Opinie o Jean Louis David w Warszawa Aleje Jerozolimskie 25

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jean Louis David. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jean Louis David o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jean Louis David w Warszawa Aleje Jerozolimskie 25

Żaneta

Praca w Jean Louis David to czysta przyjemność. Światowa marka gwarantuje dużą bazę Klientów,a co za tym idzie świetna kasa. Więc jedyne co trzeba zrobić to oczarować Klienta,aby zdobyć przywiązaną do Siebie Klientele. Elastyczny grafik daje dużą swobodę. Polecam!

Edi

Obecnie pracuje w Jld a dokładnie już 3 lata. Jestem bardzo zadowolona. Lubię swoją pracę i ludzi z którymi pracuję. Gorąco polecam. Fryzjerzy super zarabiają w Jld. To fakt.

Sylwia

Pracuje Jean Louis David ponad rok. Atmosfera w salonie jest dobra, więc pracuje się w spokoju. Żeby zarobić trzeba dużo z siebie dac ale to przekłada się na pensję. Najlepsza praca dla ambitnych fryzjerów z pasją.

Pracuję już lata w Jean Louis David i jestem bardzo zadowolona!! Różne formy zatrudnienia elastyczny grafik ,a wyplata zawsze na czas ! Co so samej pracy to nawet na stacji paliw proponuja hot -doga a Ja proponuje kosmetyk czy pielegnacje ,bo sie na tym znam i znam pptrzeby klienta ,jak ktos uwaza że musi to robić to sie na tym nie zna i nie powinien z nami pracowac bo to znaczy ze nie jest jeszcze gotowy. A w firmie pracuja moze mlodzi ale utalenntowani fryzjerzy .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SALON JEAN LOUIS DAVID? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Magda

Jak najbardziej polecam salony Jean Louis David. To praca, która daje wiele możliwości, szkoli oraz pozwala zdobyć w szybkim czasie doświadczenie.

Klaudia

Jak najbardziej polecam ! Co do zarobków? Jak ktoś chce pracować to też dobrze zarobi :) Miła atmosfera. Bardzo dużo szkoleń :) Ocena celujący to za mało :)

Justyna

W JLD PRACUJĘ już ponad 10 lat i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Bardzo dobre zarobki zależne właściwie od siebie samego. A praca na działalności to czysty zysk. Polecam.

Witam Ja bardzo polecam tu pracę. Uczciwy pracodawca zawsze wszystko przelewem na konto, możliwość umowy o pracę lub o współpracę,rzadko w tych czasach można spotkać tak stabilną i pewną pracę . Wysoka jakość używanych produktów -sterylność(jednorazowe ręczniki i peleryny) Często managerami są fryzjerzy awansowani na to stanowisko,to samo trenerzy to nikt inny jak fryzjer sieci. Tu się awansuje ludzi i ich rozwija . Ta praca to same plus ,tak wysokich zarobków nie ma nigdzie bo żadna sieć nie ma takiej bazy klienta Najlepiej jest spróbować i przekonać się; nie ma co się bać ,wszystkiego tu nauczą;-)

Jestem pasjonatem fryzjerstwa pracuję w Jean Louis David od kilku lat, praca rozwojowa, ze szkoleniami, a do tego świetne zarobki. Zachęcam do podjęcia pracy :)

Seweryn

Bardzo profesjonalna sieć salonów fryzjerskich. bogaty wybór szkoleń rozwijających własne umiejętności, Gorąco polecam i zachęcam do współpracy

W Jean Louis David pracuje prawie rok jako Kosmetyczka, ta praca dużo mi dała szereg szkoleń jest mila atmosfera :)

Basieńka

Polecam każdemu kto chce uczciwie pracować - i zarabiać . Basia

Seweryn

Rewelacyjne zarobki i rozwój umiejętności, szybkie awanse.

Milena

Pracuję w firmie już ponad 2 lata, jestem bardzo zadowolona :) uwielbiam pielęgnacje, które oferuje firma, szkolenia, sposób pracy, zasady HS :) a jak wiadomo nie w każdym salonie są przestrzegane zasady i higiena :) atmosfera jest taka o jakiej marzyłam, jak w domu :) gorąco polecam!!!

Ewelina

Polecam pracę w tej firmie- zdrowe i uczciwe podejście do pracowników:)

Natalia

Pracuję w firmie juz 5 lat jestem bardzo zadowolona z ogółu pracy. Szereg szkoleń zawodowych poszerzył moja wiedze i umiejętności we fryzjerstwie. Polecam

MagdaW

Ja tę pracę szczerze polecam. W JLD pracuje od 4 lat. Po okresie probnym (3mies) odbyłam szkolenie z technik strzyżenień i koloryzacji co w pełni uczyniło mnie samodzielnym fryzjerem (wcześniej pracowałam jako asystent fryzjera). Dość szybko prawda? Jeśli pracuje się według standardów firmy, która szczególną uwagę kieruje na jakoś obsługi, jesteście w stanie w którym czasie pozyskać bazę wiernych klientów. Jakość usług = dość wysokie ceny = wysokie zarobki. Czemu by nie spróbować? Polecam

Wojtek

Jestem bardzo zadowolony z pracy w salonie Jean Louis Dawid ;) Fajna atmosfera, dużo pracy, możliwość rozwoju oraz wysokie zarobki ;)

Magda

Ja jestem zadowolona z pracy w JlD

Magda.M

Jestem pracownikiem JLD jak najbardziej polecam pracę w tej sieci: atrakcyjne wynagrodzenie , szkolenia ,duża baza klientów , mega pozytywny zespół w pracy ???? Jean Louis David 100%% ????????

Zostaw merytoryczną opinię o Jean Louis David - Warszawa

• Jak się pracuje w Jean Louis David?

Zobacz opinie na temat firmy Jean Louis David tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jean Louis David?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jean Louis David