrotu płacicie przez pierwsze 2 lata tylko 480zł a potym okresie 1200zł Działalność w każdej chwili można zamknąć bez żadnych kosztów. Zakłada się ja w pół godziny w każdym urzędzie miasta. Więc ocenie zostawiam to co się bardziej opłaca. A co do chorobowego to w skladkę Zus wchodzi skladka zdrowotna, składka ubezpieczeniowa, zatem ma się opieke służby zdrowia i chorobowe płaci wtedy ZUS.

Pracownik JLD

Pracuje sie na umowie tyle co etat. Na własnej działalności tyle ile chcesz, ale nie mniej niz etat.( średnia ilosc godzin to Ok 160-190) zarobki od 3,5-8tys . 30-35% od zarobku przy władnej działalności. Firma wszystko daje ( oczywiście nożyczki i maszynka w swoim zakresie). Szkolenia nowa kolekcja 2 x w roku. Pozostałe kiedy chcesz i ile chcesz.

@Pracownik JLD

Dziękuje, wreszcie jakiś konkret. Wnioskując z większości wpisów trochę przeraża mnie fakt że pracują tam ludzie bez własnego zdania i zalatuje zamordyzmem po wpisy są jak pod dyktando, wszyscy piszę te same wyświechtane frazy.

@Beatryx

Zamordyzmem ha ha zawsze możesz pracować mniej godzin. Siedzieć na zapleczu i pić kawkę. Wynagrodzenie będzie adekwatne do pracy. Nikt nie daje niczego za darmo. Ktoś jak chce zarobić i ma chęci zarobi dużo. Leser mało. Tak jest wszędzie. Narzekają tylko ci leniwi. Którzy chcieli by zarabiać dużo ale najlepiej nic nie robiąc. Tak jest wszędzie. Im więcej klientów obsłużysz, zaproponuje więcej rzeczy tym większy masz obrót i tym samym kasę. Logiczne.

@Sylwia

dokładnie się z tym zgadzam, lenie i nieuki nie zarabiają. Chodziło mi o zamordyzm w myśleniu, bo wszystkie wpisy są podobne, bardzo ogólne i powtarzane są te same frazesy. Wyglada to tak jakby managerowie narzucali pracownikom co mają pisać, albo sami to piszą ;)

@Beatryx

Wierz mi że na pewno jest ok. Tyle ludzi pracuje i jest zadowolona i zarabia super pieniądze. Ja po 3 latach kupiłam sobie mieszkanie ;) więc wszystko zależy od podejścia. Masz ambicje i priorytety w życiu to na pewno zarobisz super

Jola

Witam kochani każdy idzie do pracy po to by pracować i zarabiać pracuje w salonie w Warszawie w centum handlowym już kilka dobrych lat na początku zarabiałam 3-4 tysiące teraz przekonało się do mnie dużo klientów i moje zarobki nie spadają poniżej 7 tys Tak trzeba proponować bo na wypłatę składa się i sprzedaż i ilość wykonanych kuracji ale naprawdę zaproponować kuracje nic nie kosztuje a na 5 propozycji 3 się zgadzają wiec podnosimy sobie wypłatę Pracujesz dla siebie i na siebie Sa szkolenia firma się zabezpiecza na rok ale to chyba każda firma tak ma Mam dziecko i naprawdę można grafik ułożyć także pod życie prywatne i inne obowiązki Służę pomocą i odpowiem na pytania naprawdę polecam

Marysia

Witam. Pracuje w salonie JDL od ok 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tej pracy ponieważ można tutaj bardzo dobrze zarobić mimo niewielkiego doświadczenia. A przedewszystkim podnieść swoje kwalifikacje bo ciagle są organizowane profesjonalne szkolenia . Fajna atmosfera w pracy :)

cśśś

No dobra, ale wiecie czy niedługo będzie można znaleć zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, bo skoro zależy im na tym, żeby było dwuskładnikowe wynagvrodzenie to jeszcze lepiej o nich świadczy. Pozdrawiam

ooooooo
@cśśś

nie polecam w tych salonach pracować,musisz wykonywać polecenia pani menadżer i robić obroty i każdemu klientowi sprzedawać kosmetyk,panów namawiać na robienie kuracji które nie działają i cały czas myśleć o tym jak tych klientów namówić i robić obrót bo trzeba duże obroty robić żeby pani menadżer miała premie.Musisz założyć działalność gospodarczą a później z tego % co tobie zaproponują musisz harować i zarabiać na zus to jest wyzysk pracownika.Jakby było dobrze w tych salonach to by nie było rotacji takich.Po 3 miesiącach wysyłają cię na szkolenie za które trzeba płacić i podpisujesz lojalnościowe papiery i jesteś związany na rok.

@ooooooo

za szkolenia trzeba płacić? jaki procent dają przy działalności gospodarczej?

@ooooooo

Cóż nie wiem z jakiej bajki sie urwałaś wiec cie może oświecę. Jeśli będziesz miała własny salon to nikogo nie będziesz musiała słuchać no będziesz panią na włosciach. Jednak pracując dla innych zawsze i wszędzie czy to salon JLD czy piekarnia czy sklep odzieżowy będziesz wykonywać polecenia przełożonych min. Menagera. a co do zarobków, godzin pracy i innych negatywów które piszesz to powiem tak.. narzekajà tylko i wyłącznie lenie, obiboki i ,,fachowcy,, bez talentu. Każdy uczciwy i rozumny człowiek idąc do pracy idzie po to żeby zarobić i to zarobić jak najwięcej na lepsze życie. Wiec zamiast płuc jadem i wypisywać głupoty które mijają się z prawdą to lepiej weź die do roboty

@Beatryx

A szkolenia są bezpłatne. Warunkiem jest to że trzeba przepracować rok w firmie. Bo nikt nie szkoli pracownika po to by odszedł odrazu do konkurencji. To raczej logiczne. Szkolenia są tygodniowe lub 2 tygodniowe, 3 tygodniowe.

Ten salon nauczył mnie dobierania kolorów, prawidłowych strzyżeń i mogłabym wymieniać w nieskończoność. Chcesz się nauczyć nowości i dużo zarobić. Polecam

Małgosia

Witam. Chciałabym polecić wszystkim chętnym do pracy, salony JLD. Można tu zarobić i się dużo nauczyć. Bardzo Polecam! Pracuję tu już 5 lat.

Pawciu

Witam. Mam na imię Paweł. Pracuje w Jean louisie od prawie 7 lat. To najlepsza praca jaka mogłem sobie wymarzyć, co świadczy o tym ten długi czas w firmie. Jeżeli masz chęci i zapał do pracy możesz sobie wypracować wymarzona pensje. Grafik elastyczny. Oraz mistrzowski zespół na świecie !! ????

Zdziwiona

Ale jaja, trzeba wykonywać polecenia managera? Ja myślałam że w pracy to każdy robi co chce, Hehehehehehe

Aga

Jestem pracownikiem salonu JOD od 2 lat. Duże zarobki, elastyczny grafik i możliwości rozwoju to duże atuty tej firmy. Polecam bo w porównaniu do innych miejsc w których miałam możliwość pracować - tu mam duża bazę klientów i tym samym stabilne obroty każdego miesiąca. To ode mnie zależy ile obrotu zrobię i ile zrobię. Więc wszystko w moich rękach. Wynagrodzenie mam adekwatne do wkładu pracy. Co do ludzi to wiadomo, że sami tworzymy atmosferę pracy zatem relacje w zespole tworzy każdy i wszyscy razem. Mi trafił się mega fajny zespół mimo że same kobitki. Warto sprobowac i mieć własne zdanie

ela

Pracuje w tej firmie i z czystym sumieniem mogę polecić salony ;)elastyczny grafik pracy ,mam dziecko małe wiec nie ma problemu o zamianę czy dzień wolny, zarobki godne,im wydajniej Pracujesz Tym Lepiej Zarabiasz, Polecam Pozdrawiam Ela

BasiaN.

Pracuję w firmie od poł roku - i nie narzekam ani na zarobki ani na godziny pracy . Nawet jesli pracuję 12 godzin , czy w weekendy - to pozniej mam w zamian za to wolne . Praca jest stabilna i mam szanse rozwoju poprzez szkolenia . Polecam .

@BasiaN.

takie są przepisy że będąc zatrudnioną na cały etat masz do przepracowania 40 godzin tygodniowo więc jak pracujesz po 12 godzin to musisz mieć wolne. to nie jest żadna łaska

Ul

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeżeli oczekujesz bogatego socjalu możesz nie być zadowolona, ale jeżeli nie boisz się pracy i masz odwagę wziąć swoje sprawy w swoje ręce, możesz zarobić pieniądze o których "u innych" możesz pomarzyć. Nic nie ma za darmo, takie życie.

Ul

Zostaw merytoryczną opinię o Jean Louis David - Warszawa

• Jak się pracuje w Jean Louis David?

Zobacz opinie na temat firmy Jean Louis David tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jean Louis David?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jean Louis David