Opinie o Jean Louis David w Warszawa Aleje Jerozolimskie 25

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jean Louis David. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jean Louis David o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jean Louis David w Warszawa Aleje Jerozolimskie 25

Agate

Jestem managerem w tej firmie i nie mogę zgodzić się z opiniami odnośnie atmosfery w salonie, krzyku, wyzysku. Tu już sama Góra kładzie nacisk na to, aby kazdemu się dobrze i miło pracowało i tak jest. Nie mam biegunki na samo wejście do salonu, moi fryzjerzy tym bardziej.

Ciekawy
@Agate

Ciekawe kto Ci tak kazał napisać?? Góra??

Ciekawy
@Agate

Ciekawe kto kazał Ci tak napisać? Góra?

Mira
@Ciekawy

Ona, niestety, takie kity wciska bez nacisków z Góry.

KalA

Polecam pracę w JLD!Firma oferuje wiele szkoleń,pracę na najlepszych kosmetykach,świetna atmosferę oraz spore wynagrodzenie :)

Dawid

Praca w Jean Louis David - dla tego kto chce pracować - i zarabiać.

Można dużo się nauczyć, możliwość rozwoju, super atmosfera, super szkółenia, baza klientów. Polecam!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SALON JEAN LOUIS DAVID? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Annushka

Pracuję w firmie ponad rok, jestem zadowolona. Miła atmosfera. Bardzo dużo szkoleń :) Polecam

Pracuje kilka miesięcy i jestem zachwycona, super ludzie, pd każdego można sie czegoś nauczyć.

Polecam ten salon. Można dużo się nauczyć ????

Fryzjer

Polecam. Dobrze się pracuje. I pieniądze dobre.

Fryzjer

Polecam. Pracuje już ponad 2 lata i nie żałuję.

Darek

Jaki jest powód, że tak rzadko zaglądacie na ten wątek? Tak dobrze się pracuje w firmie?

Zarobki bardzo dobre jak pracujesz non stop ponad 200h w miesiacu napewno,jako pracownik albo na własnej działalności niemasz nic do powiedzenia i jesteś traktowany jak gówno.Nawet widząc jak Menagerka z zastępcą kradnie kosmetyki,za co zabierają Ci procent od twojego utargu ,niemasz gdzie tego zgłosić,bo Regionalny i Zarząd trzyma strone Menagera i pyta go czy taka sytuacja ma miejsce.Przykładów na nieprawidłowości jest wiele np.mobbing ze strony Menagera Salonu. Tak złego zarządzania i przetracania pieniedzy przez firmę jeszcze nie widziałem jak żyje. Każdy kto myślał o pracy w tej marce salonów niech sie dobrze zastanowi,napewno nie dzieje się tak w każdym salonie ale w jednym z warszawskich napewno.Jak bym wiedział,że Pani A.B.obiecuje gruszki na wierzbie a nie realia nigdy niepodjołbym się współpracy

@Zainteresowany, obecnie istnieje na rynku bardzo duże zapotrzebowanie na Fryzjerów. Może warto po prostu wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? Czy próbowałeś zapytać bezpośrednio w salonie JEAN LOUIS DAVID? Czasami informacje z pierwszej ręki są bardzo cenne i potrafią przekonać do aplikacji!

Klara

Może ktoś ma wiedzę czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Fryzjerka
@Klara

Przyjdź do salonu i złóż cv. Tam manager zajmie się resztą ????

Dagmara

Polecam ten salon :)

Daga

Polecam! :) :D

Dagmara

Polecam ten salon! :)

Beata

Pracuje w tej firmie od trzech lat. I dojeżdżam kilkadziesiąt km do mojego miejsca pracy. Jak łatwo się domyśleć nie jest to komfortowe. Ale kocham moja pracę. A JLD daje mi możliwość zarówno zarobkowo jak i w formie grafiku. Oczywiście są pewne wymagania co do założonych planów. Ale w której dużej odnoszącej sukcesy firmie nie ma. Prawda jest taka że mamy coraz więcej klientów A to o czymś świadczy. Prawda jest taka że jeżeli jest się rzetelnym i pracowitym to można i zarobić i się rozwijać . A jeżeli jest się leniem no to niestety tu miejsca dla takich osób nie ma, ponieważ jest masa klientów i jest ich coraz więcej.

Ola

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w salonie Jean Luis Dawid.Ale najbardziej polecam miejsce w którym Ja się zatrudniłam Galeria Morena w Gdańsku. Salon rewelacyjny. Pełen profesjonalizm pracy a do tego pełna dezynfekcja narzędzi,pelerynek,wszystkiego po czym klient może się czuć bezpiecznie.Salon daje bardzo dużo od siebie.Jeśli chodzi o pracę jest bardzo przyjemna atmosfera.zgrany zespół!! Menagerka Patrycja Ch. jest najlepsza z najlepszych! Doskonała w tym co robi jest wspaniałą nie tylko szefową ale i bratnią duszą. Mogłam zawsze na nią liczyć. Grafik zawsze dopasowala według próśb fryzjerów. Zarobki bardzo dobre. Agnieszko K. Dziękuję i Jeszcze raz dziękuję zastępcy menagerki Patrycji. Obie wspaniałe kobietki !! Cieszę się że właśnie w tym salonie i w tym miejscu sie znalazłam,z otoczeniem wspaniałych osób.Można się czuć jak w domu polecam to miejsce A napewno nie pożałujesz. Ja nie żałuję ani trochę !!

Ala

Godziwe warunki pracy, pensja na czas, jasne i przejrzyste regu)ly, tak jest praca w Jld. Jedno jest pewne, lenie do tych salonów się nie nadają, bo są klienci.

Fryzjerka

Super atmosfera, firma wypłacalna, szkolenia super. Można dużo się nauczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Jean Louis David - Warszawa

• Jak się pracuje w Jean Louis David?

Zobacz opinie na temat firmy Jean Louis David tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jean Louis David?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jean Louis David