Opinie o SALON JEAN LOUIS DAVID

Ela

W firmie Jean Louis David pracuje jako kosmetolog . Ogólnie jestem zadowolona ze współpracy z firmą. Polecam pracę w Jean Louis David.

Ruda

Witam. W salonie JLD pracuje od rok a wcześniej pracowałam w salonie LL (te same zasady i procedury tylko tańsze kosmetyki i niższe ceny). Jak wiadomo w każdej pracy są plusy i minusy. - Największym plusem pracy w sieci JLD jest bardzo duża baza stałych klientów którzy często przychodzą do nas ze względu na nasz Hiper Service. -Dodatkowo produkty JLD (mam na myśli kosmetyki JLD) są bardzo dobrej jakości... Na przykład seria Liss, jeśli jest odpowiednio wykonana jest dużo lepsza niż seria discipline z Kerastase. - odnosząc się do poprzednich wpisów na temat kuracji i rytuałów... To wcale nie prawda, że nie działają... Jeśli się robi wszystko zgodnie z procedurami, to znaczy: nie wali nie wiadomo ile maski od nasady albo olejku, nie zmienia się czasu działania, nie używa dziesięciu pompek szamponu na klienta i dobrze spłukuje preparaty, które są przeznaczone do płukania to nie ma bata, żeby rytuał albo kuracja nie pomogła... Ci którzy uważają, że jest inaczej to z nich tacy fryzjerzy ze szkoda gadać... - W większości salonów panuje miła atmosfera niemalże rodzinna... Osobiście pracuje w takim ze klienci sami widzą jak jest u nas fajnie... Tak samo tutaj chce się odnieść do poprzednich wypowiedzi. W salonach są menadżerowie. Zazwyczaj są to odpowiednie osoby na swoich stanowiskach... Ja osobiście mam super menadżerekę i nie wyobrażam sobie już pracy z żadną inną. Odnośnie wykonywania poleceń i pracowania na jej premie to nie jest to tak jak się wydaje... Pracujesz sam na siebie... Im większy masz obrót tym większa twoja wypłata... Menadżer ma premie tylko od zrealizowanego planu... A plan trzeba robić, bo od niego nie zależy tylko to, czy menadżer będzie miał premie czy nie. Plan jest po to żeby salon na siebie zarobił, bo oprócz pensji, które trzeba zapłacić pracownikom są również rachunki do zapłacenia, czynsz od wynajmu lokalu, ZUSy i inne składki, które trzeba opłacić pracownikom na umowę o pracę. To nie jest takie proste jak się wydaje, a polecenia menadżera wykonywać trzeba, ponieważ to on ponosi odpowiedzialność za salon i to co się w nim dzieje, wiec nie ma co stękać jakie to jest straszne. Zarobki są dużym plusem, ponieważ jak jesteś na działalności i dobrze pracujesz wyciągasz ok 5-6 tysięcy nawet w słabym miesiącu... Ale jak racujesz, a nie przychodzisz sobie zęby posiedzieć i poudawać że pracujesz... Ja osobiście mam działalność i nie wydaje mi się żeby było mi to jakoś narzucone... Wiadomo że na działalności zarabia się więcej. Jeśli chodzi o minusy to jest nim przede wszystkim to, że rozlicza się nas fryzjerów z rzeczy, na które nie zawsze mamy wpływ np. Parametry.... Często jest tak ze klient nie bierze kuracji czy kosmetyku nie dlatego, że jej nie chce lub nie potrzebuje tylko dlatego, że go po prostu nie stać. Dodatkowo nie podobają mi się farby na jakich pracujemy. Loreal sam w sobie jest dobrą firmą, ale nie kryje siwych włosów... Sami trenerzy na szkoleniach mówią ze Majirel pokrywa DO 100% a nie 100% siwych. Drażni mnie również to (ponieważ pracuje w salonie z gabinetem kosmetycznym), że fryzjerzy mają opowiadać klientom o tym jaki fajny mamy gabinet, super zabiegi i w ogóle a kosmetyczka siedzi sobie na zapleczu i jej to w ogóle nie obchodzi. I wydaje mi się że to wszystko. Gdyby te farby były lepsze to cała resztę dałoby się przeżyć. Ogólnie jestem zadowolona i polecam prace z nami :)

Ruda

Witam. W salonie JLD pracuje od rok a wcześniej pracowałam w salonie LL (te same zasady i procedury tylko tańsze kosmetyki i niższe ceny). Jak wiadomo w każdej pracy są plusy i minusy. - Największym plusem pracy w sieci JLD jest bardzo duża baza stałych klientów którzy często przychodzą do nas zwłaszcza ze względu na nasz Hiper Service. -Dodatkowo produkty JLD (mam na myśli kosmetyki JLD) są bardzo dobrej jakości... Na przykład seria Liss, jeśli jest odpowiednio wykonana, jest dużo lepsza niż seria discipline z Kerastase. - odnosząc się do poprzednich wpisów na temat kuracji i rytuałów... To wcale nie prawda, że nie działają... Jeśli się robi wszystko zgodnie z procedurami, to znaczy: nie wali nie wiadomo ile maski od nasady albo olejku, nie zmienia się czasu działania, nie używa dziesięciu pompek szamponu na klienta i dobrze spłukuje preparaty, które są przeznaczone do płukania to nie ma bata, żeby rytuał albo kuracja nie pomogła... Ci którzy uważają że jest i naszej to z nich tacy fryzjerzy ze szkoda gadać... - W większości salonów panuje miła atmosfera niemalże rodzinna... Osobiście pracuje w takim, że klienci sami widzą jak jest u nas fajnie... Tak samo tutaj chce się odnieść do poprzednich wypowiedzi. W salonach są menadżerowie. Zazwyczaj są to odpowiednie osoby na swoich stanowiskach... Ja osobiście mam super menadżerkę i nie wyobrażam sobie już pracy z żadną inną. Odnośnie wykonywania poleceń i pracowania na jej premie, to nie jest to tak, jak się wydaje... Pracujesz sam na siebie... Im większy masz obrót tym większa twoja wypłata... Menadżer ma premie tylko od zrealizowanego planu... Poza tym plan trzeba robić bo od niego nie zależy tylko to, czy menadżer będzie miał premie czy nie. Plan jest po to, żeby salon na siebie zarobił, bo oprócz pensji które trzeba zapłacić pracownikom są również rachunki do zapłacenia, czynsz od wynajmu lokalu, ZUSy i inne składki które trzeba opłacić pracownikom na umowę o pracę. To nie jest takie proste jak się wydaje, a polecenia menadżera wykonywać trzeba ponieważ to on ponosi odpowiedzialność za salon i to co się w nim dzieje, wiec nie ma co stękać jakie to jest straszne. - Zarobki są dużym plusem ponieważ jak jesteś na działalności i dobrze pracujesz wyciągasz ok 5-6 tysięcy nawet w słabym miesiącu... Ale jak pracujesz, a nie przychodzisz sobie zęby posiedzieć i poudawać ze pracujesz... Ja osobiście mam działalność i nie wydaje mi się żeby było mi to jakoś narzucone... Wiadomo że na działalności zarabia się więcej. Jeśli chodzi o minusy to jest nim przede wszystkim to ,że rozlicza się nas fryzjerów z rzeczy na które nie zawsze mamy wpływ np. Parametry.... Często jest tak, że klient nie bierze kuracji czy kosmetyku nie dlatego, że jej nie chce lub nie potrzebuje, tylko dlatego, że go po prostu nie stać. Dodatkowo nie podobają mi się farby na jakich pracujemy. Loreal sam w sobie jest dobrą firmą, ale nie kryje siwych włosów... Sami trenerzy na szkoleniach mówią ze Majirel pokrywa DO 100% a nie 100% siwych. Drażni mnie również to (ponieważ pracuje w salonie z gabinetem kosmetycznym), że fryzjerzy mają opowiadać klientom o tym jaki fajny mamy gabinet, super zabiegi i w ogóle, a kosmetyczka siedzi sobie na zapleczu i jej to w ogóle nie obchodzi. Wydaje mi się że to wszystko. Gdyby te farby były lepsze to cała resztę dałoby się przeżyć. Ogólnie jestem zadowolona i polecam prace z nami :)

Ruda

Witam. W salonie JLD pracuje od rok a wcześniej pracowałam w salonie LL (te same zasady tylko tańsze kosmetyki i niższe ceny). Jak wiadomo w każdej pracy są plusy i minusy. - Największym plusem pracy w sieci JLD jest bardzo duża baza stałych klientów którzy często przychodzą do nas ze względu na nasz Hiper Service. -Dodatkowo produkty JLD (mam na myśli kosmetyki JLD) są bardzo dobrej jakości... Na przykład seria Liss, jeśli jest odpowiednio wykonana jest dużo lepsza niż seria discipline z Kerastase. - odnosząc się do poprzednich wpisów na temat kuracji i rytuałów... To wcale nie prawda że nie działają... Jeśli się robi wszystko zgodnie z procedurami, to znaczy: nie wali nie wiadomo ile maski od nasady albo olejku, nie zmienia się czasu działania, nie używa dziesięciu pompek szamponu na klienta i dobrze spłukuje preparaty które są przeznaczone do płukania to nie ma bata żeby rytuał albo kuracja nie pomogła... Ci którzy uważają że jest i naszej to z nich tacy fryzjerzy ze szkoda gadać... - W większości salonów panuje miła atmosfera niemalże rodzinna... Osobiście pracuje w takim ze klienci sami widzą jak jest u nas fajnie... Tak samo tutaj chce się odnieść do poprzednich wypowiedzi. W salonach są menadżerowie. Zazwyczaj są to odpowiednie osoby na swoich stanowiskach... Ja osobiście mam super menadżerke i nie wyobrażam sobie juz pracy z żadną inną. Odnośnie wykonywania poleceń i prasowania na jej premie to nie jest to tak jak się wydaje... Pracujesz sam na siebie... Im większy masz obrót tym większa twoja wypłata... Menadżer ma premie tylko od zrealizowanego planu... A plan trzeba robić bo od niego nie zależy tylko to czy menadżer będzie miał premie czy nie. Plan jest po to żeby salon na siebie zarobił no bo oprócz pensji które trzeba zapłacić pracownikom są również rachunki do zapłacenia, czynsz od wynaimu lokalu, ZUSy i inne składki które trzeba opłacić pracownikom na umowę o pracę. To nie jest takie proste jak się wydaje. A polecenia menadżera wykonywać trzeba ponieważ to on ponosi odpowiedzialność za salon i to co się w nim dzieje wiec nie ma co stękać jakie to jest straszne. - zarobki są dużym plusem ponieważ jak jesteś na działalności i dobrze pracujesz wyciągasz ok 5-6 tysięcy nawet w słabym miesiącu... Ale jak Pracujesz a nie przychodzisz sobie zęby posiedzieć i podawać ze pracujesz... Ja osobiście mam działalność i nie wydaje mi się żeby było mi to jakoś narzucone... Wiadomo że na działalności zarabia się więcej Jeśli chodzi o minusy to jest nim prede wszystkim to ze rozlicza się nas fryzjerów z rzeczy na które nie zawsze mamy wpływ np. Parametry.... Często jest tak ze klient nie bierze kuracji czy kosmetyku nie dlatego że jej nie chce lub nie potrzebuje tylko dlatego ze go po prostu nie stać. Dodatkowo nie podobają mi się farby na jakich pracujemy. Loreal sam w sobie jest dobrą firmą ale nie kryje siwych włosów... Sami trenerzy na szkoleniach mówią ze Majirel pokrywa DO 100% a nie 100% siwych. Drażni mnie również to (ponieważ pracuje w salonie z gabinetem kosmetycznym) ze fryzjerzy mają opowiadać klientom o tym jaki fajny mamy gabinet, super zabiegi i w ogóle a kosmetyczka siedzi sobie na zapleczu i jej to w ogóle nie obchodzi. I wydaje mi się że to wszystko. Gdyby te farby były lepsze to cała resztę dałoby się przeżyć. Ogólnie jestem zadowolona i polecam prace z nami...

Ruda

Witam. W salonie JLD pracuje od rok a wcześniej pracowałam w salonie LL (te same zasady tylko tańsze kosmetyki i niższe ceny). Jak wiadomo w każdej pracy są plusy i minusy. - Największym plusem pracy w sieci JLD jest bardzo duża baza stałych klientów którzy często przychodzą do nas ze względu na nasz Hiper Service. -Dodatkowo produkty JLD (mam na myśli kosmetyki JLD) są bardzo dobrej jakości... Na przykład seria Liss, jeśli jest odpowiednio wykonana jest dużo lepsza niż seria discipline z Kerastase. - odnosząc się do poprzednich wpisów na temat kuracji i rytuałów... To wcale nie prawda że nie działają... Jeśli się robi wszystko zgodnie z procedurami, to znaczy: nie wali nie wiadomo ile maski od nasady albo olejku, nie zmienia się czasu działania, nie używa dziesięciu pompek szamponu na klienta i dobrze spłukuje preparaty które są przeznaczone do płukania to nie ma bata żeby rytuał albo kuracja nie pomogła... Ci którzy uważają że jest i naszej to z nich tacy fryzjerzy ze szkoda gadać... - W większości salonów panuje miła atmosfera niemalże rodzinna... Osobiście pracuje w takim ze klienci sami widzą jak jest u nas fajnie... Tak samo tutaj chce się odnieść do poprzednich wypowiedzi. W salonach są menadżerowie. Zazwyczaj są to odpowiednie osoby na swoich stanowiskach... Ja osobiście mam super menadżerke i nie wyobrażam sobie juz pracy z żadną inną. Odnośnie wykonywania poleceń i pracowania na jej premie to nie jest to tak jak się wydaje... Pracujesz sam na siebie... Im większy masz obrót tym większa twoja wypłata... Menadżer ma premie tylko od zrealizowanego planu... A plan trzeba robić bo od niego nie zależy tylko to czy menadżer będzie miał premie czy nie. Plan jest po to żeby salon na siebie zarobił no bo oprócz pensji które trzeba zapłacić pracownikom są również rachunki do zapłacenia, czynsz od wynaimu lokalu, ZUSy i inne składki które trzeba opłacić pracownikom na umowę o pracę. To nie jest takie proste jak się wydaje. A polecenia menadżera wykonywać trzeba ponieważ to on ponosi odpowiedzialność za salon i to co się w nim dzieje wiec nie ma co stękać jakie to jest straszne. - zarobki są dużym plusem ponieważ jak jesteś na działalności i dobrze pracujesz wyciągasz ok 5-6 tysięcy nawet w słabym miesiącu... Ale jak Pracujesz a nie przychodzisz sobie zęby posiedzieć i poudawać ze pracujesz... Ja osobiście mam działalność i nie wydaje mi się żeby było mi to jakoś narzucone... Wiadomo że na działalności zarabia się więcej. Minusy pracy to rozliczanie nas fryzjerów z rzeczy na które nie zawsze mamy wpływ... Czyli np parametrów... Ponieważ niekiedy naprawdę staramy się zrobić wszystko co jest z góry narzucone ale klient nie chce wziąć np. kuracji nie dlatego że jej nie chce lub nie potrzebuje tylko po prostu go na to nie stać... Kolejnym minusem jest to że niekiedy musisz pracować z osobą której nie lubisz i udawać przy klientach że jest wszystko w porządku ale tak jest wszędzie... Nie wszyscy nadają na tych samych falach... Nie podoba mi się to na jakich farbach pracujemy... Loreal jest dobrą firmą ale sami trenerzy mówią że Majirel nie kryje 100% siwych tylko DO 100%. I często jest tak ze trzeba kłaść farbę dwa razy bo nie kryje. A też nie może być tak że wszystkie klientki miały tak oporne włosy. Dodatkowo denerwuje mnie jeszcze to (ponieważ pracuje w salonie z gabinetem kosmetycznym) ze fryzjerzy mają opowiadać klientom o tym ze mamy fajny gabinet, super zabiegi i tak dalej a tym czasem kosmetyczka ma to gdzieś i siedzi sobie na zapleczu zamiast sama o tym opowiadać... I to chyba tyle... Ja osobiście jestem zadowolona z pracy w tej sieci i juz nie wyobrażam sobie pracować na innych standardach... Gdyby jeszcze te farby były lepsze to już naprawdę cała resztę dałoby się przeżyć... Osobiście polecam pracować w JLD.

Popzan

Zdecydowanie polecam pracę w Jean Louis David. Jest to renowowana firma,która gwarantuje dużą bazę Klientów. W firmie jest możliwość rozwoju na różnych płaszczyznach. Bardzo dobre wynagrodzenie. Tak naprawdę,to odemnie zależy,ile w danym miesiącu zarobię. Gwarantuje to wysoki procent jaki Firma płaci Fryzjerom. To Ty wybierasz rodzaj umowy jaką chcesz,to od Ciebie zależy ile zarobisz. Proste. Atmosfera jest czysto partnerska. Szczerze polecam.

Żaneta

Praca w Jean Louis David to czysta przyjemność. Światowa marka gwarantuje dużą bazę Klientów,a co za tym idzie świetna kasa. Więc jedyne co trzeba zrobić to oczarować Klienta,aby zdobyć przywiązaną do Siebie Klientele. Elastyczny grafik daje dużą swobodę. Polecam!

Edi

Obecnie pracuje w Jld a dokładnie już 3 lata. Jestem bardzo zadowolona. Lubię swoją pracę i ludzi z którymi pracuję. Gorąco polecam. Fryzjerzy super zarabiają w Jld. To fakt.

Sylwia

Pracuje Jean Louis David ponad rok. Atmosfera w salonie jest dobra, więc pracuje się w spokoju. Żeby zarobić trzeba dużo z siebie dac ale to przekłada się na pensję. Najlepsza praca dla ambitnych fryzjerów z pasją.

Monika

Pracuję już lata w Jean Louis David i jestem bardzo zadowolona!! Różne formy zatrudnienia elastyczny grafik ,a wyplata zawsze na czas ! Co so samej pracy to nawet na stacji paliw proponuja hot -doga a Ja proponuje kosmetyk czy pielegnacje ,bo sie na tym znam i znam pptrzeby klienta ,jak ktos uwaza że musi to robić to sie na tym nie zna i nie powinien z nami pracowac bo to znaczy ze nie jest jeszcze gotowy. A w firmie pracuja moze mlodzi ale utalenntowani fryzjerzy .

Magda

Jak najbardziej polecam salony Jean Louis David. To praca, która daje wiele możliwości, szkoli oraz pozwala zdobyć w szybkim czasie doświadczenie.

Klaudia

Jak najbardziej polecam ! Co do zarobków? Jak ktoś chce pracować to też dobrze zarobi :) Miła atmosfera. Bardzo dużo szkoleń :) Ocena celujący to za mało :)

Justyna

W JLD PRACUJĘ już ponad 10 lat i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Bardzo dobre zarobki zależne właściwie od siebie samego. A praca na działalności to czysty zysk. Polecam.

Ania

Witam Ja bardzo polecam tu pracę. Uczciwy pracodawca zawsze wszystko przelewem na konto, możliwość umowy o pracę lub o współpracę,rzadko w tych czasach można spotkać tak stabilną i pewną pracę . Wysoka jakość używanych produktów -sterylność(jednorazowe ręczniki i peleryny) Często managerami są fryzjerzy awansowani na to stanowisko,to samo trenerzy to nikt inny jak fryzjer sieci. Tu się awansuje ludzi i ich rozwija . Ta praca to same plus ,tak wysokich zarobków nie ma nigdzie bo żadna sieć nie ma takiej bazy klienta Najlepiej jest spróbować i przekonać się; nie ma co się bać ,wszystkiego tu nauczą;-)

Ania

Jestem pasjonatem fryzjerstwa pracuję w Jean Louis David od kilku lat, praca rozwojowa, ze szkoleniami, a do tego świetne zarobki. Zachęcam do podjęcia pracy :)

Seweryn

Bardzo profesjonalna sieć salonów fryzjerskich. bogaty wybór szkoleń rozwijających własne umiejętności, Gorąco polecam i zachęcam do współpracy

Monika

W Jean Louis David pracuje prawie rok jako Kosmetyczka, ta praca dużo mi dała szereg szkoleń jest mila atmosfera :)

Basieńka

Polecam każdemu kto chce uczciwie pracować - i zarabiać . Basia

BasiaN.

Pracuję w firmie od poł roku - i nie narzekam ani na zarobki ani na godziny pracy . Nawet jesli pracuję 12 godzin , czy w weekendy - to pozniej mam w zamian za to wolne . Praca jest stabilna i mam szanse rozwoju poprzez szkolenia . Polecam .

Seweryn

Rewelacyjne zarobki i rozwój umiejętności, szybkie awanse.

Milena

Pracuję w firmie już ponad 2 lata, jestem bardzo zadowolona :) uwielbiam pielęgnacje, które oferuje firma, szkolenia, sposób pracy, zasady HS :) a jak wiadomo nie w każdym salonie są przestrzegane zasady i higiena :) atmosfera jest taka o jakiej marzyłam, jak w domu :) gorąco polecam!!!

Ewelina

Polecam pracę w tej firmie- zdrowe i uczciwe podejście do pracowników:)

Natalia

Pracuję w firmie juz 5 lat jestem bardzo zadowolona z ogółu pracy. Szereg szkoleń zawodowych poszerzył moja wiedze i umiejętności we fryzjerstwie. Polecam

MagdaW

Ja tę pracę szczerze polecam. W JLD pracuje od 4 lat. Po okresie probnym (3mies) odbyłam szkolenie z technik strzyżenień i koloryzacji co w pełni uczyniło mnie samodzielnym fryzjerem (wcześniej pracowałam jako asystent fryzjera). Dość szybko prawda? Jeśli pracuje się według standardów firmy, która szczególną uwagę kieruje na jakoś obsługi, jesteście w stanie w którym czasie pozyskać bazę wiernych klientów. Jakość usług = dość wysokie ceny = wysokie zarobki. Czemu by nie spróbować? Polecam

Wojtek

Jestem bardzo zadowolony z pracy w salonie Jean Louis Dawid ;) Fajna atmosfera, dużo pracy, możliwość rozwoju oraz wysokie zarobki ;)

Magda

Ja jestem zadowolona z pracy w JlD

Magda.M

Jestem pracownikiem JLD jak najbardziej polecam pracę w tej sieci: atrakcyjne wynagrodzenie , szkolenia ,duża baza klientów , mega pozytywny zespół w pracy ???? Jean Louis David 100%% ????????

Xxxx

Zdecydowanie odradzam ! Praca w JLD to jakaś porażka nie dość że pracujesz jak wół po 12h to potrafią odciąć ci kilka % za wszystko co nie podoba sie menadzerowi. Menadżerowie nie szanują pracowników tylko wymyślają dziwne zasady i non stop cie krytykują ze nie zrobiłeś tego czy tamtego i twierdzą - jeśli nie jesteś dobrym sprzedawaca to słaby z ciebie fryzjer. .. NIE POLECAM !!!

Xxxx

zuzka

ja rowniez polecam i nie . Nie polecam ponieważ faktycznie nie ma przerw i musisz caly dzien sie prosić by ktoś Cie zastąpił , odpowiedzialność wiadomo wszystko musi sie zgadzać jak nie to bulisz swoją kasę. Ciagle telefony : a czemu pani nie ma recepcji ? Musisz dopilnowac żeby kazdy fryzjer sprzatal i zeby byl mega porzadek bo inaczej opierdol . Kasa 120 zł za 12 h pracy + premia od sprzedazy 13 % . Mozna zarobic ale zalezy w jakim salonie robisz. Jest zapierdziel w pracy.

wwe

Zdeydowanie odradzam pracy tam na stanowisku recepcjonistki. Może jeszcze zalezy od tego jakiego menagera się ma ale praca po 12h dziennie gdy nie mogę normalnie zjeść bo zaraz ktoś krzyczy z zaplecza WOŁAJĄ CIE KLIENT JEST. Nie masz nawet wydzielonej przerwy i musisz błagać by jakiś fryzjer zastąpił cie na moment. Nie mówiąc już o oszustwach typu umowa zlecenie na 800zł a pracujesz na pełnym etacie przez pierwsze 3 miesiące za 8zł za godzine przy totalnym stresie bo czasem masz 10 klientów na głowie i każa kazdemu mowic ze poczeka 5min żeby tylko klinet został a potem to na recepcji się wyżywają. Jedyny plus to premia za sprzedaż ale to też się trzeba nawciskać tych produktów.

cśśś

No dobra, ale wiecie czy niedługo będzie można znaleć zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, bo skoro zależy im na tym, żeby było dwuskładnikowe wynagvrodzenie to jeszcze lepiej o nich świadczy. Pozdrawiam

ooooooo
@cśśś 14.10.2016 23:05

nie polecam w tych salonach pracować,musisz wykonywać polecenia pani menadżer i robić obroty i każdemu klientowi sprzedawać kosmetyk,panów namawiać na robienie kuracji które nie działają i cały czas myśleć o tym jak tych klientów namówić i robić obrót bo trzeba duże obroty robić żeby pani menadżer miała premie.Musisz założyć działalność gospodarczą a później z tego % co tobie zaproponują musisz harować i zarabiać na zus to jest wyzysk pracownika.Jakby było dobrze w tych salonach to by nie było rotacji takich.Po 3 miesiącach wysyłają cię na szkolenie za które trzeba płacić i podpisujesz lojalnościowe papiery i jesteś związany na rok.

marta

Ja jestem zadowolona z pracy w salonach i polecam ją każdemu .

mariola

Naprawdę fajna firma, co prawda dużo pracy ale idzie za tym dobra wypłata :)

Eliza
@mariola 10.06.2016 14:33
Naprawdę fajna firma, co prawda dużo pracy ale idzie za tym dobra wypłata :)

Praca w Jld otworzyła przede mną drzwi możliwości właśnie w niej uczyłam się fryzjerstwa od najlepszych! Polecam tą drogę dla początkujących jak i profesjonalistow! Zgrany zespół, dobre zarobki imożliwość samorealizacji :)

Zostaw opinię o SALON JEAN LOUIS DAVID - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON JEAN LOUIS DAVID